Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bohjelaska
18. aug 2015

@misicka35 Ahoj. Hlásim 1DC. 14 mesiacov neúspešných ☹ 15. bude ten pravý 🙂 . Opäť tomu verím 🙂 A ty ako? Podarilo sa ti znásilniť mužíčka 😀

mimzy123
19. aug 2015

@misicka35 neskusala, nemam velmi dobre skusenosti s tymi testami, vzdy mi ukazali, ze som tehu az v den, ked mi ms meskala

misicka35
19. aug 2015

@mimzy123 To fakt? A ale si mavala? Mne sa zda najlepši test Dr Max. Ten ukazuje tusim nsjkrajsie čiarky

misicka35
19. aug 2015

@bohjelaska Ahoj. Tak to ma mrzi 😢 Akurát som ti chcela písať, ze ci už si testovala... tak na budúci mesiac to už musi vyjsť. No doteraz som bola sa malym v nemocnici, a včera sme sa vratili, tak som aj mala vo plane znasilnenie, ale dnes som išla k Dr na kontrolu, tak som nakoniec nic nepodnikla, lebo som nevedela, ci mi nebude robiť ster... Ale Dr mi povedal, ze mam už vajko na prasknutie, tak dnes už znasilniiiim mužíčka 😀 😀 😀 A dufam, ze nebude vymýšľať aj dávať pozor 😝

bohjelaska
19. aug 2015

@misicka35 Ja som to aj čakala, tak žiaden smútok ani neprišiel, len taký povzdych, že aké je to ťažké 😝 No ty to máš ťažšie, lebo mať choré dieťa, to už je problém. Tak veľa šťastia pri znásilňovaní 😀 😀 😀

misicka35
19. aug 2015

@bohjelaska Prečo si to čakala? Boze najprv jeho tazke otehotnieť a keď sa to aj konečne podari, tak potom zase sa donosenin problémy... A keď aj to sa postasti, tak potom zas sa báť, ci bude zdrave... keby aspoň ten vek už nestúpal 😝... Dam vedieť, ci sa mi to podarilo 😀 Muž ma poobednu, tak dufam, že nepride moc unavený 😒

bohjelaska
19. aug 2015

@misicka35 No čakala som to, lebo sme boli spolu len na 5. deň. No idem odznova, aj keď ako píšeš so všetkým je problém a aj tak tie deti chceme 🙂 A ten vek mi ani nespomínaj. Viem, že všetci by len ochkali, že už mám roky, odrastené deti, nemám asi rozum 😒

misicka35
19. aug 2015

@bohjelaska No to aj ja počúvam, ze už som stara a ze už by som si mala užívať pokoj pri odrastených deťoch a ešte aj sa malym kopu roboty a po nemicniciach furt a podobne... ale ja tak straaaasneeee chceeeeem... Tak som zvedava ako dopadneme...

bohjelaska
19. aug 2015

@misicka35 🙂 Nielen naši manželia sú si podobný, ale aj my dve 🙂 🙂 Aj ja chceeeeem 😀 Len či sa podarí 🙂 Po lekároch ja už chodiť nebudem. Ak bude bude, ak nie .... bude.....ako má byť 🙂

misicka35
19. aug 2015

@bohjelaska No presne... 😀 Ja som tiež povedala, ze budem skúšať a keď sa podari budem stastna jak blcha, ale keď nie, tak po Dr tiež už nebudem chodiť. Ja som po tých MA bola na hematologii aj na genetike a všetko OK. Dnes som sa Dr pytala, ci to nemoze byť vo imunoligii ze potracam a povedal ze keď chcem, ze ma tam posle, ale ze nemysli, ze by to bolo v tom. Tak ani nepojdem. Aj povedal, ze toto posledne tehotenstvo nemam ani počítať ako potrat, ze keby nerobim test, taj ani neviem ze som bola tehu, ze len ako keby len sa oneskorila MS. Ze to sa stava strašne často. Ze to nebude riešiť a ze mam zasa prísť co naskor tehotna 😀 Ale to som mužovi samozrejme nepovedala 😀 😀 😀 Skoda, ze si tak daleko, myslim, ze by sme si celkom dobre rozumeli 😉

bohjelaska
19. aug 2015

@misicka35 No to som ti aj hovorila, že kebyže nerobíš test ani o ničom nevieš. Takže, vieš kedy máš ísť k lekárovi 🙂 tak šup šup na to, pekne sa prichystaj, kebyže aj bol unavený nech neodolá 😉 Veď akože nič 😉
Ja som ešte len 2. deň. to sa ale vlečie ☹ Radšej mám to obdobie čakania, či to vyšlo 😉

misicka35
19. aug 2015

@bohjelaska No akurát som vyliezla zo sprchy nech nesmrdim 😀 No jasne, ze musim byt nenápadna 😉 No veru, ta druha časť cyklu je zaujimavejsia 😀

mimzy123
20. aug 2015

@misicka35 pepino test som robievala, bol dobry, ale odkedy je zeleny nie je spolahlivy
No neviem, ten test som este neskusala.

misicka35
20. aug 2015

@mimzy123 Máš pravdu veru pepino bol dobrý, kým bol modry. Tento zelený ukazuje strašne slabučko. Na nom som mala úplne slabucku ciarku a na tom Dr Max krasnu. Majú ho vo lekárni Dr max tusim cez 3 eura stoji aj sú 2 vo baleni... fakt vyskúšaj... aj lekárnička mi povedala, ze sú najspolahlivejsie. Aj daj foto potom 😉

mimzy123
21. aug 2015

@misicka35 Tak ja som predsa skúsila, ako si navrhla. Ale je to pepino, je tam teraz akcia 1+1, natrafila som ešte na modrý a je to tam, len to je na fotke slabo vidiet.

misicka35
21. aug 2015

@mimzy123 Je veru 😀 Super 😀 drzim palce, aby pekne stmavla čiaročka... Ale keď budeš môcť, fakt vyskusaj tie Dr max testy, uvidis ten rozdiel. A ako ste sa snazili? Koľko pred ovulkou?

mimzy123
22. aug 2015

@misicka35 tri dni pred ovulkou

mimuska2109
22. aug 2015

@mimzy123 Aj ja vidim 2 ciarocky🙂super🙂mozem sa opytat robila si si aj ovulacne testy? A meras si BT? A este raz blahozelam🙂

misicka35
22. aug 2015

@mimzy123 No tak to sa hádam zadarilo to dievčatko 🙂 Gratulujem. Dnes si neskusala už test?

bohjelaska
22. aug 2015

@mimzy123 Gratulujem, len nech čiaročka silnie a babatko tiež 🙂

mimzy123
22. aug 2015

@mimuska2109 Ďakujem, ale ešte to iste nie je. Ovulačne testy som si nerobila a ani teplotu si nemeram. Už pár mesiacov si sledujem cervikálny hlien. Dosť mi pomohla táto stránka http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi... .

mimzy123
22. aug 2015

@misicka35 Tak to neviem, či to bude dievčatko, kiežby.

@bohjelaska ďakujem

mimzy123
22. aug 2015

Neskusali ste niektora ten test pohlavia so sodou bikarbonou?

bohjelaska
22. aug 2015

@mimzy123 Nie, vtedy som o tom nevedela a teraz nemám ešte dôvod 🙂

sebaastian
23. aug 2015

@mimzy123 ahoj skušala dobre sme sa s mužom nasmiali zaleži od toho kolko das sody kolko moču my sme experimentovali a vyšlo nam dva krat dievča to ked daš viac sody a jeden krat chlapec ked das viac moču ☺čakame chlapca

mimzy123
24. aug 2015

Tak nie som tehu ☹ ,asi mi nie je sudene mat dievcatko, 3 mesiace sa snazime a 3x biochemicke tehotenstvo. Takze moj problem nie je otehotniet, ale ze sa vajko zle uhniezdi. Este mi to pripomina aj strasna bolest brucha, ach. Tak mozno to vyjde tento cyklus a bude to majove babenko.

misicka35
24. aug 2015

@mimzy123 No tak to ma veľmi mrzi... 😢 A co sa ti spustila MS? Tak akosi to tento mesiac nevyslo ani jednej... akýsi blbý mesiac. Ja mam dceru májovu ktoru sme "zarobili " takto presne pred 10 rokmi, tak možno nám to vyjde aj teraz tak. Lebo majove babatko je supeeer, tak určite aj na teba čaka majove 😉 Aj pojdes k Dr nech ta pozrie? Ten test ti aj stmavol, ci nie?

bohjelaska
24. aug 2015

Joj, niekto má problém otehotnieť, niekto si to udržať ☹ Ktorá to dotiahne do konca prvá? 😉

misicka35
24. aug 2015

@bohjelaska No tak na to som aj ja strašne zvedava.... Ty si ako na tom? Co nove?

bohjelaska
24. aug 2015

@misicka35 Nič, 7DC, takže čakám na lepšie časy 🙂 A ty ako? "Zarobené?" 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre