Ako otehotnieť s druhým bábätkom?

elise
25. okt 2007

máme 10 mesačného syna ktorého velmi lubime pretože bol vytúžebé bábatko po 6 rokoch snaženia, mala som velmi ťažký pôrod ale aj tak túžime znovu otehotnieť, syna kojím 2x do dna, milujeme sa pravidelne, manžel nemá žiaden problém a nedarí sa nám otehotnieť, vždy som z toho smutá, poradíte niekto ako na to prosím????hovorí sa že ked je už jedno dieťa tak druhé ide hned lahko.doma máme vytvorené výborné podmienky aj pre dsuhé bábatko, jem plnotučné výrobky a stále nič ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je niektorá ktorá mala podobný problém, a má už aj druhé bábatko???možno je to vekom ale mám 32 rokov.poradte prosím

zuzi241
3. máj 2013

@elise ahoj,tesim sa,ze sa vam druhe babatko podarilo,aj ked ste nan museli cakat 🙂 nasla som tuto temu,mam doma 7rocneho chlapca a 11mesacneho syna,stale ho kojim-a tiez sa uz niekolko mesiacov pokusame o dalsie babatko,no neuspesne...mam za sebou aj jeden test pozitivny,no nevyslo to...tak skusame dalej...cyklus mam 28dnovy od prvej ms po porode,len sa nam nedari...

janicka11
3. máj 2013

@zuzi241 ahooj,drzim ti velmi palceky ked sa pokusate o tretie babatko,nech vam to vijde...
rady alebo recepty"ako nato neexistuju....bo myslim si ze ked chcete velmi splni sa to,ked prave prestanete dufat.....

Drzim palceky🙂

elise
autor
3. máj 2013

@zuzi241 držim palčky zadari sa uvidiš🙂

zuzi241
3. máj 2013

@janicka11 Dakujem 🙂 no je pravda,ze chlapci neboli planovani 🙂 prvy mal byt zapal vajecnika-na to ma isla liecit dr,lebo som k nej prisla s bolestami vajecnika :D a druhy bol chripka,lebo uplne na zaciatku som mala priznaky choroby,ale chora som nebola :D a teraz sa snazime asi 8mesiacov,ale nesledujem sa nejako velmi,len minuly mesiac som si urobila test,ked mi meskala ms...inak moj maly sa narodil minuly rok v juni 🙂 tak drzim palceky aj ja tebe 🙂

zuzi241
3. máj 2013

@elise dakujem.. 🙂 no mne doktorka na kontrole po 600nedeli povedala,ze ked kojim,mozno bude trosku tazsie otehotniet,ale mame sa snazit,tak sa snazime 🙂 ze ked sa mi nepodari otehotniet tak do roka,potom to zacne riesit...ale vidim,ze nie som jedina,ze je nas dost,ktore by sme babatko chceli a nejako sa nedari...

elise
autor
3. máj 2013

@zuzi241 kolko máš rokov? ja som si kupila ovulačn testy prdictor fertility a išli sme minulý april na tom ale zduplovali sm to vkladom embrijka (KET) a zadarilo sa 🙂 medzitým som mala jdne potrat zistili mi trombozu a mala som cievnu prihodu, všetko dopadlo super a tešime sa z dcerky

zuzi241
3. máj 2013

@elise 29 🙂 este to nie je tak vela ze?ovu testy som skusala dva mesiace este v case,ked som nemala ms po porode.ale boli negativne.tak som to neriesila.ked som dostala ms,potesila som sa,ale asi je to malo.nesledujem ani BT,ani ziadne ine znaky ovulky,ale myslim,ze ovu mam-kedze som mala uz aj test pozitivny a citim bolesti ako pri ovu.ale o dva tyzdne idem k lekarke,tak sa s nou porozpravam,mozno sa niekam posuniem.

elise
autor
3. máj 2013

@zuzi241 nie je to vela zatial je to v pohode 🙂 máte dostatok času

zuzi241
3. máj 2013

@elise aj ja verim,ze to bude v pohode 🙂 inak je uzasne,ze vam to druhe babatko vyslo,aj ked to bola dlha a tazka cesta..🙂 len budte zdravi....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre