Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

petra95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misicka35
30. nov 2015

@sima410 Najlepši je alchemilkovy čaj, alebo Ženský čaj 😉

misicka35
30. nov 2015

@petra95 Ahoj. Ja som brala duphaston, ale nerobil mi nic, tak neviem. Teraz som si vkladala utrogestan a bola som tiež akasi nafuknuta. No len ťažko povedať, ci to bolo ozaj kvôli nemu. Nemyslim si však, ze to mas z duphastonu, ale tak kazde telo moze reagovať ináč...

angela5
6. dec 2015

par dni dozadu som citala, ze ked chcete dievcatko, mate si naplanovat oplodnenie prave v den, ked je mesiac v zenskom znameni a ked chlapca, tak v muzskom znameni... tie znamenia sa striedaju asi kazde 3 - 4 dni a co zatial pozorujem,tak to dost vychadza,ale musite vediet, kedy presne doslo k oplodneniu...

mimuska2109
7. dec 2015

@angela5 Ahoj a kde to zistim kedy je v ktorom znameni?

misicka35
8. dec 2015

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
@mimuska2109 Tuto si to vypis a ono ti to vypočíta

angela5
9. dec 2015

aj tu na tejto stranke dolu vyplnis datum a vyhodi ti to v akom znameni bude mesiac v ten ktory den:

http://www.zverokruh.sk/lunarny-kalendar-uvod/

znamenia Byk, Rak, Panna, Skorpion, Kozorozec a Ryby su zenske, ostatne muzske..

butterfly333
9. dec 2015

@angela5 mme ukazal že Luna prechadza znamením škorpiona.

angela5
10. dec 2015

ked prechadza znamenim skorpiona malo by byt dievca

misicka35
16. dec 2015

@bohjelaska Ahoj. Dlho som tu nebola... ako sa mas? Co nove? Kolky deň cyklu si? Ja som dnes bola u Dr. Chvalabohu je všetko v poriadku 🙂 Akurát.... napriek všetkemu, co so dodržiavala - ze aspoň 2-3 dni pred ovulkou, vypocty všelijake aj všetky rady, co tu boli.... mi dnes Dr. Oznámil, ze je to asi CHLAPČEK!!!! Tak nemam slov....

bohjelaska
16. dec 2015

😅 Jéééj to sa teším, že je to zdravé. A či to bude chlapček, to sa ešte uvidí, ešte sa to môže ináč ukázať. Nevadí aj keby bol, hlavne, že ste obaja zdraví. Tak vidíš, žiadne výpočty ani babské rady, všetko je to v Božích rukách. 🙂 A v ktorom mesiaci vlastne si? Kedy máš termín?
Ja som 16 DC, takže po ovulke sa to ťahááá. Ani neviem, kedy som ju mala, lebo okrem čajíku, čo som pila som nič nesledovala, nemerala, takže neviem... 😝 Len sme si užívali 😉

misicka35
16. dec 2015

@bohjelaska No veru všetko co sa tu popisalo sa moze strčiť... 😝 Som v 15 tt a na budúci týždeň idem na krv na tie geneticke testy. Tak dufam, ze dopadnu dobre, aj keď ten môj vek už tým výsledkom asi neprida... Som rada, ze jeho zatiaľ všetko v poriadok az na to, ze mam zvysene pecenove testy, tak musim zajtra k Dr, a asi mi bude musieť nasadit liecbu... No uvidim, no co už... Inak termín mam 6.6. 🙂 Tak ešte si chvilu pockas kým pride, nepríde Ms. Dufam teda, ze už nepride!!! No som zvedava... drzim palce. Myslis, ze ešte je nejaka sanca, žeby Dr zle videl? Lebo ten "hrbolček " som tam videla Aj ja, mi ho ukazoval...

bohjelaska
16. dec 2015

Myslíš amniocentézu? Vek určite nezohrá úlohu, lebo si ešte mladá, koľko máš 36? Keď si dobre pamätám. To nie je veľa. A tieto testy sa častokrát mýlia...Všetko bude v poriadku, neboj 😉 Áno vždy je šanca, že sa to zmení. Väčšinou však povedia, že je dievča, lebo "hrbolček" je ešte malý a nakoniec je to chlapec. Mňa by asi porazilo, keby som žila v tom, že je to dievča a "vykľul" by sa z toho chlapec. Radšej nech vravia chlapec a možno bude dievča. Čo by niekto dal aj za chlapca, aj celý svet, tešme sa, že sa vám to podarilo, ja môžem len snívať... 😵 aj keď to ešte nevzdávam 🙂

misicka35
16. dec 2015

@bohjelaska Ale jasne, ze sa budem tešiť aj z chlapčeka... Ale keď mi to povedať, ako keby mi facku dal 😝 Ano mam 36 a to už budú automaticky asi horsie tie vysledky, lebo tabulky nepustia, tam je to riziko už vyssie. No ved uvidime. Aj ja sa radšej zmierim s chlapčekom a keď by sa pomylil, tak sa budem tešiť ešte viac, keď nie, tak aj tak budem stastna, ked všetko dobre dopadne. Ozaj lepšie ako naopak, ako hovoris... tešiť sa na dievčatko a zrazu pipik 😉. Jasne, ze to nevzdas a budeš snívať aj ty svoj pekný sen a tesit sa z mimča 🙂

mimzy123
19. dec 2015

@misicka35 a ja som si myslela, ze tebe by sa to dievcatko mohlo podarit, ale hlavne, ze je zdravy. Ja som v 13. tyzdny. U mna je to este tajomstvo, ale trpnem, ze to bude dalsi chlapec.

misicka35
19. dec 2015

@mimzy123 No poviem ti pravdu, ze aj ja som myslela, ze to dievčatko by mohlo vyjst. No co už... Len aby bol zdravucky , no nie? Tebe moc drzim palce na dievčatko... Máš aj nejakeho " tusaka"? Kedy ideš k Dr aby si už mohla veľmi vediet? Hlavne nech všetko dobre dopadne 😉

bohjelaska
22. dec 2015

@misicka35 Dnes som 22 DC a testík biely. Myslím, že ani tento mesiac to nevyšlo 😒 No zhoršili sa moje zdravotné problémy, tak to asi tak bude lepšie. A vy ako? Kedy idete opäť k lekárovi?
PS: Prajem pokojné a požehnané Vianoce a v Novom roku hlavne veľa zdravia, nech to obaja dotiahnete do úspešného konca 🙂

misicka35
23. dec 2015

@bohjelaska Ale sak 22 Dc je ešte skoro nie? Koľko Dpo si? My ideme až okolo 16.1. Dakujem pekne. Aj ja prajem Krasne Vianoce, veľa zdravia v Novom roku a úspešnu plodnosť 😉

bohjelaska
23. dec 2015

@misicka35 Neviem koľko som DPO, lebo som to tentokrát nesledovala, no zajtra si myslím, že by už mohlo ukázať aspoň dušíka, keby niečo 🙂

bohjelaska
24. dec 2015

@misicka35 Takže nič, test biely, teplota nízka len čakať na Ms. Juj kašlem na to a užívam si Vianoce 🙂 A ďakujem za srdiečko

misicka35
24. dec 2015

@bohjelaska No skoda teda... tak ale najväčšia pôrodnosť je v septembri 😉

misicka35
1. jan 2016

@bohjelaska Prajem Stastny Nový rok a hlavne veľa zdravia v ňom 🙂 Ako sa mas? Co nove? Ja mam obidve deti riadne nachladnute a už samozrejme aj ja soplim... Tak sa liecime...

bohjelaska
1. jan 2016

@misicka35 ďakujem 🙂 Aj ja Vám želám, aby ste to zvládli, čím skôr boli zdraví a o rok už budete piati, super 🙂 ja som už zdravotne na tom lepšie, som 8DC, tak dnes začíname odznova 😉

misicka35
1. jan 2016

@bohjelaska Dakujem aj ja. Tak dufam, ze nový rok bude lepší a už aj ty sa budes tešiť z dvoch ciarok 🙂

misicka35
7. jan 2016

@bohjelaska Ahoj. Ako sa máš? Nieco nove? Kolky DC si? Ja som dnes bola na genetike, lebo už som "stara"... 😝 aj u svojho Dr. Robil mi to velke sono a bábätko je chvalabohu zdravucke. Ale pre istotu ma poslal ešte 21.1. na špeciálne sono, tak dufam, že aj to dopadne dobre. A vies co? Dnes mi Dr povedal, ze cakame dievčatko 😀

bohjelaska
7. jan 2016

Wau, to je super správa, jedna lepšia ako druhá 😅 😅 😅 Teším sa s tebou. Viem, že ste boli spolu na 10. deň a to mi vychádzalo na dievčatko. Takže zatiaľ naša teória platí. 😅 Len nech to tak ostane. No podstatnejšie je, že ste zdraví, chválabohu. 😅 Ja som 14 DC, takže sa snažíme 😉 Že stará 😀 Juj keby sa už aj mne podarilo 🙂

misicka35
7. jan 2016

@bohjelaska No asi to plati, ze pred ovulkou. Ale aj podla tej Jonasovej tabulky to vychadza 🙂 Veru už by sa vám mohlo pošťastiť... to by bolo supeeeer 😀

zuzka276
7. jan 2016

@misicka35 my sme tiež pred ovu a máme dievčatko 🙂

mimzy123
8. jan 2016

@misicka35 ja som v 16t a doktorka mi povedala, ze to vyzera na dievcatko, ale ze to je tak na 60 % ....ale ked mi to povedala dala mi nadej aku som nikdy nemala. Pindura som tam ziadneho nevidela, ani naznak tak dufam, ze ta teoria fakt funguje. Ked tebe doktor povedal, ze cakas chlapca ty si tam videla nejaky naznak pindura? V ktorom tt teraz si, ked uz to vies na isto, ze bude dievca?

malalucka3
8. jan 2016

Ahojte kocky...drzali ste sa tej teorie ze na dievcatko treba tutu-mutu 2-3 dni pred ovu?a este nieco treba dodrziavat? My sa tiez chceme snazit este babo nemame...ale mame velmi velky sen ze by sme chceli (copatu) babiku....je tu toho strasne vela a nemam cas to uplne studovat ze kde ste sa presne o tom bavili.prosim napiste 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre