Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
8. aug 2012

@iviatko co som si vymyslela? by ma zaujimalo.....

molka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
8. aug 2012

@monika92 citaj pozorne a potom reaguj... Napisala som ti, ze "bez umretia"
Ale ja tam nikde nic tak strasne nevidim... Skopiruj mi, co ta tak strasne urazilo, ze musis utocit a priat mi zle... A navyse, tazko hovorit o tone a spravani, ked si piseme... Ci ty presne vies, akym tonom by som to hovorila? 😅

monika92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iviatko
8. aug 2012

@zuhana2 doplnim: ak su naozaj v zdravotnictve ludia ako tvrdi a ktori sa riadia touto metodou,tak uz viem preco tak vyzera,ako vyzera 🙂

monika92
8. aug 2012

@janie80 aj tymto ako ma zosmiesnujes .... ja tu nic hladat nebudem najdi si t osama

janie80
8. aug 2012

@monika92 ale ved sa len pytam... Ako ta prepanajana otazkami zosmiesnujem... Ty sa zosmiesnujes sama odpovedami... A hladala som, nic som nenasla... 😅 asi ty budes hladat lepsie... 😅

monika92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuhana2
8. aug 2012

@monika92 ja som ukoncila vedecky smer UK, roky som zamestnana a mam slusnu pracu, 2 deti, a ak ani to nechapes, ze ako to vsetko suvisi s maturitou, tak ta uz naozaj lutujem.

monika92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika92
8. aug 2012

@zuhana2 ja mam slusnu pracu tak isto..stabilnu... + 3 dalsie pomimo...

janie80
8. aug 2012

@monika92 ale ja nechapem, co tu este robis, ked sa tu tak priserne citis... 😅 ano, som normalna, niekto iny tu ma komplexy... Zatial som na kazdu otazku odpovedala a svoj nazor aj vysvetlila... To ty si tu ta, ktora uraza, ked nevie rozumne odpovedat...

zuhana2
8. aug 2012

@monika92 asi ta praca nie ja taka vynikajuca, ked este musis mat dalsie 3

monika92
8. aug 2012

@janie80 odpovedala som ti keby si trosku rozmyslala tak by so mt oani pisat nemusela... a co t urobim ja? a co teba do toho?? ja si pisem IP s fajn babami... tak mi neodpisuj ....nebavi ma to stale..dakujem

monika92
8. aug 2012

@zuhana2 mam dalsie 3 pretoze ma to bavi... to su prace pomimo..skor zabava...ale dostavam za to peniaze...

molka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janie80
8. aug 2012

@monika92 ja stale cakam odpoved na moju otazku, ktorou fakt nerypem, ale zaujima ma to... Uz som ju pisala niekolkokrat, ale mam pocit, ze si ju umyselne prehliadla... Konzultovala si tuto vasu metodu s nejakym lekarom z oblasti gynekologie okrem vasej rodiny? 😕

zuhana2
8. aug 2012

@monika92 preto mas cely den cas sediet a vypisovat...

janie80
8. aug 2012

@molka prazdniny...

iviatko
8. aug 2012

@monika92 tak nereaguj, daj uz pokoj s tym tvojim dookola... nemas argumenty, ani ziadne podklady, tak tu nemut hlavy.

piacere
8. aug 2012

@molka 😀 palec hore

monika92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuhana2
8. aug 2012

@janie80 jasne, ved mne to bolo jasne

iviatko
8. aug 2012

@zuhana2 napada mi jedno " povolanie" pri ktorom sa chatuje cele dni.

janie80
8. aug 2012

@iviatko ked si si nevsimla odpoved vyssie, Monika na vsetko odpovedala, to ja som tu ta, ktora je nenormalna, sprosta, atd... 😅 😝

molka
8. aug 2012

@monika92 a prečo si si odstránila fotku?

monika92
8. aug 2012

@janie80 ty strasne prekrucas ze si sprosta som ti nepovedala robila si si zo mna srandu..napisala som ti, ty ze aku mas diagnozu...napisala som ti...

monika92
8. aug 2012

@molka lebo idem odtialto prec..a nedojdem sem anco tu mam byt vycapena?? vsetko som si vymazala...

janie80
8. aug 2012

@monika92 kopirujem tvoj prispevok o mne

monika92  @janie80 asi sprosta na hlavu...
Dnes o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to  •   • 

Co je tam napisane? Co som prekrutila? Myslim, ze na fore napisat=povedat 😅

iviatko
8. aug 2012

@janie80 strasne sikovna je, je tu od augusta a 400 prispevkov... ja som tu od sept.2006 a mam 600 :D mat taku zamestnankynu, uz pada :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre