Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
23. jún 2015

No je to možne, ze sa to nedá ovplyvniť, ale skúsiť mozme, no nie? Jasne, ze na prvom mieste je zdravie, o tom niet pochyb. Ale to bohužiaľ ovplyvniť nevieme. Mne tiež pri prvej dcere vypocital Jonáš. Ale teraz vo júni podla Jonasa som mala dobru životnosť, ale zrovna tam som nemala pohlavie, tak som chcela vyskúšať podla týchto rad 😉

emilia25
23. jún 2015

@e_z to máš pravdu.u nás by to aj tak bol zas chlapec.muz je tiez zo 4 chalanov svagor tak isto splodil 4 chalanov tak si myslim ze je to skor o tej genetike ma proste spermie silné len s chlapcami.

emilia25
23. jún 2015

@misicka35 nie neskusala nám chalani vysli na prvy sup.kazdy jeden len neviem co sa porobilo ked sme sa snazili o 4 proste nedarilo sa jediné co sa poradilo boli dvojicky kde jedno sa vstrebalo a druhemu prestalo byt srdiecko a potom sa uz vobec nedarilo.tak si aj myslím ze uz aj moje telo odmieta dalsie babo.

misicka35
23. jún 2015

Myslim, ze to neni vo tom, ze by to telo už odmietalo. Ja si myslim, ze už nie všetky vajicka sú kvalitne aj preto sa to mohlo stat. Ja som mala dva krát po sebe zamĺknutý potrat aj tiež som otehotnela na prvý krát aj aj pri oboch deťoch. Bola som na genetike aj na hematoligii aj všetky vtsledky som mala vo poriadku. Takže ťažko povedať prečo sa to stalo... ale nevzdavam sa aj dufam, ze,do tretice to bude už vo poriadku. Sa tebe drzim tiez palce a určite sa aj ty dockach zdraveho babatka 🙂

emilia25
24. jún 2015

Baby kuknite včera mi malá prist ms.

misicka35
24. jún 2015

@emilia25 daj foto testu

emilia25
24. jún 2015
emilia25
24. jún 2015

Skoro som odpadla ked sa mi zjavili a to dnes rano som sa objednala na piatok na gyndu na kontrolu rocnu.faktked clovek vobec necaka tak prekvapenie riadne.a to som si myslela vcera mi pride lebo ma brucho na ms bolelo.

emilia25
24. jún 2015

@misicka35 kukni

misicka35
24. jún 2015

@emilia25 No nádhera 🙂 To fakt ste sa ani nesnazili? To fakt najlepšie naplánovať... Moooc gratulejem 🙂 Aj ja chceeeem

emilia25
24. jún 2015

@misicka35 no naozaj sme sa vobec nesnsazili teda muz bol raz lenivy no presne na plodne dni som to vtedy ratala. Potom sme si davali pozoe preto sme to necakali 😲 vobec ale ze vobec.

misicka35
24. jún 2015

No tak to je aka parada ☺ Aj muž ako zareagoval? Asi úmysel byt tiež riadne prekvapený 😉

emilia25
24. jún 2015

@misicka35 no veru bol ale ked videl tie kolaje tak rychlo pochopil ale zobral to v pohode skor ho trapilo ze som vsetky malinke vecicky predala dokonca aj postielku.takze vsetko ideme kupovat na novo.ale mne to vobec nevadi aspon si to vychutnam tak ako som si to planovala predtym.keby som mala po chalanoc veci moc by som uz nekupovala.takto musim.no a hned mi hovoril aj o dane teda tom teliesku ja som ju chcela ale nedokopala som sa k tomu.

misicka35
24. jún 2015

Tak to máš zlateho muza 🙂 Ale aspoň si to ozaj vychutnas, keď už asi posledný krát, no nie? 😉

zuzka_puska
24. jún 2015

No a ako na to, keď chcem chlapčeka? 🙂 Dievčatko už mám, ešte potrebujeme parťáka pre manžela 😉

misicka35
24. jún 2015

@zuzka_puska Treba vystihnúť presne ovulku

misicka35
24. jún 2015

@emilia25 A teraz po tomto dieťati si ju už das? Ci?

emilia25
24. jún 2015

@misicka35 hej to uz budem riesit hned po 6nedeli.este som rozmyslala na pdviazanie vajecnikov.uvidim preco sa rozhodnem.a tabletky nechcem.

misicka35
24. jún 2015

No ved uvidis, co aj ako, po tom sa rozhodnes

lenka07
25. jún 2015

Mne keď som čakala dcéru celé tehotenstvo tvrdili že má pipika a bude to určite chlapec (pred 20rokmi) a nakoniec sa nám narodila hnedoočká Lenka😊 a pri synoch (17a11)som vedela že budú chlapci celé tehotenstvo som vracala a nič som nepribrala ba som schudla tak ma držali na infúziách mysleli si že to bude porucha alebo niečo také 😄nakoniec sa starší syn vypýtal na svet skôr -praskla mi placenta v 37 tt. A najmladší sa narodil rok po mamkinej smrti 😔 to som bola zas celé tehotenstvo v nemocnici lebo som ťažko udržala v sebe niečo všetko hneď išlo von 😊

lenkaoravcova
25. jún 2015

Viete mi poradit ako si dat vyratat podla jonasa kedy plodit babo? nejaka stranka alebo tak? dik

misicka35
25. jún 2015
misicka35
25. jún 2015

@lenkaoravcova Je to skoro podobne, ale tie rizikove faktory vôbec nesedia podla Jonasovych vypoctov aj mne teraz Jonáš poslal výpočet aj vo ňom mi vypočítať pohlavie nevie od ju na do oktobra a tam to pohlavie je, ale ci správne ťažko povedať. Skôr verim vypočtu, co som dostala priamo od Jonáša... aj keď tie datumy sú skoro rovnako, niekde možno plus mínus dva dni... Takže tak... Dufam ze som pomohla 😉

misicka35
26. jún 2015

@bohjelaska Ahoj. No ako? Co nove? Testovala si?

bohjelaska
26. jún 2015

@misicka35 Ahoj, dnes som netestovala, lebo mi trochu klesla teplota, tak si myslím, že nič z toho ☹

bohjelaska
26. jún 2015

@misicka35 A ty ako?

misicka35
26. jún 2015

@bohjelaska Ahoj. Ale sak mohla si skúsiť... moc ti klesla? Ja som skusala, ale úplne slabučký dusík iba, tak neviem, ci nepresvital kanálik. No uvidim v nedelu, ak sa dovtedy MS nerozbehne. Ale žiadne priznaky nemam, takže asi tiež že toho nic. No tak skusime na budúci mesiac... A ani nebudeš testovat?

bohjelaska
26. jún 2015

@misicka35 Po ovulke som mala od 36,8 do 36,9 a včera som mala 36,7 a dnes 36,75. Tak neviem. Neteší ma to. Ak zajtra bude tiež tak, tak testnem, ak nie počkám na mrchu 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre