Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
8. aug 2012

@iviatko to je totalne ubohe ... mas 30 rokov ale rozumu nikde... zosmiesnovat mi mamu....toto robia deti na zakladnej skole... ked napises ze je to normalna praca..dopredu ti hovorim, viem ak osi to myslela a bolo to ako zosmiesnenie.. je to totalne ubohe...

janie80
8. aug 2012

@monika92 kto si a ako dobre ma poznas, aby si mi povedala, ze som sprosta????

monika92
8. aug 2012

@molka moja babka bola aj moja mama je lekarka...a veri predstav si tiez sa tym riadila...

monika92
8. aug 2012

@janie80 opytaj sa najprv seba

iviatko
8. aug 2012

@monika92 si sa ukazala teraz. mat takuto dutu dceru sa budem hanbit a chodim po kanaloch. Chuda mama!

monika92
8. aug 2012

@janie80 a kto si ty aby si ma urazala ??!! robila si srandu z mojej profesie...

molka
8. aug 2012

@monika92 a prosím ťa, akú majú špecializáciu? Myslím tvoja mama a babka.

janie80
8. aug 2012

@monika92 na zaklade odpovede z 16:43 prichadzam k nazoru, ze su prazdniny, deti nemaju co robit, tak sedia na nete...
Dochadzaju argumenty, tak som zakmplexovana a sprosta... 😖 😠

janie80
8. aug 2012

@monika92 ale ved doteraz neviem, aka je tvoja profesia... Ako som ta urazila? Ze si zakomplexovana? Myslim, ze na moju adresu padli od teba ovela silnejsie slova...

monika92
8. aug 2012

@iviatko to skor chuda tvoja mama... to co si tu predviedla urazat mi mamu je totalne ubohe... este by ma zaujimalo dovod za co by sa mala hanbit? lebo ani 1 neviem najst ale ty to vies najlepsie ty ma poznas .... aha prepac ja som nevedela ze ked si poviem nazor budem tak sprosta..alebo nebudem verit tebe lebo ty tom uneveris tak musim aj ja... pfff

iviatko
8. aug 2012

@monika92 zosmiesnujem tvoje nazory,lebo su pritiahnute za vlasy a ziaden lekar tomuto neveri. Iba ak nejajy sarlatan. Ked si taka mudra a plieskas okolo seba lekarkami,daj kontakt na nu a ja jej este teraz zavolam,ci napisem.

monika92
8. aug 2012

@molka dovod preco ta to zaujima??? ja sa ti spovedat nemusim a o svojej rodine absolutne nie.. mna tiez nezaujima kde pracuje tvoja mama ci otec

monika92
8. aug 2012

@janie80 myslim ze po tolkych urazkach osocovani co si mi piasla neviem kolk ostran dopredu, odvcera by aj tebe pukli nervy... si myslis ze si necham od teba srat na hlavu? alebo??!!

iviatko
8. aug 2012

@monika92 mas pravdu,moja mama je chuda,aj ja ju lutujem,ale to je o niecom inom🙂

molka
8. aug 2012

@monika92 veď nemusíš písať, kde presne pracuje, len som chcela vedieť, aký lekár dokáže veriť tejto metóde. Či vôbec pracuje v zdravotníctve. A spovedať sa mi nemusíš, ja som ťa slušne poprosila.

janie80
8. aug 2012

@monika92 prosim ta, skopiruj mi moje urazky na tvoju adresu

molka
8. aug 2012

@monika92 to, že si psychológ si myslela vážne alebo len zo srandy?

zuhana2
8. aug 2012

ked tvoja mama je lekarka, tak ja som matka Tereza

monika92
8. aug 2012

@iviatko :D sa preber dievca prosim ta... ty si myslis ze by som t idala kontakt na moju mamu ci babku? :D pane boze.... niekto m itu piskne aby som m udala cislo a ja sa porad pos*rem a dam mu :D ja nevidim dovod .... tuto metodu mam od jedneho pana, ktory to povedal babke ona pracovala v nemocnici ona to vyskusala pr isvojich detoch..tak isto moja mama ktora to posunula mne... tato metoda sa rozoberat nemusi... lebo mne staci vy sa riadte inak

janie80
8. aug 2012

Dievcata, nahlasila som temu na aspon docasne zamknutie z dovodu osobnych utokov... Takto sa sprava dospela zena... Dochadzaju argumenty, treba urazat... 😢 ☹ smutne... ☹

monika92
8. aug 2012

@janie80 pisala som ti .... podla toho "tonu" pisania... vyjadrovani a sa na moju adresu...

monika92
8. aug 2012

@janie80 teba urazi len ked sa ma jedna holka zastala... a toto? keby si bola na mojom mieste asi by si uz umrela

monika92
8. aug 2012

@zuhana2 no si predstav....tak potom asi si

zuhana2
8. aug 2012

@janie80 uz aj mna to napadlo, ze by som to mala urobit

janie80
8. aug 2012

@monika92 kopirujem cely tvoj prispevok, na ktory som reagovala:

monika92  @janie80 myslim ze po tolkych urazkach osocovani co si mi piasla neviem kolk ostran dopredu, odvcera by aj tebe pukli nervy... si myslis ze si necham od teba srat na hlavu? alebo??!!
Dnes o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to  •   • 

Asi som slepa, ale nikde tam nevidim, ze by si napisala, "podla tonu pisania"

iviatko
8. aug 2012

@monika92 :D mam dost z teba! Chcela som potvrdit tuto metodu a na vlastne usi pocut... inak nespadas do kategorie normalnych ludi,ked si toto dokazes navymyslat.

janie80
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika92
8. aug 2012

@janie80 tak asi...ja viem... naco by som ti to pisala keby to tak nebolo? podla toho tonu akym si m ipisala ako sis a spravala a vsetko...sa ma tiez dotklo ..ja s it oproste nenecham... nehraj sa laskavo na "chudatko" pretoze to c osi ty mne pisala od vcera to je oproti tom unic.... precitaj si nasu konverzaciu celu a uvidis ako som sa citila ja...

monika92
8. aug 2012

@janie80 ked toto ta zlozi tak na mojom mieste neviem c oby si robila...

zuhana2
8. aug 2012

@monika92 ja dobre poznam ludi, ak ty mas maturitu, tak nase skolstvo totalne zlyhalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre