Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
16. jún 2015

Podla cinskeho mi to vychádza presne naopak a vo nie ktorých som mala mat dvoch chlapcov. Ja som si dala spraviť výpočet od Jonáša... ale od juna do septembra mi zrovna pohlavie nevie vypocitat. Aj prvu dcéru mam vypocitanu od neho

bohjelaska
16. jún 2015

@misicka35 Budem mať o mesiac 37, možno pre niekoho už neskoro, ale ja sa ešte na to cítim. Myslím, že to nie je veľa, no snažíme sa už rok a nič. Tak neviem, ži už predsa nie som stará 😒 Aj moji chlapci by chceli babatko, im je to vlastne jedno, čo to bude, ale ja by som veeeľmi chcela dievčatko. 😔

misicka35
16. jún 2015

Ja budem mat za dva týždne 36... ale určite nie sme stare... ved nie sme prvorodicky. Ja sa tiež necitim staro 😀

misicka35
21. jún 2015

Mne v tom cinskom Kalendárium jedno dieťa vyslo aj druhe nie... takže na to sa nespolieham 😒

bohjelaska
21. jún 2015

Ja to ani nezisťujem, neverím tomu

misicka35
21. jún 2015

Ja som to zo zvedavosti pozrela, ale mi to nevyslo, tak tomu neverim. Ty by si mala byt po ovulke ako ha ze? Tak nejako sme to mali podobne, ci?

misicka35
21. jún 2015
bohjelaska
21. jún 2015

@misicka35 hej sme na tom dosť podobne a myslím, že do týždňa budem vedieť na čo som 😉

misicka35
21. jún 2015

Budeš testovať skôr ako cakas MS? Kedy ju cakas, necajas? Ja 29 alebo 30, takže ešte dalekooooo

bohjelaska
21. jún 2015

No ja som mala 1.deň 1. júna, tak cez víkend už ma budú svrbieť prsty a mozno testnem, ak ma to nepredbehne 😢

misicka35
21. jún 2015

Ja som mala 2. juna... tak ak nepredbehne mozme testovať spolu 🙂

bohjelaska
21. jún 2015

@misicka35 Neviem, ale necítim sa nejako zvláštne, akoby sa nič nedialo. 😒 Ale uvidíme, veď niekedy to nemusí mať príznaky od prvého dňa , nie 😉 Ja chcem už dať prvý testík v sobotu, ideš so mnou 🙂

misicka35
21. jún 2015

Mňa akurát dnes poobede brucho bolelo ako keby som MS mala dostať. Tak dufam, ze nepridu skôr 😒 Myslis, ze by nám neukazalo nieco už vo piatok?

bohjelaska
21. jún 2015

@misicka35 😀 Ty si ešte horšia ako ja 😀 Ja by som aj hneď , ale musíme počkať. Tak dobre dajme v piatok. Mňa dlho prehovárať nemusíš 🙂 Mne síce minulý mesiac klesla teplota, tak som vedela, že testovať je už zbytočné a o 2 dni prišla MS ☹ Tento mesiac však verííím

misicka35
21. jún 2015

No tak to som rada 🙂 Aj aj sa by som ah zajtra ráno, ale to je mooooc skoro. Si merias bazalnu teolotu? Ja veru nie. Môj muž by ma asi zaskrtil... nevie ani ze si robim ovu testy... 😉 Tak dufam, ze tento mesiac neklesne aj bude sa držať 🙂 Aj si mala ten inplantacny pokles, ci ako sa to vola?

bohjelaska
21. jún 2015

No tiež neviem ako sa to volá, no teplota mi klesla na 25. deň a to som už vedela, že to príde. Ale dovtedy som sa tešila, že neklesá. Ten môj tiež nie je veľmi nadšený, hovorí, že som tým už takmer posadnutá, ale spolupracuje 🙂 Jemu by aj dve deti stačili, ale čo neurobí z lásky ku mne 🙂

misicka35
21. jún 2015

Myslela som, ci ti neklesla teplota dnes alebo včera, lebo som citala, ze po ovulke keď jeden deň teplota klesne, tak ze to znamenať, ze sa vajko uhniezduje... ale neviem, ci už všetkých alebo nie... aby som neklamala... Nemame rovnakeho muza??? 😉 Lebo to presne ako u nás, jak keby som jeho pocula 😀

bohjelaska
21. jún 2015

Keď je to tak ako píšeš, bohužiaľ nie teplota mi neklesla, od ovulky 5 dní stúpala a potom sa drží hore do 37. Možno to znamená, že opäť nič 😢 Takže ten môj nie je jediný na svete s takým postojom ?😀

misicka35
21. jún 2015

Ale to neviem, ci to tak musi byt alebo to tak ma len niekto... Nemusi to byt ani zrovna 5. deň, moze to byt neskôr, podla toho, kedy sa vajko oplodni aj kedy sa potom uhniezduje... takže neviem... Ale viem, ze musime myslieť pozitivne 😉 Mohlo by nám to vyjsť obom a bude to supeeeeer 😀

bohjelaska
21. jún 2015

Júúúj @misicka35 to by sa tešili 🙂 Aj keď u nás v rodine to nikto nevie na čo sa chystáme, ale kamoši sa ešte aj dnes pýtali, že či nemáme nejakú novinku 😉

anaj_janka
21. jún 2015

@bohjelaska mozno to tu uz bolo, ale ked chces dievčatko je potrebné sa milovat dva - tri dni pred ovuláciou, ked uz je vajíčko v maternici - den ovulácie, tak bude to chlapec. Nech ti to vyjde. Ja mám doma tri dievčatá 😀 😎

misicka35
21. jún 2015

Ani už nás to nikto nevie, lebo by asi nadšení neboli... v dnesnej dobe je už prepych mať 3 deti... Ale mne to nevadiiii 🙂 Iba kamarátka vie aj segra vie ze chceeem

misicka35
21. jún 2015

@anaj_janka Lenze ako presne viem, ze to jeho zrovna 2, 3 pred ovulkou? Máš 3 dievcatka? Naschval? Ci?

anaj_janka
21. jún 2015

@misicka35 ja som chcela aspon jedneho chlapca, no nie ... ale ked som sa snazila, tak som nemohla otehotniet a celý cyklus mi zblbol a tak som zistila, ze nie som to ja, čo tu rozhoduje 😅 😅 a nechala, ze tak môj Pane ty vies, čo mi posles a mala som druhú dcérku. Ale napr. svagrina bola u gyn a videl vajičko a povedal, ze vecer treba ist na to a maju chlapca. Mozno v spolupraci s gyn. ale to sa tam clovek nachodí 😀 😀 jedna vec vediet a druha aby to klaplo. Ale zeny prajem vám tie dievčatka 🙂 😉

misicka35
21. jún 2015

No my sme sa snazili akurát vo deň pozitivneho ovu testu. Aj to som citala, ze vtedy ešte len ten hormon, co sa vylucuje, tak dava vlastne znamenie, ze ma folikul prasknúť aj po pozitívnom teste pride ovulka do 48 hodin... tak mooooc duuuufam, ze to nebolo neskoro sa snažiť... Ale tak nezabijem sa kvôli tomu, keby to nevyslo 😀 Ku gyn. veru chodiť len keď musi aj nie ešte takto dobrovoľne 😉 No nie?

misicka35
21. jún 2015

@bohjelaska Ja to potom ani nikomu tak skoro nepoviem... 😝

anaj_janka
21. jún 2015

no veru 🙂 😉
@misicka35

misicka35
21. jún 2015

@anaj_janka Aj ty pri dcerach vies od tom, ze ste ich splodili pred ovulkou?

bohjelaska
21. jún 2015

@anaj_janka My sme sa tiež milovali v deň pozitívneho ovu testu, tak si myslím, že by to mohlo byť práve 2 dni pred ovulkou? Lebo ako ináč určiť ovulku, to sa dá až na druhý deň, či nie?

misicka35
21. jún 2015

@bohjelaska No presne som to pocitala aj ju aj tak 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre