Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

asanaa
8. máj 2009

U nás je dobře že to bude kluk,Matýsek ségru rezolutně odmítá.S tou prý ať ani nechodím domů,prý chce parťáka na hraní 😝 😀

chymenitta33
8. máj 2009

No hej ako ja tiež by som aj nejaký odstup aj 5 ročný lebo už aj trošku pomôže vie a tak ale zase su si bližší🙂

Asana--hej to je tiež pravda🙂

bubinko83
8. máj 2009

asanna, a ako si sa citila ked ti povedali že bude aj druhe chlapček? Nebola si trošku sklamana? Aj my sme maly v prvom tehu problemy a Filipko je o mesiac skor narodeny.Vtedy mi to bolo veru jedno čo to je len je v poriadku.My sme si nedavali zistovat pohlavie a staaaaaaaaaaašne som sa tešila z maleho. 🙂 😵

asanaa
8. máj 2009

bublinka zklamaná jsem nebyla,já jsem to tušila od začátku 😀 byla jsem hlavně šťastná že je v pořádku a když jsem viděla jakou má Matýsek hroznou radost,že to bude bráška...tak tam místo na zklamání nebylo.Matýsek málem nepřežil porod a v půl roce byl na operaci s míchou,takže u nás je fakt hlavní to zdravíčko.Ale to si přeje každá maminka.jen manža si teď pořád dělá legraci,jestli to náhodou není holka,když tam toho šulínka už neviděli,asi podvědomě pořád trochu doufá.

lindda
27. máj 2009

baby aj ja sa chystam na druhe a straaaaaaasne chcem dievcatko ale som si ista na 99% ze to bude chlapec vyslo to niektorej ?? ak ano napiste mi prosim ip vdaka 😉 😉

lindda
10. jún 2009

halo to nikto nechce dievcatko ??? 😀 😀 😀

marci65
10. jún 2009

Já chci. 😀 😀 😀

reivka
10. jún 2009

marci to akože važne ten profil? 😀 inak aj my chcemeeeeeee 😀

marci65
10. jún 2009

Reivko, vážně! 😀 A vážně chci! 😀

lindda
10. jún 2009

marci vaaaaaaaaaaaaaau a vsetci su chlapci ?? tebe by som nechcela chodit gratulovta 😀 😀 😀

reivka
10. jún 2009

prečo že nechcela chodiť gratulovať??? 😕

lindda
10. jún 2009

no ved tolko vela deti to ste iba oslavuje nie kopec darcekou kopec penazi ja to viem moj muz ma 5 surodencou 😉

reivka
10. jún 2009

ahaaaaa akože gratulovať deťom........no ale to obdivujem že sa marci ešte nevzdala toho chtíča na dievčatko 🙂 ozaj a čo ked bude chlapec?

reivka
10. jún 2009

marci tak ja ti to prajem, ved kto už si zaslúži mať dievčatko, ked nie ty 😉

marci65
10. jún 2009

Reivko, s tím se musí počítat, že to bude na 50% chlapeček. 😉 Ale samozřejmě holčička by bylo příjemné překvapení. 🙂 Ale vlastně v mém věku i ten chlapeček... 😀

lindda
10. jún 2009

myslite, ze vobec existuje nejaky navod aby to bola baba?

marci65
10. jún 2009

linddo, tak Tvůj manžel je také z 6 dětí, a má sestry i bratry? 100% návod není. Kamarádka držela holčičí dietu a opravdu se jim holka povedla. Možná náhoda, možná ne... 🙂 Já jsem si tu knížku Holku nebo kluka? , zaručený návod..., koupila,když jsem měla už 3 syny, ale nikdy jsem nebyla ochotná žádnou dietu dodržovat. Úspěšnost se uvádí 76-80% Dám příklad holčičí diety: v potravě co nejvíce hořčíku,vápníku, co nejméně draslíku a sodíku. V jídelníčku vynechat : sušené a kondenzované mléko,11 druhů sýrů, arašídová pomazánka, majonéza, uzené ryby, slanečky, tuňák v oleji, všechny masné a uzenářské výrobky,vnitřnosti, kachna, husa, kuře, krocan,jehněčí,hovězí,vepřové, polévkové výtažky, všechny druhy chleba, jemné a trvanlivé pečivo, žlutý hrách, loupaný kokos,okurky ve sl. nálevu,bramb. lupínky,steril. kukuřice,fazolky,hrách,všechny houby,sušené meruňky,datle, fíky,melouny,rozinky,olivy, pomazánka z ořechů, kakao,mléčná čokoláda,oříš. čokoláda....atd. 😝 Co se smí: domácí chléb nesolený nebo jen velmi málo, brambory,neloupaná rýže,jáhly,celozrné těstoviny,nízkokalorický tvaroh a jogurt,podmáslí,kysaná smetana,citrony,pomeranče,banány,sušené švestky,mrkev,jablka,hrušky,špenát,čočka,petrželka,kopr,pažitka,med,dostatek koření (pepř,karí,paprika,bobkový list...)atd. Při dívčí dietě velmi málo solit!!!!! To je tak jediný, co bych dodržela... 😀

lindda
10. jún 2009

marci65 no pekne mam o zabavu postarane 😀 😀 😀 Ano muz ma 3 sestry z toho dve su jednovajecne dojicky a 2 bratov

lindda
19. jún 2009

halo kde ste vsetci

teodorka
20. jún 2009

mne dr.Jonas ratal plodne aj neplodne dni ...fungovalo to ...ale tiez nam vyratal ze druhe dieta bude dievca ze chlapec neprichadza do uvahy ...a bol to predsa chlapec.Teraz tiez rozmyslam o tretom babatku ,chcela by som aby to bolo dievcatko ...no uvidime 🙂

pernicek
20. jún 2009

Cafte babky 😉 pripajam sa do vašej temy....aj my tužime po dievčatku 🙂

smejka
21. jún 2009

aj my...a velmi 😔

jolka
22. jún 2009

Taky mám doma 2 kluky a moc bych si přála děvčátko, i když zdravé mimi je samozřejmě na prvním místě. Čínský kalendář - u nás to teda nefunguje, stejně tak jako počítání z krve. Ale zase musím říct, že tabulka dle Plzáka (odkaz někdě na prvních stránkách této diskuze) nám vyšla přesně. Takže do toho půjdem potřetí a naposled - zkusím zkombinovat čtyři věci - styk před ovu, nesnídat v době ovu, početí dle Plzáka a ještě prý když se sečtě věk matky plus měsíc početí -sudé číslo holka, liché kluk.
Byla bych rádá, kdyby jsme mohly udělat takovou malou anketu dle Plzáka a sudé a liché číslo- jestli vám to vyšlo nebo ne
Ono je to stejně asi vždycka 50 na 50 a nejlepší je to nechat na přírodě....

reivka
22. jún 2009

ahojte, som rada že do tejto peknej témy sa zase píše 🙂 mne to podla čínskeho nevychádza ale podla krvi ano, a tam mi podla krvi vychádza v najbližších rokoch dievčatko tak uvidíme

reivka
22. jún 2009

no tak som si to pozerala a podla Plzaka mi to vyšlo správne, a teraz najbližší mesiac mi vychádza dievčatko 🙂 sa teším

marci65
22. jún 2009

Ahoj, moje údaje do ankety sudé-liché č. jsou 50 na 50 😀 , první ne, druhé ano, třetí ne, čtvrté ne, páté ano, šesté ano. 😉 Ještě kouknu na toho Plzáka. lindo, ještě jedna rada z té knihy: denně litr a půl vody se šťávou ze čtyř citrónů. 🙂

reivka
22. jún 2009

inak nechápem aké sudé a liché čísla, kde si to mám vyrátať, ale tú dietu by som nedokázala držať 😝

marci65
22. jún 2009

Reivka, psala to Jolka, věk matky+měsíc početí = sudé číslo holka, liché kluk. Mrkněte tady http://www.abc-knihy.sk/index.php?main_page=pro... Kdo by chtěl knížku koupit, stojí 10 Kč!!! tady www.levneknihkupectvi.cz Zadejte do hledaného výrazu Holku nebo kluka? 🙂

reivka
22. jún 2009

no už som na to prišla, vychádza mi to 50 na 50 s tými číslami a tá knižka nie je drahá, ale fakt neviem či by som sa takto najedla a na Slovensku sa nedá kupiť? skusim vyguglovať 🙂

marci65
22. jún 2009

Podle Plzáka: první, třetí,pátý ano, druhý, čtvrtý, šestý nevyšlo. Opět 50:50 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre