Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

ellit
12. mar 2011

@dadak tak by sme si to mali pomaly aj zhrnut...
1, dole ponozky
2, po milovani hned na pravy bok
3, snazit sa co najcastejsie
4, pred ovulkou
.......? 😀

sakura77
12. mar 2011

tak my sme "vyrobili" babu presne v prvy den ovulky 😅 tak skuste,mozno vyjde 😀 ale tak ja som po prvom porode mavala desne ovulacne bolesti,takze som presne vedela kedy ju mam,cez den ma bolelo brucho desne,vecer som mm povedala ze je ovulka,podme na to a bolo to... 😀

dadak
12. mar 2011

@ellit alebo len prilejeme trochu dzusu k tomu...😀
takze ja si to sama nemozem robit?

ellit
12. mar 2011

@sakura77 tak toto by si priala asi kazda zena 🙂 Ja tiez citim ovulku az po porode. Po prvom to bolo viacej, ale aj teraz viem kedy ju mam 🙂

dadak
12. mar 2011

@ellit mna poraziiiiiiii...ze zhrnutie...akurat som ti to chcela navrhnuuuuuuuuuut....
hihi
5bod: muz ma jest vela sladkeho
6bod: este raz skontrolovat, ci tie ponozky na sebe fakt nemame...😀DD

ellit
12. mar 2011

@dadak ee nemala by si, kde byvas? ja ti pridem 😀 mama, sestra.....skusim to potom sama na sebe ci mi to vyjde rovnako ako ked to robila vestkina a mama a ked ano, tak ti dam vediet 🙂 Ked prsten kmita, tak je to chlapec a ked kruzi tak dievca. A ked sa ti rozhybe a zrazu sam zastavi je to bohuzial ☹

ellit
12. mar 2011

@dadak sa pocikaaaaaaaaaaaaaaaaam, ten 6 bod je trefa 😀 😀 😀

ellit
12. mar 2011

@dadak prisla ti uz prihlaska? Ty ma asi predbehnes s dievcatkom, lebo my sa ideme snazit az v lete.....ale aspon povies ci to vychadza 🙂

dadak
12. mar 2011

@ellit a ked sa rozhybe a zrazu zastavi? to co?
byvam v Dunakeszi...pri budapesti...dojdi...tesim sa...deti sa pohraju a my vycarujeme dzefcatka...😀
inac potom mi to daj vediet, ako ti to dopadlo, hej? ked ti to niekto bude robit...potom to urobis ty mne...dobre?

ellit
12. mar 2011

@dadak to je bud mimomaternicve, alebo potrat ☹

ellit
12. mar 2011

@dadak ja uz to mam za sebou 🙂) dva krat a rovnako to vyslo

dadak
12. mar 2011

@ellit inac sranda, aj zaregistrovane sme v tom istom roku tu na konikovi...😀
prihlaska mi dosla...len musim to niekde vytlacit, ale nemam tlaciaren...hm
tak neviem...

dadak
12. mar 2011

@ellit tak uz len ty musis dojst... a preco si to nemozem urobit ja sama sebe...

beja6
12. mar 2011

@dadak budem rada a tesit sa s tebou, ked vam to ozaj vyjde!!!! drzim palce! 😉

syslica
12. mar 2011

@dadak Mne teória o spočítavaní vyšla na 50 %, abstinencia manžela u nás nič nepomohla - ak nerátam, že máme vďaka nej dvoch krásnych syslíkov. Januzzu o výpočet otravovať nebudem, pretože teraz aj tak nemôžem otehotnieť, ako som už kdesi na začiatku písala - možno sa ozvem niekedy v budúcnosti 😉 . Ale Dada, ty to robíš ako? Mohla by si mi vypočítať, či máme ešte na tú syslinku aspoň nádej?
A pekný zvyšok víkendu všetkým!

ellit
12. mar 2011

@dadak mam ti to vytlacit a poslat postou v pondelok?

jessicaa
12. mar 2011

@katecameron ¨podle ceho Ti sedi na 100%? Diky

jessicaa
12. mar 2011

@dadak Díky moc, můžu se zeptat, podle čeho to počítáš? Diky diky

comra
12. mar 2011

ahoj děvčata,
tak se hlásím po delší odmlce, byla jsem nemocná. A navíc přestal starší chlapeček spát po obědě, takže mi skončily božské chvíle klidu při kafíčku u internetu..Tak proto sem ted chodím tak málo...Ale dnes jsem si dala tu práci a dočetla jsem, co jste za poslední dobu napsaly! A docela jsem se pobavila!
a hlavně, zjistila jsem, kde asi byla ta chyba!! Ponožky!! 😀 😀 😀 A mám je mít dole jenom já, nebo i manžel?? 😀 😀

a ještě mám připomínku k bodu 3...Podle teeorie rychlých (Y) a pomalých (X) spermií..holčičí vydrží víc, tak je nechat u manžela pěkně dozrát..a pak "vypustit"..takže nesnažit se tak často?? Nebo jsem to špatně pochopila.. 😉

@dadak a mohu také poprosit o výpočet?? Snažit se začneme asi na podzim, v zimě... 😉

vie11
12. mar 2011

Ahojte, aj ja by som chcela dievčatko, veľmi, veľmi, ale Januzza mi vypočítala, že by to bol pravdepodobne chlapec, tak ja neviem či sa na to mám ešte odhodlať. Nepomohol mi ani Jonasov výpočet, podľa neho sme sa pokúšali 5 rokov a bol to nakoniec tretí chlapček. Ale aj tak sme radi, že ho máme. 🙂 Je naše malé slniečko. 🙂
@dadak mne to môžeš tiež vypočítať?

lea1333
12. mar 2011

ahojte babi kukam ze tu ste niake odbornicky na to ja som uz tehotnna a podla niakych dvoch tabuliek mi vychadza baba ja by som aj chcela babu da sa to niak aj inak vypocitat???dakujem za odpovede 😉

januzza80
12. mar 2011

@comra Ahojky,tak ti podle mesice vysla asi ta holcicka a druhej klucik taky,tak je to velmi nadejne,jako jsem to mela ja. 😉 Informuj jestli jsem pak mela pravdu.

dadak
13. mar 2011

@comra no, ja som to pochopila tak, ze praveze muz neba abstinovat ale skusat kazdy den, len pred ovulkou ked to robite...tak kym dozreje vajicko, tak muzske odumru, ale zenske vydrzia dlhsie...alebo neviem, ci som to pochopila spravne...pokusim sa ti to tiez vypocitat, teda aspon skusit...len neber to nejako presne, ale s rezervou, dobre?
@ellit si zlata, dakujem, ale ja mam nejaky specialny vypocet, lebo som v zahranici...tak ked sa rozhodnem, poslem ti to postou....a potom ta poprosim aby si mi to vytlacila...dakujem si poklad....ja som sice pred mrskou, ale zajtra snazilkujeme...😀...len tak, prax..:.-D ozaj, kedy mi to prides vypocitat tu do budapesti? potesila by ma navsteva..
😅
@vie11 skusim aj tebe...dobre, len fakt pisem, ze berte ma baby s rezervou...ako toto vsetko...dobre?

jessicaa
13. mar 2011

@januzza80 Ahojky, můžu také poprosit i o Tvůj výpočet? Mockrát Díky!

januzza80
13. mar 2011

@jessicaa ahojky,tak mi napis do zpravy datum narozeni posledniho ditete a napis mi taky jestli byl nebo nebyl potrat.

Jinak vsem preji krasny den.

JINAK HOLKY CASTE SNAZENI JE SPIS HOLKA.

ellit
13. mar 2011

@dadak no ja by som prisla kedykolvek, ale musi ist somnou drahy, lebo ja tam urcite netrafim 😀 😀 😀

ellit
13. mar 2011

@januzza80 tak ja som teoriu o castom snazeni dva krat pototo... 😀

katecameron
13. mar 2011

napadla ma nova teoria myslím ze v telke som o tom pocula ze v prvom roku partnerstva sa plodia chlapci v druhom dievcata atd...u nas to platí lebo nase prvorodene dievcatko bolo pocate presne 1.4roka od zaciatku nasho vztahu aj dalej to sedí syn ste to stihol v tretom roku vztahu keby bol o mesiac neskor splodeny tak by uz podla tejto teorie mal byt dievcatko no u nas to sedí skuste ci u vas
@dadak

crca
13. mar 2011

Tak to se pak nedivím že nám osud po 13 letech radši vrznul oboje 😀
@katecameron

dadak
13. mar 2011

@katecameron hm, asi je neskoro na take uvahy...ale skus mi to vypocitat
sme spolu od marca 2003
a v juli 2003 bol prvy Kiko...tak skus dalej...
asi to nevychadza, ci?

@ellit tak niekedy sa dohodneme a pridete obaja..plati? a co sa tyka toho snazenia...ja sa tiez pototo...ale u nas to plati...bo mm je furtkaj prec...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre