Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

tinika
3. dec 2013

@ivaana2 no skusala som skor pred ovu a aj tak chalan je :D teraz skusim este viac :D ten mesiac asi nevyjde bo maly ochorel stale sa budil mal vysoke horučky takze asi nevydalo :D

guerido
27. dec 2013

Dievcata a ako Vam deticky sedia na tento cinsky kalendar plodnosti?

http://www.materneo.com/grossesse/deviner-le-se...

jajuliatko
31. dec 2013

Aj ja by som ku Kubkovi chcela ešte aby mal sestričku. ale ako tak pozerám a čítam všetky možné rady na " 😀 výrobu " dievčatka 😀 , tak nech budem robiť čokoľvek a budem sa riadiť takým aj onakým kalendárom, tak to asi bude to čo to má byť a nijak raz sa to nedá dopredu ovplyvniť.

bzzzz
31. dec 2013

@guerido mne nesedí, mal byť chlapec a máme dievčatko, ale je ako chlapec 🙂

veonli
31. dec 2013

nam to vyslo mame dievku i chlapca,hoci ani jedno sme podla kalendara neplanovali,ale zadarilo sa

guerido
1. jan 2014

ano, na niekoho to sediet nemusi a ani sa dopredu neda naplanovat dievca alebo chlapec a kazda jedna mamicka chce len zdrave dietatko, no ked zena - v mojom pripade ,,ja,, po niecom tuzi...chcem tomuto zazraku ,,zvany cinsky horoskop plodnosti.. uverit,,,clovek za to nic neda, nervy su ale iste... tak led dufat teda.... dakujem za odpovede.... 🙂

didi19
1. jan 2014

No ahoj ked som čítala tvoju otázku tak som sa tak schuti zasmiala,ale v dobrom.
Spomenula som si na jednu príhodu čo mi rozprávala bývalá suseda čo jej rozprávala jeje stará mama a jej nejaká baba takže je to také staré rokmi overené a poviem ti zatial vraj na každého pasuje.

Takže velmi jednoducho-KTO MÁ VäČŠIU CHUŤ NA MILOVANIE PRÁVE VTEDY KEĎ SA DIEŤA POČNE--to nikdy nevieš iba ak by si manžela uťahala prácou a potom budeš mať ty vždy chuť 😀 😀 😀 ---TAKÉ POHLAVIE SA NARODÍ.

Mne to pri dcére aj synovi sedí a každeho koho som sa pýtala a popremýšlal kto mal vtedy väčšiu chuť milovať sa. 😀 😀 😀
Nerobím si srandu fakt to funguje

guerido
3. jan 2014

No ja sa z toho tiez smejem, ze na nieco taketo chcem verit, kazda zena ma nieco ine overene, pocula od tej a od tej...a je to... tak dakujem za radu, uvidime, ako zapauje...ked ta chut je u obidvoch vzdy rovnaka, ked tuzime velmi po babätku... 🙂

matulik1341
14. jan 2014

ahojte, som tu nová tak by som sa chcela spýtať či máte niekto skúsenosť s dr. Jonášom a jeho metódou počatia? Ďakujem vopred za názory 😉

svetluska4
14. jan 2014

Tak kocky, moja teoria a zatial sa potvrdila, v teple sa robia baby a v chlade chalani. Nemyslim tym prave rocne obdobia , ved aj v lete sa najdu chladne dni a naopak v zime sa da dobre kurit 🙂 ale statisticky sa vacsina chlapcov rodi v druhej polovici roka a dievcata v prvej.

monika236
14. jan 2014

@matulik1341 ano mám nevyšla 😠 😠 😠

tesorina
22. feb 2014

@guerido Tak mě to podle grafu sedí 🙂

anichqa
15. mar 2014

holky, jak tomu muzete verit? Kdyby na to nekdo prisel, tak je z nej dnes milionar.

franzziska
28. mar 2014

samozrejme ze je to blbost vsetky tieto rady...a ak vam vysli tak je to fakt o nahode zrovna a vy si to len namyslate...zeny precitajste si odbornu biologoiu a zistite ze spermie su pol na pol chalanske a dievcenske tym padom je to nahoda ktora spermia s pohlavim sa skor dostane k vajicku..... 😀 😀

ivaana2
15. apr 2014

presne tak ..mne podla veku krvi ..podla ovulky .podla vsetkych rad .podla jonasa a kovacika podla vsetkych moznych kalendarov a vypoctov mi vysiel opat chalan...takze je to jedno, len treba zamiesit vtedy mate 50% sancu ze to vijde 😉

zdenculik
29. apr 2014

Ja by som tiež veľmi chcela dievčatko. Skúsim to s tým 2,5 - 3dni pred Ovu., veď uvidíme ... tiež použijem výpočty dr. Plzáka 😉 ...

lenkaaknel24
6. júl 2014

@tinika ahoj,akurát teraz to tu čítam a všimla som si,že sa vám podarilo do tretice dievčatko 🙂 Aj ste dodržali nejaké tie metody alebo to bola len náhoda? Ďakujem za odpoveď 😉

tinika
6. júl 2014

@lenkaaknel24 no chcela som dodrzat,ze visc dni pred ovulkou s tsk pauza no nevyslo tskze asi nahoda

tinika
7. júl 2014

@lenkaaknel24 som pisala z mobilu v noci tak tak aj ten text vyzera :D

ri_jana
7. júl 2014

HAHA baby ....ja čakam tretie dievča ... spýtam sa draheho ako to robí??? 😀 My sme zase chceli chlapca a nevydalo...to sa podla mna ovplyvniť nedá ... 😝 Berte to tak, že je dôležitejšie aby bolo dieťatko zdravé -bez ohladu na pohlavie 😉

juliakola
8. júl 2014

podla cinskeho kalendara ak otehotniem teraz v jui bude dievcatko. podla jonasovej metody ak otehotniem do 4.10.2014 tiez bude dievca - este ze to tak vyslo ze pride manzel domov v piatok, ze to stihame v juli.... :D mozno sa podari otehotniet...

matulik1341
15. júl 2014

@juliakola ahoj, tiež mám doma výpočet od jonáša, môžem sa spýtať ako to tam máte vy? ja mám každý druhý mesiac dievčatko a aj teraz na júl mi vychádza dievčatko ale sa mi tam aj zelené dni prelínajú. vychadza to aj vám niekedy tak? že máte červený deň v zelených? ďakujem za odpoveď

ivaana2
17. júl 2014

@matulik1341 ja som podla jonasa mala mat dievcatko a opat chlepec 😀 cele je to blbost ..teraz sa na tom musim smiat..aka som bola naivna a sprosta ze som si ten vypocet vobec davala ..mimochodom som vsetko spravne dodrzala aj presny datum narodenia viem...dokonca aj cinska tabulka a podla veku krvy atd vsetko dievca ...🙂

madlei
17. júl 2014

...môj partner s obľubou hovorí: "ja mám vtáka samicu a robím len baby" 😀

renka40
17. júl 2014

Pred tým treba vypiť 2-3 deci tvrdého alkoholu, vyfajčiť 10 cigarety,pri milovaní vystriedať viacej polohy : najprv roztiahnuť nohy na chrbte,potom z boku,tak zo zadu,môžme ukončiť na koníka. Rýchlo stiahnuť nohy k sebe a deň sa nesprchovať! Poprípade zmenit partnera. 🙂 Zaručená metóda 😀 😀 .... neverím, že naozaj veríte nejakým metódam ! 🙂 🙂 🙂

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dolce_principessa
17. júl 2014

My sme nic neplanovali....nejakou nahodou sme sa milovali prave 3-4 dni pred ovu a vyzera to na dievcatko😀 aj ked myslim ze jednoznacne je to cele o nahode 😉

shania31
17. júl 2014

@kinna
Aj ja sa cudujem, ze este stale su zeny, ktore veria nejakym podobnym "bludom"- nijaky Jonas nemoze predsa vediet, ci splodime chlapca alebo dievca- vsetko to zavisi od chlapa a jeho chromozov 😀 😀 😀
A vôbec, ze vyhodia peniaze za to, ze si daju vypocitat nejake datumy pocatia len za zaklade nejakých ciastkovych udajov- kde sa vôbec neuvadza, aky dlhy je cyklus, kedy je ovulacia u zeny...... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre