Ako na to, keď chceme dievčatko?

jamajka
12. apr 2008

Ahojte baby, ktorá by mi vedela poradiť, čo robiť, aby to predsa len vyšlo na dievča, už mám aj dotazník, teda výpočet od dr. JONÁŠA, ale dosť ma to sklamalo...

frota
28. máj 2012

ale taky test z krvi by to uz potvrdil,ale v Mi sa to asi neda.

evka1704
28. máj 2012

@jamajka je vela mytov,hovori,sa,ze rano sa "robia" dievcata,vecer chlapci,je aj pravda,ze ked chcete dievcatko,tak mozete byt spolu pocas vsetkych PD,na chlapca v posledny plodny den.no zalezi to aj od samotneho chlapa.niektory maju viac X ako Y,preto niektori chlapi nemozu mat jedno z pohlavi....

jana181
28. máj 2012

moja seseda teraz porodila 3 dievcatko. a ked skusali 3 tak jej vravim ako som ja otehotnela s mojimi chlapcami ze sme mali len sex den v ovulacii, nie pred ani nie po . ona vyskusal presne tak a ma 3 dceru. . kamoska tiez otehotnel v den ovulacii. a ma dievku

mandm
28. máj 2012

mne zas jedna ludova liecitelka povedala, ze dievcata sa robia tak, ze orgazmus ma mat prvy muz a chlapci naopak, orgazmus ma mat prva zena 😀 😀

sisaha
28. máj 2012

@mandm blbost 😀

karinkaeich
29. máj 2012

@frota test z krvi sa robi v ba, ale ak si z dalej, tak mozes poslat vzorku, oni ho urobia

frota
29. máj 2012

@karinkaeich
ale v takom pripade urobi odber tvoj gynekolog a on zasle tu vzorku, alebo ako to prebieha? Prave dnes som citala, ze moderatorka Meciarova uz v 9 tyzdni vedela vdaka testu z krvi, ze caka chlapceka. Tak ked je niekdo nedockavy tak je to asi najistejsia moznost.

karinkaeich
4. jún 2012

@frota moze to poslat lekar alebo ty sama, postou alebo kurierom. ja idem na odber zajtra, tak som nedockava. uz nech je piatok/pondelok a budeme vediet 🙂 pri prvom sme mali nechcene prekvapenie az do porodu. preto teraz chceme vyuzit toto

kalifa28
4. jún 2012

jeej, aká milá temička 😀 😀 moj mm má z predchádzajuceho vztahu dceru, ja mám z predchádzajuceho manželstva dceru a teraz čakáme... ako inak.... dcerenku 😀 😀 no nič, idem pohladat temu: ako na to, ked chceme chlapčeka 😝 😝 😝

anjelik0907
4. jún 2012

@kalifa28 myslím, že je aj taká téma, tak pohľadaj a možno ďalšie bábätko bude chlapček 🙂 ale hlavne nech sa ti teraz narodí zdravučká dcérka 😉

jana181
4. jún 2012

@kalifa28 Ja ti poradim . ja som oboch chlapcov mala v ovulacny den. robila som si ovulacny testik a ked mi vyslo ze mam ovulaciu tak ten den sme mali sexik aj na druhy den. nic pred ovulaciou😉) teraz zas chcem mat dievcatko takze sa musim vyhybat ovulacii 😉)

dadak
5. jún 2012

@mandm u nas to bolo presne naopak... chlapcov som mala tak, ze mm mal prvy orgazmus.. a Sofinka nam vysla tak, ze najprv ja a potom on...hmmmm

mandm
5. jún 2012

@dadak ja velmi takymto veciam neverim... napisala som to len preto lebo som sa rozpravala s jednou liecitelkou (v inej veci) a debata prisla aj na deti a "vysvetlila" mi ako na to ked budeme chciet chlapca 😀 😀

dadak
5. jún 2012

Inac baby, bavili ste sa , v ktorom tyzdni sa da zistit pohlavie.. tak mne Sofi potvrdili uz v 12 tyzdni... lekar to povedal ze je si 100 perc. isty... a aj bola... dobry lekar to zisti vraj podla dlzky stehennej kosti... a mne aj ten test co som si doma robila potvrdil dievcatko...

Tak vam vsetkym drzim palce, aby ste mali vytuzene dievcatko...viem o com hovorim, ja som sa v tejto teme napisala toho uz dost... 😀

anjelik0907
5. jún 2012

@dadak ďakujeme za držanie palčekov, budeme to potrebovať 😉 aj mi chceme takú krásnu princeznú ako máš ty 😉 a malinká ako robí obrovskú radosť však ? 😉 tíško ti záááávidím ,ale len v tom dobrom 😉

zora256
10. jún 2012

@karinkaeich Ahoj!A koľko sa platí za ten test?

katren
10. jún 2012

@jana181 presne taktuto "fintu" nam vravela ucitelka na biologii /mala ju aj odskusanu, po 3 dievcatach cakala chlapca vtedy 😀 /......chlapci sa podaria v case ovulacie, dievcata mimo nej 😉

zora256
10. jún 2012

Ahojte!
Baby!tak aj ja sa snažím otehotnieť a tiež túžim mať tento raz dcérku.Ja som si ovuláciu nesledovala pred tehu len teraz,ako sa snažíme o druhé.Malý sa nám podaril v polohu psa,alebo ako sa to volá zo zadu.

karinkaeich
11. jún 2012

@zora256 stoji to 72 eur, robia to v ba, alebo posles vzorky krvi a da sa od 10 tyzdna tehu

zora256
11. jún 2012

@karinkaeich Ahoj!
Díky za info🙂Tak vám držkám palčeky aby bábo bolo podľa želania🙂

karinkaeich
11. jún 2012

@zora256 dozviem sa vo stvrtok, tak uvidime 🙂 hlavne vsak chceme pre neho zdravicko

zora256
11. jún 2012

@karinkaeich Prajem vám veľa zdravia aj drobčekovi🙂

karinkaeich
12. jún 2012

@zora256 dakujem, napisem potom do tejto temy, co cakame a recept 🙂

zora256
12. jún 2012

@karinkaeich Oki🙂Už sa teším🙂A držím palčeky aby bolo dievčatko ako si prajete🙂

lucia2207
13. jún 2012

baby ako to tu čííítam má chhuť na 4-téééééé ale pri našom šťastí, som na 99% presvedčená,že to bude pipík 😀

sepi
13. jún 2012

@lucia2207 Ak nevyskusas, nezistis 😉

karinkaeich
15. jún 2012

hlasim do sveta, ze aj napriek snahe o dievcatko cakame opat chlapceka. nebudem klamat, ze nie som malinky kusocek sklamana a smutna. aj kvoli sebe, ze opat nebudem moct kupovat babiky, kociky, satocky a cesat dcerke vlasky, a aj kvoli rodine, kedze svokrovci maju iba vnucikov (s tymto to bude uz 6), moja mamina zatial 2, sestra este nema deti. samozrejme, ze sa s manzelom tesime a hlavne si prajeme pre nas vsetkych zravicko, ja k tomu este aj pokojne sviatky bez pobytu v porodnici, kedze termin je dost na hrane. tak uvidime. inak neviem si sa mi to len zda, ale pre takychto malych chlapcekov, maju o dost uzsi vyber pekneho oblecenia, a to ma dost hneva. co uz. v rodine nam asi nie je sudene mat dcerku. pritom sme mali vybrate 3-4 uzasne mena, no pri chlapcenskom sa asi opat zapotime. dufam, ze ma niktora za moje slova neodsudite a nebudete mat za malichernu, lebo to tak miestami moze vyzniet. prepacte, no dievcatko bola nasa tuzba. izbicka bude iba modra a vsade auticka a stavebnice. hadam si na to zvyknem. ps: inak teraz uz s cistym svedomim mozem vyvratit vsetky vypocty a teorie ohladne spolenia daneho pohlavia, jedine, co vyslo, bola metoda podla krvi, ostatne zlyhalo, ovulacia, cinsky vypocet, plodne dni, zmena stravy, prsten, hrozne nevolnosti... vsetko, co som kedy pocula a citala. asi tolko, ze skutocne kazde tehu je ine

anjelik0907
15. jún 2012

@karinkaeich nevadííííííí 😉 len aby bolo chlapčiatko zdravučké 😉 keď vidím a počujem aké detičky sa rodia ,tak je úplne jedno čo to bude 😉 a chlapčekovia sú mamičkiny maznáčikovia, takže to skôr mužíčkovi by malo trošku vŕtať v hlavičke 😀 😀 😀 😀 a možno raz bude aj tretie a bude to dievčatko 😉 držkám palčeky aby to všetko bolo ok a rýchlo to ubehlo aby si mala malinkého už pri sebe 😉

karinkaeich
15. jún 2012

@anjelik0907 veru, mas pravdu, manzel to iste vcera poznamenal, ze nebude mat svoju princeznu na tulkanie. tak mu asi budem musiet obcas pozicat jedneho synceka 🙂 a tretie? nehovor nikdy, tak uvidime, no skor nie. obdobie cakania rychlo ubehne a verim, ze sa s novym rokom budeme tesit aj z vacsej rodinky 🙂

sepi
15. jún 2012

@karinkaeich Nemyslim si, ze by Ta niekto mohol sudit za to, co si napisala....kazdy ma predsa pravo na tuzby a nemyslim si, ze je na tom nieco chore alebo zvratene, ak nejaka mamicka tuzi po dcerke. Aj ja po nej silno tuzim, tak preto azda nie som chora, nie 😉 ? A to, ze si malinky kusocek sklamana, ze to s tym dievcatkom nevyslo, to je podla mna len chvilkove. Hlavne je, ze je drobcek v poriadku a vas maly bude mat aspon partaka na hranie. Mimochodom, nie je este zavcasu na urcovanie pohlavia? Ved som sa tu na MK docitala, ze v 12 tt vyzeraju pohlavne organy u chlapcov a dievcat rovnako a ze az neskor je zrejme ako sa to vyvinie. Nechcem Ti samozrejme davat falosnu nadej...ja len, ze to podla mna este nemoze byt iste. Ja mam doma tiez jedneho synceka a teraz som v 15 tt a tiez by som si zelala dievcatko, tak ktovie ako to u nas dopadne. A moji svokrovci maju tiez len vnukov, ale troch 😀 tak uvidime, ci k nim nepribudne este stvrty 😀 Pekny dnik

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre