Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

bashka
14. apr 2012

požičiam manžela, ona má baby už 3 😀 Ale nie, nech vám to všetkým výjde teda 🙂 🙂 🙂

boska79
14. apr 2012

@bashka ja mam troch chlapcov. 😀

bashka
14. apr 2012

@boska79 jeeeeeeej, vymenime? 😀

boska79
14. apr 2012

@bashka 😀

bashka
14. apr 2012

@boska79 ja by som este jedno brala...a kludne aj dievcatko...vsak je to jedno, hlavne nech to neni krokodíl 😉

boska79
14. apr 2012

@bashka ja tiez myslim zeby to bol zase chlapec.. ale ja uz potrebujem ist do prace a medzi ludi... na par rokov..a potom...ktovie?? clovek niekedy planuje a sa to zmeni...

boska79
14. apr 2012

@bashka a fakt myslim ze ci tri alebo styri deti, tak to uz fakt jedno.. ja uz zo sebeckeho dovodu ze tehu, brucho.. to uz nie. uz ten porod...to sa da. ale to uz som mimo temu...

kazdopadne hlavne najmladsi syn mal byt podla teorii ovu, kalendarov vsetkych moznych a neviem coho vsetkeho dievca 😀

stvura
14. apr 2012

@bashka no herecka, takto verejne ho pozicias? Moj tiez tvrdi ze vzdy vie co robi (resp. spravil)...stale mu to vychadza musim povedat, este sa nesekol 😀

bashka
14. apr 2012

@stvura ja sa zas riadim tym, ze vraj jeden chlap vie len jedno pohlavie robit, ked uz je tam druhe uz je to podozrive 😀 😀 😀 Takze som spokojna 😉

stvura
14. apr 2012

@bashka moje su obe jeho kopie, mala uplne dokonala, takze ich veru nezaprie 😉 ...ved pridite uz dakedy s kockami kuk 😉 🙂

bashka
14. apr 2012

@stvura vsak jasne, Zuzi je cely tato 🙂 No ved niekedy dohodneme, ked budete zabyvaní 🙂

jana181
15. apr 2012

@ bettynka222. Vraj ze Beckhamka , bola na acid diete. som to vycitala z netu. Ja sa snazim nepit, kavu, kolu , ja nejak masa nemusim, pijem acid mlieko a vela mliecnych vyrobkov a magnesia. A asi zacnem pit aj vino hahaha. Ja sim tiez myslim ze to je skor o nahode. nasa jedna suseda mala 5 chlapcov a druha zas 5 dievcat. Kamoska teraz porodila 4 dievcatko . tak jej vravim ved ako to robite ked mate same dievky 😉)) Som povedala muzikovi zew teraz sex bude kazdy den aj cez ovulku a v tedn den vypijem liter vina . moj sa smeje ze ci si ma zobrat aj volno na ten nas sex , lebo ked vecer pride je unaveny jak kon 😢

sepi
15. apr 2012

@bettynka222 Nooo, tak predsa si nieco dodrziavala 😉 Ja si aj tak myslim, ze je to vsetko o prirode, ako si to zariadi a ako to chce ten tam hore 🙂 No a drzim palce, aby ta Tvoja kontrola dobre dopadla. Teraz si musis davat velky pozor na brusko, drzim palce 🙂

hankamisa
15. apr 2012

ahoj,tak já skoušela několik teorii a musím říci,že to sedělo v rodině každému skoro vše.nejlépe vyšla teorie stáří krve tak se toho budu držet a doufat,že nám k 2 klukům přibyde holčička.takže jsem skombinovala vše dohromady a nejlépe mi vychází léto příštího roku.tak mám aspon čas se připravit.

horalocka
16. apr 2012

Ahojte babule, mozem sa k vam pridat? Mame skoro dvojrocneho synceka, tak sme sa rozhodli, ze by k nemu mohla pribudnut sestricka. Ked som s nim bola este tehotna, mysleli sme si, ze cakame dievcatko, pretoze nam na 3D tak povedali. Az mesiac pred porodom sme sa dozvedeli, ze to nakoniec bude chlapcek. Teraz by sme chceli velmi dievcatko. Tento mesiac sme to skusali zarucene pred ovulaciou a neviem ci si to namyslam, ale uz zacinam mat tehotenske priznaky. Cez ovulaciu som mala dost velke bolesti brucha, co inokedy nemavam a mam dost citlive prsia. Este je skoro na test, musim este aspon tyzden pockat...

sepi
16. apr 2012

@horalocka Ahoj, jasné, že sa k nám môžeš pridať 😉 ...snáď Ťa Tvoje pocity neklamú a snáď to naozaj vyšlo. Ja som mala tiež hneď od začiatku také pocity ako Ty, no z časti som si myslela, že sa na to len príliš sústredím a že si to možno namýšľam. No a nenamýšľala som si to, moje telo ma nesklamalo 🙂 Sme síce ešte len na začiatku, ale veríme a dúfame, že bude všetko v poriadku. No a tiež by sme veľmi, veľmi radi to vytúžené dievčatko, ale určite budeme šťastní aj za chlapčeka, to je jasné 😉 ...len nech je drobček ok, to je najdôležitejšie! A skúšali ste okrem styku pred ovulkou ešte niečo? Tak držím silno palčeky, aby bolo Tvoje tušenie správne 🙂

horalocka
16. apr 2012

Ahoj @sepi, dakujem Ti 🙂 Praveže okrem toho, ze sme sa milovali pred ovulaciou, som nic ine neskusala, nejako som ani nestihla, lebo sme si povedali, ze sa proste zacneme snazit a pravdupovediac necakala som, ze to vyjde na prvy raz...Teda ja si len myslim, ze to vyslo, lebo taketo pocity naozaj nezvyknem mat...Som naozaj velmi zvedava, ci sa zadarilo... Jasne, ze keby bol chlapcek, budeme sa tesit tiez, ale po dievcatku velmi tuzime, vzdy som chcela mat parik... 🙂

karinkaeich
17. apr 2012

@horalocka ahoj. ako keby som citala o sebe 🙂 mame doma 20 mes. synceka, kedy nam na sone tvrdili, ze je to dievcatko, a neskor, ze asi chlapcek, tak sme isli rodit prekvapenie. aj mi to bolo trosku luto, kedze dnes uz kazdy vie, co bude mat. aj som sa citila skor na dievca. no nic. sme stasti, ze maly je zdravy a robi nam radost. teraz sme sa dali opat na snazilkovanie, vysadila som hak, a tiez netusim, ci sa hned prvy mesiac podarilo alebo co. uplne sa nepoznavam, bolest v podbrusku, prsia, nalady atd. tiez sme sa snazili viac pred ovu, tak uvidime. ms mam dostat za tyzden, takze v podelok alebo utorok testnem. i ked uz ma palia ruky, no nech nie som sklamana. drzkam palce a daj vediet ako ste dopadli 🙂

crawler
17. apr 2012

@horalocka ahoj 😉 my máme taky skoro 2 letého syna a první pokus o druhé dítko jsme učinili ted v dubnu a to právě milováním 3dny před ovulací...tak jsem zvědavá, zda se vůbec zadařilo a jestli, tak schválně zda to bude holčina 😀

d.aniela1
17. apr 2012

ja mam dva kluky a holcicku ,,no snazila jsem se a muj navod je tu haha, jestli se to tak da napsat,,i kdyz si myslim ze to je porad na tom chlapovi a jejich ocascich,, 😀 😀

nekolik dni pred ovulaci,,,,byla jsem mirne ovinena alkoholem, 😀 😀 😀 ,,a lezela jsem potom dlouho na boku

tak drzim vsem o chteji holcicku palecky,,,,protoze je to neco uzasneho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,,

horalocka
17. apr 2012

@karinkaeich ahoj..juuuj to ma tesi, ze sa tu nasiel niekto s podobnym osudom.... 🙂 Ja som tiez isla rodit prekvapenie, aj ked mi povedal lekar pred porodom, ze 100% chlapcek, nejako som nemohla uverit a v kutiku duse som dufala, ze to bude dievcatko...Nie preto, ze by som nechcela chlapceka, ale preto, ze skoro cele tehotenstvo sme mysleli, ze cakame dievca, aj sme ho tak vnimali...Nasho synceka by som nevymenila za nic na svete, je naozaj sikovny a zlaty...Nas anjelik...Hlavne, ze su tie nase dietky zdrave...Ale keby som to mohla nejako ovplyvnit, bola by rada, keby sa nam teraz podarilo to dievcatko... 🙂 Ja som dnes kupovala test a tiez by som sa chcela testnut v pondelok na moje narodeniny... 🙂 Tiez uz ma ruky palia, som strasne nedockavaaaa...Ale aj tak sa mi to zda na priznaky prilis skoro, no uvidime...Aj ty daj potom vediet ako ste dopadli, drzim palce 😉

horalocka
17. apr 2012

@crawler ahoj 😉 tak silno drzim palceky nech to vyjde, aj to tehotenstvo aj to dievcatko... 🙂 aj ja som zvedava ci ta metoda pred ovulaciou funguje....no uvidime...daj vediet ci sa zadarilo...🙂

karinkaeich
17. apr 2012

@horalocka tesim sa na odpoved v pondelok (pripadne cez vikend), to uz budeme caa25-26 dc, kedy by sa // mohli objavit. deticky by boli narodene na prelome rokov, no super 🙂

crawler
17. apr 2012

@horalocka děkuji a samozřejmě taktéž držím palce a určitě písnu 😉 ms má dorazit za 5 dní, tak jsem netrpělivá 🤐 co Ty 😉? 😀

horalocka
17. apr 2012

@crawler mne az za tyzden 🙂

horalocka
17. apr 2012

@crawler inak pozeram tvoj fotoblog a tvoj maly sa mi veeelmi podoba na toho mojho... 😀

crawler
17. apr 2012

@horalocka no jo, blondýni naši zlatí, co? 😵 tak nám držím pěsti ať nedorazí 😀

bettynka222
17. apr 2012

@sepi ahoooj 🙂 hematom sa vstrebal - comu sa velmi tesim 😵 ale zas tento dr nevidel srdiecko. ale este nestresujem, lebo v piaotk som bola u sukromneho a ten ma novsie sono, tak asi preto. a navyse som tam vtedy ja to srdiecko tiez este nevidela (zdalo sa mi to skoro ajtak). kontrolu mam az o 2 tt, tak som zvedava ci zas dovtedy vydrzim 😀 ale je mi az moc dobre na to ze som tehotna - je mi zle iba od hladu....ty si na tom ako?

bettynka222
17. apr 2012

@jana181 no, ja vino tiez nemusim 😝 ok, tak ty testuj tu kyslu dietu a ja otestujem tu ovulaciu 😀 nech mozme nabuduce skusat znova ak to nevyjde 😀 ale inak pri malom som s apremahala a nasilu som pila portske (co je vlastne tiez vino, nie?) kazdy vecer povinne kvoli krvi a tlaku...takze neviem teda 😝 😀
tak plodte rano, vtedy je to vraj najlepsie - som kedysi citala 😉

bettynka222
17. apr 2012

@horalocka ahoj, tak som na tom podobne ako ty 🙂 chcela som zacat skusat v lete, pripadne po lete pracovat na dievcatku...ale v marci sme si raz nedali pozor hned po ms a akosi som z toho otehotnela 😀 no ale este je skoro na nejake zavery, uvidime, ci babo vydrzi... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre