Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bobocka
26. nov 2011

@jananis ty sa tes ak vobec otehotnies z toho jedneho 😀 😀 😀 ale nie,podla toho co sa hovori,ze dievcatka pred ovu a chlapci po alebo cez,tak kludne mas velku sancu na bambulku ak sa vam otehotniet podari 🙂

jananis
28. nov 2011

@bobocka ale my už sme tehu

bobocka
28. nov 2011

@jananis jaaaj,tak potom kludne ruzovu vybavicku podla mna riesit mozes 🙂

jananis
29. nov 2011

@bobocka no tak to mi potom pekne fandíš, dakujem, uvidíme co povie doky na uzv o 2 týž...

bobocka
30. nov 2011

tak ze aka vec sa mi stala-dnes rano som si robila test a zrazu dve palicky.ja cela happy hrochy,ze som tehu a potom som si vsimla,ze to bol ovu test!!!! je normalne mat dve palicky na ovu teste v 28dc??? 😕

moncicip
30. nov 2011

@bobocka Moze byt, kamoska si tak robila ovu test lebo iny nemala a potom bola skutocne tehotna.

bobocka
30. nov 2011

@moncicip no lenze mne potom spatne tehu test vysiel negativny.tak ja teraz fakt neviem.proste prvy test dve palicky,ja hned panika so stastim,uz som rozmyslala ako to vecer drahemu poviem a potom som si uvedomila,ze som to brala zo zltej a nie ruzovej krabickya veru,dve palicky boli na ovu teste ☹ a potom som este v sebe nazbierala poslednu volu sa vycikat a v priebehu 30min od prveho rannajsieho mocu som cikala zas,to som si uz tehu test spravila a ani naznak po duchovi.som 28dc.minuly mesiac som mala ms po 29dnoch.ale mam nepravidelny menzes a v priebehu roka mi chodi medzi 29-35dc.ach jaj. a tak som sa tesila ☹strasne tuzim po miminku.cely mesiac sa sledujem ,kazde najmensie pichnutie v podbrusku vnimam...

moncicip
30. nov 2011

@bobocka Ja viem ze sa mi to lahko povie ale snaz sa na to mysliet co najmenej lebo obycajne ked nieco velmi velmi chces tak to just nejde. Takze silno drzim prsty aby si sa coskoro dockala vytuzeneho babatka.

bobocka
30. nov 2011

@moncicip no vsak nic ine mi ani neostava.k malemu sme sa dopracovali ako slepe kura k zrnu 😀 teraz je to len prvy mesiac snazenia.asi privelke oci mam ak som si myslela,ze to hned vyjde 😖

moncicip
30. nov 2011

@bobocka Mozno ano a mozno dostanete darcek pod stromcek oneskorene tak ako my pred rokom 🙂

bobocka
30. nov 2011

@moncicip kiezby 🙂

moncicip
30. nov 2011

@bobocka My sme to zistili 3dni po vianociach.

bobocka
30. nov 2011

@moncicip krasne 🙂 ja som uz chcela mat sono fotecku pod stromcekom-ach ta naivita moja ☹

moncicip
30. nov 2011

@bobocka Neb raz sa to musi podarit len sa snaz na to nemysliet. my sme s muzom "neriesili" a ono sa to poriesilo aj same .)

keenfan
30. nov 2011

@bobocka ahoj sorry ze sa miesam do diskusie, tiez by sme chceli druhe mimi, najlepsie dievcatko..a tiez ma prekvapilo ze to nejde 😒 a to sa vice-mene nepravidelne snazime od marca...sice s nejakymi prestavkami, ale aj tak..

sepi
7. dec 2011

@keenfan Ahoj, no my sme na tom podobne...máme dva a pol ročného chlapčeka a teraz by sme radi druhé, samozrejme, že by sa hodilo dievčatko 😉 Pri malom som otehotnela ani neviem ako a teraz nič ☹ všetky moje kamarátky hovoria, že druhé už nejde tak ľahko a niektoré z nich skúšali aj rok-dva, kým sa im to podarilo. Takže uvidíme, ako to pôjde nám. Ja som si pre istotu dala urobiť výpočet u Dr. Jonáša na výpočet pohlavia, tak skúšame podľa neho. Zatiaľ som vyskúšala len jeden termín pre splodenie dievčatka a v podstate ešte ani neviem výsledok, pretože to bolo len teraz 26.11. Tak som zvedavááá, no nedávam tomu príliš veľké nádeje, žeby mi hneď prvý "vhodný" termín vyšiel. Pekný deň a držím palce 🙂

strihalka
8. dec 2011

ahojte, tak moc jsme si prali devcatko a vsude nam vychazel chlapecek....asi jsme prirodu premluvili a cekame babu.)

dadak
9. dec 2011

@strihalka jeeeeeeeeeej, gratulujem....ja som inac dnes nakupila krasne ruzove vecicky...vychutnala som si to...tak uz len ostava dufat, ze tomu nasmu krasnemu darceku nenarastie pipik...😀

zuzi243
9. dec 2011

Aj ja som chcela babu 🙂 takže sme skúsili 3 dni pred ovulkou + čínsky kalendár + Dr. Jonášov výpočet (hneď prvý termín a bolo) a dnes doktor povedal že chlapec, Takže asi nič nepomôže a tá najrýchlejšia spermia to rozhodne 🙂 🙂 🙂

lumimi
9. dec 2011

nám sa baba podarila náhodou, Mali sme asi po troch týždnoch dvakrát sexik pred ovulkou, potom sme chytili obaja chrípku a teraz sa tesíme z našej bambule.

keenfan
12. dec 2011

@sepi ahoj, jee tak to je mile, mame chlapcova chceli by sme dievcatka, tak snad k nam bude panbozko stedri a dopraje nam...a Tebe to mozno vyjde este pred Vianocami, to by bol krasny darcek, co? 🙂
mne akurat skoncila mrcha, tak tomu nedavam velke sance na tento cyklus, lebo v case ovu tu budeme mat navstevu takze asi tazko budeme moct kopulovat 😀 😠
veru...nejde to len tak, tiez ma to trocha mrzi ale este som v pohode, neberieme to tak uplne vazne ze by som si merala teplotu a zistovala kedy presne mam ovu, ale aj tak je to obcas stresujuce...
a to si si ten vypocet dala robit unho cez tu jeho ofic stranku? lebo ja som nieco nasla na nete, ale to je asi len tak, lebo ked som tam zadala tie udaje tak mne to vyslo ze by sme sa mali snazit presne vtedy ked mam kramy 😕 co je mozne asi tazko...tak neviem...

sepi
14. dec 2011

@keenfan Ahoj, no ja tiež zatiaľ vôbec nestresujem, veď stres by tomu len uškodil. Skôr to nechávame na prírodu, aj tak sme voči nej bezmocní, nie? Ten výpočet som si dala urobiť tak, že som mu zavolala a poprosila ho o prihlášku, ktorú mi obratom poslal mailom. Vyplnila som ju, previedla peniažky na jeho účet a o tri dni mi mailom poslal hotový výpočet na 12 kalendárnych mesiacov. Dosť som čítala o jeho metóde, tiež rôzne recenzie na nete, tak som si povedala, že vyskúšam. Jeho metóda je neškodná, ide len o tie jeho „vhodné termíny“. Ináč...to, čo si spomínala, že ak máš krámy a vhodný termín padne presne na ten deň, nevadí. V jeho pokynoch sa píše, že menštruácia nemá žiaden vplyv na vhodné termíny. Dokonca tam píše, že je tam vysoká šanca na oplodnenie. Z logického hľadiska je to dosť nemožné, ale keď som čítala rôzne recenzie, tak sa tam niektoré ženy vyjadrovali, že im to naozaj vtedy vyšlo. Niektoré tam dokonca písali, že sa roky snažili o bábo, merali si bazálnu teplotu, ovulačné testy, vyšetrenia a nič a nakoniec im Jonáš vypočítal „vhodný termín“ cez krámy a prvý pokus vyšiel. Takže na tom asi niečo bude. Mimochodom, ak si plánuješ dať vypočítať pohlavie, musíš poznať na 4 minúty presne svoj čas narodenia. Neviem, či o tom vieš, tak upozorňujem 😉 Tak Ti držím palce a dúfam, že čoskoro si napíšeme o dvoch paličkách 🙂 Pekný deň

sepi
20. dec 2011

@jamajka Ahoj, čítam Tvoje príspevky ešte z roku 2008 lebo aj mňa momentálne začala zaujímať táto téma 😉 Máme 2,5 ročného chlapčeka a teraz začíname premýšľať o druhom dieťatku, no a samozrejme by sa hodila sestrička. Čítam, že si mala výpočet od Dr. Jonáša a že si mala dvoch chlapcov, no a potom tretieho 🙂 mňa by len zaujímalo, či ste sa radili jeho výpočtami a napriek tomu sa vám zadaril opäť chlapček? Ja som si dala urobiť tiež tento výpočet, tak chceme skúšať podľa neho...tak uvidíme, ako to dopadne. Ináč aj môj manžel má brata, jeho otec má len brata a bratov manžel má dvoch synov 🙂 takže tiež je tam silná genetická predispozícia mužského pohlavia. Mňa len zaujímal ten výpočet, aby som do neho nevkladala príliš veľké nádeje...jooooj, ale....tešila by som sa, véééľmi, ak by Boh dal. Pekný deň 🙂

jamajka
autor
25. dec 2011

No mali sme výpočet, a tam sa striedali pravidelne každý druhý mesiac, dievča, chlapec, a v ten mesiac, keď sme my splodili Adamka, bolo dievčatko, ale určite sme ho nesplodili v ten deň keď písal dr. Jonáš, bolo to pár dní predtým, takže nemôžem na ten výpočet nadávať. My sme si totižto mysleli, že ešte máme neplodné dni a splodili sme nášho Adamka, tak čo už. Neviem, keby sme počkali tých pár dní či by to bola baba ale v tie dni som už mala mať akože neplodné, tak neviem či to funguje a ako to funguje.

sepi
28. dec 2011

@jamajka Ďakujem pekne za odpoveď...fakt ma zaujímalo, či vám ten výpočet vyšiel alebo nie. Hlavne, že máte zdravé detičky, to je jednoznačne najdôležitejšie 😉

bernusca
2. jan 2012

http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi

na tejto stranke je zadarmo jonasov vypocet
1.date special charts
2.vo vybere uplne posledne:lunar phases fertility calendar
3.zadate datum pocatia
4.nasledne si vypyta vase udaje
skuste a porovnajte s jonasovym vypoctom,tu je to zadara

bobocka
3. jan 2012

@adunka73 neveriiim.to je uzasne!!!! teraz som si pzorela tvoj pas a 4dietatko je chlapcek!!!!! tak predsa ako si chcela 🙂 po troch babach mas chlapceka 🙂 tesim sa velmi 🙂 ste museli byt riadne prekvapeni 😀

luciferova
3. jan 2012

@bernusca ale jonas ma opacny, napise mi, kedy mam pocat ked chcem chlapca/dievca 🙂 tuna mam zadat, kedy som pocala 🙂

luciferova
3. jan 2012

a este sa treba aj registrovat?

tynamartina
5. jan 2012

Ahojte všetky túžiace po dievčatku.Aj mám doma už dvoch chlapcov a rada by som k nim pridala rozkošnú princezničku. Teda čítam a čítam čo tu píšete no a najpravdepodobnejšia sa mi zdá tá teória zo spermiami a ich "životnosťou".Takže 4 dni pred ovulkou. Škoda že neexistuje percentuálna úspešnosť.Na Jonáša a iné výpočty neverím.Takže asi skúsime overiť teóriu 4 dni pred ovulkou 😉 . No ešte nevieme kedy sa na to dáme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre