Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 v nasej rodine vsetky deti vysli 🙂

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 to je velka blbost co si povedala... Prve sa vyratat neda a druhe sa uz da?:D ako by si sa odrazIla prosim ta od druheho??

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 kurnik...vo vasej rodine...a vidis, ze v nasej niea v niektorych tiez nie, v niektorych ano.....moji stari rodicia ti nevysli podla tvojho...

sorciera24
8. aug 2012

@sorciera24 lebo uz viem pohlavie prveho....a zmena krvi hovori len o tom, ci budu deti rovnakeho alebo oapcneho pohlavie.....nevravi presne akeho

horalocka
8. aug 2012

inak to by sa clovek mohol riadit aj inymi metodami ako napr. cinsky kalendar a pod. Tiez je tam pravdepodobnost, ze to vyjde - 50%... 😉 Niekomu to proste vyjst musi...

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 nie len moja rodina..aj moji znamy....aj zenam ktore mi same napisali....

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 ja som ti napisala a mne si to neurcila spravne

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 to vobec nie je pravda....ale vobec....1 dieta sa da tak isto vypocitat...len ja so mti nepovedala ako a nerozumela si tomu, lebo so mti to nemohla presne povedat....resp nechcela...

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 napisala som tusim chlapca a dievca a ty ze opacne...dievca a chlapca tusim tvoji stari rodicia co mali si sa pytala...

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 tak preco to u mojich starkych nevyslo?...jaaaj, rarita 😉 zas
ano, tak to bolo

monika92
8. aug 2012

@horalocka mas pravdu tam je 50% len v tejto metode t ovychadza na 80% a inak ten cinsky kalendar neni zase taka blbost...ja so msi tam vela krat pozerala ci t ovychadza ...mne to tam tiez skoro vzdy vyslo

horalocka
8. aug 2012

@monika92 presne to hovorim, niekomu to vyjst musi, ked je tam 50% pravdepodobnost, no nie? 😉 niekomu vysli vsetky deti podla toho, niekomu ani jedo.... 😉

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 nie nie....a nemaju chlapca a dievca? ved maju

sorciera24
8. aug 2012

tu je baby dobra stranka o tom....ak si to chcete kuknut;)pre zaujimavost:
http://www.pohlaviditete.cz/pohlavi-ditete-podl...

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 mali najprv dievca a potom chlapca.....a ty si pisala, ze 1. chlapec a 2. dievca...cize beriem su opacneho pohalvia (co viem vypocitat...)...ale poradie je blbost

monika92
8. aug 2012

@horalocka podla cinskeho kalendara? no je to mozne...ale neni to blbost podla mna an iten cinsky kalendar...kebyze neviem ziadnu metodu...tak sa tym riadim..kedze viem tuto moze msi porovnat aj s tym cinskym ci to je naozaj tak

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 ano ano viem...ale maju :D

sorciera24
8. aug 2012

mne napr. podla cinskeho nevychadza nic....ani nas;)

horalocka
8. aug 2012

@monika92 ved ked je pravdepodobnost 50%, tak naco vobec je, ze ano? 😀

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 bohaca.....to fakt ides robit zas zo seba kozu?.....(s prepacenim).....si napsiala, ze vies vyratat aj pohlavie 1. dietata....no v tomto pripade ti to nevyslo...

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 k tej stranke.... jedna komentovala, ze to nevychadza pri rovnako narodenych paroch...a ked zena je starsia nez muz... a to ma pravdu

katkakovac
8. aug 2012

neviem sa prepracovať na začiatok tejto diskusie, ale zaujíma ma jedno. ako preboha môže vek alebo krv alebo čokoľvek iné ovplyvniť pohlavie dieťaťa? to akože keď mám dnes narodeniny a otehotniem po polnoci bude iné pohlavie, ako keby som otehotnela 5 minút pred polnocou, keď som ešte mala "o rok menej?????" nejako mi to nelezie do hlavy....

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 no a?

monika92
8. aug 2012

@horalocka 50% cinsky tato metoda 80% ....podla cinskeho maju aspon nadej .... aj tak by mamicky mal ideti vtedy, keby oni chceli same

horalocka
8. aug 2012

@monika92 nadej mas aj bez kalendara 😉

monika92
8. aug 2012

@katkakovac nie....to len kazdych 7rokov... a ked napr 28 uz a partner 30 vychadza chlapec...lenze ty si mohla 28 nadobudnut uz pcoas tehotenstva vtedy jasne dievca...a ked si to nadobudla ked si uz bola tehotna tak si mala napr za 5 dni 28 tak tiez dievca, pretoze sa v tvojom tele robia zmeny .. a to trva aj 3 mesiace

horalocka
8. aug 2012

ale v kazdom pripade, 80% je zalostne malo...

monika92
8. aug 2012

@horalocka samozrejme... ja sa tiez tesim na svoje mimco... a je mi jedno co to bude... 🙂

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 a presne to som povedala aj ja pri rovnakom narodeni sa to neda presne urcit...a mas rovnake pohlavie... ona to tam pisala

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 ano, neda sa urcit.....nie, ze mas rovnake pohlavie (logicky by to vychadzalo, ze mas stale rovnake pohalvie...lebo sa im krv meni naraz a nie je sanca preto na druhe pohalvie...)...ale vidis, ze to nesedi...uz len moji rodicia su toho dokazom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre