Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

anjelicek26
27. sep 2011

@dianka3 - a myslis, ze niekomu, kto si tu v minulosti vymyslal do aleluja este niekto uveri (?) No naivite sa medze nekladu, ale pre mna je kazde druhe slovo loz, ktore vypusis z ust, dost pochybujem, ze vobec nejake dietatko mas len tak medzi nami, lebo toto maminy nerobia 😔

traktor
27. sep 2011

@dianka3 ja nie som blondina..urcite sa na mna pamätas..pisala som ti kolko..viac ako rok dozadu?..ze na teba raz pride..a prislo.. 😉 ..vtedy som bola trosku za zlu, ze ta nenecham na pokoji..ale uz myslim, ze stacilo..robit si srandu s takychto veci, ..najprv sa kazdeho popytas aj sukromne veci a potom ich davas ako svoje..zistujes ako sa rodi, ako ma vyzerat zatka..ake stavy maju nedonosenci..si vecne tehu a vecne nieco riesis..ano..klobuk dole za jednu vec..ze si tu tolko bola a ze teda..pisat pribehy vies..

traktor
27. sep 2011

staci pouzit vyhladavac a kto chce, precita si..ale mnohe nemusia..dianku citaju uz dlho 😉

ajca123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianka3
27. sep 2011

@anjelicek26 ale ja stale nechapem comu nerozumies! Ako vravim v minulosti co som pisala tak som mala problemy a tak si nevedela rady a preto to tu riesila,kedze som nevedela s kym sa o tom poradit a setko som tu popisla a to bola chyba pretoze potom sa tu najdu take co mi uz nedaju dychat a preto som z tym stopla a svoje problemy nikomu nevesiam na nos! A preto sa tu stale pytam co sa tyka nedonosencov a mne hrozi predcasny porod, ze uz keby sa mi narodilo take dieta ako natom bude kedze v 24TT viem co to vsetkoobnasa.Ale ten 33 uz neviem.A tych zdravych som porodila v 36tt. a boli zdray az na to ze si nevedeli udrzat telesnu teplotu a museli byt v inkubatore a preto sa pytam ci uz dieta narodene v 33tt bude schopne aspon samo dychat.

syslica
27. sep 2011

@dadak Dada, rast ochlpenia s pohlavím bábätka určite nič nemá, takisto ani to, kto z páru vyvrcholí skôr (orgazmus ženy, jedno kedy ho dosiahne, všeobecne pomáha spermiám pri pohybe k cieľu, následná selekcia je však asi len na prírode... no zaujalo ma to s bradavkami: mne pri syslíkoch trochu stmavli, hoci som svetlejší typ... no intenzitu stmavnutia nemám s čím porovnať 😉 .

anjelicek26
27. sep 2011

@dadak - vidis mi tu piseme mimo temy - ked porovnam tehu s dcerkou, tak pri dcerke bola pigmentacia vyraznejsia, aj ciara cez brusko omnoho skor, ako pri synovi. A chlpky netusim, ja myslim, ze rast sa spomalil pri oboch, obranna reakcia tela - kto by sa tak krkolomne holil 😅 😅

traktor
27. sep 2011

@dianka3 si neskutocna, ak sa nevzdavas..ale sme mimo temu..admin to uz poriesi.. 😉

ajca123
27. sep 2011

@dianka3 ze zena ako ty si len vymysla pribehy:( chod si dat nejaku tabletku prosim.... Ked si mama tak preco, snazis sa tu robit zo seba chudinku aby ta tu vsetky zeny lutovaly???? Ty si chora

dadak
27. sep 2011

@syslica
@anjelicek26
dakujem dievcata...tak dalsia povera...ale bradavky som mala pri chalanoch aj ja tmavsie... a teraz su svetlulinke...ale mozno to robia len hormony...kazdopadne o 3 tyzdne vam dam vediet, mame morfologicky uzv a lekar mi slubil, ak bude pekne otocene, ze mi to pohlavie bud potvrdi, alebo zmeni....tak drzte palce..

ojha, ale sa to tu zvrtlo...kazdopadne dakujem vam vsetkym za odpovede...uz to asi prestanem riesit, ja len ze som nenormalne zvedava, a chcela som tym pomoct aj niektorym inym babam, co si praju dievcatko...

ajca123
27. sep 2011

Chlpky rastu pomalu a to je jedno ci cakas dievca nebo chlapca, ale po porode ti zacnu rast rychlejsie a aj vlasy ti potom porastu rychleji ale aj ti budu vypadavat :(

irriss
27. sep 2011

@dianka3
Nechci zasahovat, ale byla jsem se podivat ve Tvych albumech, udelala jsem si svuj "obrazek" aniz bych musela neco cist...to, co si mysli @anjelicek26 nebo @traktor se urcite zaklada na pevnych zakladech...a o ty zaklady tady i jde. Myslim si, ze Problemy mas, ale tyto stranky Ti nepomuzou, muzou Ti odlehcit, ale ne "vylecit"...
musis se obratit na nejakeho odbornika. Ne vzdy "lez" je puvodem od lhare, ale je Zrodem Nestesti, a Ty nestastna budes...
...jen Ti povim jeste neco ohledne fotek...tady(v Italii)oblect chlapecka do ruzoveho s titulkem, ze je prevleceny za holcicku, hodit fotku do "eteru" by bylo duvodem pozornosti nejen "socialniho pracovnika" a pri pohledu celeho alba urcite i k podnikani kroku co se tyce obhajoby prav ditete.. 😉

ajca123
27. sep 2011

@dadak a ked chces vediet co cakas tak si nechaj spravit test pohlavia v Genetone a oni ti povedia co cakas 🙂 aj ja som tam bola... A dufam ze to 4te uz bude baba 🙂

januzza80
27. sep 2011

@dadak Preji ti holcicku,hlavne,aby vsechno dopadlo dobre a ze miminko je zdrave a myslim,ze to co uz jsem tu psala,ze v 17.tydnu uz to jde pekne poznat.Hlavne nad tim nepremyslej,vim,ze to nebude jednoduche,ale tes se hlavne na to miminko. 😉

d.aniela1
27. sep 2011

aj ja by som ji chtela. 😅 😅 😅

dadak
27. sep 2011

@ajca123 takze aj ty mas troch chlapcekov? jedno sa im upriet neda....su to nase cicky..😀...ako som pisala, pohlavie uz nezmenim a ci to bude chalan ci baba, tesim sa velmi na to male klbko....tebe prajem nech to do stvorice vyjde...ja sa ozvem, ako to vyslo mne..😀

@januzza80 dakujem si zlata, ty ma podporujes odzaciatku, zdravie je pre mna samozrejme prvorade...ale zvedava zenska je horsia ako chlap...hihi...kazdopadne, dakujem za pochopenie a urcite sa ozvem...

januzza80
27. sep 2011

@dadak Jo to mi povidej,ja byla zvedava u kazdeho tehu,chtela jsem vedet jestli to bude chlapecek nebo holcicka a nemenila bych.Dekuji moc a a chapu te,bohuzel ne kazdy,nekdo to hned odsuzuje,ale myslim,ze kdyz nekdo rekne opak tak mu neverim,protoze kazda zenska si urcite preje bud chlapecka nebo holcicku,ikdyz to nechce priznat,ale to my neovlivnime,ale je to fajn,ze priroda je silna. 😉 A to ze nekdo to zkousi podle babskych pover,tak ty taky neodsuzuji,protoze je to porad 50-na50% 😀

dianka3
27. sep 2011

@irriss ano mala som vtedy problemy a nevedela som co s nimi mam robit a tak som ich tu cez toto forum riesila a dnes viem ze to bola chyba a je mi to luto ☹ Naozaj, ale nevedela som kdo iny by mi poradil alebo pomohol a tak som tu vysrtajala ako nejake decko.Este raz sa ospravedlnujem a je mi to velmi luto a tak dnes uz tu chybu neopakujem a o svojich problemoch typu deti a muz nerozoberam.Iba co sa tyka tehotenstva. Urcite je vela matiek co to nemaju v zivote lahke a nerozoberaju to tak uz som s tym skoncila aj ja.
No a co sa tej fotky tyka 🙂 vies kedze mam vela ruzovych veciciek, a tak som mu ich obliekla a vyfotila si ho.Ako co som mala robit ked mi vsetko zaspini a ja uz som mu dala aj ruzove veci ,noaco .Zato ze ked ine nemam tak mu dam aj ruzove alebo fialove,radsej ako ma byt holy.Ja v tom nevydim problem.A kolko maminiek co maju dievcata a potom bum pride chalan oblecu aj do dievcenskych veci. Nikomu to neprekaza a pokial je dieta male nevidim v tom problem.Ved je to len farba

maartinkaa
27. sep 2011

isty cas som do tejto temy tiez chodila, ale ked mi pozriete do pasu, tak pochopite preco uz nechodim 😀 😀 😀 😀
ale tvrdim, ze keby mi niekto na tisic percent povedal, ze dalsie uz bude dievka, tak sa na to este raz dam 😀 😀 😀 😀

katecameron
27. sep 2011

@irriss ako ze obliect chlapca do ruzoveho pozornost socialneho pracovníka to myslís vazne moja svekra mojej dcere kupovala iba modre veci to som na nu mala poslat socialneho pracovníka alebo políciu? toto nechapem 😕 podla mna je to normalne obliect chalanovi ruzove noaco ked ma taky satník po starsej dcerke tak co nie kazdí moze vyhodit cely satník len preto ze ma druheho syna toto si zabila fakt a ja tu u nas osobne poznam pani co oblieka chlapca 5rocneho do ruzoveho a pritom ma dvoch synov oblieka ho preto ze su socialne slaba rodila a chlapcek musí nosit veci ktore im daju cudzí ludia a ked im daju ruzove tak nosí ruzove NOACO pohlavie sa tym nezmení

januzza80
27. sep 2011

@dianka3 Ja myslim,ze lepsi je resit osobni problemy s nejlepsi kamaradkou.Ja to tak delam a redeji nepisu tady osobni problemy.Myslim,ze to bude to nejlepsi reseni,ne kazdy to chape a pak jsou jen zbytecne hadky atd.

ajca123
27. sep 2011

@dadak jj, cakam tretieho chlapca 🙂 co uz... Ale oni su tak pekni ze keby som je niekolko mesiacov nestrihala vlasy a obliekla do dievcenskeho tak vyzeraju ako male koceny 🙂 jeden ma hnede ocka a druhy modre tak som zvedava ake bude mat treti a su to male kopie po tatinkovi 🙂

traktor
27. sep 2011

@dianka3 boze..ale tu nejde len o to , co si predtym pisala, ale aj o to..co pises teraz..ty sa vecne zamotavas,,ved ty ani nevies, kedy si poriadne otehotnela..vid tvoj pas * Dna 19 januara nas navzdy opustil moj chlapcek Adrianko ktory tak nahle odysiel v 19tt tehotenstva...........
A o rok neskôr nas tiez opusilo nase malinka bábika ktora odysla v 9tt tehotenstva...*..a vsade pises ze si vzdy otehotnela po pol roku, ..a dalsie veci..raz sa staras o deti, raz nie, niekde pises, ze konecne dievcatko, ved po pôrode dvoch chlapcekov si ho zasluzis...ale ty uz by si jedno dievcatko mala mat..skratka mi to pride chore..chapes?..aj keby si mala chore dieta..dofrasa..porodila si ho..kolkym sa to stane..ale je to dieta, tvoje dieta..

katecameron
27. sep 2011

@dianka3
@irriss chodte sa pozriet na KRASNU HORKU tam su obrazi zo 16stoho storocia kde panovnícka drzí na rukach svoho syna Juraja a cudus sa svete je v ruzovom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takze aj v 16storocí chalani nosili ruzoveeee

januzza80
27. sep 2011

Moje dcera mela nektere obleceni od meho prvniho syna a neresila jsem to.A mu posledni dite,melo na spani ruzove dupacky 😀 A co ma rika Angelina Jolly,ze jeji dcera chce mit jen klucici obleceni 😀

dianka3
27. sep 2011

@katecameron presne tak 🙂 aj mne ostali kopec veci ruzovej farby a mam ich viac ako modrej no preto neudem menit satnik no nie?a v dnesnej dobe su vecicky drahe a co z toho ked to vynosi par mesiacov a uz dost

irriss
27. sep 2011

@dianka3
1. Mne se omlouvat nemusis....
2. Nebudu zlehcovat Tve problemy, kazdy nejake mame a nekdo mame i takove, ktere si "zaslouzime" 😉
Vis bylo by to nadlouho a mam obavy, ze bychom k zadnemu zaveru nedosly a zrejme bys ani podstatu veci nepripustila.
3. Nejde "jen" o tu "ruzovou fotku", vzdyt existuje i Karneval, ale jde o celkovy "obrazek" zivota, do ktereho jsi nam sama otevrela doslova dvere. Za dvermi, kde jsou delane fotky je prostredi, ktere si netroufam popisovat ani hodnotit, ale zrejme se jedna "o normal", kdyz ses nestydela tyto fotky dat verejne...Vis, nemit finance neznamena a neopravnuje nechat zit dite v necistote. Cisto neni v penezich, ale v charakteru. urcite se na mne zlobis, chapu, ale vazne mne Tvoje fotky zesmutnely, kdyz si predstavim, ze je to prostredi ditete,-novorozence...

januzza80
27. sep 2011

Socialni pracovnice by mela navstivit rodinu,kde opravdu jsou nejake problemy(deti rodice ublizuji,rodice jsou alkoholicic atd.)a ne,ze nekdy oblekne nekdo syna do ruzoveho obleceni.

irriss
27. sep 2011

@katecameron
neslo jen o barvu...ale o cely pohled ..ruzova fotka byla v kontextu s dalsimi nesrovnalostmi...

irriss
27. sep 2011

@januzza80
Prectete si to znovu..a mrknete na fotky t.j. na spinu a koncim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre