Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

lenkaks
5. aug 2011

http://www.mamaaja.sk/mamaajaUserFiles/File/kal...

toto je ten kalendar...Hore je vek matky a v stpci mesiac pocatia....

veroveronika
5. aug 2011

@lenkaks tak toto zase mne nevyslo, mala som mat dve diovky a mam chlapec, dievca 😅

sorciera24
5. aug 2011

@lenkaks mne to tiez nevychadza podla cinskeho.... najviac mi vychadza ta metoda podla krvi (u ludi), som ju spominala par stran dozadu.... 😉

lenkaks
5. aug 2011

@veroveronika Takze ty uz mas parku,chlapca a dievcatko 🙂 a coze chcec zase babu ?? Ja mam syna divocha,ktovie ci by bolo dievcatko kludnejsie....ale rada by som sa hrala s babikami,nez s autami :D a kreslit princeznicky,nie stale len bagre a traktory a auta :D

lenkaks
5. aug 2011

@sorciera24 Idem pozriet ....o tom som este ani nepocula....

veroveronika
5. aug 2011

@lenkaks nie nie, bozechran, ja uz nechcem nic, len ma tato tema zaujala 😀

zuzana76
5. aug 2011

tak my zasadne bez ponoziek zakazdym a mame synov, baby, hadam tomu neverite 😀

lenkaks
5. aug 2011

@sorciera24 Uz som to nasla,na str 36 to je 🙂 je to pre mna moc dlhe pocitanie (momentalne varim ) takze neskor skusim....snad sa mi to podari vylustit 🙂

titkovamiriam
5. aug 2011

aj ja som vzdy bez ponoziek 😀 😀 😀 😀 ma to pobavilo 😀 😀 😀 😀

lindulak
5. aug 2011

no ja som počula tak, že keď chcete dievčatko, tak sa treba milovať pred ovuláciu, asi dva dni pred, lebo "dievčatkovské" spermie sú síce pomalšie, ale dlhšie vydržia živé, takže do ovulácie tam už "chlapčekovia" nebudú. z tých všelijakých "metód" mi táto jediná znie ako celkom reálna.

anjelik0907
5. aug 2011

kočky dajte ešte dáke rady nech zlomím tú veštbu 😝

cmulinko
5. aug 2011

@lindulak realna a pravdiva 😉

cmulinko
5. aug 2011

@veroveronika my si davame dole vsetko co sa dole dat da 😀 😀 .manzel aj hodinky 😀 😀 takze u nas to vobec nefungovalo tymto sposobom 😉 ale ja to zas poznam podla jedneho vtipu...ze ti chlapi co maju synov,tak ti boli v case oplodnenia doma a vsetci co maju dceru,ti zas doma neboli 😀 😀

ellit
8. aug 2011

@dadak ahojcek babyyyy, tak ja idem 7 septembra na cytologiu a ked dopadne dobre, ide sa makat 🙂)) mne sa vo vypocte na pohlavie dietata zacali prekryvat zelene a cervene dni, ale rozhodla som sa kaslat na to....bud sa zadari, alebo budem mat troch chlapov....ale verim stale verim 🙂

dadak
8. aug 2011

@ellit jeeeeeeeej, ahoooooooooooj, no konecne...uz sme ta spominali...dlho si tu nebola...chybala si tu...skoda, ze uz nie si teraz so mnou marcovka.... 😨 , test som si inac robila...dokonca dvakrat...a vysla mi ruzovo fialova farba...takze zevraj dievcatko...ale neviem, neviem...citim sa na chlapca...hm...nevadi...len nech je zdrave..dam ti vediet ked budem mat potvrdene z UZV, oki?takze mozno uz v oktobri budes nem snazilka, ale tehulka...juj, to by bolo super..aspon kus by sme mali tehotenstvo spolu...ako inac prazdninujete?

ellit
8. aug 2011

@dadak no povedala som si, ze kaslat na vypocty, aj tak vraj deticky su nam vopred sudene 🙂

syslica
8. aug 2011

@ellit Ahoj, dobre vedieť, že žijete 😀 a že ste svojmu snu o kúsoček bližšie. To, že detičky sú nám vopred súdené, je hlúposť, ja by som takto mala údajne mať 4 😝 , žiaden seriózny astrológ ti nebude tvrdiť koľko detí a akého pohlavia budeš mať ( myslím, že s výnimkou prvého dieťaťa, ktorého pohlavie je vraj určené natívnym horoskopom matky) - a Jergušíkov názor na astrológov (viď profil) hovorí aj tak za všetko 😉 .

ellit
8. aug 2011

@syslica tak ale nejako sa utesit musim 🙂 tak ak to bude chlapcek, tak si poviem, ze mi bol sudeny 🙂 ale jasne, ze hlavne je, aby sa nam nieco najskor podarilo a nech je babo zdrave 🙂

lenkaks
9. aug 2011

@sorciera24 Ahojky,skusala som tu tvoju krvnu metodu a mne vyslo,ze ja som mala starsiu krv a mame chlapca....tak neviem,mozno som zle ratala,som z toho debil....

mentolka28
9. aug 2011

@lenkaks pokial viem, tak ten co ma novsiu krv, tak takeho pohlavia bude dieta. pises, ze ty si mala starsiu, cize tvoj manzel mal novsiu a preto je chlapec. 😉

lenkaks
9. aug 2011

@mentolka28 Aha,takze ja som to pochodpila naopak 🙂 Tak diky 🙂

dadak
9. aug 2011

ale vraj to pri prvom nefunguje, iba pri viacerych detoch..nie?

dlabinecka
9. aug 2011

Tak tohle teda nevím. My jsme s manželem od sebe 7let a 14dní, doma máme holčičku a čekáme chlapečka, a ani jedno z dětí není počato v těch 14ti dnech, tudíž at je to, jak je to -nefunguje to 😉

katie233
9. aug 2011

Ahojte 🙂. Aj ja chcem dievčatko ;).
Pri prvom my čínsky horoskop nevyšiel. Podľa mesiaca počatia sme mali mať dievčatko a je to chalan. Ale podľa mesiaca pôrodu vyšiel chalan. Tak neviem, či sa mám podľa toho riadiť, alebo to bola len náhoda 😀.

cmulinko
9. aug 2011

@lenkaks pri prvom dietati to nefunguje takto.

dlabinecka
9. aug 2011

@katie233 NA kalendář bych se vyprdla, zkusila bych spíš osvědčenější rady - chce to snžit často a od prvního plodného dne. po akci žádné valení a pěkně vyskočit na nožky -tak přežijou jen "holčičky" 😉

dadak
9. aug 2011

@dlabinecka ja krava, ja si tam lezim a vyvalujem sa dalsiu polhodinku...😀

katie233
9. aug 2011

@dlabinecka počula som aj také, že dievčatko treba pred ovu. Čiže, keď máš cyklus 28, 14 je polovica a pár dní pred tým by malo byť dievča 😀. Ale najhoršie je, že ja mám po pôrode totálne rozhádzaný cyklus, netuším kedy ovulujem. Podľa merania BT mám anovulačné 😖.

libka1
9. aug 2011

co sa tyka toho cinskeho kalendara mne to tam ukazuje uplne naopak, nasa kocka mala byt chlapec a ten chlapcek co ho cakam zase dievcatko 😝 😅

dlabinecka
9. aug 2011

@dadak 😀 No, tak to jsem zvědavá, co jste počali 😀 U mě to fakt takhle bylo. U holčičky jsem hned vyskočila, protože jsem nemohla otěhotnět, tak jsme využivali každičkou příležitost 🙂 Chlapeček je počat ted po porodu -neplánovaně, jak jsme se trefili sama netuším, protože jsem MS vůbec neměla 😅 A od té doby, co mám edceru jsem ráda, že ten sex přežiju a okamžitě po něm odpadám 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre