Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

diusik
3. sep 2013

@vejula lebo ze ked je orgazmus,meni sa pH,ale aj to je individ...

molka
3. sep 2013

@vejula my tiež, dokonca 3x! 😀

vejula
3. sep 2013

@diusik ja som pri oboch mala. Raz je to chlapček a raz dievčatko, takže ja tomuto neverim, jednoducho je to nahoda, nič ine v tom nieje.

penelope999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cmulinko
3. sep 2013

@diusik podla tvojho prispevku sa mi zda,ze mas dost velku sancu na dievcatko.ak ste mali nechraneny sex v obdobi tyzden po menstruacii,tak je to vlastne cca 10 den cyklu....spermie su schopne prezit az 4 dni..najma tie babske 🙂 vydrzia viac ako chlapi.vsak to je vseobecne zname aj zo zivota.muzi su padavky aj v realnom zivote 😀

jenn9
3. sep 2013

nečetla jsem celou diskuzi, tak se omlouvám, pokud budu opakovat.. je to spíš pro usmání se, známá mi říkala, že když holka před tím, než otěhotní, drží třeba nějakou dietku nebo shodí před tím víc kilo, tak se ji narodí holčička..je to prý nejvíc vidět z dob válek, kdy všichni chlapi byli na vojně a nebyl kdo by se mezitím staral o domov, hospodářství..tělo je prý naprogramováno tak, že když cítí nedostatek, tak se narodí holka 😀 jsme holt výjimečnej živočišnej druh, co zachrání celou planetu 😀

tesorina
3. sep 2013

@penelope999 Při umělém oplodnění se samozdřejmě už dávno dá vybrat si chlapečka, nebo holčičku, ale zadarmo to teda není. Jestli je to morální, nebo nemorální to at si rozhodne každý sám. Rozhodně je to lepší vybrat si určité pohlaví než jako v Číně zabíjí holčičky, protože tam jsou upřednostnováni chlapečci.

diusik
3. sep 2013

@cmulinko no ja som pozerala film na NatGeo a tam to prave hovorili ze aj 4 dni... 😀

cmulinko
3. sep 2013

@diusik ale zabudli povedat,ze len tie babske 😀 ,lebo chalani dovtedy nevydrzia a pokapinaju rad radom 😀

penelope999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cmulinko
3. sep 2013

@jenn9 no neviem co je na tom pravdy...ja som s mojou dcerkou otehotnela v obdobi,kde som bola ''on the top '' v mojej obezitnej kariere 😀 ale teorii je ako hviezd na nebi a kazdy sa spolieha a kazda very v tu teoriu,ktora zabodovala u nej,alebo v rodine...proste ak moja prababka,babaka,matka,svokra,sestra,svagrina,sesternica.... otehotneli vdaka jedeniu domacej udenej sunky s mastnym chlebom,tak 100% to vyskusam aj ja 😀

penelope999
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diusik
3. sep 2013

@tesorina
@penelope999 inak aj ja tak viem ze sa to da,ale nie je to dovolene v kazdom state,viem ze v madarsku je to zakazane,tusim ani u nas to nie je povolene,co je podla mna dobre.Vraj tie spermie oddeluju v nejakom stroji,uz si to presne nepamatam ako to robia,proste posobenim niecoho sa vytriedia,ale to je uz hrozne,toto by som nikdy nepovolila...

sviezost
3. sep 2013

Nam to vyslo na 3x a neplaovane a vedcina co poznam neplanuju 3babo vyslo 🙂

cmulinko
3. sep 2013

@diusik mas pravdu..to tejto temy o umelom oplodneni ja radsej ani nezachadzam,lebo mam na to svoj nazor 😔

davidka27
3. sep 2013

@jamajka V TOMTO TI NEPORADí NIKTO...

luciky
4. sep 2013

@davidka27 to si odpovídala té, která to tady v roce 2008 zakládala??? 😀

bublinka.
4. sep 2013

Ahoj holky, rada bych se k vam pridala, protoze si take moc prejeme holcicku. Ja mam sice takove vnitrni tuseni, ze budeme mit dva kluky, ale za zkousku nic nedame 😀
V srpnu jsme se zacali snazit, zkusili jsme teorii pomalych a rychlych spermii a ted cekame, co z toho bude.
Ale tak nejak jsme pocitali, az jsme se asi prepocitali 😀. Tuleni probehlo 13DC a ovu byla 16DC. Asi jsme se meli zacit tulit driv na tu holcicku 😕

luciky
4. sep 2013

@bublinka. já myslim, že je to ideální dobo ten 13DC když ovu byla 16DC, tak teď jen čekat a doufat, hodně štěstí!!! já ještě kolem ovu držim skoro hladovku, aby tělo myslelo, že je krize, to se rodí holky 😎

bublinka.
4. sep 2013

@luciky no kez by vysla! Ja jsem prave myslela, ze na holcicku je lepsi zacit napoprve tak 4-5 dni pred ovu. Jenze ta nakonec prisla driv. No a my byli zrovna v te dobe na dovci, takze jsem vzdycky vetsinu dne hladovela a pak se prezirala, takze telo bylo v krizi i tak 😀 😀
Tobe taky hodne stesti! Jak dlouho pred ovu zkousite vy?

jankatt1
4. sep 2013

Ja som vždy chcela /aj moj partner/ chlapčeka. Tak sme si to dali "vypočítať" dr. Jonášovi. Bolo to asi pred 3 rokmi. Časom sme výpočet niekde založili, keď som otehotnela, čo bolo asi 1 rok po výpočte, modlili sme sa za chlapčeka. Nakoniec ho máme... Keď mal malý asi 2 mesiace, niekde pri upratovaní som našla spomínaný výpočet. Všetko nám podľa neho vyšlo. Dokonca v ňom bolo aj to v ktorý deň porodím, a v akom čase... všetko do bodky vyšlo. Odporúčam Dr. Jonáša.

luciky
5. sep 2013

@bublinka. 2 dni před ovu, oba kluci byli na ovulaci a o prvního jsme se pokoušeli skoro rok, pak právě až jsem si začala počítat plodné dny, tak to vyšlo, tak se právě bojim, že přítelovi spermie déle nevydrží 😖

bublinka.
5. sep 2013

@luciky aha, tak drzim palecky at vam to vyjde! Nam to s malym vyslo hned napoprve, tenkrat jsem jeste ani o zadnych metodach neslysela, ale snazili jsme se presne na ovu (vim to podle hlenu). Takze ted jsem to chtela radsi zacit zkouset pomalu. Ja se zas naopak bojim, ze ty manzelovy toho vydrzi az moc 😀

jenyska4
8. sep 2013

http://www.superko.com/pohlavi-ditete-cinskeho-... holky, zkuste jen mě to zajímá jak vám to vyjde.... 😉

sorciera24
8. sep 2013

@jenyska4 nevychadza

evulinkab
8. sep 2013

Holky, já myslím, že duležitý je chlap...On a jeho spermie určí, zda se narodí holčička nebo kluk a někteří chlapi proste umí dělat jen jedno pohlaví🙂Mají tam proste převahu těch a nebo tech spermií a žena už je potom ta nositelka🙂

Každopádně pokud bych mela nečemu věřit, tak je to opravdu tomu, že ženské spermie vydrží déle, tudíž styk delší jak dva dny a více před ovulkou, by mel zplodit holčičku.Já ted mela styk 5!!!dní před ovulkou a čekám holčičku.U syna to bylo v den OVU a je to kluk.-)

lasicka2
9. sep 2013

Kedy vlastne zacina ovulka?Ja som z toho uplny jelen 😀 ..My mame dievcatko,a vobec nebola planovana takze netusim kedy sme ju splodili 😀

luciky
10. sep 2013

@lasicka2 pokud máš pravidelný cyklus 28dní tak 10.-14DC. já mám cyklus 26-27dní a ovulka chodí 13-14DC 😉

kotatko1232
10. sep 2013

Ja mam Dievcatko a aj som velmi chcela tak som sa docitala ze to treba hned 2 den po menzese a vzdy rano alebo naobed vzdy tu istu hodinu

diusik
10. sep 2013

@jenyska4 mne obidvaja chalani vysli podla toho s teraz vychadza dievca.tak som zvedava. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre