Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

janie80
6. aug 2012

@monika92 vcera vecer o 18:23 si napisala

monika92  lubikan to su hormony....kazdych 7r sa meni krv ked ma zena viac X je to dievca a ked muz viac Y tak chlapec naco by so mto tu pisala keby to nebola pravda.....
Včera o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to  •   •

majusa4444
6. aug 2012

@monika92 ak vravis pravdu tak co mala moja mamina ked je rocnik 56 a otec je rocnik 60.. a rodila v rokoch 84 86 89 a 91 ak napises spravne tak zacne aj verit tvojej teorii a hned oboznamim manzelovi ze budeme mat tretie jedine chlapceka 🙂 mne to vyhovuje ale muzik tuzi po babe 🙂

lubikan
6. aug 2012

@monika92 tak teda..prosim ta,ked uz pocitas..ja som 1983..mm 1980..mame dve deti..tak ci uhadnes,ake pohlavia a ako za sebou 🙂 🙂 🙂 🙂

monika92
6. aug 2012

@nela999 dievcatko

monika92
6. aug 2012

@janie80 meni ale uz viac bab mi toto hovorilo aj ako to je ale ja to pocitam uplne inak a nerozumiem ako to kazdy mysli ale hej meni sa krv ale pocitam to inak

zuhana2
6. aug 2012

@lubikan
@majusa4444
ja tak viem ze zeny sa menia po 6 chlapi po 7 , staci, ak jeden sa zmeni potom sa meni pohlavie dietata, samozrejme je to somarina, ale ako zabava a sranda moze byt pocitanie pohlavia

luculiik
6. aug 2012

@monika92 ejha. Dakujem. Toto je nase prve a drahy velmi tuzi po chlapceku a potom po par rokoch dievcatko 🙂 Takze 50:50 🙂

lubikan
6. aug 2012

@zuhana2 heh,ja by som tak povedala,ze chlap sa meni kazdy mesiac...kazdu chvilu mam pocit,ze mam doma kohosi ineho..alebo mam klapky na ociach pocas PMS ?? 😅 😅 😅

majusa4444
6. aug 2012

@zuhana2 ja tomu nerozumiem len ked sa trafi do toho co som sa jej pytala mozno zabavke uverim xixi

majusa4444
6. aug 2012

@lubikan sranda no nie?? 😲

monika92
6. aug 2012

@lubikan ok tak ak ty pises pravdu tak si to zrekapitulujme..takze tvoja mama mala pri 1. 28 tvoj otec 24 pri 2. Ona 30 on 26 pri 3. Ona 33 on 29 a pri 4. Ona 35 on 31 dobre som to spocitala??ak ano 3. Dieta je urcite dievca 2. Dieta chlapec a 1 a 4 dieta ked tvoja mama fakt vtedy mala uz 28 a ne 27 tak by mali mat chlapca a pri 4 dietati ked fakt mala 35 a nie vtedy pri pocati ete 34 ked mala fakt 35 tak uz chlapec

monika92
6. aug 2012

@lubikan omylom som to napisala lubikan...tak si to precitaj na nastenke

majusa4444
6. aug 2012

@monika92 no tak vobec si sa netrafila neviem ako si to ratala..ale aby sa ti to lepsie zaratalo tak otec je v auguste a mama april..malo by ti to pomoct aby si vedela kedy boli pocate aspon a mozno sa trafis..

monika92
6. aug 2012

@majusa4444 no vies ja tu nebudem ratat niekomu kto si mysli ze je to blbost deti...to ze som sa "netraila" moze povedat kazdy aj keby o bola pravda stojim si za tym lebo to mam odskusane a viem to.. Je mi jedno co si myslis a neviem ani na co pises ...

monika92
6. aug 2012

@majusa4444 a nechapem co s tym ma ze tvoja mama sa narodila v hentom mesiaci a otec v inom... To s tym absolutne nic
Nema a je mi zo na ............ Ked neviem kedy sa tie deti pocali... Ked sa ma niekto opyta
Poviem mu nie za kazdu cenu

monika92
6. aug 2012

@majusa4444 vela mamiciek mi uz napisalo poom ci hned ze som mala pravdu ... Viem to aj sama a naraz ty mi povies ze som sa vobec netrafila co je urcite blbost... Lebo tomu neveris alebo si mi povedala zle udaje a nie setko kedy sa pocali deti alebo co..no je mi to jedno fakt len neviem naco ma stale rozoberas..

sorciera24
6. aug 2012

zienky tu mate navod, ja z toho tajomstvo nerobim.....na nete sa to da najst.....a mozete si to pocitat sami (ale na prve sa to neda vyratat....vlastne da...ale 50:50 😉
Podle stáří krve v těle maminky nebo tatínka při početí miminka. Tak se této metodě výpočtu říká. Krev se prý v těle mění po sedmi letech a pokud má při početí obou miminek vždy starší krev maminka (jeden z rodičů), měly by být děti stejného pohlaví. Je jedno, jestli jsou to dva kluci nebo dvě holčičky, ale musí být stejného pohlaví. Jde tady tedy o určitou shodu. Takto si mohou rodiče jednoho dítěte vypočítat pohlaví druhého. No, ukážeme si to na příkladu :o).

Zkusím vypočítat jedné své sestřenici, jestli její třetí miminko, které čekají, bude třetí holčička nebo to bude konečně kluk, po kterém tolik s manželem touží.

Napište si vedle sebe do sloupečku roky narození obou rodičů. Na našem příkladě tedy budu mít vedle sebe napsány roky 1973 u sestřenice a rok 1970 u jejího manžela. Teď si pod oba letopočty pište ročníky vždy o sedm let vyšší. Takže pod ročníkem 1973 budu mít čísla: 1980, 1987, 1994, 2001 a 2008. Pod ročníkem 1970 budu psát 1977, 1984, 1991, 1998 a 2005. Jejich nejstarší dcera se narodila v roce 1995, ale počatá byla v roce 1994. Tady si početí jednoduše vypočítejte odečtením devíti měsíců od narozenin dítěte :o).

Podíváte-li se vypsané tabulky, měla v roce 1994 její maminka zrovna novou krev a tatínek měl 3 roky starou krev – tedy starší než maminka. Teď to zní jako slovní úloha v matematice, ale pokračujte se mnou dál.

Druhá dcera se jim narodila v roce 2004, počatá byla v roce 2003. I tady má starší krev opět tatínek. Jeho krev byla 5 let stará a maminčina Jen 2 roky. Takže opravdu platí, u obou dětí měl starší krev tatínek a děti jsou stejného pohlaví. Opakuji, že tady nezáleží na tom jakého.

Třetí miminko bylo počato letos v roce 2006 a tady má podle tabulky poprvé starší krev maminka. Je tu tedy obrat. Měl by to být jejich vysněný kluk. Teď už si jen počkáme, až jim lékař při ultrazvuku potvrdí náš výpočet.

majusa4444
6. aug 2012

@monika92 ja to rozoberam len preto lebo by som tomu aj rada uverila..preto som dala priklad moju mamu lebo o nej a o otcovi viem kedy sa narodili a kedy mali deti.. keby som si sla vymyslat tak ti napisem akoze kamoskine udaje.. ak by si m napisala ze moja mama mala styri dcery tak uz tvojej teorii verim.. len tymto som chcela vediet ci sa tomu da verit alebo nie.. nehladaj za tym nic zle..chcela som si to len jednoduchym sposobom overit. nic viac

monika92
6. aug 2012

@majusa4444 to mas pravdu keby tvoja mama mala 27 a potom 34 uz neviem kolko tvoj otec urcite by to bolo dievca to je len rok posunute a mohla otehotniet a pocas toho mat narodky aj zo zaviatku vtedy vychadzaju baby to som aj pisala ale kedy ich splodili to si nenapisala....preto som sa pytala

nikki28
6. aug 2012

neviem co riesite, ak chcete mat 100% chlapca alebo dievca, tak si adoptujte 😉 mne uplne staci, ze maly je zdravy... pohlavie dalsieho dietata/deti je mi uplne lahostajne.

monika92
6. aug 2012

@majusa4444 a ked tam povedala som ti urcite ze 1 dievca a 2 tiez povedala ze moze aj chlapec aj dievca je to na prelome podla toho kedy boli splodene

danielita7
6. aug 2012

@sorciera24 tohle znám taky takhle jak jsi to tady napsala...ale jak počítám tak počítám tak u nás, tak nám to nevychází 🙂 já jsem 7.12.1983 a manžel je 11.9.1980 tak nám to jaksi nesedí. Otěhotněla jsem v březnu 2011 a malá se narodila v prosinci 2011 takže holčička, přitom manžel měl mladší krev než já...takže buď jsem to špatně spočítala já, a nebo nám to prostě nesedí 🙂

majusa4444
6. aug 2012

@monika92 ok nehadam sa len som chcela vediet viac a utvrdit si to..

sorciera24
6. aug 2012

@danielita7 ved pisem, ze prve dieta sa podla toho vyratat neda 😉

majusa4444
6. aug 2012

@sorciera24 podla tohto mi to nesedi.. prve dievca mama mala starsiu krv otec novu a pri druhom zasa otec starsiu mama mladsiu krv a mal vyjst chlapec a mam sestru :D a dalej uz radsej neratam staci ze hned na zaciatku nesedi

danielita7
6. aug 2012

@sorciera24 No právě jsem měla rozepsanou zprávu že jsem si teď všimla že se první nedá vypočítat...😝 což je taky zvláštní alepoň pro mne 🙂 takže u nás kluk 2015,2016 nebo 2017 no to jsem tedy zvědavá, zatím neplánujeme říkám pořád že malá bude jedináček...ale kdyby náhodou tak bychom chtěli nejdřív za 5-6 let

sorciera24
6. aug 2012

@majusa4444 hej, ratala som, u vas to nesedi....pozri dala som to ako navod pre tie, co chcu vediet....tiez som to nasla na nete......a je to metoda, kt. fakt nesedi na 100% 😉 ...on vraj krv sa meni aj pri pri napr. tazsich urazoch (ci chorobach), vymene krvi apod. (netusim)......a este treba rovnakych partnerov na vsetky deti 😀 ....fakt ako zo zvedavosti si kuknite metodu a tot vsjo, kto chce si vypocita, kto nie, nie.....ja len tak 😉

sorciera24
6. aug 2012

@danielita7 no neda, elbo to by vsetky pary napr. kt. maju ona 23 a on 25...mali napr. chlapca....;)...to by bolo cudne.....tam si to pohlavie nevyberies...az to nasledne,lebo uz vies ako 😉 (aspon podla tejto metody....) (inak nam opacne pohalvie tiez vychadza az na r. 2016....;))....my aj tak chceme vacsi rozdiel....ci sa podari, je mi v podstate jedno;)

monika92
6. aug 2012

@majusa4444 pri 3 detoch to sedi pri 1 to nesedi pri 2 detoch je to tak na rozhrani... pri 1 t ourcite sedi a pri 1 to nesedelo.... tak vies funguje to na 90% niekomu to nesedi vobec niekomu na 2 deti z 3 tiez som bola prekvapena ked som zistila ze ked muz mal 26r a zena 23 napr..mali dievca co vychadza chlapec...ja somsa stym nestretla lebo mam tolko kamaratiek ci znamych co som im vyratala deti a vsetko im sedelo....tak ak ou nas v rodine vsetko sedi....tak je to potom zvlastne a dost mamickam co mi napisali som mala pravdu...fakt malo komu to nesedi...

janie80
6. aug 2012

@monika92 cize podla tohto vsetky pary, kde on ma 26 a ona 23 by mali mat chlapca? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre