Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
8. aug 2012

@janie80 no asi ty tomu nechapes....ja rozumiem co tym chces povedat...a zamysli sa nad tym........povedal to 1 lekar..kazdy lekar ma na to iny nazor..nejaky ti povie, ze sa to rucite da ale mozno nevie ako.... ja som na to povedala ze je to MOJ nazor ze je to blbost...zobver si t oako chces.... kazdy si povie svoj nazor...tak ako vy na moju teoriu ze to je blbost..to je tiez spochybnenie.... ale mne to je jedno..tak naco ty riesis nazor nejakeho lekara???

janie80
8. aug 2012

@monika92 ze 1 lekar.... A ostatne clanky na nete su co? Aj komercne, aj odborne... Ja som sa ta pytala, ci si sa ty o tomto rozpravala s nejakym lekarom... Zatial som nedostala odpoved...
A ze spochybnujes nazor lekarov, za tym si stojim ja... Ked ty povies, ze blbost, nic nespochybnujes, ale ked my povieme, ze blbost, uz tvoj nazor spochybnujeme? Dievcata, rozumie aspon niekto, co pisem? Lebo pri Monike si pripadam ako mongol... 😅

monika92
8. aug 2012

@horalocka ahaa, takže keď my považujeme tvoj názor za blbosť, tak ťa spochybňujeme. Ale keď ty považuješ názor lekárov za blbosť, tak to je v poriadku, pretože je to tvoj názor...
ja som napisala : to som vobec nepovedala.... yslela som ze spochybnujem NAZOR lekara .... lebo kazdy jeden ma iny nazor..tak, ak oja mam nazor na to ze je t oblbost, .. to je tiez moj nazor ale NEPOVEDALA SOM ze spochybnujem.... mozno ma pravdu... mozno ma pravdu dalsi mozno dalsi... no ja sa riadim aj tak podla seba....tak isto so msi povedala nazor...

horalocka
8. aug 2012

ja nechapem, raz uznas, ze pohlavie urcuje spermia a raz, ze je to totalna blbost...no som z toho magor 😝

iviatko
8. aug 2012

@monika92 prepac,ale kolko mas rokov?
@janie80 Vsetky chapene 🙂))) okrem vynimocnej zeny so svojou metodou.

molka
8. aug 2012

@monika92 a kedy sme ťa my spochybňovali? Veď my len píšeme svoj názor. Kedy som ťa ja spochybňovala?

horalocka
8. aug 2012

akonahle mas iny nazor, uz to je spochybnenie... 😨 ci?
@monika92

monika92
8. aug 2012

@janie80 no mozno si.... pretoze si robis srandu z takych........ ze t oneni ani pravda uz.... ty si fakt taka.......???!!! ked poviem ze je to blbost je to moj osobny nazor...moze to byt pravda no moj nazor je ze je to blbost... tak ak ovas nazor je ze moja metoda je blbost... je mi jedno co kto hovori UZ SOM TO TU PISALA X krat je mi jedno nech si kazdy povie svoj nazor...na kazdej strane s amusim opakovat lebo ty NIKDY nechapes alebo neviem.... ze mna nezaujima ci verite ci nie tejto metode....to mi je UKRADNUTE.......nech si kazdy povie svoj nazor....ja som povedala....ze mi vadi jedine to, ked niekto pise na moju adresu a osocuje ma to co si myslite o metoda to mi je totalne jedno rozumies slovensky???

ivaana2
8. aug 2012

http://tlacovespravy.sme.sk/ts/737/triedenie-sp... tak baby tu mate zarucenu metodu 😒

monika92
8. aug 2012

@molka teraz vsetci pisu, ze ked si neni za moj nazor automaticky ten nazor spochybnujes...a ty nejsi za tu metodu..cize ju spochybnujes....

iviatko
8. aug 2012

@monika92 mozno? Mozno ma pravdu?? Preboha,ty z ktorej psychiatrie pises? Clovek,ktory pol zivota studoval a ma prax ma mozno pravdu v tom,ako sa urcuje pohlavie? Uz sa zobud prosim ta a uvedom si jednu vec. pohlavie dietata urcuje muz. To by potom na keru mariu existovalo nieci take,ako odber krvi za 75 eur na urcenie pohlavia? Vsak staci vypocitat vek? Uz uznaj,ze prehanas.

janie80
8. aug 2012

@monika92 ano, my spochybnujeme tvoj nazor, priznavame bez mucenia... 😔 Aka som, taka? No, napis...
Ja som naschval ani jednym slovom na teba nezautocila, len sa snazim vysvetlit svoj nazor... Uz dochadzaju argumenty, tak som "taka"????

iviatko
8. aug 2012

@janie80 pockaj,ja nespochybnujem 🙂 je to totalna kravina!

molka
8. aug 2012

@monika92 jasné, chápem. Ale potom aj ty spochybňuješ názory lekárov, keďže to nie je tvoj názor. Takže spochybňuješ rovnako, ako my.

monika92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
8. aug 2012

@iviatko prepac, ospravedlnujem sa... 😅

monika92
8. aug 2012

@molka vyssie som napisala ked to berie ak ospochybnovanie, prosim.... tak isto spochybnovat nazor lekarov moze kazdy 🙂 aj oni su len ludia a mozu sa mylit..navyse som par stran dozadu pisala ze mama pracuje ako lekarka 🙂 a si predstav ze sa tym istym riadi a pokazde to vyslo ... to je cooo??

iviatko
8. aug 2012

@monika92 vies mi napisat,preco ten vypocet mne nevysiel?

iviatko
8. aug 2012

@monika92 dufam,ze je patologicka 🙂😵

monika92
8. aug 2012

@iviatko neviem aky vypocet... a ja to pocitam uplne inak nez ako si "mozno" myslis....

janie80
8. aug 2012

@monika92 ako som utocila, ked bolo vsetko v poriadku? 😕 Uz si aj psycholog? Aky mam podla teba komplex? Ja ine nazory beriem, pokial su mi vyargumentovane... Ty si tu vsak ziaden argument nenapisala... Co sa ma obratit proti mne? Nie su to nahodou trosku silne slova?

monika92
8. aug 2012

@iviatko nejsi drza?!!

iviatko
8. aug 2012

@monika92 este napis,ze deti nosi bocian,alebo sa da otehotniet oralnou cestou,lebo lekari sa v tomto mylia 🙂)) ja uz sa nevladzem rehotat.

monika92
8. aug 2012

@janie80 ako vies ze som psychologicka 🙂 myslim s ize mas...podla toho ked vidim co pises a akos a spravas...

janie80
8. aug 2012

@monika92 a este diagnozu si zabudla...
Nezvyknem reagovat az takto, ale podla mna, jediny zakomplexovany clovek, ktory si potrebuje nieco dokazovat si tu ty...

monika92
8. aug 2012

@iviatko ako vies?? aj tebe priniesol??

monika92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iviatko
8. aug 2012

@monika92 preco drza? A ako inak??

janie80
8. aug 2012

@monika92 nie si drza????

molka
8. aug 2012

@monika92 neverím, že ak je tvoja mama lekárka, tak verí tejto metóde.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre