Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

vejula
8. aug 2012

@monika92 ty asi nechceš chapať, že. Ja vravim, že nie počet, ale nemožnosť spoldiť v jeden den rôzne pohlavie, kedže novšiu krv ma len jeden z partnerov. Prosim ťa, ako nechcem byť zla, ale už neviem ako jednoduchšie ti to mam napisať 😅 😅 Tu nejde o počet, ale o to ako je možne, že počas rovnakeho dna splodenia dokažu tí istí rodičia splodiť rôzne pohlavia. Kedže podla tvojho vypočtu su v dany den schopný splodiť iba jedno dieťa. Ak nechapeš, tak mi prosim ťa ani neodpisuj, lebo to potom, nema zmysel, neviem či sa taka nechapava iba robiš....

vejula
8. aug 2012

@monika92 oprava nie jedno dieťa ale jedno pohlavie.... - v predposlednej vete

molka
8. aug 2012

@vejula nemá to význam, ja som sa jej túto otázku tiež pýtala a snažila som sa to napísať čo najjednoduchšie, ale neodpovedala mi. Vraj nemôže odpisovať každému, pritom tu ešte dosť dlho vypisovala. Mne je divné len to, že žiaden lekár alebo vedec na svete ešte neobjavil túto teóriu a nezverejnil ju. Ako je možné, že lekári nedokážu predpovedať pohlavie, vie to iba zopár "vyvolených" ľudí na Slovensku?

vejula
8. aug 2012

@molka jj asi tak 😅 Ja osobne neverim na žiadnu zaručenu metodu na splodenie určiteho pohlavia 😅

eliska3
8. aug 2012

ja s bratom sme tiež tá výnimka 10%... Rodičia narodení v rovnaký rok, dokonca v tom istom mesiaci !!!

eliska3
8. aug 2012

Monika92 píše o svojej schopnosti predpovedať pohlavie ako o "dare", že tento "dar" v ich rodine má zostať utajený. Pod týmto pojmom si predstavujem úplne niečo iné, veľký dar nesie v sebe napr. človek, ktorý je inteligentný, múdry a zároveň skromný a pokorný. Monika nehnevajte sa, trocha pokory a ženskej jemnosti by vám neuškodilo. Vystupovať inteligentne sa dá aj keď vám dievčatá neveria a spochybňujú vaše predpovede. Ja sama s bratom som toho dôkazom, takže tvrdiť, že rodičia narodení v tom istom roku plodia len to isté pohlavie o čom ste na 100% presvedčená (aj keď podľa vás my ostatné klameme - keď to vyvraciame) je dosť trúfalé povedať a zrejme ten "váš" gynekológ už nežije, pretože by bolo zaujímavé s ním pokecať 🙂

horalocka
8. aug 2012

@monika92 Coze????? takze ked Ti napisem, ze moji rodicia su jeden rocnik a ze mali deti v poradi: dievca, chlapec, dievca, chlapec tak klamem???? preco by som mala, nemam dovod....ved toto tvrdim, niekto Ti to vyvrati a ty napises, ze to nemoze byt pravda, lebo proste nemoze, ako male trucovite dieta, my sme len nasli dokaz, ze to tak proste nie je... 😝

monika92
8. aug 2012

@zuhana2 preco b nebol mozny?leo mas dvojicky?? Tak mas, no a?? Co s tym
Ma pohlavie babatka?? Mozes mat dvojicky aj trojicky mozu to by bud chalani ci baby ci aj aj...

monika92
8. aug 2012

@horalocka hej nasli....jedine tu... Porad vsetky tu maju doma niekoho ko je narodeniv rovnaky rok ma aj chlapca aj dievca...ja som sa s takym pripadom este nestretla...takze je to tvrdenie proti tvrdeniu...kazdy mi to moze povedat ... A co je na tom trucovite??!!:D ze si stojim za slovom?? To je praveze spravne kazdy clovek by si mal stat za svojim za tym co povie ja nemam dokaz ze to tak je a neverim tomu..

vejula
8. aug 2012

@monika92 ty si v poslednom prispevku napisala, že nieje možne mať v jeden rok aj chlapca aj dievča, a na druhej stran pišeš, že v jeden den (dvojčata chlapec dievča) to možne je. NEprotirečiš si trošku? Tak v jednom roku to nieje možne a v jednom dni ano? Ved tam by to malo byť o to istejšie, či?

monika92
8. aug 2012

@eliska3 inteligentne by sa
Tu mohli spravat vsetky ... A ano aj ty si narodena v rovnaky rok s bratom dokonca
Mesiac..ja tomu proste neveim nikdy som sa s takym pripadom nestretla ale NIkDY! A to ich
Bolo neurekom...a len na jedinej stranke naraz kazda tu ma rodina co je narodeni v rovnaky rok a maju syna aj dceru ..je to blbost...urcite tomu neverim

monika92
8. aug 2012

@vejula pane boze...nemoze mat zena v rovnaky rok co je narodena s partnerom chlapca a dievca po roku po dvOch.. To urcite nie jedine ked ma dvojicky ci trojicky sa jej podaria tak moze mat hocico... To sa neda urcit pohlavie druheho babatka tak ako neviem urcit pocet to zavisi od spermii...

monika92
8. aug 2012

@ivaana2 ano naraz vsetci maju 🙂 ako povies.....

vejula
8. aug 2012

@monika92 a ked niesu dvojčata či trojčata, len jedno, to nezavisi od spermii? Čiže spermie hraju ulohu len v pripade dvojčat a trojčat?

molka
8. aug 2012

už dávno som sa nestretla s tak tvrdohlavým a arogantným človekom...ak by boli všetci takýto, tak by nám doteraz vedci tvrdohlavo tvrdili, že Zem je plochá doska. A just! A kto tvrdí opak, ten klame. 😝 😝 😝

monika92
8. aug 2012

@vejula ja rozumiem co tym chces
Povedat!!..... Pozri si podla coho to zavisi na nete a nie mna nebavi ma to pisat lebo uz som to pisala X krat a ocividne tomu nerozumies ani ty... A jednoduchsie to uz nenapisem pozri si to laskavo internet mas

monika92
8. aug 2012

@vejula nie spermie hraju ulohu pri kazdom splodeni ... Ked sa podari 1 tak jedno ked 2 tak 2 ja nEVIEM ovplyvnit pocet uz ma to nebavi sa opakovat .... Pozri si ako sa robia deti..alebo ma ides skusat??!!

vejula
8. aug 2012

@monika92 alebo tomu nerozmumieš ty. 😀 😀 Tvoj vypočet plati len na jedno dieťa, druhe dieťa ide už mimo tvojich vypočtov, tam to už zaleži od spermie. Takže spermie maju taky druhorady vplyv, v prvom rade tvoje vypočty, a teda asponže pri tych dvojičkach im daš šancu sa prejaviť 😀 😀 😀

monika92
8. aug 2012

@molka arogantnym??!! To by ma zaujima kde som arogantna ked na mna utocia a ja sa branim?:D neneham si sr*t na hlavu nic som nepovedala nikomu nenadavam neviem co riesis...tvrdohlava v com??!!
Ze si stojim za svojim slovom a nenecham sa tu od par zien ovplyvnit oni mi povedia a natrepu blbosti a ja im mam verit hej?:D no odpovez mi laskavo kde som arogantna a tvrdohlava toez to by ma zaujimalo..

horalocka
8. aug 2012

presne, s takym arogantnym clovekom som sa tiez davno nestretla...takze my vsetky klameme, aby Ti to zapadlo do teorie? ja naozaj nechapem...len preto, ze TY si sa s tym nestretla, tak to nemoze byt pravda? ja naozaj nemam dovod klamat, ja Ti len hovorim, ze moji rodicia su tym dokazom a urcite ich je este plno...povedala si, ze to zavisi od spermii, to si myslim aj ja...tym padom vsetky teorie su uuplne nanic...

monika92
8. aug 2012

@vejula nie, ked ma niekto dvojicky 3 jicky to neviem povedat ani jedno co budu mat...iba ked niektocaka 1

vejula
8. aug 2012

@monika92 ty si smiešna. Ale ved ty tvrdiš, že podla toho kto ma mladšiu krv tak podla toho splodia aj určite pohlavie dieťaťa... Ja viem ako sa plodia deti, ty v tom maš asi taku malu medzeru. Ale ked chcem pisať o tvojej metode, proste podla nej by nebolo možne v rovnaky den splodiť rôzne pohlavia, pretože počas toho dna ma len jeden z rodičov novšiu krv. A ten tvoj doplnok, že ta metoda plati len na jedno dieťa a pohlavie druheho už nezavisi od toho kto ma mladšiu krv, tak to už bolo vymyslene len preto aby si sa nejako vyhovorila

horalocka
8. aug 2012

@monika92 ale o pocte hovoris stale dokola iba ty!!!! oni nehovoria o pocte, ale o tom, ze ako je mozne, ze je mozne splodit v jeden den aj dievca aj chlapca, nic ine...podla tvojej teorie by to museli byt iba dve dievcata alebo iba dvaja chlapci....

vejula
8. aug 2012

@monika92 aha takže metoda sa nevzťahuje na dvojičky a trojičky... No dobre teda, nechajme to tak 😉

monika92
8. aug 2012

@horalocka povedala som ze tomu neverim...pretoze jedine tu na jedinej tejto stranke naraz ma niekto. Rodine niekoho kto je narodeny v rovnaky rok ma partnera ci partnerku a maju chlapca aj
Dievca ...neverim tomu lebo jedine tu som sa s tym stretla a jedIne u tych co sa hadaju.... Ked mi tu napisal niekto IP aj mamicky v rovnaky rok narodeny s partnerom vzdy so im spravne vypocitala... Jedine tu a tie co sa hadate ...takco si mam mysliet??myslim ze ty by si tomu tiez neverila

monika92
8. aug 2012

@horalocka nie nemusia pisala so ze dvojicky trojicky ..neviem vypocitat iba ak niekto
Caka 1 dieta

monika92
8. aug 2012

@vejula nie to neviem povedat to sa neda vypocitat...alebo to nejak zistit ako je to mozne

molka
8. aug 2012

@monika92 v prvom rade na teba nikto neútočí, len kladieme otázky. Ak píšeš do verejnej diskusie, tak môžeš predpokladať, že ti budú ľudia aj oponovať - tomu sa hovorí diskutovať a konfrontovať svoje názory.
Akonáhle niekto len trošku spochybní tvoju teóriu, hneď sa začneš rozčuľovať, samé výkričníky, silné slová, ale hlavne zaslepene odmietaš, že u niektorých to nefunguje. Táto stránka nie je o tom, aby sme si tu klamali. Je tu veľa báb, ktoré sa tu poznajú aj osobne a nemajú dôvod si klamať. Ty si tu nová a hneď máš pocit, že ti všetci klamú? Vlastne nie, klamú ti len tie, ktorým táto metóda nefunguje.

horalocka
8. aug 2012

ja naozaj nie som typ co vyvolava hadky v diskusiach, len my to proste nedalo nenapisat, ze moji rodicia su dokazom, ze nemas pravdu, to je cele...este raz pisem, nemam dovod klamat, naco???

sorciera24
8. aug 2012

@monika92 napsoledy a este raz.....podla tvojej metody to u nas nefunguje.....presviedcaj si samu seba....mna a tu ostatne si presvedcila o tom, ze u rovnakeho pohlavia to nefunguje (inak zaujimave, ze pred apr dnami si mi to tvrdila aj v IP;)).....ale patologicky kalmar nim vzdy ostane....tazko sa tu obhajujes....ved zeny to vidia.....
by ma zaujimalo, ci mas deti ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre