Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
7. aug 2012

@majusa4444 ty co trepes na nete som nic nenastudovala!!! Je to teoria ktora funguje pri celej nasej rodine aj inym co radim... Mna nezaujima co si myslis...neriesim to
Fakt

soldi
7. aug 2012

@majusa4444 monika pisala, ze v jej rodine sa tato teoria traduje uz 50 rokov, kedy im ju prezradil nejaky znamy gynekolog. podla jej znalosti, to bol skor kynolog 😀

monika92
7. aug 2012

@soldi nepovedala som STRASNE vela zien povedala som asi 5x aj som to normalne vysvetlila..a ze nemam stranku som nepovedala boze
Moj...pisu mi na stranku Ip pisu mi maily stretavam ludi kazdy den mi napise dokopy na stranku na mail niekedy znama ked chce vypocitat pri sestre ci niekom...niekedy mi napise vyse 70 zien nieedy 50 niekedy 20... Niekedy 10 to ti mam napisat kazdy den kolko predne?alebo o co ti ide??!!

monika92
7. aug 2012

@soldi znamy gynekolog nam j poradil znamy nasej rodiny pisala som dlhe roky nie 50 rokov

majusa4444
7. aug 2012

@soldi som sa dobre pobavila 🙂 ako ale chapes to?? aka zahada ze sa to u nich traduje tolke roky a vyskum este na nic take neprisiel.. len monika92 je bohyna ktora pomaha svojej rodine a okoliu.. ale hlavne ze mne ta jej teoria nevysla :DD aka smola teda

soldi
7. aug 2012

@monika92 uz som napisala, o co ide.
za par hodin tu na nete, Ti napisalo niekolko zien, ze u nich to nefunguje.
Ty stale vytahujes nejaku imaginarnu stranku a imaginarne zeny, u ktorych to funguje. ale nemas ziadny dokaz. ziadne argumenty. hajis neobhajitelne a robis zo seba blbca. ako mi to bolo na zaciatku smiesne, tak mi je Ta teraz luto.

majus12
7. aug 2012

@monika92 ale tu nejde o to co si my myslime.... ty stale nerozumieš že sme ti len napisali že ti to nevychadza a je nas tu dosť?či si myslis že sa nam drbli v rodných listoch a dali nam tam ine roky narodenia? ja tomu fakt už nerozumiem ,... a myslím že nás je tu viac takých čo už ti radšej uveria že majú doma v postielkach niečo ine ako sme si doteraz mysleli. konečne si nam otvorila oči 🙂 len aby nas nepozatvárali potom na psychiatriu ak začnem tvrdiť ludom že mam doma dievčatko...

monika92
7. aug 2012

@majusa4444 neviem to len ja vedia to dalsie 2 baby co poznam len to sem nenapisali ... Mne na IP to pisali presne tak ako to pocitam ja to pocitaju aj oni dve ale nebudem to uz rozoberat

majusa4444
7. aug 2012

@monika92 ja viem ze ta to moje nezaujima.. sak u mna ti to nevyslo tak co.. zaujimas sa len vtedy ak sa ozaj trafis nahodne ..prezrad radsej kolkokrat si sa netrafila.. ci ja som bola prva? ci ako to je?

zuhana2
7. aug 2012

@majusa4444 ved ja uz vcera som jej pisala, ze ma to dokazat a dostane aj Nobelovu cenu

soldi
7. aug 2012

@monika92 pisala si 50 rokov, strana 106, prispevok o 18:02. zase si series do huby, ked uz to musim tak skaredo napisat 🙂

monika92
7. aug 2012

@soldi nebapisalo mi vela zien ze to nevyslo akurat vela zien co tu pise mi neveri jedine 5 zien dokopy mi napisalo ze im to nevyslo...ostatne mo neverili len sa zapojili ...asi sa vyzivsju hadke...

majusa4444
7. aug 2012

@monika92 aha a ked sa netrafia nic sa nedeje ale sa tesite ked sa trafite sak je to 50 na 50

berenika39
7. aug 2012

@monika92 a co je na tom tak tajného, že tu tak mlžíš? 😝

monika92
7. aug 2012

@soldi dlhe roky.. 50 rokov mozno viac mozno menej..to bolo priblizne inak som vsade pisala ze dlhe roky urcite viac nez 50

majusa4444
7. aug 2012

@zuhana2 ja som chcela len dokaz..nic ine... dokaz jej nevysiel a hned sa certila a bola ina :D

zuhana2
7. aug 2012

@majusa4444 ja nepotrebujem ani dokazy, nie preto som studovala, aby som uverila kazdej somarine...

janie80
7. aug 2012

@monika92 moji krstni rodicia su tiez ten isty rok narodenia a maju aj dievca aj chlapca... 😕

majusa4444
7. aug 2012

@zuhana2 ja som chcela dokaz len kvoli tej jej stopercentnej istote..

zuhana2
7. aug 2012

@majusa4444 jasne, ja by som ju ani neziadala, je to strata casu, ale ja velmi dobre sa bavim dnes vecer

soldi
7. aug 2012

@janie80 nie je mozne. 😀 fakt to nema zmysel. citala som si letmo spatne diskusiu a vzdy, ked jej tam niekto napisal, ze to nevychadza, tak mu napisala, ze to je prvy pripad, alebo ze si urcite vymysla 😀

soldi
7. aug 2012

no nic, idem sa venovat manzelovi, nech si urobime dievcatko.
a nieze sa tu budete zatial hadat a ja o to pridem! 😀

majus12
7. aug 2012

@soldi a máš na to dievčatko vhodne roky? ja by teraz uz bez moniky92 neriskovala......

elise
7. aug 2012

@monika92 len tak zaujimavosť čo budem mať teraz ja, budeme mať dievčatko? IFV sme absolvovali pred rokom (2011) a mali sme ISCI takže netušíme ake spermie zaviedli do vajičok, selekciu sme nežiadali. a KET som absolvovala v apríli 2012, ako by to vychádzalo podla veku ? rátam vlanajšok alebo tento rok? teraz má manžel 49 a ja 37 ale ked mi vkladali embrijko mala som ešte 36 a manžel 48. to je dilema? zároven v rámci cyklu sme aj skušali podla ovu testov prirodzene že by sa zadarilo prirodzene ovu mi vychádzala 2 dni pred vkladom

piacere
7. aug 2012

Padla mi sánka... čomu všetkému sú schopní ľudia (a v akom šialenom množstve, keď som "listovala" spätne v tejto diskusii) v dnešnej dobe uveriť... niektorí by mali mať od lekára papier s celoživotným zákazom internetu....

soldi
7. aug 2012

@piacere jooj, skoda, ze si neprisla skor, bola tu zabava 🙂

majus12
7. aug 2012

@piacere ano máš pravdu.... mali by mať zákaz a patrim medzi ne aj ja.... ked som silou mocou verila jonášovi, činskym kalendarom a testom pohlavia z moču.... nič z toho nevyšlo, čakam chlapčeka a teraz len dúfam a modlim sa aby pre tu moju hlupost, bol zdravý a v poriadku a cely zivot stastny, aby sa mi to všetko nejak nevratilo.

a tebe elise vypočitam ja 🙂 budeš mať krasne babatko na ktore sa už teraz určite velmi tešiš. a držim ti palce.

sharmana
7. aug 2012

Je jedno, či je monikina teoria @monika92 správna alebo nie, ja nechápem prečo ste sa všetky do nej pustili? ved ak vám to aj nevychádza, tak na to kašlite... no a čo? kolko je tu blbostí ako čínska tabulka, výpočet podla krvi, jonaš a podobne.... kto chce, nech tomu verí a kto nechce, tak nech neverí...
mne keby to od nej aj nevyšlo, tak ju tu nebudem osočovať, ani žiadať dôkazy... Na čo?.... už mi na MB jedna kočka veštila chlapca a mám dcéru a kvôli tomu som jej ani raz nevynadala a nežiadala dôkazy a podobne.... Ved to treba brať s nadhľadom. Veď takto to vyzerá, že tie ktoré tu na moniku útočíte, tak vám na tom jej výpočte muselo veľmi záležať... Inak by ste nad tým proste mávli rukou, či nie?
Ja si myslím, že téma je jasná "Ako na to ked chceme dievčatko".. takže by ste skôr mali radiť, čo robiť, aby sa tým mamičkám, ktoré túžia po dievčatku, dali nejaké rady... Aj nejaké babské.. Aj ked sa vám to zdajú hovadiny.. To je jedno. Ved každá žena má snáď svoj úsudok a bud si rady zoberie k srdcu, alebo sa na ne vykašle 😉

soldi
7. aug 2012

@sharmana nikto na nu neutocil, pokial nezacala pisat hluposti a ak si dobre citala, tak si sa urcite docitala, ze to ona nam nadavala do debilov, dementov a pod.

najradsej mam take, co pridu na koniec debaty, nemaju nic precitane a tvaria sa ako najvacsie pacifistky 🙂

sharmana
7. aug 2012

@soldi ja sa tu nebudem dohadovať, kto mal či nemal pravdu, kto začal a kto nie... prečítala som si debatu, naspamäť ju neovládam 😀 len mi to príde zbytočné... ved aj ty máš svoj názor a presviedčať niekoho a neustále žiadať dôkazy a vyhecovať sa potom navzájom k nadávkam, ktoré boli na oboch stranách, že áno... to je zbytočné... mne to nevadilo, že tu vypočítavala tým, ktoré mali záujem o jej výpočet... to je predsa každého vec... ona je presvedčená o svojej pravde a ty o svojej...
netreba sa osočovať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre