Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

ivaana2
23. máj 2011

ahoj babulky...aj my sa snazime....tiez sme tak nejak 4dni pred ovulkou tak som zvedava ...no a tiez by som chcela strasne aby to bolo dievcatko uz mam dvoch syncekov doma..tak by sme radi do tretice babu....uvidime ....tinika to co si pisala podla veku krvi...tak jednej holke to nevyslo...tak to je asi nahoda .. a stym cinskym kalendarom je to najvacsia blbost ...podla neho mi vychadzali baby ..

silvinusik
23. máj 2011

skuste tento link: http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka... mne to vyslo a nielen mne 🙂)))

julia123456
24. máj 2011

Ahojte, no ja som tiež mala výpočet od Dr. Jonáša. Tiež som bola veľmi sklamaná. Prišlo mi to strašne neskoro a to som tam ešte musela 4x telefonovať, čo sadeje s mojim vypočtom. No a ked mi to už po dlhom čase prišlo domov,.......hroza......zdrap papiera. Trochu som si poplakala, ale prešlo to. Kamarátka mi poradila jednu spoločnosť z Topoľčian, ktora taktiež ráta pohlavie dieťaťa a ktomu aj zdravie. Ona je veľmi spokojná s výpočtom. Keďže túžim po chlapčekovi, dala som si u nich vypočítať výpočet určený len na pohlavie chlapca aj s rizikom potratu. Je síce drahší ale nevadí. A to narozdiel od Jonáša mi už 2x telefonovali. Vidieť že sú seriózna spoločnosť. Už budúci týždeň by som mala tento výpočet mať. Už sa veľmi teším. Dám Vám potom vedieť. Držte sa

lucia3333
24. máj 2011

@julia123456
Ja mám tiež dobré skúsenosti s touto spoločnosťou, tiež mi volali, keď mi posielali výpočet, lebo mala som tam najlepšie dni tesne v čase keď mi mali výpočet poslať a pani mi volala , že ak by ten výpočet nestihol prísť včas, povedala mi deň aj hodinu..kedy máme začať pracovať na dievčatku...(poslali mi to aj mailom aj poštou) To je moc milé a pozorné, neviem či to dáka iná spoločnosť robí... Kamarátka keď volala Jonášovi,že či jej vráti peniaze dosť nepríjemne ju odbil.. nemala z toho dobrý pocit.. Takže ja vravím jedno: Neverte, ale overte si..

dermakova
24. máj 2011

@julia123456
nechcem moc sklamat, ale mala som moznost vidiet oba tie vypocty, lebo kamartka bola po 2potratoch a vyhodila za to 60 eur, potom si todala urobit u Jonasa a veru povedala, ze nevie, akoby to dopadlo, keby sa podla toho riadila...
podla Jonasa ma doma krasnu zdravu dcerku.. 😉
no a mne chlapcek taktiez vysiel, tak verim, ze za chvilu bude aj dievcatko...

ivaana2
24. máj 2011

baby nechcem vam brat iluzie...ale podla mna su to podvodnici ...ved kolko je takych stranok ..samozrejme ze su ziskovy , lebo vzdy je ta moznost 50na50...ked im to vyjde tak su ospevovany ze ako to funguje a ked nie tak vratia peniaze, (teda neviem ako pri tejto)...stale sa im to oplati.a zaujimalo by ma ze cim argumentuju .neviem mne to pride az moc jednoduche na to aby to bolo skutocne..kazdopadne som zvedava ze ci vam to babenky vyslo...

ivaana2
24. máj 2011

prepac dermakova ale napisala si to tak divne ze som nepochopila ako si to myxslela...tak pomohol jej jonas ci nie?? 😒

dermakova
25. máj 2011

@ivaana2
no ono islo o to, ze z tych topolcian jej doporucili terminy, ktore Dr.Jonas absoutne nedoporucoval... 😒
takze sa nakoniec riadila podla vypoctu Dr.Jonasa, pretoze povedala, ze kto to vymyslel a robi s tym x rokov, tak asi vie ako to funguje. No a mala pravdu, pretoze ostala v termine s dobrou zivotnostou tehotna, tehotenstvo prebehlo bez komplikacii a aj to dievcatko sedelo... 😉
kazdy podla skusenosti odporuca. Ja tiez nebudem vykrikovat, ze to nefunguje, ked to bude chlapcek, ak som otehotnela teraz v maji.Nedodrzali sme pokyny a nie je zarucene to nase dievcatko. 😎 Uvidime...
no a ja som minule na pieskovisku stretla maminu s 3chlapcekmi a jak sme sa rozpravali, tak ten posledny bolo zarucene dievcatko podla spominanej spolocnosti z topolcian. 😉

gazela00
27. máj 2011

ja by som sa nespoliehala na nejaké termíny, ktoré mi niekto určí

ivaana2
27. máj 2011

ja neverim tomu ....kazdy gynekolkog vam povie ze je to nerealne atd... ved ide len o prachy....je to len o stasti...tym ktorym to vyslo to bola nahoda ...len ze aj ja uz som v stave ze urobim svoje maximum aby to bolo dievca ...pre niekoho kto strasne tuzi tak ako ja si povie ..ale co ak..keby som vedela svoj presny cas narodenia tak to mozno skusim.....jedine co mu verim je to skusit pred ovulkou ..ale to nieje zarucene ale aspon trosku realne...mate s tym nejake skusenosti??? popripade s meranim BT??

helcenka
27. máj 2011

@ivaana2 - mám dvě dětičky - jak můžeš vidět v pase, obě dvě děti byly počaté před ovulací - takže u nás to bylo 50 na 50. Takže to není moc spolehlivé, ale koukni do IP. 😀

ivaana2
27. máj 2011

baby tak ja nakoniec skusim toho jonasa aj ked som popravde bola spociatku skepticka....ale clovek nikdy nevie...mna odradzalo vela zien ktore pisali ze to nevyslo atd...ale ked tomu budete verit a postupovat presne podla jeho navodu tak sa postasti hadam aj nam co velmi tuzime po krasnom zdravom dievcatku 😉 este tak zistit presny cas narodenia....neviete ako si to mam zistit???

dermakova
27. máj 2011

@ivaana2
no ja prave cakam na den, ked budem moct testnut, ci by nam vysiel hned prvy termin. 😉
takze isto to tu potom napisem, ale prve vyslo, tak verim, ze vyjde aj druhe.
hodinu skus v tvojej zdravotnej karte alebo sa spytaj maminy. 🙂

ivaana2
27. máj 2011

no v karte som nemala a mama nevie s presnostou...a ty mas od neho ten vypocet????

ivaana2
27. máj 2011

myslim od Jonasa

dermakova
27. máj 2011

@ivaana2
uz druhy.
Sme sa snazili o mimi a stale nic. Som bola z toho dost na prasky uz...tak som si dala urobit vypocet a lala za par mesiacov spm bola tehotna. 😀 😀
takze teraz sa na to taktiez spolieham. 😉

anjelicek26
27. máj 2011

@ivaana2 - v zapise o porode predsa musi byt aj cas narodenia. Ja to mam napr. v detskej karte tiez poznacene, hodinu a aj datum narodenia. Takze bud prislusna matrika, porodnica alebo tvoje detske zaznamy. Ja som sa narodila 06:31 rano, moja dcerka 04:35 a syncek 05:34 🙂

syslica
28. máj 2011

@anjelicek26
@ivaana2
Najskôr odporúčam nahliadnuť do svojej karty, potom sa obrátiť na pôrodnicu. Na matrike záznam o hodina narodenia neevidujú. Inak ja mám ten istý problém: neviem, kedy presne som sa narodila. Mama si nespomína, v karte žiadny záznam nemám, pôrodnica už neexistuje a záznamy o mojom narodení by aj tak už boli skartované, lebo ich uchovávajú len tuším 20 rokov ☹

ivaana2
28. máj 2011

dakujem kocky.....ale v karte to nemam to som pozerala.....no este tu porodnicu ale ci to tam budu mat ako pisala syslica uz to moze byt skartovane ☹

dadak
29. máj 2011

@syslica caaaaaaaaau syslica...davno som tu nebola...tak co? pokracujeme vo vypoctoch na dievcatko? ty kokso...ja mam obdobie, ked velmi chcem, a potom pride obdobie, ked rozmyslam, ci nie je to takto uz dobre, chlapci su uz vacsi....vies co myslim...som asi nenormalna...ze? ale dievcatko chceeeeeeeeeem...nejake nove poznatky? 😀

syslica
29. máj 2011

@dadak Viem čo myslíš 🙂 , u mňa je to podobne, tiež si niekedy poviem, koza stará, načo ti je treba ďalšie bábo... ale keď ja by som tak rada chcela vedieť, či sa aspoň tá syslinka bude na mňa trochu podobať, keď chlapci sú nefalšované sysle po Prototype všetkých sysľov 😀 ...
Inak na nič prevratné sme tu v téme zatiaľ neprišli, akurát rozoberáme, nakoľko je pri výpočtoch Jonášových aj iných astrologických dôležitá hodina narodenia. Čím presnejšie, tým lepšie, samozrejme, ale pokiaľ viem, aj na www.chlapecdievca aj www.antear.sk je možnosť výpočtov, keď matka nevie presnú hodinu svojho narodenia - treba sa asi informovať priamo u odborníkov, ktorí výpočty zostavujú.

ivaana2
29. máj 2011

no ano ale tie co si menovala su prave podvodnici , ktorym ide o prachy ..takze im je nejaky presny cas na dve veci 😀

syslica
30. máj 2011

@ivaana2 Nuž áno, o reálnej percentuálnej úspešnosti sa nedozvieš, lenže ten istý prípad je aj s Jonášom. mnohým pomohol, uznávam, ale takisto mnohým nie... čiže aký je záver? Treba to nechať na prírodu (škooooda ☹ ).

ivaana2
30. máj 2011

a ty poznas pripady ktorym to s jonasom nevyslo??? tiez si myslim ze to je tak 50 na 50

kalo
30. máj 2011

Holky, zkuste čtvrt roku před plánováním začít s dietou...(lépe oba rodiče, ale máma by měla stačit.... 🙂
Na holčičku: nesolit, hodně mléka a mléčných výrobků, rýže, ovoce, lehká strava, červené víno, nejíst / nebo málo/ masa....
Na kluka: hodně solit, žádné mléčné výrobky, nezdravé a tučné věci typu salámy, paštiky, brambůrky... a hodně masa- hlavně červené..

http://www.porodnice.cz/chlapec-devce-aneb-je-m...

Tohle funguje...ono např.vegetariánkám se v 88% rodí vždy jen holčičky, páč nebaští maso 😉
O stravě a působení na to, co se vám narodí, lze hodně dohledat na internetu. Je to velmi logické- klučičí embryo je cilivější a potřebuje v těle matky mít pocit jakéhosi dostatku všeho (proto se doporučuje i mírně přibrat).....Zato holčičky jsou silnější a odolnější a proto se rodí většinou hubeným ženám s pročištěným tělem, které jí hodně střídmě

reanda
30. máj 2011

@kalo to sa mi zda dobra hovadina 😀 moje sestry su vegetarianky a kazda ma parik 🙂 a moje najoblubenejsie jedlo je dobre slane maso, takze uvidime

ivaana2
30. máj 2011

no ale to je riadna hovadina ...to su typicke babske rady ako sa utesit ...

tinika
30. máj 2011

@kalo no keby som začala s tymi mliečnymi vecami, tka nie ze otehu ale sa zos.... 🙂 lebo ja mlieko nemozem a neverim tiez takym poveram .) a ze vela solit na chlapca, sak to skodi 🙂) a ked mi nechut slane tak sa budem nutit 🙂)

tinika
30. máj 2011

@ivaana2 ved ja tomu tiez neverim 🙂 ja len ze men to vyslo a to ja pri svojom stasti take veci u mna neplatia .) ale to len tak pre zabavu či to vyjde zase 🙂 určite by som nechcela otehu preto ze v tabulke vychadza baba abo chalan .)) a v dnesnej dobe ked sme radi ze sme tehu vobec uz duplom 🙂)

tinika
30. máj 2011

a tie terminy .... ja som mala dost nervy ze sme museli snazit ked bola ovu strasne ma to obmedzovala bo som na to velmi myslela a sa nedarilo, ked som to vyhodila z hlavy zadarilo sa .)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre