Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 no dobre....ja to uz neriesim...ale budem sa tomu venovat... a keby si chcela vediet akos a t opocita, logicky aj z tej tabulky sa to da matematickym prikladom

d4ny19
8. aug 2012

@monika92 ahoj monika 🙂, kedy by sa nam zadarilo prosim ta dievčatko? povedzme v najblizsich 5-6 rokoch. Ja narodena 8/1990, takze budem mat 22 r., partner 5/1986, takze mal 26 r. Dakujem ti krasne 🙂. Jana

monika92
8. aug 2012

@d4ny19 za 5-6 rokov ti vychadza chlapec...za 3 roky dievca

d4ny19
8. aug 2012

takze ked ja budem mat 25 a partner 29 bude dievča 🙂?

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 je to tam v tej tabulke aj vyznacene...zelenym, ze po 7 rokoch, alebo rovnako narodeny maju presne to iste co mali aj prve, cize maju 2 chlapcov alebo 2 baby...presne ako so mhovorila...

katkakovac
8. aug 2012

no ja som z toho jeleň.... asi sa vykašlem na plánovanie pohlavia a prejdem na užívanie si 😉 😀 dámy opúšťam túto tému, aj tak som to nepochopila. prajem všetkým pekný deň 🙂

eliska3
8. aug 2012

@d4ny19 ...bude dievča?... podľa Monikinej92 predpovede "možno" väčšia pravdepodobnosť 😉

monika92
8. aug 2012

@d4ny19 malo by to tak byt...

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 ano, ja rozumiem...podla vypoctov to aj mne vychadza, ze by to malo byt rovnake pohlavie...ale vidis, ze nie vzdy je.....moji rodicia+ dalsie asi 4 ti pisali, ze to tak nie je...a tiez som pisala, ze mam okolo seba pary, kt. su rovnak. rocnik a maju rozne pohlavie...odvtedy zenam vravim, ze sa to vypocitat neda.....lebo fakt to nesedi...

monika92
8. aug 2012

@eliska3 naco stale provokujes a vyryvas?? teba to musi strasne bavit..najdi si laskavo inu obet ked sa nudis...

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 vies podla mojej metody a podla tabulky je to blbost 🙂 ja osobne soms a s tym NIKDY nestretla JEDINE TU a to je cele zvlastne vies 🙂 ale dobre....

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 ale dobre...budem sledovat uz aj tuto tabulku.. .:D nech som mudrejsia

d4ny19
8. aug 2012

@monika92 a ak by som ja mala 24 a on 28 tak chlapec opat :D?

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 ke dm ito vyjde mojou metodou, touto tabulkou + cinskou tabulkou budem si uplne ista :D

monika92
8. aug 2012

@d4ny19 hej stale chlapec keby mal 27 tak dievca

soldi
8. aug 2012

baby, kaslite na nu, to nema cenu. ja tie jej prispevky ani necitam,vsak to nema ani hlavu ani patu 🙂
takto mozeme pohlavie predpovedat kazda, nezalozime si stranku? 😀

monika92
8. aug 2012

@d4ny19 mas to v tabulke a vypocitala so mti to sama.. keby mal partner 28 ty 24 tak chlapec keby mal partner 27 tak dievca

janie80
8. aug 2012

@monika92 Monika, mas pravdu... Vsetky sme sa proti tebe spikli, klameme a vymyslame si, tvoja metoda nefunguje len na 80 ale na 100%... toto si chcela pocut? Len neviem, ako vysvetlim sesternici, ze som si na 100% ista, ze je urcite bratranec... 😅 alebo bratrancovi, ze je vlastne dievca, lebo to jednoducho nie je mozne, ze by mali ine pohlavie, kedze ich rodicia su narodeni v ten isy rok... 😔

monika92
8. aug 2012

@janie80 nech su hadam sa s tebou?? a naco m ito pises?? tak si t onechaj pre seba na tom co si napisala neni nic vtipne... ale dobre.... podla tabulky podla vypoctov je to uplna blbost.....ale ked je to tak, tak je to tak...mne to je osobne jedno......

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 ale inak podla tej tabulky napr. mne nevychadza ani prve pohlavie;)...preto vravim, ze prve pohlavie...na to sa neupinam....

d4ny19
8. aug 2012

@monika92 dakujem krasne :D, ja ti verim mne to vyslo a ostatne nech sa strcia a podryvaju dalej niekoho ineho

janie80
8. aug 2012

@monika92 Ano, hadas sa s nami, ze to mozne nie je... A navyse, ty si nas tu vsetky obvinila, ze klameme, lebo ty si sa s tym NIKDY nestretla... Nenecham tu na seba utocit, bez toho, aby som sa ozvala... Ja som sa tiez s tebou NIKDY nestretla a predsa existujes... 😅

monika92
8. aug 2012

@sorciera24 ani ja mne by vychadzal chlapec..pritom je to blbost 🙂 podla tabulky.... podla mojich vypoctou dievcatko a to je pravda 🙂

monika92
8. aug 2012

@d4ny19 dakujem Ti 🙂 si zlata.... a som rada ze aspon ty si normalna :D 🙂)) lebo uz sa t uzblaaaaznim 🙂

monika92
8. aug 2012

@janie80 n oto ze si sa so mnou nestretla a predsa existujem je trosicku odveci a nic to nema spolocne s tou metodou ale dobre...ja sa s nikym nehadam pokia l si si nevsimla hadas sa tu so mnou len TY :D a ani neviem naco ti odpisujem... nemam a nevidim dovod zbohom.....

d4ny19
8. aug 2012

@monika92 podla tej tabulky co si mi teraz poslala mi to nevychadza ale podla tvojho predchadzajuceho vypoctu ano

monika92
8. aug 2012

@janie80 nikoho som neobvinila ze klame...povedala som ze somsa s tym nestretla ale ked maju tak maju.... ked si precitas pozorne ...a nerozumiem naco m ivobec pises....fakt nechapem...

horalocka
8. aug 2012

neviem, budem cakat do tridsiatky kvoli tomu, ze mi niekto podla zarucenej metody povedal, ze bude dievcatko a nakoniec to dievcatko nebude....naco je to dobre?

d4ny19
8. aug 2012

@horalocka nikto ti nekaze cakat do 30, kto chce tomu veri kto nie tak nie a okrem toho na pohlavi predsa nikdy nezalezi, tot moj nazor 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre