Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

mpg
19. aug 2012

Podľa čínskeho kalendára počatia /dá sa nájst aj tu na google/ - podľa veku matky sa dá vyhľadať čas, ktorý je vhodný pre narodenie dievčaťa. Môžte si to overiť aj podľa svojho narodenia, alebo predošlých detí. Ale ak sa nepodarí otehotnieť práve v tom mesiaci, napr. aj za dlhší čas - tak potom tam zasahuje niečo ako osud, lebo niektoré veci si nemožno vybrať. Je zaujímavé, čo čínania dokážu dať do tabuľky, ale u nich som videla veľa takých tabuliek, liečebných postupov, ktoré západná medicína nepoužíva.

luci66
19. aug 2012

Ahojte babule,moc sem nazapadam, lebo ja by som straaasne chcela chlapceka. Tiez som pocula,ze chlapceka treba s "cerstvymi spermiami presne v den ovulacie" a dievcatko pred. Baby ale sory za blbu otazku, ale ako viem, kedy mam presne ovulaciu? Priblizne viem 2-3dni,ked ma bolia vajecniky a mam slaby vytok, ale ako viem, ktory s tychto dni to je? dakujem a drzim paste s dievcatkami aj tak to ti chlapi za nas rozhodnu 😠

margotka666
19. aug 2012

@luci66 moja my v novembri budeme mat dievcatko, a potom asi tiez budeme skusat "chlapceka" 😝
a tiez som sa nejak priplietla tu do tejto temy, a zaujimave veci tu boli obcas.. 🙂
no s tou ovulaciou to je asi take "najpresnejsie" hoci aj tak je to take, bud - alebo
v lekarni sa daju kupit ovulacne testy, nieco ako tie tehotenske..

galaxy
22. aug 2012

Ahojte kočky,
zatiaľ sa ešte o mimi nesnažíme,ale asi tak bud. rok. Prosím Vás vedeli by ste mi prosím zhrnúť nejaký rady a triky ako "spraviť" dievčatko?? aj by som čítala,ale je tu 130 strán 😒
...tak ak by ste boli také dobré, Ďakujem vám

iviatko
22. aug 2012

Ziadne zarucene rady a triky nie su,je to na tvojom manzelovi a nahodne 🙂@galaxy

saranikol
22. aug 2012

dobry napad...ak niekto vie nech sem hodi ..budeme radi viacere...a iviatko je jasne ze ziadne zarucene rady niesu ..to vie kazdy ..ale postaci ak by niektore rady zvisili sancu aspon 10%.. 😎

iviatko
22. aug 2012

tak skus myslit na to, ze to bude baba 🙂)) zvysis sance 🙂)

januzza80
22. aug 2012

@saranikol Ahojky tak ty uz mas jednu holku,tak to moc nemusis resit.Tak to zkuste jak u dcery.

irin12
22. aug 2012

my chceme zdrave dietatko na pohlavi nezalezi 😉

januzza80
22. aug 2012

@irin12 Delas dobre,to je na tom to nejdulezitejsi.Jestli to bude mit lulika nebo pipinku neni podstatne. 😉

januzza80
22. aug 2012

Ahojky holky,samozrejme vam preji,to co si vy prejete,,ale opravdu nejdulezitejsi je to zdravicko a s tim ovlivnovanim ja neverim,myslim,ze je to uz dane.Taky je nejlepsi na to nemyslet a tesit se jen na to snazilkovani a vubec na miminko. 😉

ivaana2
23. aug 2012

@januzza80 tebe sa to povie ked mas aj aj 😝 ..pre mna tiez je prvorade zdravie a tiez sa budem na miminko tesit aj ked to bude chlapec ..ved nejdem stym do toho ..ze musi to byt 100% baba ..koniec koncov ideme do toho s tym ze chceme dalsie dieta...ale pri chlapcoch si zelam neskutocne dievcatko...

jana181
23. aug 2012

@ivaana2 , ja mam tiez 2 chlapcov a moje srdce tuzi po dcerke po dievcatku. Ja pri oboch som otehotnela pocas ovulacie ale pri cinskom kaledari mi pri oboch pisalo ze budem mat chlapcov. skusame od febrara a skusala som to 2-3 dni pre ovulkou a nic. Pytala som sa na to gynekolaga a on povedal ze to 50 na 50% . tak teraz sme zacali skusat v den ovulke ale podla cinskeho mi na august , sept ukazuje dievcatko. tak uvidime..... snazim sa jest acidovane jedlo, vela magnezia a calcium ....

ivaana2
23. aug 2012

@jana181 ja absolutne neverim tym cinskym tabulkam ...ale ak tomu veris ..tak skor si skus dat vypocitat pohlavie od Jonasa...mozno sa to podari a daj potom vediet 😉

lasenka
23. aug 2012

@jana181 pri druhom snazeni sme to skusali 2-3 dni pred ovulkou presne tak, ako sa hovori na dievcatko, narodil sa chlapcek... pri tretom snazeni sme to skusali presne tym istym sposobom, a prisla vytuzena princezna... tak teraz naozaj neviem... ale zo srdca ti prajem dievcatko, je to ine kafe 😉

mirkakab
23. aug 2012

ahojte, nech hovorí každý čo chce, ale si myslím, že každá žena tak v kútiku duše túži bud po dcerke alebo po synovi. Pre mna bolo tiež prvoradé zdravie ale velmi som túžila po dcerke . Keby som mala syna, tak určite by som ho velmi lúbila a nevymenila za nič na svete, ale tá vnútorná túžba tam bola 🙂 Prajem Vám aby sa každej tá vnútorná túžba naplnila.

slniecko77
23. aug 2012

@sepi cau 🙂 dufam, ze sa mate s amlinkou v brusko fajn a krvicka uz nehneva a vysledky su fajn 😉
..odlozila som si tvoje rady na dievcatko a buduci rok ich dufam zuzitkoujem 😉 😀 tiez zacnem merat BT 2-3 mesiace pred samotnym snazenickom 😉
..ozaj, nemas niekde ulozeny vutazny BT graf? ak by som mohla rada by som si ho kukla...dakujeeem..ak nie, nic sa nedeje 😉
..pekny dnik 😵

saranikol
23. aug 2012

@januzza80 no ved je mi to v podstate jedno ...ale tak tajne tuzim este po dievcatku ...a u mna to vyslo naopak s tymi spermikami ... 😒 ..tak neviem ci ta metoda je nejak ucinna ..skor je to vsetko fakt len nahoda..🙂

januzza80
23. aug 2012

@ivaana2 Kazdy to bereme jinak,ale me to bylo jedno co to bude,nijak jsem to neovlivnovala a u tretiho jsem musela podstoupit vysetreni,jestli neni poskozene miminko.A cekat hodinu,az ti doktorka rekne,jestli je miminko zdrave nebo ne,tak je ti to pak uplne jedno co to bude,hlavne zdravicko.

saranikol
23. aug 2012

nebereme to kazdy inak ...u kazdeho je prvorade zdravie...aj zena ,ktora tuzi po konkretnom pohlavi ..ked otehotnie tak sa modli a dufa ..len aby miminko bolo v poriadku ...ja tiez pri prvom mi to bolo jedno a pri druhom som chcela strasne chlapceka ..bola som tym normalne posadnuta ..ze to musi byt chlapec ..studovala som vsetky mozne clanky a nakoniec som otehotnela a bolo mi to zrazu uplne jedno ked uz to neboli len plany..ale skutocnost...a nakoniec to bol chlapec 🙂 a teraz by som chcela zase dievcatko ...preco to nevyskusat ..ved to su neskodne rady ..ktore nikomu neublizia ...

jana181
23. aug 2012

@ivaana2 no ja ked som vypocitala moje mame na nas 2 tak jej presne vyslo dievcatka. aj komaskam.... aj mne pri chlapcoch... mozno pri 3 budem mat statsie a mozno nie. kamoska otehotnela v den ovulky a ma dievcatko a podla cinskeho jej vyslo tiez dievcatko...

januzza80
23. aug 2012

@saranikol Jo to moje tchyne bohuzel neni takova jako ja nebo ty,u ni je spis dulezite,aby miminko bylo holka.A kdyz jeji dcera spadla nechtene na zem a my vsichni meli strach co se stalo miminkem,tak ta se spis zajimala co jeji dcera ceka nez co se stalo miminku. 😝 Bohuzel i tak nekdo bohuzel uvazuje.

sepi
24. aug 2012

@slniecko77 ahoooj, jéééj Ty si zlatá, že si nezabudla 😉 Máme sa fajn, aj ja, aj malinká v brušku...veselo si kopká 🙂 Veľmi Ti držím palce, aby to aj Tebe vyšlo a v podstate všetkým babám, ktoré túžia po malej princezničke. Ja som si BT graf nikdy nerobila, len som si 2-3 mes. pred tým pravidelne kontrolovala ovuláciu ovu testami, aby som si bola ozaj istá, kedy ju mám. A keďže som mala vždy pravidelný cyklus, aj moja ovu sa mi potvrdila ako veľmi pravidelná. Myslím, že tá príprava je fakt dôležitá, ale ktovie...aspoň má človek pocit, že preto čosi urobil 😅 Pekný dník, papa

slniecko77
24. aug 2012

@sepi som rada, ze ste v poriadku 😉 tak o chvilku mate princeznicku pri sebe
..ja som si merala BT, ale teraz zapojim aj ovu testy 😉 pojdeme na to cisto vedecky 😀
..pekny dnik 😵

saranikol
24. aug 2012

@januzza80 tak to je dost smutne a ubohe..:(

saranikol
24. aug 2012

@jana181 bez urazky ..ale to je pekna hlupost cela ta cinska tabulka..to by potom kazdy sa riadil tabulkou a kazdy by mal vysnivane pohlavie ..to by to na tom svete vyzeralo 😉..je to len cista nahoda ze vam to vyslo ..daj sem link nech si to skontrolujem aj ja ci mi to vyslo spatne...na to by som sa fakt nespoliehala..

saranikol
24. aug 2012

@jana181 tak som si to nasla na nete pri prvom mi to vyslo ..pri druhom nie..nahoda 😉

ivaana2
24. aug 2012

@jana181 mne to vyslo podla cinskeho kalendara, ale neverim tomu ,len nahoda to vse. 🙂

januzza80
24. aug 2012

@saranikol Bohuzel je,tak jsem rada,ze jsem od ni daleko.Kdyz jsem cekala prvni miminko,tak jsem byla strasne stastna,protoze jsem otehotnela po delsi dobe,kdyz se nedarilo a kdyz jsem rekla,ze cekame chlapecka,tak tchyne mi jen rekla,ach jo dalsi kluk 😠

henikav
24. aug 2012

Podla cinskeho kalendara je moj syn dievcatom, ale tak kto chce veri, ved su len dve moznosti, vyjde, alebo nevyjde. Obcas sa trafia a obcas nie, ale ine nieco co som pocula zatial funguje u mojich znamych. Nie nikto neovplyvnil tym pohlavie dietatka, ale mamicky co mali radi sladkosti, smotanu, mliecne ... mali dievcatka a take co boli skor na maso, kyslu kapustu, slane, mali chalanov. Podla tohto to vyslo u mna, u sesternic, u kamosiek, podla chuti sme uhadli kto co bude mat, podotykam, ze si nemyslim zeby sme to jedlom ovplyvnili, skor dietatko ovplyvnilo nase chute

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre