Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

cherub
5. jún 2008

panterko to vám potvdil UTZ že to má být zaručená holčička? 😀

zuzitka
5. jún 2008

😀

panterka
5. jún 2008

cherub, nee, my měli podle utz dva jasný chlapáky 😀 😀 😀 já myslela podle toho čínskýho kalendáře 😀

melory
5. jún 2008

na UTZ by som sa tiez nespoliehala 😀 az na vlastne oci.

cherub
5. jún 2008

jo táááák 😀 tak ten kalendář se musí brát s rezervou, ale nám to zrovna klaplo, tak myslím, že další snažení bude probíhat striktně dle kalendáře, aby to byl chlapeček 😀 I když já bych se nebránila druhé holčičce, tak to asi přemaluju, ať manža myslí, že děláme kluka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cherub
5. jún 2008

mel, máš nějaké zkušenosti? 😀 My jsme od 20tt měli dle UTZ holku a klaplo to 🙂 asi bych byla v šoku, kdyby na nás vykoukl pindík 😀

panterka
5. jún 2008

no, tak náš taťka na utz jasně viděl, co si udělal 😀 prostě jsou to oba pořádný chlapáci 😀

cherub
5. jún 2008

jo tak vyvinutí jo? 😲 😀 😀 😀 😀 😀 ti se budou v životě mít jak kingové 😀 😀 😀 😀

panterka
5. jún 2008

cherub, to jsem zvědavá, jestli aspoň tohle ocení 😀 😀 😀 znáš to, prostě chlapi 😀 😀 😀

melory
5. jún 2008

vlastne skusenosti nemam, dala som si to potvrdit aj 3D ...ale stalo sa...no v dnesnej dobe sa pytam sama seba, ako sa mohol doky pomylit? mozno mal predpotopny UVZ

cherub
5. jún 2008

melory tak pupečník se může tvářit jako pindík 😀 ale jsou opravdu případy, kdy bylo nakoupeno pro jedno pohlaví a narodilo si to opačné 😅 😀 😀 😀

panterko, určitě to ocení, horší bude, jak se budou tvářit potencionální snachy na jejich výbavu 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀

panterka
5. jún 2008

cherub, no, já si nestěžuju 😅 😀 😀

cherub
5. jún 2008

panterko no ještě aby 😀 😀 😀 😀 😀 jako tvýho chlapa jsem neviděla, ale jde vidět, že fakt umí, tak stížnosti by nebyly na místě 😀

panterka
5. jún 2008

tak já k němu jdu zalehnout 😀 mám už po šestinedělí 😅 ale stejně z toho asi nic nebude... zvířátko ještě nespí 😀

panterka
5. jún 2008

dobrou 🙂

cherub
5. jún 2008

tak hezkou noc 😵 já jsem pro změnu dostala poprvé od porodu MS a mám ji už 10 den, tak je mi k prdu, že princezna chrní 😅 🙄 😀

jamajka
autor
30. jún 2008

No nikto noví do tejto témy? ☹ ☹ ☹

majada
30. jún 2008

Ja som chcela tiež dievčatko no po 11r mám zase chlapca a lúbim ho nadovšetko aj keď to je chlapček... 🙂

sakura77
30. jún 2008

aj ja,aj ja by som chcela 🙂
uz na tom zaciname "pracovat" 😅

fyalynka
30. jún 2008

aj jaaaaaa by som si priala dievcatko 🙂 na mimi tiez "pracujeme" a ak sa podari, tak len nech je zdrave!!!
to je dolezitejsie nez pohlavie 😉 ....aj ked to dievcatko si tajne zelam.... 😅

mirip
30. jún 2008

no mne by to bolo úplne jedno

bertica.h
30. jún 2008

jáj babyja mám jedno dievčatko,uplne úžasné..teraz sa snažíme zas a keby sme mali ešte jedno,bola by som preštastná.
Samozrejme..klasika..nech je dietatko hlavne zdravé a v poriadku..ale predsa..tahá ma to k dievčatkám..nie koli tomu,aby som z nej robila princeznu..ale pre to "iné"myslenie,citlivosť,žiadne bojové zbrane a čo ja viem čo..ja to proste nemám rada...hanbím sa za to 😒 ☹

jamajka
autor
1. júl 2008

Aj ja chcem dievčatko kôli tomu že sú jemnejšie ako chlapci, aj keď druhý syn je trošku citlivejší a pozornejší, hoci má len 4 najradšej by vo všetkom pomáhal, asi mal byť fakt dievčatko, len mu narástlo niečo navyše, možno sa nám to raz podarí, skúsim ešte do tretice.

petrzalkaa
1. júl 2008

Mne podla Jonáša vychádza na splodenie v júli chlapec/vraj 100%/ a podla toho čínskeho/vraj 99%/ dievča,
no tak si mám vybrať ??? 😀 😀 😀

cukruska1920
1. júl 2008

baby sorry ale to ci to bude chlapec alebo dievca by ma absolutne netrapilo....ale asi nemate problemy splodit dieta ale precitajte si par for kde baby nemozu otehotniet a bolo by im uplne jedno co to bude len nech je to zdrave...dieta nie je kazdodenna zalezitost...je to zazrak....

petrzalkaa
1. júl 2008

cukruska moja, ani nás to netrápi,my len tak túžime,ked už máme dvoch chlapcov,aby nás potešilo aj dievčatko....to,aby bolo dieťatko zdravé si samozrejme želá každá z nás na prvom mieste a je to pre nás samozrejme tá prvá veta,HLAVNE NECH JE ZDRAVE!!! - Napíšem ju každý den, no a k tomu túžim popri troch chlapoch držať v náručí dievčenskú tváričku. Samozrejme to nezáleží od nás, je to na stvorení prírody a preto tá túžba je len v kútiku našich duší.....
😉

helka101
1. júl 2008

Baby skvelá tééma 🙂 ver že aj ja neskutočne túžim po dievčatku, je jasne, že každá chceme aby to bolo zdravé a keby sme čakali aj chlapca tak by sme ho nedali zanič, ale neskutočne by som chcela mať dievčatko! Teraz máme doma 20 mesačneho chlapčeka, a verte že keby som mala na 100pro iste že to bude baba, tak sa hned nato dáám.. ale takto ked to nieje iste, tak asi ešte kus počkám, vraj sa po 5 rokoch menia hormony na pohlavie
😅

petrzalkaa
1. júl 2008

jéééééj helka si ma potešila 😀
ja som rodila druhého chlapca pred 10 rokmi,takže by som už mala mať vymenené tie bláznivé hormony 😀 😀 😀 😀 supéér 🙂

nikol_79
1. júl 2008

helka tak neviem, po 5 rokoch... ja som sa na druhé nechala nahovoriť až po dllllhych 8 rokoch a zasa je to chlapec... 😝
petrzalkaa aj to som zažila, rok som nemohla otehotnieť, a tiež som si v duchu vravela HLAVNE NECH JE ZDRAVÉ nech je to trebárs aj ďalší chlap. ale keď som už bola v tom, zase som začala túžiť po dievčatku, a dosť ma to vzalo keď tam lekár na 3Dečku objavil pindíka... ale teraz by som ho nevymenila ani za 3 dievky taký je podarený.. a ináč nám na čínskom horoskope vyšli tiež dva dievky, a boli to chlapci... 😀 ale splodený boli obaja v polke cyklu, takže môže byť pravda niečo natom, že dievky sa robia na začiatku, tiež som o tom čítala, a vraj podľa amerických výskumov je to aj potvrdené. 😝

petrzalkaa
1. júl 2008

no nikol, tak som teraz po ms takže hurá na to....dievčatko.... 😀 😀 😀
tak vidíš, tomu sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré....hlavne že je malinký zdravučký a oblúbený 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre