Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

monika92
6. aug 2012

@janie80 nie je to vzdy tak ale je to tak na 80%

monika92
6. aug 2012

ok baby chcete vediet ako sa to pocita? 🙂 ja by som vam t oaj povedala aj ked to mal oostat v rodine.... keby vam to poviem myslite si, ze je to blbost ale keby ste si skusili vypocitat tak napr svoje deti, ci deti nejakej znamej ci vasej mame to vyslo pri vas urcite by to bola pravda 🙂

sarinka123
6. aug 2012

@monika92 Monika, nechaj si to pre seba, naco budes prezradzat svoje tajomstvo ....

monika92
6. aug 2012

@sarinka123 mas pravdu...ja som chcela aby si to kazdy overil ze je to pravda afakt...mozn osom robila chybu niekedy , ze so msi nevypytala alebo nezameriavala sa na mesiace v ktorom su partneri narodeni..t ostrasne vela robi...napriklad ked ma zena 33 a muz 35 malo by to byt dievcatko, ale ked ma muz 35 pocas toho ako uz splodili dieta, alebo este predtym ale mozno 3 mesiace tak u neho ta zmena este neprebehla...jedine v tom to moze byt..moja sesternica ma 6 deti kazde sme jej vyratali..ma presne to co sme jej povedali, tak isto moja babka moja mama deti...cela nasa rodina okolie...koho len poznam dokonca aj tu...kaslem na to uz to tu vypisovat sa neoplati, necham si to pre seba... ked to niekoho vazne bude zaujimat tak mi napise na mail...inak som s tym skoncila uz nemam naladu sa tu niekomu spovedat a hadat ked o tom neni presvedceny a neveri tomu tak neni o com...ja viem najlepsie...

majusa4444
7. aug 2012

@monika92 nevadi..je jasne ze vzdy bude nejaka vynimka kde to bude narusene..ak ti to vsak u vacsiny vyslo tak potom naozaj fajn.. u mna to zial az tak nevyslo a tak nemozes chcet aby som uverila 😉 ja som tomu chcela uverit keby som mala ozaj dokaz..bez faktov sa tazko veri..ale uz to teda nechajme tak..sak to je aj tak uplne jedno co mame...hlavne ze su deti zdravucke..

majusa4444
7. aug 2012

@sarinka123 😎 ale sak je to uplne jedno 😀 ja som len chcela vedet ci to je pravda.. zistila som ze vsetky metody su aj tak nanic ..je to len o nahode 🙂)) pohlavie si clovek nenaplanuje nikedy 😲 a moze sa tu niekto ohradzovat ako to vie.. u mna fakty nepresli tak zial tomu nikedy neuverim 🙂 alebo ja som asi ta vynimka zvlastna kde to asi u prvej nevyslo.?. 😝

zuhana2
7. aug 2012

zakony prirody platia vzdy na 100 %, nie su vynimky!!! a su dokazane aj v matematike, fyzike aj v chemii-preto su zakony-ak sa dokaze vynimka uz to neplati, ani jeden vedec si pre seba nenechal najvacsie objavy a zakony, ale prave ich zverejnoval a dokazal ich pravdivost.Teraz to vsetko sa ucime v skole.Urcenie pohlavia dietata je velka vec, ked mate 100 %-nu metodu este aj Nobelovu cenu by ste za to mohli dostat.Takze treba to iba dokazat-ale ja uz teraz viem, ze to nie je pravda, lebo keby sa dalo podla veku rodicov a podla datumu pocatia vypocitat, moj pripad by nebol mozny.

barbaraheldova
7. aug 2012

@monika92 no ja už jedneho chlapca mam.. takže by som chcela dievčatko 🙂

monika92
7. aug 2012

@barbaraheldova tak mi povedz tvoj rok narodenia tvoj aj tvojho partnera aj mesiac

majus12
7. aug 2012

Ja môžem z vlastnej skúsenosti napísať na všetky výpočty, že je to blbosť.
Prvého mám chlapčeka a druhé som veľmi chcela dievčatko. Dala som si urobiť výpočet od jonáša priamo od neho nie iná ako napr. chlapec dievča ale doktor jonáš mi robil výpočet. Trafil sa v mojich plodných dnoch vtedy som naozaj otehotnela ale dievčatko to nebude. som v 7 mesiaci a potvrdené od doktorov chlapec. Činsky kalendar ukazoval že budem mať dievčatko... ani tu mi to nevyšlo. Nejedla som banany ako niekde bolo pisane.Kúpila som si testy na určenie pohlavia .. 2 aby som to mala potvrdené ak by ten prvý ukazal hluposť, oba mi vyšli ružovo, čiže dievčatko...ďalšie klamstvo. A aj teba monika92 som sa pýtala ako mi to vychádza a napísala si mi prve dievčatko a druhe tiež že čakám dievčatko. Neverím už ničomu, bola by som hlupa keby som verila, po tom všetkom............. ibaže ak sa doktor pomýlil, čo v mojom pripade neverim nakoľko prveho chlapca mi potvrdil už v 15 tt a aj tak bolo. A ak áno, že by môjmu malemu v brušku zrazu pipík zmizol, určite Vám dám vedieť a tebe monika92 poviem aby si rátala ďalej, že máš pravdu, ale zatial ti poviem len toľko aby si nehlupela mamičky, lebo je to medzi nebom a zemou nie podľa nejakých výpočtov. V oktobri budem môj dôkaz už držať v rukách a tak sa určite ozvem.

monika92
7. aug 2012

@majus12 naco by som klamala keby to nebola pravda??? ked niekoho zaujima co ma, alebo bude mat je t ona nom ked sa ma opyta ja sa nikomu nevnucujem....ziadny vypocet neni 100% ale tento moj je najpravdepodobnejsi ja to mam overene a nie 1 krat....tak asi viem a nemam rada ked ma niekto presvieca o opaku pretoze viem ze on nema pravdu.... an isi nepamatam co som ti pisala....lebo uz neviem mam toho vela.... ked som povedala ze vychadza dievcatko tak by malo....pokial nejsi narodena v tom istom roku ak otvoj partner

acko
7. aug 2012

ani ja neverim na vypocet pohlavia podla veku rodicov, podla mna cista hlupost 🙂 😉 ale viem si predstavit, ze ked niekto strasne silno tuzi po dievcatku, alebo naopak, po chlapcovi, tak sa aj slamky chyta a vyuzije kazdu metodu, ci uz logicku, alebo uplne uletenu 😉
ak na to chcete ist trosku rozumnejsie, tak odporucam vam zistit si kedy mate plodne dni pomocou merania bazalnej teploty, sledovania hlienu krcku maternice (pripadne kto zvlada aj tvaru a polohy krcku), a ovulacnych testov. dolezite je preklepnut si dlzku cyklu, prvej fazy cyklu do ovulacie, zvycajneho dna kedy ovulujete. a potom k tomu nacasovat sexik. ide o to ze spermie, ktore "vyrabaju" dievcatka su rychlejsie ako tie ktore vyrabaju chlapcov (alebo je to naopak, to teraz neviem...) @soldi , @elllla poradte 😉 takze ked sa budete snazit o babatko tesne pred ovulaciou (vecer pred ovu, alebo v den ovu), tak maju skor sancu tie rychlejsie spermijky, a ak 2 dni pred ovu, tak maju sancu aj tie pomalsie spermijky. ale samozrejme, ze tiez to nie je na 100% lebo BT a ovutesty nedokazu urcit ovu presne na hodinu... a kazdy chlap ma tie spermijky ine...

acko
7. aug 2012

ale samozrejme, nikomu neberiem jeho presvedcenie v nejaku teotiu, nech si kazdy veri v co chce a zelam vam, aby vam to vyslo podla vasho priania 😉

nela999
7. aug 2012

@monika92 Ďakujem🙂 Ešte sa chcem spýtať k môjmu synovi, je to druhé dieťa, splodili sme ho ked som mala 29 rokov a 1 mesiac a mažel mal 29 rokov a 7 mesiacov...Takže on mal staršiu krv ako ja a preto by syn mal byť vlastne dcéra nie??? Alebo to zle počítam? U dcérky to vychádza dobre, ale toto mi nejako nesedí 😒

soldi
7. aug 2012

@acko he he, naopak si to napisala 😀 chlapcenske su rychlejsie a menej zivotaschopne, dievcenske su vytrvalejsie ale pomalsie.

klasicka pravdepodobnost je, ze 51% bude chlapec, 49% dievca, v den ovu bude na 60% chlapec, 3 dni pred ovu 60% dievca 🙂

monika92
7. aug 2012

@nela999 nie...vychadzal vam chlapec a mate ho dievca vam v ziadnom pripade nevychadzalo ked vy ste mali 28r a manzel 29 to je chlapec keby si ste mali 27r a on 28 29 tak vtedy dievca kedze ste uz nadobudli 28r vychadza to na 100% chlapec

nela999
7. aug 2012

@monika92 Ale ja som pri počatí mala už 29 a ca. mesiac., nemala som 28 ...nechápem.

majus12
7. aug 2012

monika92 mysliš že niekoho zaujima čo má? nie to predsa každý vie a spatne sa ta pytame na to preto, lebo sme zvedavé, či to funguje. A vmojom prípade tvoja metoda nefungovala ani pri prvom dieťatku čo malo byť podľa Teba dievča a ani pri druhom to vyzerá, že neplatí, pretože ako som písala zas mám potvrdeneé od doktora chlapca a nie dievča. Neútočím na teba ani na nikoho len som chcela povedať, že žiadne výpočty a testy nie sú pravdivé... všetky, čo som odskúšala som vypísala vyššie v príspevku. Písala si, že nemáš rada ak ťa niekto presviedča o opaku... trošku nezmysel nemyslíš??? mám ti napísať že máš pravdu a pri tom mám doma krásneho zdravého skoro už 4 ročneho chlapa ??? to by bola predsa hlúposť.

monika92
7. aug 2012

@nela999 manzel to je jedno ze si
Mala uz 29 a ne 28 proste chlapec vam vychadzal tak ci tak

monika92
7. aug 2012

@majus12 nepisala mi kazda za ucelom zistit co ma doma ale nieco uplne ine nevies co mi chodili za spravy tak neries... A keby to nikoho nezaujimalo tak sa
Ma neopyta ja sa hadam preto ano..lebo zo 100 ludi to vyjde tak 90 a 10 nie vychadza to na 90% ako som pisala nevyslo to dokopy necelym 5 tim mamickam co som tu stretla a ty si medzi nimi spomedzi mozno 70 ... Co mi pisali na
Mail ci IP ja som vyratala co vychadza to ze niektore patrili spomedzi tie co im to
Nevyslo to ja neovplyvnim

soldi
7. aug 2012

@monika92 ano, kedze to neovplyvnis, tak je to uplne jedno. a zo skusenosti, pokial je mamicka, ktora chce len a len dievcatko, tak jej je uplne jedno, ci je ta pravdepodobnost 50% alebo 80%. oboje je malo 😉
cize cele Tvoje vypocty su asi tak spolahlive ako metoda dr. jonasa. ale Ty si za to aspon nepytas tazke peniaze 😀

monika92
7. aug 2012

@soldi moja metoda je spravna poradil nam to znamy gynekolog este pred 50 rokmi..odvtedy sa tym riadime vzdy vsetko vyslo ina tu to nevyslo tak 5 mamickam.... Co mozno nejaka klamala...leo neverila a chcela ma ociernit, alebo mi zle povedala datumy teda respektive nepovedala mesiace kedy splodili dieta a v ktorom sa narodili s partnerom..alebo boli v rovnakom roku narodeni, co povedat presne neviem pri 1 jedinej som sa zmylila ale viem ze pertneri v rovnakom roku narodeni maju 1 pohlavie bud len dievcata alebo
Chlapcov...

monika92
7. aug 2012

@soldi je to blbost kedze to neovplyvnim?:D a co som ja kuzelnicka? :D niekedy ma udivuju tieto hlasky..

janie80
7. aug 2012

@monika92 ale mna si sa nepytala na mesiace narodenia a vyratala si mi chlapca... Napisala som ti iba roky...

monika92
7. aug 2012

@janie80 ano mas pravdu a to bola moja chyba niekde som si vobec nevyimla roky mala som strasne vela sprav... A niekedy to co som vyratala pri tych 5 zenach som sa zmylila ja..a niektore nedali mesiac vobec niektore ano

sorciera24
7. aug 2012

@monika92 sprostost, moji rodicia su narodeni v jednom roku a amju mna a mojho brata.....sme opacneho pohlavia 😝

soldi
7. aug 2012

@monika92 ja som niekde napisala, ze je nieco blbost lebo to neovplyvnis? preco prekrucas moje slova???

Tvoja metoda je spravna? Ty uz si uplne sisi?
keby bola spravna, tak funguje aspon na 99%

pisala si, ze funguje na 80% si si robila statistiku? preco by Ta mal chciet niekto ociernovat? co si nejaka celebrita? 😀

monika92
7. aug 2012

@sorciera24 to neni blbost to je fakt... Tak to si asi jedina... Lebo poznam XY pripadov a nikdy som to nevidela...

soldi
7. aug 2012

@monika92 xy pripadov je kolko presne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre