Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dadak
12. mar 2011

@ollski sak som si aj myslela ze to blbost...bo nemoze byt asi jeden mesiac chlapec a jeden dievcatko...😀aj ked mne obaja moji chlapci podla toho vysli...

ollski
12. mar 2011

@dadak kazdopadne drzim palce, aby sa vam splnil sen mat dievcatko 🙂!!

dadak
12. mar 2011

@ollski to poznas, topiaci sa aj slamky drzi...aj ked je z papiera...😀

beja6
12. mar 2011

mne to dvakrat fungovalo tak a vyslo to na 100%, ze hned po milovani si treba lahnut na pravy bok. Bez srandy! zatial komu som tak poradila, vyslo tak. Chlapec je na lavej strane. a ked som aj druhykrat pocitila babätko prvykrat na pravej strane, aj ked este len slabucko, hned som vedela a citila, ze to bude opät baba!!!! prajem vela stastia!!!!! 🙂

dadak
12. mar 2011

@beja6 jeeeeeeeeej...dakujeme za novu teoriu...tak sa uz tesim na pondelok..dufam, ze mm si nelahne na lavu stranu potom...lebo sa urazi, ze som sa mu otocila chrbtom...hihi, ale kazdopadne vyskusam...

ollski
12. mar 2011

poznam, a viem si to kusok predstavit, pri prvom som si tiez velmi priala dievcatko 😀 potom mi to bolo viacnemej jedno, keby mam dvoch chalosov, tak tiez ratam o 106 😉 aj ked ja si skor myslim, ze je to "nahoda"!? ale clovek nikdy nevie....ktora metoda zaberie...pohlavie by malo zalezat skor od chlapa, nie?? skuste vplyvat na drahe polovicky 😉 ,,,hm, ale ako....

katecameron
12. mar 2011

@dadak u svagrinej sedí tiez na 100percent u sestry nesedí obidva jej vysli presne naopak pri chlapcovi par a dievke nepar na margo ci chcem este dietatko keby som mala 100percentnu istotu ze to bude dievcatko tak ano ale kto mi to zarucí? kedysi my vyvestili ze budem mat 4deti

dadak
12. mar 2011

@katecameron tak ti to skusim este vecer vyratat...hej? len tiez to neber nejako presne...zatial mi to vychadza...takze dnes ti to este skusim urobit, dobre?

mamusa1611
12. mar 2011

@beja6 no možná že je to pravda, já ji taky cítím napravo... 🙂 a kluci byli tak uprostřed až opravdu víc doleva..

beja6
12. mar 2011

ved vam hovorim, ze neklamem!!!!! vyskusajte a uvidite, ze to bude babizna!

katecameron
12. mar 2011

@beja6 ano s tou pravou a lavou stranou mas pravdu to poznam aj u mna to vyslo na 100percent lenze som nevedela ze sa to da dopredu ovplyvnit skuste pozriet tuto temu na lavo chlapec,napravo dievca? tam som o tom písala dost vela

katecameron
12. mar 2011

asi to je take jednoduche kedysi jedna lekarka takto predpovedala pohlavie ked este nebolo sono ona ma okolo 70rokov uz nerobi ja som sa pri nej narodila ale toto s lavou a pravou stranou viem od svojej kamaratky ktora ku tejto doktorke chodila uz som to niekde pisala ale napisem to este raz moja kamoska mala 3synov a neplanovane otehotnela jej manzel to dieta nechcel povedal jej ze sa s nou rozvedie ked nepojde na interrup.a ona potom isla ku tejto svojej gyn.a hned na prvom vysetreni jej povedala ze si to dieta asi da vziat a tato doktorka jej povedala ze tentokrat bude mat dceru ked jej to povedala samozrejme ze zmenila nazor a dietatko si nechala ona strasne tuzila mat dceru dnes ma jej dcera 14rokov a s manzelom su rozvedeny takze s touto stranou maternice to nieje povera alebo blud normalne to funguje ale samozrejme nieje to 100percentne ako vsetko mala som aj jednu kamosku u ktorej to bolo presne naopak mala to vymenene ale podla mna ide o to ze u danej zeny sa jedince rovnakeho pohlavia vyvijaju na jednej strane maternice opacne pohlavie zas na druhej ide len o to ze vascina zien to ma tak DIEVCA na PRAVEJ a chalan na LAVEJ aj mne to vyslo pri 3detickach aj mojej sestre aj svagrinej tovyslo takze si myslim ze tato metoda urcovania pohlavia je spolahliva ako sono PREKOP9ROVANE S TEMY na lavo chlapec napravo dievca?

dadak
12. mar 2011

@beja6 no a ked si lahnem na tu pravu stranu, tak to tam spadne, ci co? 😀
ale urcite vyskusam..dakujem este raz za tip.. ak to vyjde, mas u mna slifku...😀 hihi...alebo no, vyberies si sama...

dadak
12. mar 2011

@katecameron a ako to ta lekarka mohla vediet, ked nevidela kde to babatko je.... no ale urcite vyskusam..., pockaj, idem skusit aj toto pre teba...som zvedava, ci ti vyjdu 4 deticky...ale ber to s rezervou...dobre?

dadak
12. mar 2011

@katecameron no inac, skusala som to...a mne vychadza ze budes mat len 3 deti...
ale urcite to ber s rezervou...ved vidis, ake su vsetky teorie... 😅

beja6
12. mar 2011

@dadak ja verim tomu,ze ti to vyjde! neviem presne na zaklade coho, ale vyjde ti to na 100%! uviis! ked poprvykrat ucitis potom babo v pravo dole, daj mi vediet!!!!!!

dadak
12. mar 2011

@beja6 tak ked budeme tak daleko, tak urcite ti dam vediet.... to asi ta slifka ta tak laka...co? hihi...ale nie srandujem...urcite dam vediet....

janulienka89
12. mar 2011

@dadak ahoj, skus aj mne vypocitat kolko budem mat deti a ake pohlavia 😉 dik

miamia3
12. mar 2011

ja som čítala, že sa robil výskum stravou, ked jedia muži sladké, vytvárajú sa dievčenské spermie a ked slané tak viac chlapčenské, my sme to pol roka pred plánovaným počatím tak varili a aj to vyšlo ako sme chceli, ale ešte jednu teóriu napíšem, čítala som knihu o mantrách, to sú vety ktoré opakovaním vsugerujeme podvedomiu a potom sa to s velkou pravdepodobnostou stane. Ja som to skúsila aj s tou stravou aj som si rozprávala vždy ked ma to napadlo v duchu napr. verím že onedlho počnem zdravú a krásnu dcéru a že aspon 7x aby sa to do podvedomia riadne uložilo. Môžem k tomu len napísat, že mne to vyšlo a aj som to kamarátkam rozprávala a všetky majú naozaj páriky ale či toto skúšali nevjem, jedna kamoška sa na to chystá onedlho tak uvidíme . Vraj treba íst priamo na to, že ideme si urobit dievčatko+meno a nie babatko.

katecameron
12. mar 2011

@dadak ako to vedela no ked vysetrovala odspodu tak oni to vedia na ktorej strane maternice sa vyvíja ten plod asi to cítia ja neviem niesom gynekologicka ale myslím ze je to tak pohmatom cítit na ktoprej strane sa vyvíja ja si pamatam ze ked som bola na 1gyn.prehliadke bola som uz asi v 8tt ked ma vysetrovala stlacala mi brucho na pravej strane pri vysetrovaní pri druhom tehotenstve zas na lavej a pri tretom som mala pocit ze uplne uprostred brucha tak sm si nebola ista ci prava alebo lava ale ked zacali pocuvat ozvi srdiecka tak mi to vzudy prikladali na lavu stranu brucha myslím pri tretom tehotenstve no co uz asi sa s tym zmierim ze budem mat len 3deti 😒 v podstate dceru uz mam tak co chcem nemozem byt narocna musím prenechat aj inym

katecameron
12. mar 2011

@miamia3 a platí to aj na ine vecito vsugerovanie do podvedomia ako napr.verím ze vyhram jackpot na sportke? 😀 😀 😀 😀 idem skusat aj 100krat za den potom dam vediet a pozvem Vas vsetky na vvv party 😉

dadak
12. mar 2011

@katecameron nuz kua, vidis...asi som ta sklamala...ale ja by som to nebrala tak vazne...nie som vestica...takze pekne snazilkujte, sak aj ta praca ma nieco do seba... nie? hihi... neboj, ak chces stvrte, bude stvrte...ver mi...

dadak
12. mar 2011

@katecameron tak, kde, kedy a o ktorej je ta party??? 😀DD

miamia3
12. mar 2011

@katecameron tak podla tej teorie 😀 držím palce

snemcurka
12. mar 2011

ahojte kocice 🙂 ale ste toho popisali.......
Tak ja som bola vo stvrtok u doktorky a tak ako som predpokladala, moja ovulka sa o tyzden posunula kvoli ATB co som brala na zapal priedusiek. Minula som 7 ovulacnych testov a potom som to vzdala 😠 No ale buduci cyklus snazilkujeme na plnej ciare....po skonceni menzesu kazdy den kym mi ovulacny test neukaze 2 ciarky (potom by mala v priebehu 24 az 48 hodin prebehnut ovulacia 😀 😀 😀

ellit
12. mar 2011

@dadak jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej to vazne? to si ako pocitala. tak ak sa splni tvoj vypocet, tak mas odomna dar 🙂

dadak
12. mar 2011

@ellit oj, bojim sa toho, ze ak to nevyjde...co potom budem mat? 😀
ber to s rezervou...dobre...skusim zajtra, ci to vyjde znova...dobre?

ellit
12. mar 2011

a nik tu neskusal s obruckou? namotat na vlastny vlas....dlan hore a bud prsten kruzi, alebo kmita. Mne takto vysli tiez tri deticky 😀 Dva krat chlapec, co uz mam a dievcatko 🙂

ellit
12. mar 2011

@dadak no viac by ma potesilo keby si videla 4, ale si uz tretia ktora mi hovori ze budu 3...ale aj to staci, hlavne nech su zdrave 🙂
Ak to nevyjde, tak sa pojdeme spolu scapat pomarancovym dzusom a ked to vyjde, tak si prilejeme k tomu nieco 🙂

ellit
12. mar 2011

ale s tym prstenom to musi robit druha osoba. Nie vy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre