Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
7. aug 2012

@sorciera24 si najdi ze si este dovolujes mi nieco take napisat

sorciera24
7. aug 2012

@monika92 a co ked si zmaturovala?...tie zaklady ti aj tak chybaju.....

monika92
7. aug 2012

@soldi chcet mozes vela stastia

monika92
7. aug 2012

@sorciera24 a to..ze taketo reci si nechaj radsej pre seba a nedovoluj si mi tu nieco take pisat

soldi
7. aug 2012

@monika92 ahaa, to je nejaka tajna stranka? 😀 ak Ti pise 70 zien denne, tak by mi ju malo na googli vyhodit medzi prvymi. silno pochybujem, ze nejaku stranku mas. 🙂

sorciera24
7. aug 2012

@soldi takze taka stranka asi ani neexistuje....kym ju sem neda...neverim jej ani slovo...myslim, ze nikto...(po tom co tu precital)

mahmulienka
7. aug 2012

panebozeee, to je aka sranda tu?!?!?!? 🙂 pozeram, ze uz od nieco po 17.00 tu bezi tato debata a rozmyslam, ci ste vsetci dietky nechali muzom na krku, ze ficite na konovi vyse tri hodky.

soldi
7. aug 2012

@monika92 zaujimave, Ty mi napises, ze som debil, dementa, detinska, atd.. a mas pocit, ze to je v pohode.
ale ze niekto vypichne Tvoje ocividne nedostatky v zakladnom vzdelani, tak s tym mas problem 🙂 a pritom to ani nie su urazky, to je jednoduche konstatovanie faktov 🙂

soldi
7. aug 2012

@mahmulienka mne maly od 17:30 spi 😎 a zobudi az rano okolo siedmej osmej 😎
povodne sme chceli pozerat film, ale toto je lepsie 😀

soldi
7. aug 2012

@sorciera24 asi tak 🙂

mahmulienka
7. aug 2012

@soldi heh, tak to ti zavidim, aj ja xem take ukazkove dietko (samozrejme plus uplne prespatu noc k tomu)
a uuuplne ta chapem, ze si dala switch z tv sem. ja som sa tiez zacala nudit pri filme, kuknem sem, reku kde to zije a toto je viac, ako som ocakavala 😀

majus12
7. aug 2012

@soldi si si ista že ti v tej izbičke spi maly? ja by som sa najprv spytala moniky92 🙂 , či je to naozaj chlapcek

monika92
7. aug 2012

@soldi mna tofakt nebavi :D 70 zien ....mam pisat ako decku??!!! A opakovat sa?70 zen priliznie niekedy menej 60aj 30 rozne... Nepisu mi IP alebomaily z too zeny su co poznam osobne z inych stranok ..dokopy priblizne 70 nemam preco vysvetlovat ..moja metoda je funkcna stojim si za tym inak vy som uz davno odisla odtialto ... A nesrala sa s tym ete cez mobil...mudrejsi ustupi...ustupujem

zuhana2
7. aug 2012

@janie80 skola ta nauci, kde a co mas hladat a hlavne pouzivat informacie, clovek si pamata iba to, co skutocne potrebuje a vyuziva v praci

sorciera24
7. aug 2012

@majus12 si zabilaaa 😀

@soldi to je odpoved, co?...dalo sa cakat, ze ziadna stranka !zrazu! existovat nebude 😝

monika92
7. aug 2012

@sorciera24 po tom co tu precital ze vsetci na mna utocili preto ze jedine mi neverili?nikde sa mi to a nikdy nestalo zaujimave ze tu ano lebo tu zacne 1 pridaju sa dalsie za to ze neveria..a mne to je jedno...

soldi
7. aug 2012

@majus12 ha ha, vidis, ale uz mi asi neodpovie sa obavam 😀

@monika92 wau, tak to musis poznat riadne vela zien 😕 ked to teda dam na menej ako polovicu, tak by si musela poznat cez 10 000 zien osobne 😕 a to uz si vazne ako ta celebrita 😀
@mahmulienka moj maly je spachtos 🙂 v noci 14 hodin plus cez den dalsie 3 🙂 to ma po mne 😀

monika92
7. aug 2012

@sorciera24 a ty si myslis ze ja ti hodim sem moju stranku a vsetkym?:D to y bolo take detinske aby ste mi j znemotnili aj odo mna detinske ze ju sem vycapim aby ste sa zabavili a ani vas to nezaujima a neverite a povies ukaz mi stranku a ja ju sem napisem :D nAJDI SI nejsom povinna za to aka si
Bola arogantna a spravala sa ti ju vobec ukazat

sorciera24
7. aug 2012

@monika92 a teraz co cakas? ze ti zacnem verit, ked mam doma opacne pripady?....inak, vedela som, ze este napises, hoci si chcela ustupit...?...btw. nikto tu neutocil, len sme vyvracali tvoje nezmyselne slova.....

soldi
7. aug 2012

@monika92 ale vies preco Ti neverime?
lebo ked mas pochybnu teoriu a k tomu pochybne primitivne vystupovanie a ziadne argumenty, tak je uplne logicke, ze Ti ludia neveria.

@sorciera24 by som bola prekvapena, keby existovala 😀

jerryjanka
7. aug 2012

žasnem 😕 😀

molka
7. aug 2012

@monika92 ani mne si neodpovedala... 😕

monika92
7. aug 2012

@soldi poznam strasne vela zien lebo sa tomu vrnujem... Kazdy den sa mi ozve tehotna mamicka alebo zena co chce dieta na svete je tolko zoen kazda chce dieta ..alebo chce vediet co ma to bolo priblizne povedane 70 niekedy aj 50 aj 30 to som uz pisala... Ci uz osobne poznam zeny co otehotneli ci su zvedave co maju tak ako zeny hociaka zena..ta zena to povie znamej ci sestre..to je jedno neriesim z tejto stranky odchadzam poradim len tym co budu chciet

kalifa28
7. aug 2012

@monika92 ty si teda riadny výmet 😝

monika92
7. aug 2012

@molka nebudem odpovedat 10 zenam neni to moja povinnost a u nejsom ochotna a nemam cas sa hadat s kazdou jednou

dadak
7. aug 2012

@monika92
@sorciera24
tak sorcierka ma pravdu...aj ja s manzelom sme rovnaky rocnik a mame oba pohlavia...cize... 😀 jaaaaaaaaaaaaaj, ja som rarita...abo nasa mala je od postara.. 😀 no hej, ten je starsi... 😀

monika92
7. aug 2012

@kalifa28 pozname sa??mam pocit ze nie tak co si to dovolujes

majusa4444
7. aug 2012

@monika92 asi niekto neveri lebo si sa kopla.. co ine cakas.. clovek si chcel overit vierohodnost a vytrepes blbosti hlavne ze si stojis za svojim ake je to ucnne a pravdive nadovsetko..a kde?? sak raz som sa opytala aby si vypocitala a ziadna pravda z toho nebola.. co to znamena?? ze uzasna teoria vzniku pohlavia je v keli... vymysel ktory si si nastudovala na nete a ktorym si sa parkrat trafila a to ta asi velmi napichlo.. a teraz si namyslas aka si uzasna.. zial pochybila si.. ani jedna teoria kedze ich je viac neni pravdiva.. zial pohlavie sa nikedy nedalo naplanovat a ani sa neda lebo ak by sa dalo to by teda bolo super :DD vsetky by sme rodili co by sme chceli..ziadny vyskum to nedokazal ale monika92 ano ze?? 🙂 trosku sa nad sebou zamysli..

sorciera24
7. aug 2012

@molka nemame argumenty...tak neodpoveime, kym si narychlo cosi nevymyslime 😀

@dadak ale som rada, ze si rarita....lebo mas krassne vytuzene dievcatko 😵

soldi
7. aug 2012

@monika92 tak raz osobne, raz mas stranku, potom zrazu sprostredkovane...

strasne vela zien je kolko? 100? 1 000? 10 000? vies si vobec predstavit, kolko je 10 000 zien?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre