Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bobocka
4. aug 2012

@monika92 tak ti poviem,ze pohlavie je neskutocne nepodstatna vec.taka zbytocnost sa tym zapodievat ako voda v kosi.mne je totalne sumafuk co budeme mat,len nech k nam pride a nech je zdrave.ine ma netrapi.my sme sa s drahym aj bavili co by sme asi chceli viac a absolutne na ziadnu stranu sa nevieme priklonit.total 50:50.mne je pohlavie fakt jedno.ja si to ani zistit nedam.az na porodnej sale sa nechame prekvapit 🙂

monika92
4. aug 2012

pockaj...ty si mala vtedy 30 a partner 33? ci si mala 27 a on 30? lebo ked si mala 27 a on 30 tak dievcatko ... a ked si mala uz 30 a on 33 tak chlapec

monika92
4. aug 2012

@bobocka pockaj...ty si mala vtedy 30 a partner 33? ci si mala 27 a on 30? lebo ked si mala 27 a on 30 tak dievcatko ... a ked si mala uz 30 a on 33 tak chlapec

bobocka
4. aug 2012

@monika92 ja som v case pocatia mala 26 a on 29 .

monika92
4. aug 2012

@bobocka tak naisto dievcatko

monika92
4. aug 2012

@bobocka pisala si, ze ste si to vypocitali 🙂 ja viem ze je to nepodstatne hlavne nech je zdrave ale ked si to vies vypocitat vies... 🙂 tak je to take ine...

bobocka
4. aug 2012

@monika92 no a mam skoro trojrocneho syna 😀

bobocka
4. aug 2012

@monika92 vies,ale pri vypoctoch sa clovek moze upat na dane zelane pohlavie a potom sa moze narodit to druhe pohlavie a rodic sa casto neubrani sklamaniu 😒 preto to treba brat velmi zlahcene a nedavat tomu vypoctu velku vahu

monika92
4. aug 2012

@bobocka ked si pisala ze si sa narodila 82 a partner 79 cize tet mate 30 ty a on 33 a narodil sa v r 2009 tak si mala 27 a on 30

monika92
4. aug 2012

@bobocka vsade mas vypocty...a to je 100% blbost...toto funguje na 90%

monika92
4. aug 2012

@bobocka a vies aj bez mojho vypoctu by to dieta mali vtedy a vtedy...

bobocka
4. aug 2012

@monika92 ale ja som pocala v januari 2009 a to som mala 26 ,mne sa maly narodil a dva dni po jeho narodeni som mala 27.v septembri 2009 mal moj drahy 3.9. 30 rokov a ja 28.9 som v 2009 oslavila 27 rokov.ale v januari 2009 ,teda v case pocatia sme mali 26 a 29.

monika92
4. aug 2012

to je zvlastne...mali by ste mat dievcatko...no vidis niekedy je to fakt divne...neviem ak oje to mozne

monika92
4. aug 2012

@bobocka to je zvlastne...mali by ste mat dievcatko...no vidis niekedy je to fakt divne...neviem ak oje to mozne

bobocka
4. aug 2012

@monika92 a aj bez mojho vypoctu 😉 .je hlupe sa sustredit na dane mesiace len koli tomu,ze podla nejakeho vypoctu,ktory aj tak 100% uspesnost neslubi,sa ma narodit to ci ono pohlavie ktore chceme viac.niekedy to vyjde na prvy sup,inokedy sa par snazi dlhe mesiace ba az roky.pohlavie je fakt nepodstatne.ale to ozaj pochopi asi az ten,kto pride o to najvzacnejsie a vtedy si uvedomi,ze pohlavie je nepodstatne a vsetko stoji len a len na zdravi.

bobocka
4. aug 2012

@monika92 no je to mozne asi podla toho,ze skutocne 100 ludom zo 100 to vyjst nemoze.su to len vypocty.to je to iste ako 80% zenam vychadza cinsky kalendar.vacsine to vyjde,no nie kazdej jednej.o tom je to caro prirody.ze my si mozme kalkulovat co len chceme a ona si to aj tak zariadi podla seba 🙂

monika92
4. aug 2012

@bobocka ja viem 🙂 len ja milujem deti a ked chcu mamicky pomoct som rada ze mi mozem pomoct 🙂 dost krat to vyjde..

bobocka
4. aug 2012

@monika92 no ak niekto tuzi po danom pohlavi a nejakym vypoctom si zelane pohlavie vie privolat,tak je to fajn.ked ma maminka 5 synov a tuzi po dcere,tak sa ozaj asi aj slamky chyta 😀 vidis beckhamovcov-victoria mala 3 synov a az na 4x sa im dcerka zadarila a su uplne hotovi z nej.niezeby z chalanov neboli,no dievcatko maju ozaj vysnene 🙂 niektori ludia tuzia z nejakeho dovodu po danom pohlavi a ja to beriem.ale pre mna to podstatne nie je.neviem preco,ale ja sa buduce leto vidim s dcerou v naruci a to tehotna este nie som.fakt neviem preco to tak mam. a pritom mi ozaj nezalezi na tom co mat budeme,len nech k nam mimco pride a nech je zdrave. 🙂

monika92
4. aug 2012

@bobocka no podla mna to vychadza...fakt zo 100 ludi mozno 5 zenam nie...🙂 tak ja im kludne poviem co im vychadza...vacsine vyjde to co im poviem niektorym nie...za to ja nemozem neovplyvnim to...

monika92
4. aug 2012

@bobocka aj ja chcem aby moje deticky boli zdrave 🙂 a dufam ze budu.... ok idem spat 🙂 tak sa maj krasne a dobru noc Ti prajem

bobocka
4. aug 2012

@monika92 ono tie vypocty ozaj nemozno brat uplne vazne.ktokolvek na sa ne upne a nevyjde to,tak si koleduje o sklamanie.to je ozaj len taka bonusovka k casu ocakavania a tipovacka,ze ci to vyslo alebo nie.smerodajne to naisto nie je aj keby to malo uspesnost 98%.ktokolvek by mohol spadnut pod tie 2percenta 😉 vydis,u mna to napr navyslo,mam synceka,no teraz mozno vypocitas dalsim 30zenam a im to vyjde.je to taka mila zabavka 🙂

bobocka
4. aug 2012

@monika92 napodobne aj tebe dobru noc 🙂

monika92
4. aug 2012

@bobocka no tak patris medzi 5% zien co i mto mozno nevyslo 🙂 ale keby si vedela kolko zenam som to vypocitala aj v rodine dlhe roky s apodla toho riadime 🙂 a kazdej jednej to vyslo...jedine mozno tu na tejto stranke ke dmi niekto nepovie presne rok jedneho z nich , mozno ma aj oklame....ja tom uaj tak verim 🙂 ale mas pravdu necham si to pre seba..ked sa niekto bude pytat poviem co vychadza ...myslim ze viac ako polovici zien poviem pravdu 🙂 tak dobru noc prajem

sarinka123
5. aug 2012

@katecameron V tehotenstve mi chutili hrozne banany a mam 2 dievcatka

sarinka123
5. aug 2012

Su to len nezmysli, robim v zdravotnictve. Zavisi to manzelovych
spermii. Niektorí muži maju viac spermii typu X a tazko splodia syna a ini
Zase opacne. Je to na prirode a v osude cloveka, co ma nádelene v zivote.
Sama mam 2 dievcatka, a muz chcel syna. Pri jednom aj druhom dietati som otehotnela
16 dni po menzese. V Cinskom kalendari, taktiež podla manzelovej a mojej
Krvi by to mal byt chlapcek. Tvar bruska som mala ma chlapca, chute v tehotenstve
Tiez na chlapca a aj chute na same nezdrave jedla.
Takze, ak je to uz raz tam, tak s tym uz nic nenarobite. Muzsky ejakulat ma 4 miliardy spermii, ale jedna zvitazi a to je ta,
Ktora je schopna, najsilnejsia, najodolnejsia, aby malo dobry základ, z ktorého sa vyvinie clovek, t.j. Vaše babatko. Nie vsetky su schopne a zdrave, pre zivot, preto sa len najsilnejší jedinec dostane k vajíčku.

d4ny19
5. aug 2012

wow 🙂) naozaj mame chlapceka 🙂, a vies mi povedat kedy by sa nam zadarilo dievcatko?

petkave
5. aug 2012

@sarinka123 presne tak.Ja ani v zdravotníctve nerobím a tieto základné informácie viem. Ach, ženy, načo sa tu dáte zbytočne balamutiť? 😖

sorciera24
5. aug 2012

@bobocka
tuto metodu som spominala niekolko stran dozadu....a fakt vychadza u ans vsetkym (len tu na konikovi som nasla asi 2 zienky, kt. to nevyslo...)...inak mna zaujalo, ako pocitas podla coho pohalvie 1. dietata? to sa ovplyvnit neda...tam este nevies, ako sa meni krv?

sorciera24
5. aug 2012

@bobocka prepac, to malo byt pre moniku;)

sorciera24
5. aug 2012

@monika92 tuto metodu som spominala niekolko stran dozadu....a fakt vychadza u ans vsetkym (len tu na konikovi som nasla asi 2 zienky, kt. to nevyslo...)...inak mna zaujalo, ako pocitas podla coho pohalvie 1. dietata? to sa ovplyvnit neda...tam este nevies, ako sa meni krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre