Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

eaka
14. mar 2012

@alexandra a @poisonblu inak ja sa celkom stotožňujem s názorom, okrem plánovania pred a počas ovulácie, že prostredie, ktoré vytvára žena svojou stravou, vitamínmi a ktovie akými inými vplyvmi, môže byť príjemnejšie (alebo ako to nazvať) pre X alebo Y spermie a tak práve tieto zvýhodňovať a zvyšovať šancu, že práve taká sa do vajíčka dostane ako prvá...

katecameron
14. mar 2012

@poisonblu no takze podla toho tvojho sna to co sa ti snívalo znamena ze budes mat dievca 😉 ale tak uvidís

eaka
14. mar 2012

@katecameron Podľa čoho si myslíš, že sa poisonblu narodí opak toho, čo sa jej snívalo? zaujíma ma to, lebo sa mi snívalo, že som bola tehotná a bola som si v tom sne istá, že to bude chlapček.. 😉

poisonblu
14. mar 2012

@katecameron ja si nemyslim, ja som presvedcena, ze je to chlapec...dam potom vediet, ked budeme vediet pohlavie

emmmuska
14. mar 2012

pekny den vsetkym 🙂
ja mam dvoch chalanov 12 a 18 rocnych a v decembri sa nam narodilo dievcatko....mozno to bolo tou dlhou prestavkou 😀

jana181
14. mar 2012

no mne sa pri prvo snivalo ze budem mat dievku , dr mi povedal povedal 22t ze budema dievku a narodil sa mio chlapec jak hora 😉) teraz sa snazime o dievcatko. mam 2 chlapcov kt som otehotnela presne den ovulacie . inaksie a sinsky kaledar mi potvrdil oboch chlapcov a moje mame obe dievky 😉)

katecameron
15. mar 2012

@eaka ja neviem preco ale viem ze ked sa ti sníva o chlapcovi narodí sa opacne pohlavie a samozrejme naopak stalo sa mi to velakrat aj moja naj kamoska o nej sa mi snívalo ze mala dievcatko v tom sne hned som jej volala ze bude mat syna a to bola v nejakom 4tom mesiaci este podla sona nevedela nic a potom sa jej narodil syn a aj mne osobne sa to stalo este som nebola ani tehotna a snívalo sa mi ze sa mi narodil syn v tom sne som strasne plakala ze ja nechcem chlapca ale nebrala som to ze budem mat syna praveze plakat v sne znamena stastie a prvorodenu mam DCERU 🙂

sepi
15. mar 2012

@katecameron poisonblu...potvrdzujem!!! Teda aspoň na základe vlastnej skúsenosti. Keď som bola tehu, mala som živí sen, že sa mi narodilo dievčatko a máme chlapčeka 😀 Nedávno sa mi znova snívalo, že sa mi narodilo dievčatko, ale nie som tehu...tak neviem, čo to znamená 😒

radka137
15. mar 2012

Mě se zrovna včera zdal sen že jsem porodila kluka. Nikdy předtím se mě to nezdálo. Pokaždé když jsem ve snu rodila tak to byli holčičky a mám dva kluky.Teď taky nejsem těhu. Měla bych ještě dotaz: poznám podle hlenu,že mám ovulaci? Nebo jenom podle měření teploty.Na to měření se mě teda nechce 😝

poisonblu
15. mar 2012

@radka137 poznas podla hlienu..ja som sa riadila len tym, nemerala som...cez plodne dni je hlien taky bielkovy, slizky, az vodnaty...aby mohli cezen lahko prejst spermie

poisonblu
15. mar 2012

@katecameron
@sepi
@radka137 neblaznite, ja chcem chlapca :D

mentolka28
15. mar 2012

@poisonblu a co vlastne robis v tejto teme? 😀

poisonblu
15. mar 2012

@mentolka28 no reagovala som na prispevok, ze kedy sa rodia baby a kedy chalani..a nejak som tu zostala :D

mentolka28
15. mar 2012

@poisonblu vidis, to je osud, budes mat dievcatko 😀 🙂

poisonblu
15. mar 2012

@mentolka28 :D no uvidime...lebo ja mam pocit, ze som otehu v den ovulky...vsak sa nechame prekvapit

buffinko
15. mar 2012

pardon, že sa miešam do témy 🙂 predbežne zisťujem ako na babu . máme dievčatko, chlapčeka no a ak raz by sme sa ešte odhodlali, dcéra nr. 2 by bola super...
ja som chcela len k tým snom, v prvom tehu sa mi snívalo, že sa mi narodil chlapček, ešte mi aj povedal, že sa volá Matej 😅 a bolo dievčatko..(v druhom som žiadny sen o pôrode ani dieťati nemala). takže sa pripájam k skúsenostiam tých, ktorým sa narodilo opačné pohlavie, ako sa snívalo... 🙂

mentolka28
15. mar 2012

@poisonblu jasne 😉 drzim palce

katecameron
16. mar 2012

@poisonblu neblazni ze chces chlapca prve dieta je lepsie ked je baba to mi mozes verit z vlastnej skusenosti chlapec bude neskor 😀 😀 😀 😀 😀

poisonblu
16. mar 2012

@katecameron ja som vzdy chcela starsieho brata, tak chcem mat prveho syna :D aby druha mohla byt dcera 🙂

katecameron
16. mar 2012

@poisonblu no ale tak mozno to bude presne naopak 😉 to ja som brata nechcela mat nikdy a som stastna ze som ani nemala mne staci pohlad na sestrine deti syn ma 11 dcera 8 rokov ti poviem otrasne kolko jej ten naublizuje a v jednom kuse bije hruza a des vobec jej toho brata nezavidím

poisonblu
16. mar 2012

@katecameron tak to zalezi od vychovy :D nie od toho, kto bol prvorodeny...

jana181
17. mar 2012

no nic to kramy prisli . zacneme varit od znova . mozno bude decembrova 😉 3 dni pred ovulkou a nic , skusime to teraz 2 dni a uvidiem ci tie zenske spermie vydrzia 😉 .Ja ama 2 chlapcov a ak budem mat dceru tak si na nu daju pozor 🙂 ale uricte nedovolim aby ju bili . oni sa ani na vzajom nebiju tazkze zatial je to ok s vychovou 😉

berusaa
17. mar 2012

@jana181 a ako vieš kedy máš ovu? 🙂 ja mám tiež dvoch chlapcov a chceli by sme ešťe dievčatko

rena1410
18. mar 2012

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. Tento cyklus jsem mela ovulacni hlen (takovy ten co se tahne) 8 a 9 DC. Kdy nastala ovulace ? Vim, ze 12 DC uz bylo po. Byla jsem totiz na kontrole u gyndare, ale nezeptala jsem se ho. Taky bych si prala po chlapeckovi holcicku. Diky za odpoved.

jania023
18. mar 2012

@rena1410 ono zavisy kedy bol sexik 😝 hovori sa ze take 3dni pred je ok na dievcatko..ovu mohla bytod 9-11dc

jana181
18. mar 2012

@berusaa . no ja som si pri nich robila ovulacne testy a viem ze v ten den sme mali sexik a mama dvoch chlapcov. teraz mam menzes kazdych 28 dni a ten 14 - 15 den mam ovulaciu. od decembra si odtestujem v ten den ked si mysli a vzdy sa trafim . tak terasz viem ze ak som dostala kramy sobotu tak ovulaciu dostanem o 2 v sobotu alebo nedelu.😉 minuly mesiac na to nevysla tak duyfam ze teraz hej a dostaneme darcek na vianoce

berusaa
19. mar 2012

@jana181 supeeeeer,tak držím palce aby to vyšlo a bolo to dievčatko 🙂 a ktore ovul.testy si si kupovala?nejake v lekarni?

jana181
19. mar 2012

dakujem 😉 clearblue ( tie su velmi dobre ci aj tehotenske testy. - take citlive ze 9 dni po ovulacii ti povie ze ci si tehotna alebo nie s prvym rannym mocom
)

lenkaks
19. mar 2012

@sorciera24 Ahoj,tak ja som jedna z mala,ktoremu tabulka pocatia podla krvi nevychadza 😒 bude to znova chlapcek 😀

anjelik0907
19. mar 2012

@lenkaks Ahoj 🙂 no určite je takých viac,čo im to podľa krvi nevychádza 😉 a gratulujem ku druhému chlapčiatku 🙂 do tretice to bude určite princezná 😀 a keď nie chlapci ti to určite vynahradia 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre