Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

katecameron
27. sep 2011

@dianka3 ty koki tak to ma dorazilo aj ja mam prvudceru moji chalani do dvoch rokov iba v ruzoivom chodili svokra penila a mozno by najradsej na mna poslala socialku moj syn nema ani jednu fotku do 2rokov v inej fakrbe iba v ruzovej a pritom niesme socialna rodina mame vsetko co potrebujeme

bejbypd
27. sep 2011

Dianka už opäť?🙂Máš výdrž dievča to sa musí povedať...

dianka3
27. sep 2011

@traktor tak mi to prepac ☹ fakt, rozoberala som tu svoje problemy a pritom som si neuvedomila ze tym takto rozvirim vodu, riesila som jednu vec za druhou a potom uz ani nevedela co presne do ktorej diskusie pridala.Este raz sa ospravedlnujem a je mi to luto, ked aj mam problemy sem uz ich nikdy tahat nebudem.
A ja si uz nepametam ako casto,vsĺastne aka bola doba otehotnenia.Nopri prvej som otehotnela v 18 , to druhe ktore som mala potrat , neviem ale cca 6 mesiacov,nasledne som otehotnela ale uz si nepametam ci to bol presne pol rok alebo kolko, ale viem ze po poslednom potrate v tom 9tt som oterhonela velmi skoro a to 3 mesiace ponom.No a s Matejkom som otehotnela ked mal Adrianko 8 mesiacov, ale medzi tym predcasnym porodom a potratmi si uz nespominam a tak som popisala pol roka. Vies , ale bojim sa ze na to dievcatko si nezvyknem,asi aj preto co som zazila s prvou. Ale hlavne premna bude ze sa narodi zdrave.A dufam ze do 36tt to este potiahnem. Tak este raz prepac

dermakova
27. sep 2011

joooj, par dni tu nie som a ako sa to tu rozbehlo.
@dadak gratulujem k dievcatku. 😉
Ja som prave prisla od doktorky a aj my mame potvrdene to nase vysnivane dievcatko. 😵 😵
vsetkym drzim palce na tie dievcatka 😎

dianka3
27. sep 2011

@katecameron tak a mne takisto ostalo viacej ruzoveho, a aj co som mala robit ked mi aj nasi kupovali ruzove,aj ked som im povedala nech kupuju neutralnu farbu.Aj teraz ma moj najmensi oblecene ruzove body s macickou 😀 a je v tom chutny 🙂

anjelicek26
27. sep 2011

@irriss - len ja mam take silne tusenie, ze ani ta zena na fotkach a to dietatko nebude jej. Len najst, kde to postahovala, nebolo by to prvy raz 😖

dianka3
27. sep 2011

@dermakova Gratulujem 🙂 a dadak to este nevie na 100% ale podla toho co jej povedali v 17 tt bsi myslim ze sa to nezmenilo a pod srdcom tentoraz nosi dievcatko 🙂

dianka3
27. sep 2011

@anjelicek26 ozaj mas skype? zavolame a dame videohovor co ty nato hmm? aby som ta presvedcxila o pravde

anjelicek26
27. sep 2011

@dianka3 - nespomina si kedy si bola tehotna? Boze co ja sem este pisem, toto nema uplne ziaden hlbsi vyznam ci zmysel, cas sa da travit prijemnejsie (musim ist skladat pradlo - kym sa moje - existujuce - dieta zobudi) Prosim zamysli sa nad sebou a daj svoj zivot do poriadku!

traktor
27. sep 2011

@dianka3 dievca zlate..mne sa neospravedlnuj..mne nemas za co..kazdy ma pravo na chyby..ale taketo veci nie su na srandovanie..fakt si sa do toho riadne zamotala..hoc mnohym to tak nepride..ale ty, ktory ta citaju od zaciatku..vedia..skus sa nad sebou zamysliet, ..zmaz vsetko..a zacni odznova..ale uz pravdu a nie klamstvo..lebo to vzdy vyjde napovrch..zelam ti, nech nikdy nemusis riesit taketo veci..

katecameron
27. sep 2011

tak to je sila tato tema sa zvrhava na nieco uplne ine keby to bolo tak ako tu písete baby tak by dianku admini uz mozno aj stopli ci nie a ak to tak nieje tak ju brutalne urazate co ja viem co je pravda ale idem ta het

anjelicek26
27. sep 2011

Ako pise traktor, zmaz bludy, zmaz historiu, zacni od nuly od piky, nemusis si vymyslat hororove pripady aby si sa tu s ostatnymi maminami mohla porozpravat, co si myslis, ze budes nezaujimava? Nemyslim, ze by sme tu niekoho prehliadali 😕

dianka3
27. sep 2011

@irriss vies kedze mi nebyvame vo svojom ale zijeme v podmienkach ako zijeme a som rada ze mame strechu nad hlavou a tie fotky na ktorych su tie veci to bolo vtedy lebo sme malovali a v izbe bol bordel ako po druhej svetovej 😝 je mi to troska blbe, no co uz ja nehladim na to co bolo v zadu ale na to moje dieta. A takto to uz nevyzera neboja sa 🙂

bejbypd
27. sep 2011

Dianka pred rokom to bolo tuším si správne spomínam,že mi pošleš fotku svojej postihnutej chorej dcérky,alebo teda babám ony vedia,ktorým a do dnešného dňa nič,potom to tuším bolo,že ťa niečo odhalilo na pokeci,mala si tam úplne iný život popísaný ako tu a teraz zrazu skype hovor🙂by si nás chcela presvedčiť o pravde.Dianka pýtam sa či sa vôbec niekedy dozvieme koľko máš v skutočností detí,či to si vôbec ty na tých fotkách,či v podstate nejaké dieťa vôbec máš,a hlavne kedy zaˇ)cneš hovoriť pravdu?ty si nepamätáš tehotenstvá a potraty? zodpovedná žena to je čo povedať,necháš sa obtĺkať mužom,potom s ním máš ďalšie deti šak čože ďalší znak zodpovednosti a je toho milión a pochybujem že niečo z toho je vôbec pravda.Ale dianka sem chodia ženy,ktoré majú skutočné problémy a starosti aj tradosti a ani nevieš ako môžeš niektorej takýmito príbehmi ublížiť.Prepáč ale vstúp si do svedomia a začni žiť život v pravde ...

dadak
27. sep 2011

@dermakova jej, to fakt? tak vyslo to? super...mne to potvrdil doktor v 16, respek. 17 tyzdni, ale furt si nie som ista, bo som nevidela roztiahnute nozicky...😀, ale snad doktor vie co hovori...ale za chvilu idem na morfologicky, tak snad sa dozviem...
jej super, potesila si ma...gratulujem...flasa sampanskeho otvorena?😀

dianka3
27. sep 2011

@traktor je mi len luto ako som to popisala, proste neviem ako to vsetko zacalo a kde sa to zacalo presne zamotavat, vies keddze som zacala pisat o svojej dcere a potom boli na to ohlasy ako ukaz jej foto a podobne tak som radsej povedala ze uz sa o nu nestaram a tak, navyse som sama na deti a ja som sa tu pytala co mam robit a rozoberala tu to.Vies jedna z veci je aj ta ze ked mam postihnute dieta, co mna osobne rani lebo vydim ako sa trapi a kazdym dnom neprospieva v nicom iba je to stale horsie tak ma to rani a neverila by si ked s nou idem von ako kazdy namna a hlavne na nu hadze odpudzujuci pohlad, vies ako sa citim neprijemne? a pride mi to aj luto? hned si vycitam ze keby som vtedy neotehotnela nic by z toho nebolo.Ale co nevedela som ze porosim tak predcasne a ze moja gynda ma zanedbala a keby mi vtedy zistila ze mam trombozu nemusela sa tak zavcasu narodit a dnes by bola zdrava. Tak a potom som to tu uz zacala tajit aby ani tu uz namna neukazovali prstom a z mojhon dietata si utahovali alebo nas tu lutovali. Tak asi pretro A zacala som uz odznova

traktor
27. sep 2011

@dianka3 je mi luto..nezacala si odznova..

bejbypd
27. sep 2011

Dianka chcela by som sa opýtať čo tvoje choroby?zlyhávanie obličiek,pečene,štítna žlaza,trombóza? To ti ešte doktor dovolil mať ďalšie dieťa ?

ellit
27. sep 2011

ahojte snazilky o tehu, tak ja som sem pisala uz davnejsie a 17 septembra sme sa zacali snazit a dneska som si robila test. Tak ale podla Jonasa sme sa trafili do chlapca 😝 , tak uvidiiiime 😀 , hlavne nech je zdrave babo, no nie?

dianka3
27. sep 2011

@anjelicek26 Tak vazne prepac, aj sa hanbim zato ze som tu takto riesila tie veci a vobec som nevedela co to spôsobi ☹ chcela som len pomoct a poradit a takto vsetko sa to tu zamotalo a je mi to velmi,velmi luto.Takze ja som uz zacala odznova.A preto uz nejdem vykladat problemy,jasne kazdy mame svoje problemy,no niekto chape a niekdo nie a tak radsej som s tym stopla.No a co sa tyka tych fotiek, aj si ich chcem vymazat ale uz zial nemam ine foto na ktorej mi zostali pamiatky na moje predosle brusko ☹ Mala som ich vela ale v druhom pocitaci ale ten je uz dnes kaput.Vyhorela ramka,cize vsetky fotky,spomienky ci uz svadobne alebo tykajuce sa tehotenstva a deti su uz minulost a toto je posledna cast kde mi tie fotky ostali,tak mi je to luto setko vmazat. 😒 Ale na terajsie tehu mam par fotiek len si ich este musim nahodit. Vies a teraz jedine co idem rozoberat je to ze sa mi skracuje zase ten krcok a mam obavy aby to znova nebo predcasy porod.Tak hadam ze nie

dianka3
27. sep 2011

@traktor a ako je podla teba odznova? tym ze si vymazem komplet album a vydam a nanovo sa zaregistrujem? myslim to tak ako si predtym napisala. Ale ajtak uz nejdem rozoberat to co som riesila predtym

dianka3
27. sep 2011

@dadak aj ja tvrdim ze ked ti to uz v 17 tt povedal ze dievka, tak sa to urco nezmenilo a pod srdieckom nosis dievcatko 🙂 no mne to v 17t povedal a teraz sa to len potvrdilo, a pri chalanoch to bolo jasne uz od 16tt

dermakova
27. sep 2011

@dadak
ja dnes asi ani spat nebudem... 😀 😀
a to som si myslela, ze som uz velka na to, aby ma nieco tak potesilo, ze som jak male decko. 😀
a urcite aj u teba to bude dievcatko, musi... 😉

@dianka3
dakujem 😉

@ellit
a nie je sanca, ze bude dievcatko ? ale presne, hlavne nech je zdrave 😉

dianka3
27. sep 2011

@dermakova a ty si teraz ktory tt? a kedy ti to potvrdili ? juuj tesim sa z tebou ze je tu dalsia co bude mat babu 🙂

januzza80
27. sep 2011

@dermakova Ahojky a to je prvni tehu nebo uz mas deti?

anjelicek26
27. sep 2011

@dianka3 - dalsia? Moja ty nie si tehotna! Vies co, som za kazdu srandu, do IP ti posielam moje skype meno, "pokecame". Inak mas hodne casu na net pri troch malinkych detoch, s toho ak je este jedno tazko postihnute 😝

ellit
27. sep 2011

@dermakova sanca je 50:50 vzdy 😀

alia13
27. sep 2011

@ellit presne v tom istom termine sme sa aj my snazili, len ja mam zatial test negat. Tebe uz ukazal dve ciarky? Aj ja by som ich velmi chcela vidiet na mojom teste 😢

dermakova
27. sep 2011

@dianka3
dnes som bola u doki, som 20tt.

@januzza80
je to moje druhe tehu. Doma uz mam chlapcov dvojicky. takze ta baba bodne veeeelmi. asi kazda chceme mat svoju princeznicku.

@ellit
pravda, na 100% to je az na sale

dermakova
27. sep 2011

@dianka3
dnes som bola u doki, som 20tt.

@januzza80
je to moje druhe tehu. Doma uz mam chlapcov dvojicky. takze ta baba bodne veeeelmi. asi kazda chceme mat svoju princeznicku. 😉

@ellit
pravda, na 100% to je az na sale 😀

januzza80
27. sep 2011

@dermakova Tak to ti krasne vyslo,gratuluji,bude mit dva ochrance jako mam ja. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre