Ako počať chlapca?

usmejsa
29. mar 2008

ahojte snazilky.neviete nahodou kedy a akym sposobom pocat chlapca? pocula som nieco ze je to mozne nejak naplanovat. je to pravda?
nema to niekto nastudovane?
dik 😉

jamajka
25. apr 2008

Zuzana 171707
aj to som už počula
a počíta sa to vraj takto:
Manžel má v 6/2008 - 30r 30:7 = 4,28
ja mám v 6/2008 - 28 r 28 : 7 = 4

U mňa vychádza celé číslo, takže dievča, ale už na budúci rok, teda vlastne tento v júli budem už mať 29, tak potom u manžela vyjde číslo 4,28 a u mňa 4,14; takže vyhráva mužské pohlavie.

Tak mám na to čas ešte do júna, keď chcem dievča.

mamartinka
25. apr 2008

zuzana ja ked mam 28 a polovicka manzelik 31 potom nam to ako vyde? 😒

zuzana171717
25. apr 2008

Mamartinka mal by to byt chlapcek,lebo ty mas uplne cerstvu 🙂 a manzel 3rocnu

emjee
25. apr 2008
mamartinka
25. apr 2008

dakujem zuzka.to ako na to ides?

zuzana171717
25. apr 2008

Jamajka super tak sa to lahko pocita to ma nenapadlo ,kto ma vacsie cislo vyhrava 😀

zuzana171717
25. apr 2008

Matka Jamajka to pekne vysvetlila

zuzana171717
25. apr 2008

Myslim si ze aj ked mas 28 uz mas novu lebo si zacala 29 rok

mamartinka
25. apr 2008

ale ja budem mat 29 az buduci rok v marci.2009.manzel bude mat teraz v oktobri 2008 32 rokov.to by bolo ale super lebo mi chceme chlapca.dakujem.

zuzana171717
25. apr 2008

Az do manzelovej 35 by to mal byt chlapcek,drzim palce 🙂

mamartinka
25. apr 2008

tak mozme snazilkovat.dufam ze to aspon dovtedy vide a simon sa poponahla.

jamajka
25. apr 2008

Ja už fakt neviem, som z toho na nervy, idem už do postieľky, manželík ma čaká.
Už sme sa minule bavili, že naše milovanie o chvíľu bude také kancelárske: "viacej papierovania, ako roboty" xi xi... 😕 😅

jamajka
29. apr 2008

nič nové? 🤐

maso
29. apr 2008

Cauko, ked sa tu bavite o chlapcekoch, neviete, ake su povery, co sa tyka priznakov alebo nejakych prejavov pocas tehotenstva, ze je to chlapcek alebo dievcatko? 🙂

bay
29. apr 2008

Sa chystas na chlapceka?
Tak pri babe by ti vraj malo byt viac zle a viac palit zaha. Ak to nemas tak to vraj bude chalan. (toto dokonale sedelo na sesterku a jej 3 deturence, ale na mna nie.... 😒 ja som aj podla Dr. mala byt chalan, tak utrpel na porodnej sale sok 😀 😀 😀 )
A spicate brucho je chalan a nieco zo zadockom baba. Ak som to nepoplietla 😀

maso
29. apr 2008

V podstate mi to je jedno, ale predsa len trosicku viac by sme chceli chlapceka 😵 ale hlavne aby to vsetko dopadlo dobre 🙂

bay
29. apr 2008

To je jasne.... Tak nech vam to pekne vyjde a ubieha ako voda 😵

adetka
29. apr 2008

mne nejak najblizsie roky stale vychadza dievcatko... ja mam od 3/2008 - 34 rokov, manzel od 11/2007 - 32 rokov... a akokolvek pocitam... stale mi vychadza dievcatko... a manzel by rad druhe syna 😅

tusim by si mal najst inu, mladsiu 😀

maso
29. apr 2008

Adetka, ako to pocitas?

jamajka
13. máj 2008

Maso, myslíš to s tými 7-čkami.
Neviem či sa tomu dá veriť. Ale mne to raz jedna baba vysvetlila takto:
Napr:
mesiac počatia: 6/2008
Manžel: 29 rokov
Manželka: 28 rpkov
Vydelíš obidve čísla 7-čkou.

M: 30 : 7 = 4,28
Ž: 28 : 7 = 4

A u ktorého pohlavia vyjde celé číslo, také pohlavie sa počne. A keď nevyjde celé, tak tam kde je väčšie číslo, to pohlavie platí. Ale nedá sa to počítať u partnerov, ktorý sú rovnako starý, lebo by stále vychádzali rovnaké čísla, takže vtedy je to otázne.
Ale fakt neviem či sa na to dá spoľahnúť. Podľa toho my vychádza, že keď mám staršieho manžela, (logicky vyjde výsledok u neho väčší), budeme mať väčšinou chlapcov, len v rokoch, ktoré sú deliteľné 7 by mohlo byť dievčatko. (28, 35, 42...)

maso
13. máj 2008

Takze my sme rovnako stari 😀 😀 ale aj tak ti dakujem 🙂

jamajka
13. máj 2008

Teraz som zbadala, že som sa pomýlila, prvý krát som dala, že manžel má 29 rokov, ale potom ma napadlo, že už má 30, tak som vydelila 30, ale asi si pochopila.
Opísala som môj vlastný prípad.
A keďže ja mám v 7/08 narodky a budem mať už 29, takže zase najbližších 6 rokov bude u nás viesť mužské pohlavie. takže skúsime v 6/08, vtedy mám aj termín od Jonáša na dievča, budem to mať poistené dvojmo, ale asi tomuto až tak celkom neverím.

jamajka
13. máj 2008

Teraz som si pozerala tvoj albumík a vidím, že tam máš tehulkovsku fotku, s dosť veľkým bruško a si v 9 tt, tak som najprv veľmi nepochopila, ale potom som si to hore prečítala, ak sa smiem spýtať, čo sa vám stalo s bábätkom?

maso
13. máj 2008

Jasne, pochopila. Ja som tiez julova 😀
Ja mam teraz od Jonasa tusim dievca a z cinskeho chlapca 😝 takze fakt neviem ... a tiez si myslim, ze verit tomu treba len do urcitej miery 😉 ale beriem, ze ked mas dvoch chalanov, tak tuzba po dievcatku je dost velka. Drzim palce 😉

matenka
13. máj 2008

ahoj maso, rada vidím, že si znova tehotná, gratulujem 😉

lindda
27. jún 2008

🙂 aj moja svagrinka tuzi po chlapčekovi 😒

peja
27. jún 2008

chlapci sa vraj "robia" v ponozkach 😀
takze ... za skusku nic nedate 😉 😀

jamajka
28. júl 2008

Baby nestrašte ma ja chcem babu a na posledy som mala asi fakt ponožky a zabudla som si ich dať dole............. 🙄 🙄

veronika36
12. aug 2008

Aj ja by som radšej babu............

Po tých dvoch chalanoch....

veronika36
26. aug 2008

no čo baby nemáte nové poznatky o tom ako splodiť to - ktoré pohlavie, či už chalana alebo babu?? 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre