Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

misa1misa
5. okt 2012

@monika92 Ahoj Moni, prosím, mohla bych tě také poprosit o výpočet? 🙂

misa1misa
5. okt 2012

@monika92 písnu do zprávičky, jestli nevadí...mooooc děkuji 🙂

bubinko83
19. okt 2012

baby dajte tipy čo by to mohlo byt dieta sme splodili den pred ovulkou ale bol to druhy sex v poradi v ten den. Ktore spermie sa rychlejšie v miešku vytvoria? 😀

januzza80
19. okt 2012

@bubinko83 Ahojky,den pred ovulkou spis chlapecek,ale nemusi to byt vzdycky tak.Nekdo ma i holcicku presne v den ovulace.

natalie77
19. okt 2012

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tak to je síla 😀 😀 😀
Je to tak 50 na 50. Nevím, ale asi je to tím, čím jsem si za posledních 20 let prošla....
Není důležitější, aby to dítě bylo zdravé? Nebo spíš, aby ho ženy vůbec měly?
Přijde mi to divné, jako téma...nic proti nikomu nemám...dokážu pochopit, že to někdo řeší, pokud mají v rodině dědičné choroby...ale jako hnát se za pohlavím..fakt mi to přijde jedno, co se narodí, hlavně, že miminko bude zdravé...

bubinko83
19. okt 2012

@natalie77 ale neber to tak važne 😉 ved jasne že je prvorade zdravie a toto tu su len take dohady a každy to berie s rezervou.Akeby mam 10 chlapcov milujem ich rovnako 🙂

dadka75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
januzza80
19. okt 2012

Ja myslim,ze dost holek spis zajima co cekaji.proste nevydrzi az do konce cekat co cekaji jestli chlapecka nebo holcicku a je to jen debata,stejne to nejde ovlivnit.

cintulka
21. okt 2012

@maart takže dva dni po ovulaci?a ju chcu dievčatko ,kto mi poradi po 4chlapčekoch,,,,

cintulka
21. okt 2012

@dadka75 aký činský kalendar?

dadka75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadka75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majusa4444
21. okt 2012

@dadka75 prelozis mi presny postup nech kuknem ? :DDDnerozumiem tomu :DD

dadka75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sorciera24
21. okt 2012

@dadka75 mne to podla toho nevyslo

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinko83
21. okt 2012

@dadka75 ani mne to nevyšlo ten vypočet

jankasz
21. okt 2012

@xsenova no neviem,moj manzel je vojak,robi na letisku aj s lietadlami a mame 2 chlapcov,teraz cakam tretie,tak difam,ze to bude dievca 😉 😅 😅

xsenova
21. okt 2012

@jankasz my sme za 3 mesiace preleteli takmer 44 000 km a budeme mat dievca 😀 😀 drzim pace 🙂 u nas bude asi neskor potreba chlapca - takze jazdime len vlakom 😀 😀

monika92
21. okt 2012

Baby, najkrajsia vec na svete je, ked mate zdrave dietatko 🙂 je jedno ci chlapec, ci dievcatko, kazda to chce vediet zo zaujimavosti, ale ked sa Vam narodi ten maly drobec je jedno ci to je princ ci princezna ved je to take nadherne a VASE ze na pohlavi nezalezi 🙂 kazdej prajem vela vela zdravicka a stastia s mimcom 🙂

noskova
28. okt 2012

ahoj ja mam doma kalendar ktery je z me rodiny 21x potvrzeny a ja se podle neho ted budu ridit taky pac chceme taky holcicku .... stačí napsat kolik je ti let a hned se na to mrknu ... me třeba ve 23 letech vychazi holčička březen,červen,srpen a prosinec,jinak samej kluk 😀

majusa4444
28. okt 2012

@noskova jedno nechapem..ako sa to moze pocitat podla zeny ked nositelom x a y je muz... zalezi od spermie nie od zeny.. fakt nechapem...

noskova
28. okt 2012

@majusa4444 ja taky nechapu ale funguje to ....

dana_l
28. okt 2012

baby, je to hra nahody ci budete mat dievcatko alebo chlapceka. bolo by urcite super keby sa to sem tam dalo ovplyvnit a "vybrat si". ale nech uz je to on ci ona hlavne nech su zdrave.

ja sa len smejem na tych "vypoctoch" a "tabulkach" ze vtedy URCITE bude DIEVCATKO alebo CHLAPCEK. a co pri nasich dvojickach - mame dievca a chlapca? alebo sme tie vynimky potvrdzuju pravidlo? alebo vam vedia "vypocitat" i dvojicky 😀

leila
29. okt 2012

mne vypocty tiez nesedia ani v jednom pripade🙂

majka_3
7. nov 2012

Ahoj baby...mne to pekne sadlo....že vraj keď chcete dievčatko treba sa snažiť pred plodnými dnami...tak sa nám aj stalo......a čo s toho je??? Natálka 🙂
pre info 2 roky sme sa pokúšali o babätko....to bol doslova zázrak 🙂

daniwaugh
10. nov 2012

@fidka79 a Ty co tu?🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniwaugh
13. nov 2012

@fidka79 sak ja som u nas :D a boi sme na Floride na 11dni tak asi preto :D

cintulka
17. nov 2012

@fidka79 myslite že tada to je jedno kedy,či počas ovulacie či pred aj tak to nezavisi na pohlavi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre