Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

mamusa1611
10. mar 2011

Ahoj, 🙂
Tak my máme dva klučíky... A teď se nám snad podařila holčička.. 😀
Při prvním mi to bylo fuk, u druhého mě to malinko mrzelo, jak mi na UTZ řekli,že je to zas kluk, ale ten je taaak hodňoučký, že si kolikkrát říkáme,že měl být holka. 😀
Teď jsme sice třetí mimčo neplánovali, ale nějak se nám to ,,povedlo,, a na inter.bych v životě nešla...
Každý říkal,že to bude stejně zase kluk, ale já už od začátku cítila,že toto těhu je uplně jiné,než u těch dvou... No a pak mi dr. ve 22.tt sdělila,že se mi tam klube holčička... 🙂 Jsem brečela radostí, a nemohla tomu dlouho uvěřit...Pak mi byla potvrzená ještě 2krát..
Teď mám 25.dní do porodu, a nemůžu se dočkat... Ale stejně jsem malinko nejistá,a vím, že budu zklamaná, jak to bude opět klouček...
Ale zamrzí to jen na chviličku, ptž nám udělá stejnou radost,jako holčička.. 😉 hlavně,že bude zdravé...

dadak
10. mar 2011

@katecameron moji su obaja apriloviii...blaznivy mesiac...fakt...v pondelok pride moj muzicek domov, tak samozrejme ak nedojde mrcha, co ma aj dost....tak skusame, len kua, akurat podla cinskeho vychadza chlapcek...inac mam problem s mrchou, ta si chodi ako chce...niekedy az na 40 den, preto si to neviem velmi naplanovat 😨 hm
@mamusa1611 tak super, v kutiku duse ti zavidim...ale v dobrom...a riadila si sa nejako vypoctami? urcite si si vela precitala ako stvorit dievcatko...ci sa mylim?

katecameron
10. mar 2011

@dadak moj je 17.4 a moj ocino 6.4 kamoskina dcera zas 4.4 pravdu povediac moj nieje typicky baran lebo mal byt byk termín som mala 26.4 len sme to trosku urychlili

dadak
10. mar 2011

@katecameron skus toto, ci ti to vyjde...

http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy2...

inak, co hovorite na toto? vysli vam predchadzajuce deticky?

katecameron
10. mar 2011

@dadak tak ja podla toho grafu by som mala 3chlapcov ☹ to by som nezvladla psychicky ale moja svokra by sa tomu potesila ona iba po chlapcoch tuzi 😕 😕

vejula
10. mar 2011

@dadak ja tomu grafu vobec nechapem 😕

vejula
10. mar 2011
syslica
10. mar 2011

Ahoj žienky, pridávam sa do klubu - aj my chceme syslinku, ale nie hneď - tak o rok-dva... hoci potom už môže byť neskoro, ja viem. Momentálne by som asi zošalela na ďalšej dovolenke, manžel robí od nevidím do nevidím a navyše viacerí astrológovia ma dôrazne varovali, nech sa ani nepokúšam otehotnieť, lebo by to zle dopadlo, pre mňa i pre bábo. Jeden potrat som už prežila, ďakujem, neprosím!
Čo sa týka rôznych metód so zaručeným výsledkom: "mladšia krv" je nonsens, špeciálnu diétu na dievčatká musí matka dodržiavať najmenej pol roka pred otehotnením, výplachy pošvy octom sú dokonca zdraviu škodlivé, poloha pri sexe nehrá vôbec žiadnu úlohu... nestihla som prečítať celú diskusiu spätne.
Dôveryhodný je len fakt, že pred ovuláciou žena zvyčajne počne dievčatko.. a možno aj tvrdenie, že ak sa budúcej matke podarí pred otehotnením výrazne znížiť svoju hmotnosť, porodí dievča. Toto posledné vysvetľujú vedci tak, že ak sa organizmus ženy cíti ohrozený - nepriaznivé podmienky, hladovka - zameria sa na zachovanie rodu, teda sa rodí viac dievčat, ktoré by niekedy v budúcnosti zas mohli mať dievčatá atď. Neviem, či som to dosť zrozumiteľne popísala 🙂
Mamy, ktoré sú rozhodnuté počať svoje vysnívané dievčatko a neľutujú ani finančné obete sa chodia radiť sem:
www.antear.sk alebo www.chlapecdievca.sk.

ellit
10. mar 2011

@vejula aj ty si z toho ..... ? nechapem ani ja 🙂

ellit
10. mar 2011

@syslica ahoj, ty si tiez z Marianky? ja uz som si myslela, ze ziadna mamina tu snad nebyva 🙂

katecameron
10. mar 2011

@syslica s tym chudnutím to ocividne nebude asi pravda lebo ja som schudla 10kg co je dost a hned nato som otehotnela a cuduj sa svete mam syna takze na mna to neplatilo 😉

vejula
10. mar 2011

@ellit 😕 ano ja teda... ale ja teda nepatrim do tejto temy, lebo nejako velmi netužim po druhom dievčatku, ale moj manžel by mal medzi vas zavitať ten chce strašne druhe dievčatko.. ja som tu len kvôli tomu grafu zavitala že vyskušam

dadak
10. mar 2011

@katecameron takze tebe to nevyslo..co? asi blbost? a tak som sa tesila...hihi

@vejula no, tam zadate vsetky udaje a ukaze sa vam graf, na ktorom su dve ciary...ak je vyssia ciara v den pocatia modra, tak to bude chlapec, ak cervena, tak dievcatko..

vejula
10. mar 2011

@dadak no tak mne prve nevyšlo podla toho som mala mať dievčatko a mame chlapčeka

syslica
10. mar 2011

@katecameron No fajn, takže ďalšia nepotvrdená teória ☹ ☹ - a ja že mám o motiváciu na chudnutie navyše 🙂

zucha
10. mar 2011

@syslica ja som vyrazne schudla a otehotnela a je to syn. 😉 Co sa tyka dni okolo ovulacie, to na mna tiez neplatilo.

heln
10. mar 2011

tak ja som pred otehotnením za tri roky pribrala 15 kíl a údajne čakám dievčatko...... 😨 🙂

samasa
10. mar 2011

@dadak my sme mali mat obe deti dievky a máme dvoch synov 😀 podla toho grafu 🙂

dadak
10. mar 2011

@vejula :-/ hm...takze nefunguje ani to? tak asi len ta priroda, alebo spolahnut sa na tu ovulaciu...a skusit to pred nou...a kedy sa chces pustit na dievcatko?
@zucha ale ty predsa doma mas sicko..😀 , jeeeeeej...ako si to dokazala...heee?
@syslica pozeram, ze sme na tom rovnako...tak hooooooooooooor sa na dievcatko...inac, ponozky pri milovani si nezabudni dat dole...povera je povera...hihi
@ellit a kedy idete skusat dievcatko? pozeram ze tvoj drobec najmensi nema este ani rok...

mamusa1611
10. mar 2011

@dadak ano mýlíš... 🙂 jak jsem psala, vůbec to teď nebylo plánované..nic jsem nepropočítávala,a jaksi to nebylo ,,normálním,, pohl.stykem... V tu dobu mi to ani nijak nepřipadalo,ale kolem 16.tt jsem našla na netu něco o tom,jak se dělaj holčičky,jak kluci.. Ty klučičí prý jsou rychlejší, a holčičí zase vydrží dýl ,,naživu,,..teď si budete myslet,že jsem padlá na hlavu.. ale právě že jsem si dovnitř nechtíc zavedla sperma rukou...tak se přikláním k tomu,že by snad toto mohla být pravda...že jsme tímto způsobem udělali holčičku.... 🙂 a oba kluky jsme udělali normálně přímo stykem... fakt nevím,třeba je to jen moje dedukce...a povedlo se to opravdu jen náhodou...😉

bambi9
11. mar 2011

ahojte , zaujimava tema 🙂 podla mna je pravda jedine to ze dievcenske spermie vydrzia dlhsie cize pohl.styk par dni pred ovulaciou a tie chlapcenske su rychlejsie takze v case ovulacie 😉 len je to tazko nacasovat 😅
o tom chudnuti som este nepocula ale mozem povedat ze pred otehotnenim som ja schudla 15kg a cakam dievcatko 😎 tak neviem ci nahoda alebo suvis...
skor by ste mohli poradit ako splodit chlapca 😀 nech som pripravena o par rokov 🙂

nenullienka
11. mar 2011

Ahojte, ja som na výške mala 3 roky genetiku a tam nám hovorili, že spermie nesúce X chromozóm sú väčšie, ťažšie a prežívajú dlhšie ako tie spermie s Y chromozómom, ktoré sú ľahšie a menšie. Takže keď prebehne pohlavný styk pred ovuláciou najviac 2 dni tak vajíčko dokážu oplodniť len spermie s X chromozómom = dievčatko. Ak prebieha pohlav. styk počas ovulácie alebo po ovulácii tak najčastejšie oplodňujú vajíčko spermie s Y chromozómom = chlapček. Ale záleží aj na tom či sú v ejakuláte oba typy spermii alebo len jeden druh. 🙂 😉 🙂 😉 😀 😀 😝 😝 .

ellit
11. mar 2011

@dadak ahojcek, no zajtra ma presne rok 🙂) Zaciname skusat az cez leto...manzel by uz najradsej hned, ale ja este par mesiacov rada pockam.....Ved starsi nema este ani 3 🙂

ellit
11. mar 2011

@nenullienka moj starsi syncek je pocas ovulacie a mladsi je az 4 dni pred nou 😀

ellit
11. mar 2011

@dadak ako citam ten tvoj prispevok s ponozkami, uz viem kde nastala chyba 😀 😀 😀

ellit
11. mar 2011

@dadak je mozne, ze mi na cely tento rok vychadza chlapec? 🙂

ellit
11. mar 2011

ale podla grafou z minulosti mi tu mali behat dievcata 🙂

dadak
11. mar 2011

@ellit som sa zasmiala pri tvojom komentari s ponozkami...vies ze asi aj u mna? 😀
vsetko najlepsie prajem Samulkovi k prvemu rocku..nech sa vam dari minimalne tak ako doteraz...
ja idem dalej studovat ako na dievcatko...😀

ellit
11. mar 2011

@dadak dakujeme krasne a ked prides na dalsie typy ako na dievcatko, tak hor sa s nimi sem 🙂) Lebo tu sa urcite vyskusaju 🙂)

ellit
11. mar 2011

@heln jeeeeeeeeeeeeeeeeej ty mas ale krasny kopec deticiek 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre