Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

reivka
4. feb 2010

no pozerala som tabulku podla výmeny krvi a vychádza dievčatko, aj výpočet od Jonáša máme doma, ale neviem či mu mám veriť a najradšej by som sa nechala prekvapiť a v klude sa tešiť na bábetko, teda keby som vedela, že mi povedia že bude dievčatko tak by som to chcela počuť, ale ked nemám istotu, tak sa radšej iba tak chcem tešiť 🙂

janinac
4. feb 2010

A co je to ta tabulka výměny krve??? Tu neznám 😕
Jooo tak to přesně chápu...ale asi i tak bych chtěla vědět co to je...buď bych se těšila a nakupovala na holčičku a nebo bych chtěla být "připravená" na to, že to bude další kluk 😉

reivka
4. feb 2010

pozri sa, tu je tá tabulka podla výmeny krvi a ja asi tiež nevydržím a budem vedieť čo čakáme ked to bude možné tiež kvôli veciam pre bábo 😉 http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

reivka
4. feb 2010

a predošlé deti mi podla tohto vychádzajú 😉

janinac
4. feb 2010

Tak mě to nevyšlo ☹ Ani u Adámaka - to měl být holčička...tak ani teď u toho druhého...to měla být taky holčička a byl to kluk....ale třeba mě je teď 28 a to mi vychází holčička na všechny věky partnera 😕 takže teď by jsme vlastně měli mít největší šanci..

janinac
4. feb 2010

Jooo tak kecám...to druhý mělo být kluk...to mi ještě 28 nebylo 😅

janinac
4. feb 2010

Ty jo...si tak vzpomenout kolik nám bylo, když se nám povedl Adámek 😀😀
Jooo jooo tak u prvního to taky vyšlo 😉

Ale pak to znamená, že přirozenou cestou by nám ani celý další rok holčička nevyšla 😕

janinac
4. feb 2010

Tak jak to tak zjišťuju, tak my máme vždycky na holčičku jenom tři měsíce v roce...manžel má narozeniny v březnu..a jak se mu změní rok tak máme šanci na holčičku, ale jen do té doby než bude květen a budu mít narozeniny já, jak se mi změní rok, tak máme zase až do března jenom samý kluky 😕

mima
4. feb 2010

reivka, ja tej tvojej tabulke nerozumiem, lebo ja mam 34 aj moj manzel ma 34, cize mi tam vzdy vyjde zelene policko, kedze sme rovnako stari, to akoze vzdy splodime chlapca ? 😕

babulina
4. feb 2010

tak ja vam to trosku pokazim lebo podla tej tabulky nam ma vyjst dievcatko ale budeme mat chlapca a nesedi to ani s cinskym kalendar, ale pri prvom babu to sedi 😉

janinac
4. feb 2010

Mimo a máte narozeniny kdy? Jako měsíce? Manžel má narozeniny později?

mima
4. feb 2010

ja mam 02/1976 a manzel 10/1975, cize o par mesiacov je starsi on

janinac
4. feb 2010

Mimo takže vlastně od 10 - 2 je manžel starší...takže ty 4 měsíce Vám něco vychází 😉 Ale já v tom mám hroznej bordel si pokaždý uvědomit kolik mi je a kolik mi bylo 😀

mima
4. feb 2010

no ved aj ja, nie je tam dakde lepsi navod ? 😝

janulka04
4. feb 2010

baby..prepacte, ze sa vam sem montujem do temicky, ale mne to nevyslo..a ani u malych ani teraz...mali sme mat chlapcov 😀

michaela80
4. feb 2010

ahojte ...my sme sa tiez snazili podla Jonasa a este ineho vypoctu ale vobec som neotehotnela, tak som sa na to vybodla ze hlavne nech som tehu aj ked bude chlapcek...a momentalne som v 14 tt a cuduj sa svete cakame dievcatko, i ked som otehotnela v obdobi kedy mi i Jonas i ten druhy vypocet ukazoval na chlapca a jedine cinsky mi sedi myslim ze ani Plzak vypocet mi nesedi na chlapca..... 😀

mima
4. feb 2010

no pekne babule, tak coho sa mam drzat, lebo ja faaaaaaakt tuzim po babenke ☹ ☹ ☹ moc

janulka04
4. feb 2010

mima...poslem ti mojho muza...on vravi ze len dcery robi 😀

ja som zase chlapca chcela, al enevadi, budu tri princezne 😉

mima
4. feb 2010

janulka, to by bolo fajn keby to bolo take jednoduche vymenit si len partnerov alebo babenka navzajom, ze moja ? 😀 😀 😀 , ten moj asi zvlada zatial len chlapcov, tak mozno by to vyslo, co ty vies 😀

reivka
4. feb 2010

tak ako sa táto téma rozbehla zase 🙂

vie11
4. feb 2010

Ahojte,
mima aj ja ale neviem na to žiadny recept, mne to nesedí ani pri činskom ani pri výmene krvi ani pri Jonášových výpočtoch a bolo ich už 5, čiže 5 rokov za sebou a nakoniec to bol zasa chlapec.

monulicka
5. feb 2010

ahojte
neviem ci poznate tuto stranku na vypocet pohlavia: http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni...
Ja sa priznam, ked som planovala otehotniet, tak som si vyskusala vyratat tento graf kedze som tuzila po chlapcekovi a priznam sa, vyslo to...... 😉

titulienka
5. feb 2010

www.jasanek.webpark.cz/plzak.html nam zazracne vysli podla tejto tabulky vsetky 3 dievcatka...az na to, ze sme ju nasli az ked som uz cakala 3 babo 😀 😀 😀

janinac
5. feb 2010

titulienka: když tam je napsaný, že se to nedoporučuje pro manželské páry 😅 Se přece kvůli holčičce nerozvedu 😀😀

Monulicko jdu zkusit ten tvůj graf 😉

I když si pořád říkám, že je to pořád 50% na 50% prostě to někomu vyjde a někomu ne.

titulienka
5. feb 2010

janinac...ja neviem lebo my sme vsetky 3 plodili ako manzelia a vyslo to ... 😀 😀 😀 😀

a tiez si myslim ze vsetko je 50/50

titulienka
5. feb 2010

jani ale pise sa tam len vhodnost partnerov...nie plodenie 😉

janinac
5. feb 2010

Tak ten graf nějak nechápu 😅

Mě vychází všechny tabulky, že by Adámek měl být kluk...a kluk je. A pak mi vychází, že to druhý měla být holka, ale byl to taky kluk...teda snad se na genetice nespletli 😅

vie11
5. feb 2010

Momulicka, podľa tvojho grafu mi vyšli všetci chlapci, tak konečne niečo vyšlo, no teraz by som to asi podľa toho mala skúsiť to dievčatko, ale ja mám takú smolu, že nakoniec by mi ten graf určite nesedel.

reivka
5. feb 2010

aj ja si myslím že je to skôr 50:50 🙂

monulicka
5. feb 2010

tak podla mna, vsetky testy su 50:50 a asi neexistuje 100% spolahliva metoda...je to skor o stasti a nahode 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre