Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

mimzy123
15. máj 2015

Ja tomu neverím, veď to závisí od muža, jeho spermií, ktoré nesú určitý chromozóm a nie od nás žien.

mimzy123
15. máj 2015

super stranka ako sa da spoznat podla pozorovania plodne dni http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

misicka35
17. máj 2015

@mimzy123 dobra stránka 🙂

nella5
2. jún 2015

@misicka35 dnes je spln, tak sup sup mohlo by vyjst dievcatko 😉

misicka35
3. jún 2015

Ked mne akurát včera zacala ms 😒

misicka35
3. jún 2015

@nella5 Ideš skúšať aj ty?

nella5
3. jún 2015

@misicka35 nie, nedalo sa vcera, ale najblizsi spln ideme na to 😀 a to je 24.6 😉

mishelmamka
3. jún 2015

dnes je spln ideme na to dúfam že výjde
🙂

s_mt
3. jún 2015

Nuz mne to vyslo,treba dat do googlu,ako robit dievca ;) Nieco na tom je,spermie-dievca su pomalsie,preto ich treba skusat robit 2-3 dni pred plodnymi dnami,chlapcenske spermie su rychlejsie,preto sa skor dostanu k vajicku a ak je to plodny den,mal by to byt chlapec ;) cize na dievca treba zacat skusat hned po menzese a ak je pravidelny cyklus,posledny plodny den,t.j. 14 den uz nepokusat ;) Dievcenskym spermiam trva cesta k vajicku dlhsie,takze treba skusat od 9.dna po menzese az po 13 den pravidelneho cyklu. Tymto sme sa riadili a mame babu ;))) Je to celkom zaujimava tema,nam to vyslo.. 🙂)) vela stastia

clarissa
3. jún 2015

Po sulozi lahnut na pravy bok-dievca 😉 znie to mozno smiesne ale poradila to tu jedna mamina ktorej to vyslo aj vsetkym jej znamym,vraj je to zarucene.no skusila som a cakame dievcatko 🙂

misicka35
3. jún 2015

@clarissa tak to musim vyskúšať, to znie zaujímavo 😀

nella5
3. jún 2015

odpadnem 😀 co vsetko sa dozvieme ako na dievcatko 🙂 ale skusim aj ja ten pravy bok 😀

misicka35
3. jún 2015

Tak som zvedava, ci to vyjde 😉 Ja som si kvôli tomu zacala už aj ovu testy robiť, aby som to vedela nejako odhadnut. A ako tak rozmyslam, tak aj pri dcere som lezala na pravom boku... žeby to fakt fungovalo?

mimzy123
6. jún 2015

@misicka35 ty uz mas jedno dievca, tak to mas super, tak to sa ani nemusis snazit vacsinou je aj druhe dieta rovnakeho pohlavia

misicka35
6. jún 2015

@mimzy123 Ja mam 9 rocnu dceru aj skoro 6 rocneho syna aj veľmi chcu sestričku... tak preto 😉

bohjelaska
14. jún 2015

Ja som mala včera potizívny ovu test, tak sme to hneď večer skúsili. Išli by sme aj dnes, ale keďže chcem dievčatko tak nič. Včera bol 13. deň. Keby to tak vyšlo 🙂

misicka35
15. jún 2015

@bohjelaska Ja som mala pozitivny ovu test v sobotu a tiez bolo tutu mutu ale vcera som mala tiez pozitivny, ale tiez som to uz nechala tak.... tak som tiez zvedava, ci to stacilo... uvidim dnes, ci uz bude test negativny. Myslis, ze to nebolo uz neskoro ked to bolo uz v den pozitivneho testu?

bohjelaska
15. jún 2015

@misicka35 Ja neviem, my sme to chceli skúsiť tak 2-3 dni pred ovulkou ale nič sa neuchytilo. Aj keď testovať som začala až tento mesiac, tak som ovulku určovala len spätne z merania teploty. Ja som mala v sobotu na obed dve čiaročky silné a večer už boli slabšie a v nedeľu už takmer nebolo vidieť. A ty si aký mala test dnes? Myslím, že nie je neskoro, keď ovulka má byť do 24 až 48 hodín od pozitívneho testu nie?

misicka35
15. jún 2015

@bohjelaska dnes uz bol test slabsi. Dnes mi uz aj bolesti presli, tak myslim, ze bola asi dnes. Sexik bol v sobotu, tak dufam, ze to stacilo? A vy ste kedy skusali?

bohjelaska
15. jún 2015

My tiež v sobotu no ja som už večer mala testík slabší, tak neviem

misicka35
16. jún 2015

Keď bol slabší, tak už v ten deň alebo v nedelu bola ovulka, ci nie? Tak ste to hádam vystihli 😉 To sa tak zle urcuje aby to bolo pred ovulkou aspoň dva dni, ale zas aby to nebolo skoro aj spermie prezili... 😒 No uvidime teda. Som straaaaasne zvedava

bohjelaska
16. jún 2015

jóóój len ta doba čakania je taká dlhááá

misicka35
16. jún 2015

Sak totooooo.... kedy cakas, necakas MS?

bohjelaska
16. jún 2015

@misicka35 okolo 28.júna, to by bolo super leto 🙂

misicka35
16. jún 2015

Ja 28, 30. juna, tak to mame skoro rovnako... No nechame sa teda prekvapit... kolko dnovy cyklus mas? Ja tak 27 ale teraz som mala 29. No leto by sme si asi moc neuzili... by nam bolo zle a boli by sme unavene... ale to nevadiiiii 😉

bohjelaska
16. jún 2015

No to sme asi fakt narovnako 🙂 Aj ja mám asi taký cyklus. No aj tak by to bolo super leto. A možno by sme boli tie šťastné výnimky, ktorým by nebolo zle 😀

misicka35
16. jún 2015

No tak potom mozme spolu testovat 🙂 Ja už mam dve deti aj pri obidvoch som zvracavala asi do piateho mesiaca, takže pochybujeeem 😉 Aj vy sa snažite od prve babo?

bohjelaska
16. jún 2015

Nie ja mám dvoch chlapcov, už veľkých (11.a12.roč.). A zle mi bolo len prvom. Pri druhom ani neviem, lebo som sa pri malom ani nestíhala sledovať 😀

misicka35
16. jún 2015

Ja mam 9 rocnu dceru aj 6 ročneho syna ale straaaasne chcu sestricku a ja tieeez. Koľko sa už snazite? Mozem sa spýtať koľko máš rokov, keď máš už take veľke deti?

trajamusketiery
16. jún 2015

Podla cinskeho kalendara sme si aj my vypocitali dievcatka a mame dvoch chlapcov 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre