Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

elfka11
11. mar 2011

Ahojky přidám svou zkušenost,nechala jsem si na rok udělat výpočet ,podle Jonáše,datum mého narození a důkežitá je i hodina.Měla jsem problémy s potraty a chtěla jsem výpočet pro zdravé miminko a bylo tam i připsané pohlaví.Vycházela mi listopad holka a prosinec kluk.A u nás ten výpočet vyšel máme Emičku. 😉

katecameron
11. mar 2011

@dadak tak aj mne to sedí lebo ked sme splodili synov moj muz chodil na tyzdnovky a max.raz do tyzdna nieco bolo a pri dcere ked vznikla tak sme chodili na výsku a vtedy aj kazdí den 😀 😀 😀

dadak
11. mar 2011

@januzza80 a nemoze to vypocizat aj mne? ci ako to robiii 😀

januzza80
11. mar 2011

@dadak ja ti to vypocitam.Staci,kdyz mi napises do zpravy presne datum narozeni posledniho syna.Ale jak rikam nic neni na 100% ani tohle

dadak
11. mar 2011

@katecameron do kelu, tak to sa mozem s dievcatkom rozlucit, lebo mm je furt prec. kapitan na lodi... ☹

januzza80
11. mar 2011

@dadak tak to jsi na tom stejne jak moje svagrova.manzel ji pracuje na lodi a ma dva kluky. 😀

dadak
11. mar 2011

@januzza80 takze predsa asi na tom ńieco je...hm...bude mat za chvilu dovolenku, to aby sme snazilkovali kazdu chvilu...len aby bola ovulka...pisem ti IP..😀

jessicaa
11. mar 2011

@januzza80 Ahojte! Můžu se k Vám přidat? Také bychom si moc přáli jako první miminko holčičku. Četla jsem Vás tak zběžně zpátky. Můžu Tě také poprosit o výpočet? Děkuji

ellit
11. mar 2011

@dadak nadcha nevadi 🙂)

ellit
11. mar 2011

@dadak aaaaaaaaaaaaaaaale tak my sme s manzelom isli aj dva krat do dna a mame 2 chlapcov 🙂

ellit
11. mar 2011

@januzza80 tak to tu budes pocitat asi kazdej 🙂) prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim si 🙂 🙂 🙂

dadak
11. mar 2011

@ellit len ono to neni len nadcha, hlava ma kus boli a uzliny...:-/...hm...neviem z coho to je ..10 rokov som nebola chora a teraz druhykrat za mesiac...ja len dufam, ze nie som este tehotna, lebo akurat po mrske vo februari, den predtym ako som ochorela prvykrat, tak sme snazilkovali...a dost...😀 a nato hned mi dali atb...snad by to babatku neublizilo, keby ze uz som tehotna, ci?
inac teraz mi robili zubny kamen....ty kamo...to bola bolest no a na druhy den uz som mala chytene uzliny a nadcha...nemchapem...

syslica
11. mar 2011

@januzza80 Adresu na tchýni nezverejníš? 😀 😀 Že by sme za ňou chodili na konzultácie vo VB? Ja mám podobný problém ako dada: manžela vidím zriedka, ak ho vidím, tak pracuje... alebo som ja príšerne unavená....alebo sa deťom nechce spať a pod. ☹ Častejšie snaženie by sa mi veľmi páčilo, ale je to aspoň u nás - utópia.

dadak
11. mar 2011

@januzza80 ja budem tvoj manazer...😀 oki?

dadak
11. mar 2011

@syslica vidis? ta nieco asi na tom fakt bude...inac viem ze mojho druheho chlapca sme splodili tak, ze manzel bol mesiac prec, prisiel na prekvapko na jeden den domov a potom zase odisiel na jeden mesiac...a div sa svete...je tu samko...hm..takze futbalova jedenastka...ak sa posnazime a dame potom nase deti dokopy, tak by to aj slo...nie? hihi

dadak
11. mar 2011

@ellit tak asi dalsia teoria v prdeli...😀

ellit
11. mar 2011

@dadak ja ked som prvy krat otehotnela, tak dva tyzdne na to priniesol manzel chripku a ja co som nebola par rokov chora som lahla jak mrtvola, ale dietatko je silne neboj. Ak aj nahodou si tehu, tak sa nic nestane 🙂 Ale uz na buduce informuj lekara, ze mozes byt tehotna a on ti prisposobi ant. 🙂

ellit
11. mar 2011

@dadak vyzera to tak, ale no vynimky potvrdzuju pravidlo. Ale tiez sa hovori, ze by manzel mal abstinovat aspon 4 dni ked chces dievcatko. Lebo chlapcenske spermie nepreziju dlho, ale dievcenske ano a ked teda pride k milovaniu, uz su chalani unavení a doplave tam viacej zenskych 😀 😀 😀

dadak
11. mar 2011

@ellit tak snad na tej lodi aj abstinuje...kua...😀

ellit
11. mar 2011

@dadak tak ti nieco poviem.....moj manzel nedokaze abstinovat ani jeden jediny den....nechapem. Tak ale vie si pomoct aj sam 😀 😀 😀

dadak
11. mar 2011

@ellit sak na to sa spolieham...hihi

januzza80
11. mar 2011

Ahojky vsem,omlouvam se,ze pisu az ted,ale neco jsem mela s pocitacem.Dneska je pomalej.Odpovedela jsem tem co mi napisou,jen chci jeste dodat,ze to neni 100%,tak kdyz napisu nejake to pohlavi,tak to neberte vazne a taky je dulezite jestli byl nejaky potrat a pohlavi prvniho ditete nejde vypocitat,jen az ty dalsi deti.

dadak
12. mar 2011

@januzza80 som ti navarila, co? 😀

dadak
12. mar 2011

@ellit no inac potesim ta teraz ja, mne vyslo ze ty budes mat 3 deticky a ze to tretie bude dievcatko...
juuuuuuuuuj, sa tesim za teba....tak uvidime...a presne mi vyslo ze prvych dvoch mas chlapcov...super, nem?

katecameron
12. mar 2011

@dadak ako to robíte? ten vypocet

dadak
12. mar 2011

@jessicaa tak mne u tebe vyslo ze budes mat 2 deturence....prvy chlapec a druhe dievcatko...super

dadak
12. mar 2011

pocuvajte a co hovorite na tuto metodu, vychadza vam?
ze ak scitate vek matky pri pocati plus mesiac pocatia, ak vam vychadza parne cislo tak je to dievcatko ak neparne tak chlapcek...
hm? co na to hovorite?

ollski
12. mar 2011

@dadak tak u nas uplne naopak ;) chlapcek parne, dievcatko neparne 😵

dadak
12. mar 2011

@katecameron dnes uz pocitat nemozem...bo sa nesmie prehanat...ale skusim ti to vypocitat bud vecer, alebo zajtra, dobre? a ty chces este babatko?

katecameron
12. mar 2011

@dadak no u mna sedí prve dve na 100percent pri tretom neviem kedy bol na 100percent splodení lebo to bolo na prelome mesiaca jul august takze tam s istotou neviem ale u tych dvoch sedí na100percent este skusím pozriet segru a svagrinu ci im sedí 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre