Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

dianka3
25. sep 2011

@dadak ja tiez nemam chut na sex uz od 6 mesiaca, asi to bude tym bruskom aj hormonmi. ale aj pri chalanoch som nemala na sex chut, Ale sranda je ze sa mi kazdy den o tom sniva 😝 😀
Inac ten test s tou sodou funguje? ale asi len v prvom trimestri ze? 😅

dadak
25. sep 2011

@strihalka tak vela plusov na t u babu..na tu frekvenciu sa opytaj doktora...ale povedz ze ta to len tak zaujima, bo ta vysmeje ako mna, ked mu povies, ze to chces vediet kvoli tomu, ci je tam baba alebo chalan..hihi...mne z ranneho mocu nepenila a pocula som ze by to mala byt baba..tak uvidime..zajtra daj vediet..
@dianka3 skus si ho urobit aj teraz, sak nic za to nedas..ale z ranneho mocu...bo neskor vysledok ovplyvnuje aj to co zjes a vypijes...
ozaj, vies o tom, ze sny sa plnia? 😀 a kedy ides na dalsiu kontrolu?

dianka3
25. sep 2011

@dadak 😀 😀 😀 no teraz si ma rozosmila 😀 ano s tymi snami mas pravdu 😝 no ale co zmozem ked ani nemozem? hlavne sex nemozem ,lebo ked som pri predoslych tehu mala sex hned toto spustilo moje kontrakcie, lebo spermie drazdia krcok. a uz nebudem riskovat a radsej si na ten poriadny sexik pockam 😝 inac ja som mala sex uz 9 dni po porode 😝 a ako to s tou sodou funguje?

dianka3
25. sep 2011

@dadak no a dalsi kontrolu-poradnu mam teraz v stredu

d.aniela1
26. sep 2011

@dadak ju sodu jsem zkousela ale penilo to jen chvilinku a lehce,,atakze netusim,,no tak uvidime,,no je pravda ze do 20tt to neni jisty ja o dr podle utz ze holcicka pri dominikovi a na sale je to kluk sok jako prase,,,takze jedu pak do specializovaneho utz kde to snad bude jistejsi 😉 😀 😀

d.aniela1
26. sep 2011

@dianka3 no u tebe jsem z tou sodou zvedava teda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadak
26. sep 2011

@d.aniela1 fuha...tak dufam, ze moj doktor sa nepomylil...juuuuuj...a tak som sa uz tesila...ja mam ten specializovany uzv 17/10, takze dam ti urcite vediet, ked budem po nom... mne maju dnes volat vysledky AFP...tak som zvedava...
@dianka3 neboj, vsetko je v poriadku a este si na babatko takych 7 tyzdnov pockas... daj vediet...dobre?
inac ten test sa robi vraj takto:do poharika si daj velku lyzicu sody bicarbony a ocikaj to...ak to peni, vraj je to chalan, ak nie, tak je to baba...ale kazdy hovori inak...a mal by to byt ranny moc...

d.aniela1
26. sep 2011

@dadak no jasne dej drzim palecky,,,moooooooooc

dianka3
26. sep 2011

@d.aniela1 no oki vyskusam to,ale az zajtra dnes som zabudla 😅 a tebe co vyslo? 😕

d.aniela1
26. sep 2011

@dianka3 no malicko to sumelo,,,ale nejak tomu neverim,,,prej dulezitejsi je vnitrni pocit matky,,,a ten tentokrat nemam ale za dominika jsem mela a to me tvrdili holku a ja neverila,,muj vnitrni pocit me tvrdil kluka 🙂 🙂 😉

dianka3
26. sep 2011

@dadak jasne ze dam ,neboj 😉 ale aj ty daj vediet lebo som nedockava 😵 a ten test skusim, no az asi zajtra lebo uz dnes je neskoro 😅 a ty si si to robila? 🙂

dianka3
26. sep 2011

@d.aniela1 ale dufam ze to bude holka 🙂 a mas viacej chut na sladke alebo? ako

d.aniela1
26. sep 2011

@dianka3 no tak nejak na oboje nemam nejak vyhraneny chute,,,??a ty??

januzza80
26. sep 2011

Ahojky holky,tak o tom testu slysim poprve.
Tak to vyzkousejte jestli to funguje.

dianka3
26. sep 2011

@d.aniela1 no ja spis na sladke, same cokolady alebo zakusky 🙂 ale ked som bola aj ja v 13 tt bolo to vseliako,ako u teba 🙂

dadak
26. sep 2011

@dianka3 tak u nas marcovky, sme to skusali...a uz dve baby cov edia presne ze cakaju chalanov, jedna dvojicky...tak im vobec nesumelo... a vraj to ma byt naopak..
ani mne nesumelo..tak som asi v riti...😀

januzza80
26. sep 2011

@dadak Ahojky tak kdyz to sumi tak holka a kdyz ne tak kluk?

dadak
26. sep 2011

@januzza80 uprimne? uz neviem...povodne co som citala a vsade pisali, tak to malo byt naopak...ak sumi tak kluk ak nesumi, baba...ani mne nesumelo, a dr. tvrdi ze je to baba...ale u nas v marcovkach si baby robili ten test a tie co cakaju chalanov a vedia to uz na isto, tak im to nesumelo... 😠 takze asi fakt u mna doktor prehliadol pindura...

d.aniela1
26. sep 2011

jak sumi tak kluk,,jak to nic nedela,,tak holka,,, 🙂 😉 😉 😉

ja to zkusim zitra rano tedy jeste naposled

strihalka
26. sep 2011

Ahojte, babulky, dneska jsme ocikala z ranni moci a nic, normalne vubec nic, ani sssssssss, ze by soda byla prosla?nebo to fakt vyjde a bude babulka:D

syslica
26. sep 2011

@dadak Alebo sódový test je na prd 😝 Nič si z toho nerob .... želám vám všetkým krásne zdravé dievčatká 😉 .

januzza80
26. sep 2011

Ja tomu moc neverim,je to vsechno babska povera.

januzza80
26. sep 2011

@dadak Ja myslim,ze neprehlednul a budes mit holcicku

funny
26. sep 2011

jeje, toto je dobra tema, ako pre mna 😀 ale pozeram, ze zakladatelke to moc nevyslo s tym tretim dievcatkom 🙂 ja som do tretice manzelovi slubila babulku, len tak sa dal prehovorit na tretie, lebo po dvoch chlapcoch by to chcelo zmenu a obaja sme si dievcatko velmi priali. 🙂 a ...... nevyslo ..... zasa chalan ako buk 😀 😀 😀 ale manzel ma aj tak pustil domov 😀 tak sa teraz tesime na dalsieho chlapca, len este nejake meno mu vymysliet, uz nam dosli napady 🙂 a pokus c 4 nebude.
vsetkym vam prajem, nech vam vyjdu deti podla vasich predstav, jedno ci dievcatko, ci chlapec, hlavne zdrave a vesele !

syslica
26. sep 2011

@funny Vieš, to asi každá z nás pozrela po prečítaní názvu diskusie ako to dopadlo jamajke... veľká podpora to veru nie je... a nikdy nehovor nikdy, možno bude aj štvrtý pokus 😉 ... inak so záverom úplne súhlasím!

januzza80
26. sep 2011

@funny Pekne jsi to naspala a kdybych ja mela dva chlapecky,tak bych do tretiho sla taky a sla jsem i do tretiho mimca,ikdyz uz jednu holcicku mam.Urcite vam bude delat jen samou radost a chlapecci jsou super.Preji pohodove tehu.

funny
26. sep 2011

@syslica a vies co? ja verim, ze sa jamajka aj tak tesi !!! a uz si to nevie inak predstavit! ked ich prvy raz drzis na rukach, tak aj tak zabudnes 😀 😀 ja si pomaly, ale isto, na tu predstavu zvykam, aj ked priznavam, na uvod to bol pre mna sok. ja som si fakt myslela, ze to tento raz vyslo. ale tak ma byt 🙂 hlavne, ze inak vyzera byt vsetko ok. viac mi netreba. a ma to aj vyhody, netreba nove veci, nove hracky 😀 😀 😀

leda ze by sa stala nehoda 😀 😀 😀 ale neviem, ci by som nebola matka samozivitelka 😀 tomu mojmu stacia dvaja 😀

syslica
26. sep 2011

@funny Veď jamajka sa teší, aj to potom v téme napísala, o pár strán nižšie .... je som túto tému prelúskala fakt poctivo od začiatku až do konca a teším sa so všetkými tehuľkami, jedno či bude bábo v modrom alebo v ružovom.
Môj manžel by rád celú sysliu kolóniu, a ja len potichúčky dúfam, že u nás ten tretí (zrejme posledný, no jeden nikdy nevie 😉 ) pokus dopadne naružovo ...

funny
26. sep 2011

@januzza80 u nas to nebolo len tym dievcatkom. vlastne to je uplne jedno, len bonus.
ja mam 2 surodencov a akosi som sa snazila uzavriet po druhom, velmi, naozaj velmi. mam dvoch chlapcov, zdravych, temperamentnych (az moc), aj by stacilo. vsetko by bolo jednoduchsie len s dvomi.
ale stale nieco vo mne nedalo pokoja, jednoducho to neslo. ja by som teraz, ked sme dospeli, si to bez mojich surodencov nevedela predstavit (nemame uzky kontakt, ale su tam, ked treba), chybali by mi. a chcem, aby chlapci mali tiez niekoho okolo seba, ked bude treba. znie to hlupo, ale je to taky silny pocit. ak to teraz vyjde, bude to v poriadku, myslim, ze ukoncime etapu malych deti 😀 a ja budem moc kludne spavat 😉

funny
26. sep 2011

@syslica och, to je super, ja som sa len tak sem tam zacitala, nie kompletne. velmi vam drzim palce! 😀 mojej mamke to vyslo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre