Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

januzza80
24. aug 2012

@sepi Tobe moc gratuluji k parecku 😉

jana181
24. aug 2012

no ved ja nevravim ze tomu verim na 100% .... vyslo mi to pri 2 tak mozno mi to vyde pri 3.... no zase podla chuti by som mala mat 2 dievcata. lebo ja som z tych co piju od smadu mlieko a nie vodu.... vypijdem denne liter mlieka sama a o sladkosti ani nevravim. keby sme mali cokoladovnu tak asi skrachjeme co by som vsetko pojedla..... Mne dr povedala ze v tom case ked budem mat ovulku.... mam jest vela acidovaneho jedla. acid zabija muzske spermie...ale tiez zew to nie je na 100% . vraj zenske spermie maju radi acid ph v tele. inak cisnka medicina je velmi znama a ucina vo svete... keby som to chcela mat dceru na 100% . zaplatim 20000 eu v spain a mam dceru urcite ( vybratie pohlavia v private clinic )

sepi
25. aug 2012

@januzza80 Ďakujem pekne, snáď bábätku už nič nedorastie a ozaj bude dievčatko 😉 Hovorí sa, že isté je to až pri pôrode 😅

jana181
25. aug 2012

@sepi no mojmu veru dorastol 😢 v 24 t mi povedali ze budem mat dievcatko ( sikovna maminka nakupila vsetko v ruzovom ) a narodil sa mi 4kg 56cm chlap s pipikom
jak svet 😉))

sepi
27. aug 2012

@jana181 no tedááá...a ja som si myslela, že v tých vyšších týždňoch tehotenstva by to malo byť aj celkom spoľahlivé 😒 Ja som ešte nič v ružovom nekúpila a stále to beriem s rezervou, ale už bábätko v brušku oslovujem v ženskom rode, tak dúfam, že to nebudem musieť meniť 😀

jana181
27. aug 2012

vraj ze sa to viac stav au dievcatkach ze sa pomylia . niekedy pipik moze byt velmi maly a taky jak prilepeny na gulkach. no mne gynekolog 2 x potvrdil ze to bude dievca najprv 20t a potom este 24 ... povedal ze pipika nevidi ze ani na vajicka to nevyzera ze je to skor dievcatko. Inak ked sa maly narodil mal male vajka a vtacik mal sice velky ale taky splasnuty na nich... Aj jendej kamoske sa to stalo. do 8m babo nechelo ukazat pohlavie a potom v 8m ukazal a ze bude to baba a prd bol to chlap jak svet .... No ja som moju malu v brusku stale volala zuza ( inak meno sme mali na MOLLY ) a ked sa maly narodil tak par x som ho oslovila zuza a stale mu vravela v zenskom rode . ako kazdy dr povie ze na 100% je to ked sa babo az narodi 😉))

sepi
27. aug 2012

@jana181 no sranda, ale fakt sa to sem tam stáva 😅 Čo bude to bude, je naše a tešíme sa na neho, či už na chlapčeka, či dievčatko. Mne dievčatko potvrdili zatiaľ dvaja lekári a do tretice 3D ultrazvuk, kde sa lekár vyjadril, že "z toho už chlapček nebude ani náhodou", tak som veľmi zvedavá 😉

jana181
27. aug 2012

no ti poviem moj muz ani sestricke neveril ked mu povedala ze ma syna. si myslel ze si z neho srandu robil.... este nikdy som ho nevidela plakat od stastia..... my planujem 3 dievcatko ale ja som pripravena ze to moze byt kludne aj 3 syn. mozem citat akokolvek ale stale je to 50 na 50 %.... stava sa to ale nie az tak casto ....

kettm
27. aug 2012

My jsme taky 7 měsíců čekali 100% holčičku a pak už si moc jistí nebyli a do porodu jsem nevěděla co teda bude a nakonec máme krásnýho Tomáška😉je to 3 roky zpět...teď se snažíme o druhé a ráda bych holčičku...takže kdo ví, co se jednou vyklube, hlavně at je to zdravé miminko😉

zora256
28. aug 2012

Baby!Ako vás čítam,je mi to ja smiešne,mimochodom väčšinou ako som si všimla chlani sa neradi ukazujú,ževraj,a aj náš mlaý len raz ukázal v 32tt,že je chlapec a potom a ani pred tým nie,tak ak sa nechce ukázať,tak je to chalan a ak sa ukazuje tak dievčatko,hoc aj ja túžim mať doma aj princeznú,ale nenahnevám sa ak bude aj druhé chlapec,hlavné je aby boli drobci zdraví a robili nám radosť 😉

depi
1. sep 2012

http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
skusal to prosim vas niekto podla tohoto kalendara???? teda vypocet podla jonasovej metody len cez net???
a hlavne co znamena to W a M????

lavyrle
2. sep 2012

women a men ?

lavyrle
2. sep 2012

prosim vas neviete kde je téma snažilky po missed abort alebo také niečo?

jamajka
autor
2. sep 2012

@monika92 ahoj Monika, manžel je narodený 1978 a ja 1979. ale toto som počítala aj ja a nevyšlo, ale skús, možno máš iný výpočet.

sorciera24
2. sep 2012

@jamajka mne to sedi, ze mate 3 chlapcov (alebo teda vsetky deti rovnakeho pohlavia)....v r. 2013 sa meni krv u tvojho muza....a vtedy sa da splodit opacne pohlavie (cize u vas baba;))....takze r. 2013...ale pozor u vas je nevyhoda to, ze mate na to cca. rok, lebo tebe sa nasledne meni krv hned v r. 2014...a to by bolo opat to iste pohlavie co mate;)

jana181
3. sep 2012

@sorciera24 hmmm zaujimave. .. ked som ja narodena 1982 a manzel 1978... vsetky deti boli nardene v parnom roku a mame oboch chlapcov. tento rok sa znazem otehotnie aby sa babo narodilo v neparnom roku no zatial nic 😢((

sorciera24
3. sep 2012

@jana181 ono to nezalezi od parneho roku....vam vychadza inak dievcatko teraz.....ale len do r. 2013, kedy sa tvojmu mm opat zmeni krv.....

jana181
3. sep 2012

hej ani som nevedela. ja som si len tak pozrela ze obe deti sa narodili v parnom veku ked som ja mala neparny vek ked som otehotnela .... ja som si pospajala vsetky teorie sveta a skusame to to teraz .... no uvidme .... ci nam to tento mesiac vyslo ... 😉)) ak to nevydie. no co uz ale pre 4 by som sa uricte nerozhodla .. taka posadnuta dcerkou nie som 😉))

moon1979
3. sep 2012

ahojte, su tri take teorie 🙂
prvá hovorí, držať sa čínskeho kalendára počatia 🙂 pri prvom nám to vyšlo, mal to byť chlapec a aj bol, teraz som tehu zatiaľ nevieme, čo ukáže UTZ, ale podľa kalendára by to malo byť dievčatko 🙂 ... uvidíme

druhá teoria hovorí, že dievčatká sa plodia ráno 😀

a tretia teoria zase hovorí, že ak chcete splodiť dievčatko, sladké chvilky by ste mali mať pár dní pred ovuláciou ... spermie zenského pohlavia prežívajú v pošve niekolko dní, mužské vydržia len niekolko hodín 🙂 takže je vyššia pravdepodobnosť, že sa k vajičku doplazí tá správna spermia :D

jana181
3. sep 2012

no mne pri cinskom vysli zatial obe deti, ked som pociatal kamoskam alebo moje mame , tiez vyslo spravne. tak teraz mam mesiac na dievcatko.... no to rano neviem .... to sa nejak neda, ked muzik chodi do roboty pre 6am a 3 poznam dievcat akt otrehotneli pred ovulkou a maju chlapcov a cez ovulku a maju dievcata. a to je asi je 100
kt spermia 1 ta vyhrava😉))

moon1979
3. sep 2012

@jana181
no spermie muzskeho pohlavia su aktivnejsie, pohybuju sa rychlejsie, ale prezivaju len velmi kratko, takze ak je styk cez ovulaciu, mala by byt vyssia pravdepodobnost, ze sa splodi chlapcek 🙂

ktovie ... ale su vzdy len dve moznosti, bud - alebo 🙂

januzza80
3. sep 2012

@jamajka Ahojky Jamajko,dlouho si tu nebyla?Chcete se snazit jeste o jedno mimco?

jana181
3. sep 2012

@moon1979 ja som sa na to pytala gynekologa ze co si mysli o tej teorie... tak povedal ze to vobec nie je tak. skor to zalezi ake ph ma zena vo svojom tele. ako zena sa stravuje a atd.... vela acidovaneho jedla v tele zabija muzske spermie a zas vela alkalickeho ph v tele zabija muzske spermie.... povedal su mamky kt idu na umele oplodnenie a vacsinou to robia v case ovulacie a maju dievcatka...

moon1979
3. sep 2012

@jana181
to sú teorie tzv. povery, nemusi to byt medicinsky dokázané 🙂 ... aj ked podla cinskeho kalendara to vychadza na 95% 🙂
pochybujem o tom, ze to stravou dokazes ovplyvnit, ale nastastie mame len dve moznosti 🙂 podla mna je to uplne jedno, len nech su deti zdrave ... 🙂

zora256
3. sep 2012

Ahojte!Baby,tak u nás sa malý na plodné dni podaril,ale zrejme závisí aj od kvality spermií🙂Lebo ak chlap prejde nejakým zápalom,tak sú zdatnejšie x spermie,a y nie sú schopné oplodniť,a veľa teórií už je na svete,malo by sa tu zrejme písať,komu kedy a ako sa podarilo dievčetko splodiť,aby sme vedeli čo máme skúšať😀 a nie len teórie🙂

kejtinka
4. sep 2012

@depi - W - dievčatko a M - chlapček

viviem
6. sep 2012

ahojte baby, dostala som sa do tohto fora, lebo tiez by sme chceli dievcatko, mm uz pri prvom tuzil po dievcatku a stale dufal, ze to bude jasminka , no akosi ziadne mozne tabulky, grafy, teorie u nas nesedia...podla krvi, cinskeho kalendara, jonasa, 7-rocnych cyklov, tutu mutu pred ovulkou, tutu mutu rano, kysleho pH, muz prekonal zapal, pracoval z pc, ja som extremne chuda, toto vsetko nasvecovalo pre dievcatko a aj tak mame maleho benjaminka, ja neverim uz nicomu, ale hlavne ze sme zdravucki 🙂

monika92
7. sep 2012

@jamajka vam vychadzaju iba chlapci

katie233
8. sep 2012

@viviem ja mám tak už dvoch chalošov 🙂. Ale presne, hlavne, že sme zdraví 🙂. Ešte aj tehotenstvá som mala rozdielne, a aj tak, rovnaké pohlavie.

nanulik
8. sep 2012

no mna napadlo čo mi raz jedna kolegyna hovorila že ked chceš dievča tak potme, pi.. vidíš, pi.. spravíš...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre