Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misicka35
29. sep 2015

@bohjelaska Ahoj. Tak co nove? Ja cakam MS vo štvrtok ale už predvčerom som zacala trochu špiniť na rozovo, včera to už bolo viac aj trochu krvi a dnes zas nic. Tak som skusila len tak zo srandy test... a pozri na to...

misicka35
29. sep 2015

@bohjelaska nechapem z toho, lebo som sak išla do tej Prahy tak tutumutu bolo len na 10 DC... no som total vo šoku, lebo priznaky žiadne, len ma boli brucho na MS...

lenkaoravcova
29. sep 2015

parada gratulujeeeem vidis neriesila si a aj si nieco brala ci?

misicka35
29. sep 2015

@lenkaoravcova dakujem. Ale ešte sa netesim, lebo minule mi testy pekne silneli a aj tak to dopadlo zle... A MS mam dostať vo štvrtok, tak uvidim a ešte k tomu aj to slabe krvacanie. Pila som alchemilku každý večer bol litra 10 dni, vitamín E, kyselinu listovu, matersku kašičku a koenzym Q10...

bohjelaska
29. sep 2015

@misicka35 No toto 🙂 ty si samé prekvapko 🙂 vyzerá to super, teším sa s tebou, ale viem, že si ešte v tešení opatrná. Mysli však pozitívne a všetko bude dobré 🙂 Supééér ty si ale šikulka, no keď to bolo na 10 . deň tak to musí byť dievčatko 😉

misicka35
29. sep 2015

@bohjelaska No tak to bolo riadne prekvapko aj pre mna... Som sa triasla, keď som išla za muzom s testom... ze prekvapenie k meninám 😀 😀 😀 Musela sa mi asi posunúť ovulka, tou alchemilkou, lebo ináč nehrozi... Joj snazim sa myslieť pozitívne, ale,to som myslela aj minule a prd z toho. A kedze sa mi ta čiarka zda dosť silna na to, ze MS ma prísť až štvrtok, piatok, tak som ju asi mala dostať skôr, tak asi sa,mi ozaj posunula ta ovulka... No a ty si ako na tom? Už máš po ovulke? Drzim mooooc palce, aby si nasledovala moj test a boli v tom spoluuuu 😉

bohjelaska
29. sep 2015

@misicka35 Ja som ešte len 14 DC, tak teoreticky by mala byť ovulka, no tento mesiac to ani nemeriam, ani veľmi nesledujem, tak presne neviem. Už sa mi nechce, plne sa venujem práci a toto je len popri. no mohlo by ma o 2 týždne prekvapiť, tak ako teba 🙂 asi by som odpadla 😀 A ty sa drž a daj vedieť o každučkej zmene, pocite....júúúj teším sa 😵

misicka35
29. sep 2015

@bohjelaska Je dobre, ze to neriesis... ani ja som tento mesiac neriesila... a... cuduj sa svete... 😀 Tak aj ty pekne tak a potom sa budeš čudovať aj ty dufam 😀 To by bolo ake super 🙂 Ty neries a ja budem myslieť na teba aj za teba 😉 Budem informovat, neboj 😉

bohjelaska
4. okt 2015

@misicka35 Ahoj. Tak ako? Ja som už týždeň chorá, nachladená ako pes 😝 . Naposledy sme sa snažili na 13 DC, tak neviem, či to bude stačiť. 😖

misicka35
4. okt 2015

@bohjelaska Ahoj. Co ja viem ako? Sem tam ma boli brucho, ale ináč nich, tak neviem. Test stmavol trochu, tak dufam... A sak kolky deň asi mavas ovulku? Malo by to stačiť, nie? A uz si po ovulke? No to nachladnutie nie je bohviečo, ale neovplyvni to keby nieco. Tak prajem rýchle uzdravenie.

bohjelaska
4. okt 2015

@misicka35 Tak je to OK, hlavne, že nekrvácaš. Ovulku mám tak 14, 15 deň, no tento mesiac som skeptická, neverím. No ty sa drž a dávaj na Vás obe pozor 😉

eliska1986
4. okt 2015

@misicka35 ahojky,drzim ti palceky nech ti to dobre dopadne.Spravna volba,ze uzivas matersku kasicku.Len to nevrav pred lekarom/kou nie su z toho nadseny.

misicka35
4. okt 2015

@bohjelaska No tak to by mohlo vyjst akurát to dievčatko 😉 Drzim palce. Mňa dnes neskutocne bolia krize, aj brucho aj mi je zle... ale tých krizov sa bojim akosi, to nie jeho dobre, ci? A tak z krizov mi to ide až dopredu do brucha... tak som z toho nervózna. Rozmýšľam, ci neskusim zajtra spraviť test, ci bude silnejší...

misicka35
4. okt 2015

@eliska1986 Ahoj. Dakujem pekne. No len sa bojim fakt tej bolesti... 😒 Máš nejake skúsenosti s tou materskou kašičkou? Mozem ju užívať aj teraz? Preco su doktori z nej neni nadšený?

eliska1986
4. okt 2015

@misicka35 ano mam s nou skusenost,uzivala som ju prve styri mesiace,potom som len kyselinu listovu,a vitaminy v2trimestri a3trimestri.Lekari to neuznavaju,neviem preco mne vytaminy pomohli aj materska kasicka.Ke sa mi dceraka narodila mala 4kg185g a 53cm.Bolest krizov?hmm nemozes dostat menzes?to ja mam bolest krizov ked mam dostat menzes.A krize ma boleli pred porodom.

misicka35
4. okt 2015

@eliska1986 No tak akurat som zacala trochu krvacat... takže zase nich 😢

misicka35
4. okt 2015

@bohjelaska Tak zase zacinam krvácať... 😢 Presne ako minuly mesiac po tyzdni meškania.... Tak zase nic 😢 Tak ja už kaslem na to

eliska1986
4. okt 2015

@misicka35 mrzi ma to moja,mozno si bola nachladnuta,v strese,vypustite to z hlavy,venujte sa inym aktivitam,mysli pozitivne.Babo pride medzi vas ked to najmenej budete ocakavat.Drzim palceky,pomodlim sa za Vas🙂

bohjelaska
4. okt 2015

@misicka35 Ach nie, to musí byť nejaký hlbší problém. Nič ti vtedy lekár nepovedal, čo môže byť príčinou? Veď to musí mať nejaký dôvod. Asi by mi to nedalo a pátrala by som po príčine alebo to nechala tak. Myslím na teba a nechápem....Nevzdávaj to, a ak ti na tom veľmi záleží skús to riešiť. Prajem ti veľa síl, správne rozhodnutie a budem sa za vás modliť aj ja 🙂

misicka35
4. okt 2015

@bohjelaska Dakujem pekne. Predtym mi povedal, ze to bolo len biochemicke tehotenstvo, ze to bola nahoda. Ale už viem, ze nebola. Ja osobne si myslim, ze to bude hormonalna porucha... lebo už predtým som trochu krvacavala po ovulke a co som pozerala, tak to moze mat na pricine aj skore potraty. Alebo mozno imunologia. Ale v kazdom pripade zajtra idem k nemu, nech už čosi riesi, lebo už som fakt ze zufala... 😢 Tebe ale moc drzim palce 😉

misicka35
4. okt 2015

@eliska1986 Práveže nebola, davala som si po minulej skúsenosť maximálny pozor. No nic zajtra idem k dr a nech to už riesi... Teraz som to práveze vôbec neocakavala, ze sa podari a podarilo a aj tak nic z toho... A moc ti dakujem

bohjelaska
5. okt 2015

@misicka35 Ahoj, tak bola si u lekára? A čo ti povedal? Celý deň na teba myslím, že v čom môže byť problém. Hádam na to lekár príde a už sa to nikdy nestane 😉

misicka35
5. okt 2015

@bohjelaska Ahoj. No bola som. Spravil mi sono a bolo vidiet dutinku... jasne, ze nic iné, lebo je skoro... a predpisal mi utrogestan, ci ako sa to vola. Mam brat aj ascorutin aj magnezium a za 2 týždne na kontrolu. Samozrejme kludovy režim... A keby som zacala krvacat, tak mám prísť hneď. Tak straaaaasne dufam, ze sa to podari nejako zachranit. Si zlata, ze si na mňa myslela 🙂

bohjelaska
5. okt 2015

@misicka35 Jééj tak to je super, že to nie je stratené 🙂 Takže len oddychovať a oddychovať a podarí sa, verím tomu. Teším sa, si bojovníčka 😉

misicka35
5. okt 2015

@bohjelaska Nooo moja ešte sa moc netes, ešte neni nic vyhrate... 😉 Ale tak lepšie ako keby nic nevidel... No oddychovat veru pri mojich deťoch bude sakra narocne, ale budem sa siiiilno snažiť a dufat a modlit sa aby všetko dobre dopadlo...

bohjelaska
5. okt 2015

@misicka35 Viem, že je to ťažké, mňa ani z nemocnice nepustili, lebo by som neležala, ale čo človek neurobí pre dieťa. Preto budem na teba myslieť a modliť sa, aby sa to podarilo 😉

bohjelaska
6. okt 2015

@misicka35 Tak ako dnes, už nekrvácaš? Je to lepšie? Mne už je lepšie, stačil harmanček, zázvor, eukaliptus a tymián. A ty oddychuj pokiaľ sa to dá 😉

eliska1986
6. okt 2015

Ahojte babenky,tehotenský test môžem si spraviť kedykoľvek cez deň,alebo je najlepšie ho urobiť ráno.

bohjelaska
6. okt 2015

@eliska1986 Ahoj, ak ti už mešká aspoň 2 dni, môžeš si ho urobiť kedykoľvek cez deň, ale ak skôr, tak radšej ráno 🙂

misicka35
6. okt 2015

@bohjelaska Ahoj. Ešte trošku krvácam, no neviem dokedy by sa to mohlo dat doporiadku. Len od včera ma strašne prehana, krce v bruchu, v zaludku, nic nejem... no na paradu, co ti poviem... keď sa sere, tak nakopu... Teraz som bola na pohotovosti a vysledky keby nastastie v poriadku, ale mala som krv v moci a teraz neviem, ci to moze byt z toho spinenia, alebo je to nie co iné. Ale ziadne tazkosti pri močení, ani nic iné nem aj, tak neviem no... Tak aspoň tebe je lepšie a moze sa bublinka uhniezdovat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre