Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

danielka7
16. máj 2016

@astarte123 no oni sú podla chlapov čerstvé vždy 😀

monilik
16. máj 2016

podľa tejto kalkulačky mi vysli moji chalani spravne http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=p... vychádza to aj vam?

babatkoo
16. máj 2016

@monilik podla nej by teraz vedla mna mala spinkat dcerka. Ale ja mam chlapceka 🙂 nevyslo to 🙂

danielka7
17. máj 2016

@monilik tak podla tejto kalkulačky to vyšlo aj mne 🙂

pehavcek
17. máj 2016

@monilik podľa kalkulačky čakám chlapca a aj podľa ultrazvuku. takže u mňa sedí 😉

monilik
17. máj 2016

@babatkoo este doplnujuca otázka, ak vies, pocali ste v strede mesiaca, alebo na prelome dvoch mesiacov? ak na prelome, skus zadať susedný mesiac, ci to nevyjde... zaujima ma to bo vela ludom tato kalkulačka vychadza... 😉

monilik
17. máj 2016

@babatkoo a znamenalo by to ze ak by sa nam podarilo otehotnieť tak mam sancu na dievcatko

evittam
17. máj 2016

@monilik Vždy je šanca ako na dievčatko tak na chlapčeka - 50 na 50. 😀 😉 Mne tá kalkulačka pri jednom vyrátala správne a pri druhom nie. 😀 Je to zase len o náhode a čistej pravdepodobnosti.

monilik
17. máj 2016

@evittam vies, topiaci sa slamky chyta. vzdy je lepšia nejaka nadej ako ziadna a psychika človeka dokaze divy...

evittam
17. máj 2016

@monilik Ja ťa chápem, ale aby si potom nebola sklamaná - proste neexistuje žiadny "babský" recept ako spraviť dievčatko na 100% - tak to je a čím skôr si to každá uvedomí tým lepšie. 😉 Ale držím prsty aby vám to dievčatko vyšlo. 🙂 A keď tak skús radšej Jonáša.....

monilik
17. máj 2016

@evittam no... Jonáš... podla neho by som mala mat dve dievčatá.
sklamana nebudem v ziadnom pripade. chcem mat tri deticky. ci bude chlapec ci dievča hlavne nech je zdrave ako tito moji loptosi 😀

monilik
17. máj 2016

@evittam ale preco nevyskusat babske rady ked mam moznost? a posledný pokus.

majrab
17. máj 2016

@monilik skus si vypocitat podla krvy, cize kazdych 7 rokov sa meni krv a ked ma muz mladsi krv tak bude chlapec a ked starsiu tak dievca. Priklad muz ma 37, cize v 35ke sa mu menila krv ( kazdych 7 rokov - 7,14,21,28,35) tak jeho krv ma 2 roky. Zena ma 34 a v 28ke sa jej menila krv tak jej krv ma 6 rokov. Takze tu by mal byt chlapec, kedze muzova krv je mladsia ako jeho zeny. A opacne zena ma 29 tak jej krv ma 1 rok. Muz ma 34 tak jeho krv ma 6 rokov. Cize krv zeny je mladsia a malo by to byt dievcatko. Chapes? Nam v rodine to vychadza.

kristinka86
17. máj 2016

Ovulačný mikroskop u nás pomohol k dievčatku. 😉

evittam
17. máj 2016

@monilik Aha, tak ja čo mám známe tak tým Jonáš vyšiel....A jasné, že za vyskúšanie nič nedáš.
@majrab No, ono aj s tou krvou je to niečo podobné ako to, že čím je muž starší tak tým je väčšia pravdepodobnosť, že to bude dievča.... 😉

monilik
17. máj 2016

@majrab tak to mi teraz vychadza dievcatko... ale aj obaja synovia mali byt dievcatka podla tohto vypoctu 😀

monilik
17. máj 2016

@kristinka86 to je co?

monilik
17. máj 2016

@kristinka86 aha, uz som vygooglila 😀 a akym spôsobom vam pomohol? ja taketo veci nepouzivam ani ovu testy lebo presne viem kedy mam ovulaciu... zajtra.

majrab
17. máj 2016

@evittam tak moj ma tych 37 a cakame chlapca (jeho prve dieta) cize my sme akosi vynimka 🙂

monilik
17. máj 2016

@evittam jedine co mi vychadza spravne na chalanov je cinsky horoskop pohlavia a ta kalkulacka co som dala vyssie, ta je tusim tiez podla toho cinskeho horoskopu... inak vsetko tvrdi ze moji chalani mali byt baby 😁

kristinka86
17. máj 2016

@monilik Tak pri každej ovulácii máš štruktúru papraďovitú. Ak je to papradie také súmerné a husté, tak to je chlapček. Ak sa už miestami stráca, je to na dievčatko. Ja som mala tuším posledný deň ovulky na dievčatko, predtým na chalana. A presne podľa toho sme šli na dievčatko. Vyšlo to. 😉

cammille
17. máj 2016

@majrab a ked je muz odo mna presne o 7 rokov starsi? 😀

monilik
17. máj 2016

@kristinka86 aha... sranda, to som ani netusila ze take nieco existuje.

majrab
17. máj 2016

@cammille ale kolko mas ty a kolko on?

cammille
17. máj 2016

@majrab aktualne ja 31 a muz 38...

kristinka86
17. máj 2016

@monilik Áno, sliny vykazujú v tomto smere rovnaké vlastnosti ako hlieny. 😉 Takže tá štruktúra ozaj sedí - podľa nej som vedela vždy, kedy mám ovulku. A potom sa to líši podľa chlapca a dievčatka. 😉 Aj to u nás sedí. A ten čínsky horoskop som pozerala pri malej a mala byť podľa neho chalan. 😝

majrab
17. máj 2016

@cammille tak podla mesiaca narodenia 🙂

monilik
17. máj 2016

no nic, koncim baby s prieskumom 😀 😀 😀 skusim vsetky babske rady co som sa tu docitala uplatniť v praxi a dam vam potom vediet ci to vyslo 😀

cammille
17. máj 2016

@majrab a ak je to uplne ten isty datum ? Len rozdiel 7 rokov? 😊

monilik
17. máj 2016

@cammille tak to mas 50 na 50 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre