Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bv_alexandra
17. mar 2011

@katecameron prosim vás neviete mi niekto urobit výpočet podla metody tej krvi? ja som nar 6.10.80 a drahy 30.05.1964, bábätko sme počali v januári r 2011.
Budem strašne rada ak by mi to niekto urobil, lebo sa mi vôbec nedarí násjť ten postup.
A ak sa dá tiež by som uvitala výpočet pri dátumoch 6.10.80 a 07.03.77 a datum počatia november 1998

laxity
17. mar 2011

@katecameron ja to poznám, že kto ma staršiu krv a tu vychádza že ON, takže to sedí...aj nám to podľa krvi tak vyšlo...ale hlavne, že sú zdraví 🙂

dadak
17. mar 2011

@ellit napis potom ci ti to poslal a ako na tom ste...hej< ja som teraz v praci, makam...takze pisem menej...ale sledujem...zatial ziadna nova technika, co< inac mrcha moja neprisla uz 5 dni, ale ja to mam furt tak, takze sa nezrusujem...len vies co je zaujimave< ze boleli ma prsia asi 3 dni ako vzdy pred mrchou a nahle prestali..hm...neviem co to moze byt..

@katecameron vy sa to kedy pustate na to stvrte hihi...ci uz<

@syslica asi nepomohli, bo ziaden hlien nebol... 😠 , ale aj praca slachtiiii...hihi...kuchar, kuchar...len kde ho stopnem... 😀

katecameron
17. mar 2011

@dadak ja dufam ze nic s toho nebude tento mesiac lebo od dnes som chora jak pes a este jedna vec musím si preliecit boreliozu lebo mam pozitívnu tak teraz rasdsej nie

katecameron
17. mar 2011

@bv_alexandra no mne vychadza ze to prve by mal byt chlapec a toto teraz pocate tiez chlapec

katecameron
17. mar 2011

@laxity ale keby to bolo podla toho ze kto ma starsiu krv tak svagrinej by to sedelo ale potom mne nie u 2detí cize moje prve a tretie dieta by nesedelo 😉 ked je to obreatene tak dvaja sedia a prostredny syn nesedí ci uz je to tak alebo onak mne to nesedí ale vravím ze vynimka potvrdzuje pravidlo

bv_alexandra
17. mar 2011

no tak je to na 50% 🙂 😀 to počaté v r. 1998 je baba ako lusk, ale pravdu povediac bola by som rada keby aj teraz bola baba. tak uvidime. Hlavne nech je zdravé to je dôležité 🙂 Vdaka za ochotu 😉

dadak
17. mar 2011

@katecameron juj, tak to mi je luto, tak sa vyliec...ber to tak, ze zaciname spolu a cakate na mm, ktory pride 11.4...moze byt< hihi...tuj tuj tuj...nech si zdrava

katecameron
17. mar 2011

@bv_alexandra no ani mne to nesedí kludne to moze byt aj naopak 😉 cize potom dve baby

dadak
20. mar 2011

ziadne novinky? Baby, kde ste....

syslica
21. mar 2011

@dadak Vytešujeme sa, že už prišla jar 😀 a slniečko 😀 😀 a s jarou sa prebudia všetky doteraz spiace materinské a otcovské túžby.... a za chvíľu tu budeme mať plné fórum prispievajúcich 😝 .

dadak
21. mar 2011

@syslica nesklamala si...😀, sak uz je nacase ze je tu slnko...uz ti poviem, ze ta zima ma riadne deprimovala...citala som, ze rodinna rada sa rozhodla na tretie...tak...dufam, ze nam to vyjde...uz aj snazilkujete? ha, to bude sranda ked otehotnieme fakt vsetky naraz aj s ostatnymi babami...a vsetky budeme mat baby a vsetko zdrave a....parada..nie?

syslica
21. mar 2011

@dadak Rodinná rada rozhodla, ale s odkladom na neurčito, najprv treba poriešiť prácu, keďže sa po RD nemám kam vrátiť, peniažky na lepšie bývanie a o.i. vyčkať, až nám budú hviezdy priaznivejšie naklonené 🙂 No a ja si samozrejme počkám, až niekto z vás otestuje spoľahlivosť tu uvádzaných metód, keďže vzhľadom k veku my donekonečna skúšať nemôžeme... inak povedané, máme na to posledný pokus.

dadak
21. mar 2011

@syslica tak ja uz skusam...a momentalne cakam na mm, ked pride na dovolenku... tak verim ze to zaberie... ja sa spolieham hlavne na tie ponozky...hihi...
inac mne meska mrcha...ale nedavam tomu nejaku nadej, bo mne meska furt a priznaky nemam ziadne...iba to ze mi chuti jest....ale to furt...😀

dadak
23. mar 2011

@ellit ahoj...ako sa mi mas? je ti uz lepsie? verim ze ano...a ze popises, nejake novinky...pa

majca55
26. apr 2011

ahoj všetkým som tu nová.mám dvoch chlapcov a túžime po dievčatku.nedarí sa nám to už skoro 2 roky,tak beriem clostík a uvidíme.rada si tu s vami popíšem a naberem nové skúseností. 🙂

syslica
27. apr 2011

@majca55 No, dúfam, že diskusiu nejako rozprúdime, nie? @dadak - aj keď ja som teraz hlavne vonku, na záhrade, v prírode a tak, lebo doma sysle všetko demolujú... majú takto zjari asi prebytok energie 😝

majca55
27. apr 2011

@syslica ajja si velmi rada pokecám,už by som bola rada chvílku zase doma na MD 😲 ináč máš pekné vlasy normálne si doma mysleli že som to ja 🙂 mám podobné.dnes som nič nestíhala tak aspon chvílu pred spaním som tu nakukla. 😉

syslica
28. apr 2011

@majca55 Ďakujem za kompliment 🙂 , fotka je asi pol roka stará a melír v súčasnosti už nevyzerá tak pekne, chcelo by to kaderníčku...ale aj tiež nič nestíham, a to som na dovolenke už takmer 6 rokov 😉 Syslíci sú veľmi akční, neustále v pohybe, treba ich usmerňovať, lebo inak vyzerá byt v priebehu pol hodiny ako po bombardovaní... a zaujíma ich hlavne technika, strieľanie, boje a vesmírne lety + PC. Také nežné dievčatko s pokojnejšími záľubami by sme tu ozaj veľmi potrebovali 🙂 . Na druhej strane, to o pokojných a nežných dievčatkách tiež nemusí vždy výjsť - mám neterku, býva s nami dosť často, lebo sú veľmi na seba naviazaní - ale to je hotová smršť! Niekedy sa smejem, že lepší zácvik na tretie dieťa ani nemôžem mať. 😀

majca55
28. apr 2011

@syslica tak to možem potvrdit,že dievčatká sú niekedy aj živšie. 😎 ale momentálne má moj brat 3mesačnú dcerku a najlepšia kámoška 8mesačnú,no by som ich zjedla.ja tiež poznám len strielačky autičká....taká pekná bábika a kočárik. 🙂 jedna kočka mi tu napísala má 15 a 17 ročného syna a majú malú dcerku nevie si to vynachválit.tak uvidíme.. 😲 mna to momentálne aj v práci nebaví... ☹

elitka
29. apr 2011

ahojte baby 🙂 tak ako mam teda robit t babu? 🙂 viem len to ze sa ma 2 dni pred ovul.dnami a prve dva dni v ovul.dnoch a ze sa nema ranajkovat ale podla mna je to dost malo na to aby sa mi malo narodit dievcatko.nexiztuje este nieco co by sa malo dodrzat ???

mentolka28
29. apr 2011

ahojte, aj my v lete zaciname pracovat na babatku, a ked to bude zdrave dievcatko, budem veeeelmi stastna. no mam pocit ze to bude opat chlapcek 🙂 v rodine mame totiz samych chlapcov, takze dievcatko hrozi jedine ak vymenim mm 😀

syslica
29. apr 2011

@elitka Zaručený návod, samozrejme, neexistuje, skús pozrieť "zhrnutie" od dady a ellit celkom hore na str. 29 tejto diskusie 😀 S tým neraňajkovaním je to akceptovateľné len čiastočne, nie, že žena nemá raňajkovať, ale dodržiavať nízkokalorickú diétu - a rozhodne dlhšie ako dva dni 😝. Súvisí to aj s výskumom, ktorý som kdesi vpredu spomínala ja a síce, že organizmus ženy, keď je v "ohrození" (a naše telo určite vníma drastickejšie obmedzenie príjmu kalórií ako ohrozenie), má tendenciu na zachovanie rodu, čiže sa rodia silnejšie a odolnejšie - dievčatká 🙂.

@mentolka28 A ešte o diétach: existuje vraj jedna zaručená na dievčatko, má však jeden háčik - treba ju držať najmenej pol roka pred otehotnením 😒 Na odľahčenie: úplne zaručené je plodenie dievčatiek kuchármi, resp. chlapmi, ktorí dlhodobo pracujú vo vlhkom a horúcom prostredí - to chlapčenské spermie jednoducho neprežijú... Aj u nás je to bohužiaľ tak, že manžel je duševne pracujúci intelektuál a v rodine po celé generácie sa dievčatká nevyskytujú.

tara9
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majca55
29. apr 2011

@tara9 🙂 ďakujem každá rada dobra,lebo ked mi zas tá mrchá príde budem v depke ☹ .

elitka
30. apr 2011

@syslica ahaa tak to bude v tych ponozkach 🙂 treba dat dole.fakt dobre rady 🙂 🙂 🙂

mirip
30. apr 2011

A existuje aj dieta na chlapčeka???? 😀 lebo ja mám dve baby

katecameron
30. apr 2011

@mirip tak bud rada 😉 co by niektore mamicky dali za 2baby

ellit
30. apr 2011

@syslica ahoj, tak ako sa ti dari? dlho sme si nepisali nase postrehy na dievcatka 🙂 Mne prisiel vcera vypocet od Jonasa, tak september to vraj nebude....ale jun, august a oktober 🙂 takze to isti asi ten oktober, nech si uzijem leto haha, ak teda vydrzime 🙂

syslica
1. máj 2011

@mirip Pozri tuto: https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/ako-pocat-chlapca/
tam nájdeš rady ako na chlapčeka 🙂 . Samozrejme, existuje aj diéta, treba ju držať tiež aspoň pol roka dopredu, ale osobne tomu neverím...
a
@katecameron - absolútny súhlas 😉 !

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre