Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

helka101
1. júl 2008

no baby ja som to dakde čítala, ale či je topravda... 😅 no takže to nevyšlo teda? hm? tak ja neviem či sa dám vôbec nahovoriť ešte, ja chceeeeeeeeeeeem mať 100% istotu že to bude baba a chcem a chcem 😀 😀 😀

petrzalkaa
1. júl 2008

helka, tak ja som si to tiež takto predsavzala 😀
no a vždy ked sa nezadarí, tak si poviem, že ved čakám na dievčatko, takže to mal byť chlapec,ked to nevyšlo... 😀 😀 😀

mirka8429
1. júl 2008

baby aj ja by som rada druhe babo dievcatko..nie za kazdu cenu ale tak mohlo by byt...len ja som doteraz nemala pravidelnu menstruaciu tak uvidime teraz po pôrode co to bude...inak..aka ma byt ta bazalna teplota a ako sa meria teda cim..

helka101
2. júl 2008

No ja ešte nejdem pokúšať osud, bo k malému sme prišli veľmi ľahko, po dvoch mesiacoh od vysadenia HA 🙂 takže sme sa dlho nesnažilkovali 😅 tak zatím baby skúšajte a pozorujte že ako ste teda k tomu dievčatku prišli, my s kamoškou uvažujeme čo má dievčatko a ja chlapčeka, že by sme si aj mužov vymenili, ak by to bolo nutnéé 😀 😀

jamajka
autor
2. júl 2008

Baby, ale ja som počula, že nie po 5-tich, ale po 7-rokoch sa mení krv, a pohlavie, tak teda neviem neviem, 😀 😀 😅
Treba sa asi spýtať tam hore ako to rozhodujú, že komu sa čo narodí??? 😎 😎

deina
8. júl 2008

NIekde som tu citala dalsiu teoriu - zevraj ked je v pare dominantnejsia zena, tak rodi chlapcov a naopak? Alebo uplne naopak? 😀

petrzalkaa
8. júl 2008

dedi asi naopak.....ja som nebola dominantnejšia a mám dvoch chlapcov....tak teraz by sa mi to mohlo otočiť... 😀 😀

mirka8429
8. júl 2008

jamaika nie to nieje tym..mam susedu a aj svagrina a maju deticky aj chlapceka a dievcatko a je medzi nimi rozdiel 2 roky..

deina a ja som dominantna a mam chlapceka hehe asi to neide podla toho..ktovie...

tanyja
9. júl 2008

baba sa robí tak ako chalan....... ale skorej vbehne do bránky baba a chalana nepustí 😀 😀 😀 😀 😀

helka101
9. júl 2008

no baby, tak pekne skúšajte teorie, a ked sa vám nejaká naistotu osvedčí, tak sa do toho pustím 😀 ale chcem patent, že to fakt bude baba 😀 😀 akurát sme s mužom aj špekulovali,že dať bračekovi sestričku, ale hovorím že asi dalšie diablika ako je náš maly by som už nezvládla.. tak si pekne počkám na ""výmenu hormonov""" 😕

petrzalkaa
17. júl 2008

žiadne nové teorie ? 😀

snemcurka
22. júl 2008

ahojte baby
kedze sa aj ja zaoberam touto temou a zacali sme snazilkovat 🙂 , docitala som sa, ze zeny, ktore jedia jedla bohate na kalorie a bielkoviny dostanu chlapca. Takze baby dajme si radsej salat a nie tortu ako dezert.

titulienka
22. júl 2008

no tak poviem vam...ze mne tie rozne teorie a zmeny vzduchu a klimy...priniesli opät 3 babu 😀 ....a to sme cely cas robili chalana 😀 😀 ...takze ja som uz so skusanim a roznymi poverami skoncila...ale co uz...nas tatinko je kral lebo ma 3 dcery 😀 😀

snemcurka
22. júl 2008

titulienka, tak to si pekne napisala,dobre som sa zasmiala 😀

mirka8429
22. júl 2008

helka a kedy sa menia hormony 😀 ja chcem dievcatko🙂)

titulienka aspon mas pomoc do buducnosti...dievcatko ti skôr pomoze..🙂)) 😀

petrzalkaa
26. júl 2008

mirka ja som čítala ale nepotvrdené teorie, že krv na splodenie iného pohlavia sa mení v sedemročných cykloch.....
tak mne by to už mohlo vyjsť, no zatial sa nám nedarí..... 😒

jamajka
autor
28. júl 2008

v sedemročných intervaloch, ale záleží aj od veku oboch manželov. Počíta sa to tak zvláštne, ale nemám overené.

jamajka
autor
28. júl 2008

Skúste tento link, tam som to napísala:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

jamajka
autor
28. júl 2008

Neviem či sa tomu dá veriť. Ale mne to raz jedna baba vysvetlila takto:
Napr:
mesiac počatia: 6/2008
Manžel: 29 rokov
Manželka: 28 rpkov
Vydelíš obidve čísla 7-čkou.

M: 30 : 7 = 4,28
Ž: 28 : 7 = 4

A u ktorého pohlavia vyjde celé číslo, také pohlavie sa počne. A keď nevyjde celé, tak tam kde je väčšie číslo, to pohlavie platí. Ale nedá sa to počítať u partnerov, ktorý sú rovnako starý, lebo by stále vychádzali rovnaké čísla, takže vtedy je to otázne.
Ale fakt neviem či sa na to dá spoľahnúť. Podľa toho my vychádza, že keď mám staršieho manžela, (logicky vyjde výsledok u neho väčší), budeme mať väčšinou chlapcov, len v rokoch, ktoré sú deliteľné 7 by mohlo byť dievčatko. (28, 35, 42...)

Tak skúšajte babenky....

ajena
28. júl 2008

ahoj jamajka, môžem poprosiť o vysvetlenie?
a prečo sa delí sedmičkou?
a prečo keď má manžel 29...si vydelila 30?

jamajka
autor
29. júl 2008

to som sa pomýlila, prepáč, počítala som môjho a ten mal v 3 - 30 a dovtedy mal 29, tak som to nejak prehliadla.

jamajka
autor
29. júl 2008

Má to byť správne takto:

mesiac počatia: 6/2008
Manžel: 30 rokov
Manželka: 28 rpkov
Vydelíš obidve čísla 7-čkou.

M: 30 : 7 = 4,28
Ž: 28 : 7 = 4 - čiže vyhralo ženské pohlavie mala by byť baba

A u ktorého pohlavia vyjde celé číslo, také pohlavie sa počne. A keď nevyjde celé, tak tam kde je väčšie číslo, to pohlavie platí. Ale nedá sa to počítať u partnerov, ktorý sú rovnako starý, lebo by stále vychádzali rovnaké čísla, takže vtedy je to otázne.
Ale fakt neviem či sa na to dá spoľahnúť. Podľa toho my vychádza, že keď mám staršieho manžela, (logicky vyjde výsledok u neho väčší), budeme mať väčšinou chlapcov, len v rokoch, kedy môj vek je deliteľný 7 by mohlo byť dievčatko. (28, 35, 42...)

delí sa to preto sedmičkou, lebo vraj každých 7 rokov sa mení krv na pohlavie či čo, ale môžu to byť len také povery, ked mi to vyjde dám vedieť. 😉 🙂 😉 🙂

rozak
29. júl 2008

Ahoj.
Myslím, že tento graf je na základě obměny krve po 7 letech. Vela štěstíčka 😉
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy2...

jamajka
autor
31. júl 2008

Ale potrebovala by som k tomu nejaké vysvetlenie, vyhodilo mi to síce nejaký graf, ale neviem čo to znamená

jamajka
autor
31. júl 2008

Už som našla, ale vychádza mi to na chalana, aj keĎ som si spätne nahodila mojich dvoch chalanov, vyšlo to, čo myslíš rozak, dá sa tomu veriť?????

zuzu_z
31. júl 2008

rozak: to bych měla doma kluka jako buk...mám holčičku 🙂

krista
31. júl 2008

Ahojky,
taky bych podle té tabulky měla kluka a máme holčičku 😵

kristi
31. júl 2008

ja ten graf nechapu.... ☹

jamajka
autor
31. júl 2008

jaj to ste ma potešili,že to nevychádza, lebo mne to vyšlo na tretieho chalana najbližšie 3 roky.....

petronelie
31. júl 2008

Ahoj holky,podle mě grafy a čínské kalendáře jsou nesmysly. Já mám výhodu,je mi úplně jedno,co to bude 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre