Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

nellynka3
5. jan 2012

Mě snad v 99% vždycky vyšlo určování pohlaví podle té čínské tabulky.. Ale myslím si, že to moc ovlivnit asi nejde..

mars3000
5. jan 2012

ja myslim,ze je nekdy zazrak, kdyz se miminko narodi a pak je jedno, jestli je to kluk nebo holka.... ☹

tynamartina
5. jan 2012

Áno ja viem. Dieťa je zázrak a ja budem vďačná aj za syna ale predsa len dievčatko by ma potešilo o trošku viac 🙂

syslica
5. jan 2012

@adunka73 Veľká gratulácia! Takže predsa materinské tušenie nesklamalo a je to chlapček! A nemá meno na P 😅 Nech sa vám všetkým darí!

eaka
5. jan 2012

@luciferova Tam je predsa dátum narodenia, nie počatia..

luciferova
5. jan 2012

@eaka asi som to zle... ale chcelo to len jeden datum, manzelov netreba?

eaka
5. jan 2012

Tá metóda spočíva v tom, že podľa postavenia planét v čase Tvojho narodenia, sa odvíja aj pohlavie dieťaťa, ktoré počneš...

martaniana
5. jan 2012

@eaka a keď neviem presnú hodinu narodenia..tak sa to nedá vyrátať však..

eaka
5. jan 2012

@martaniana Na to Ti neviem odpovedať, pretože na jednej stránke bola možnosť zaškrtnúť, či v čase môjho narodenia bol platný letný čas alebo nie... to som netušila...hoci teda som narodená v lete, takže by mal byť, ale či to robili pred 30rokmi neviem, tak som zadala raz že áno a raz že nie...a hodnoty mi vyšli rovnaké... niektorá stránka sa pýta aj na presne minúty, inej stačí zaokrúhlená hodina (neviem, kam sa zaokrúhľuje 12:30 🙂, neviem, ako rýchlo sa menia postavenia planét a ako presne vieš čas svojho narodenia určiť... teda ak vieš, že to bolo večer, ale nevieš presne hodinu, tak by som skúsila aj tak zadať 20:00, 21:00, 22:00... a uvidíš, či sa budú výsledné časy zhodovať...

martaniana
5. jan 2012

@eaka ok 🙂 idem vyskúšať 🙂

luciferova
5. jan 2012

@eaka a co znamenaju tie farebne gulocky? zelena a cierna? pohlavie tam napisane nemam, ani znak, az pri inych mesiacoch

eaka
5. jan 2012

@luciferova Jediné vysvetlenie pod tou tabuľkou je, že treba pravidelne zaznačovať začiatok a koniec menzes (modrá značka) a ovulácie (zelená značka), takže to by som priradila k tým guličkám...aj keď teda tá modrá vyzerá ako čierna... tiež mi dlho trvalo, kým som si všimla, že nad tými červenými obdĺžničkami v jednotlivých mesiacoch sú značky pre dievčatko (krúžok s krízikom smerom dolu) a pre chlapčeka (krúžok pre šípku smerom hore vpravo)...

luciferova
5. jan 2012

@eaka ja som z toho blba, tie znacky pre pohlavie som si vsimla hned, ale preco niekde su a niekde nie? zacnu mi az niekedy v maji, to akoze dovtedy pocnem hermafrodit? 😀

eaka
5. jan 2012

@luciferova V tom Ti neporadím, pretože mne to ukazuje značky pri každom mesiaci... hermafrodita snáď nie.. 🙂 skús si to dať vypočítať ešte raz, možno nejaký počítačový škriatok zaúradoval... a nie je tam kontakt? to možno v tých mesiacoch je pravdepodobnosť oboch pohlaví zhruba rovnaká, preto sa neodvážia tipovať, ktoré by to mohlo byť, lebo to vychádza tak 50 na 50... tipujem..

eaka
5. jan 2012
happy8051
5. jan 2012

baby z vlastnej skusenosti viem, ze teoria o uoivotaschopnosti spermiii vzhladom k ovu neplati vzdy.obe deti splodene den pred ovu a obe dievcata🙂

eaka
5. jan 2012

@happy8051 Ale u Teba platila.. pred ovu - dievča, v deň ovu a po ovu - chlapec... nie? 😉

luciferova
5. jan 2012

@eaka srandovny vypocet, ale neukazalo, co pocnem 😕 asi zas len toho Herma 😀

eaka
5. jan 2012

@luciferova Ach, to som Ti dala zlý link...

eaka
5. jan 2012

@luciferova Ale neviem nájsťs ten druhý...

martaniana
5. jan 2012

@happy8051 kiež by aj nám sa podarilo dievčatko..

luciferova
5. jan 2012

@eaka neva, mne je to v podstate jedno, co to bude 🙂 ja to len tak zo zvedavosti pozeram 🙂

slniecko2
5. jan 2012

@jamajka rozhodne never dr.jonasovi, lebo je to len sarlatanstvo- ved sa nad tym zamysli: ako moze niekto nieco vypocitat (myslim tym buducnost nejakej inej ludskej bytosti a jej pohlavie) z datumu narodenia matky a otca? ziadna logika v tom nie je a hlavne nie zdravy rozum. Dievcatko ci chlapcek- kazdy je Bozi dar a ked budes moc moc tuzit len po jednom- narodi sa nahodou druhe a to sklamanie z teba vyciti. Chapem ta ze chces slecnu lebo aj ja by som tentokrat chcela ale nic specialne preto sme nerobili. Myslim ze nikto ti nemoze dat 100% radu ako na to. Prajem ti aby sa ti podarilo donosit zdrave babatko akehokolvek pohlavia.

tiffanka
5. jan 2012

Ja by som sa baby na vašom mieste nespoliehala na žiadne výpočty 🙂 . ja mám doma dve baby..brala by som aj tretiu babu... ale sa z toho vykľul chalan. No, a asi tak v 8-mom mesiaci tehu, sa ma známa začala pýtať na dátumy narodenia dcér a môj tiež. Vyšlo jej na 100%%%% dievčatko, lebo vraj od roku 1995 rodím dievčatá, až do roku 2012 😀 😀 😀 ...som sa normálne na tom musela smiať. Najlepšie na tom bolo, že ona bola z toho viacej sklamaná, že zase baba, ako ja 😀 . A keď po dvoch mesiacoch strela môjho drahého a pýtala sa na nás, tak nechápala, ako jejmohli výpočty zlyhať 😀 .Až na konci 8-ho mesiaci mi na sone Dr. oznámil, že ak si myslím, že to bude dievčatko, tak sa mýlim.
Ja osobne by som nevedela uprednostňovať chlapčeka pred dievčatkom alebo opačne. Znie to už dosť otrepane, ale je to pravda, že hlavne nech je zdravučké...Mamičky, ktorým detičky zdravotné problémy , by nám o tom vedeli povedať svoje. Takže sa tešte tomu, čo vám bolo dopriate a nesmúťte nad nesplneným snom 🙂 .

tiffanka
5. jan 2012

@slniecko2 pekne si to napísala...by som aj 3x dala "páči sa mi" 😀 Aj ty v pohodke dotehuľkuj a potom sa vytešujte so zázraku 😉

cigaretka5
5. jan 2012

dievcata ak chcete dievcatko poslite vasich mm k nejakemu vysielacu. Vraj nejaky vyskum potvrdil ze muzi pracujuci s vysielacou technikou a blizko silnych vysielacov plodia baby. Moj mm pracuje v televizii a cakame druhe dievcatko

martaniana
5. jan 2012

@tiffanka máš pravdu , zdravie je najdôležitejšie, je úplne jedno čo to bude, aj keď asi každá zatúži mať doma aj jedno aj druhé, prvoradé je však zdravie dieťatka 🙂

tiffanka
5. jan 2012

@cigaretka5 jááááááááj sa smejeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 Žeby aj môj bol v minulosti nejakým moderátorom? 😕 😀

eaka
5. jan 2012

@slniecko2
@tiffanka Baby, ale shak tu tých chlapčekov tiež nikto nebude vraciať... existuje nejaký výpočet, nejaká metóda, kto má túžbu po dievčatku, rozhodne sa ju vyskúšať, ale všetky to tu berieme s rezervou a želáme si HLAVNE zdravé dieťa.. a hlavne nech sa podarí...

cigaretka5
5. jan 2012

@tiffanka no ja som sa na tom tiez bavila ale pravda je taka ze vsetci jeho detní kolegovia majú dcerusky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre