Ako počať chlapca?

usmejsa
29. mar 2008

ahojte snazilky.neviete nahodou kedy a akym sposobom pocat chlapca? pocula som nieco ze je to mozne nejak naplanovat. je to pravda?
nema to niekto nastudovane?
dik 😉

janino
29. mar 2008

ja som kdesi čítala, že chlapčenské spermie sú rýchlejšie, ale aj skôr uhynú, takže sa treba milovať presne v deň ovulácie

a pri dievčatku deň pred ovu, lebo vraj dievčenské prežijú do ďalšieho dňa....

mne by to však bolo úplne jedno...len keby sme vôbec počali 😔

pacna
29. mar 2008

no my mame dve dievky a tužba po chlapcovi je vellllkaaaaaaa 😀 😅

usmejsa
autor
29. mar 2008

mne je tiez jedno ci to bude chlapec alebo dievca. ale manzel chce chlapceka.a trochu aj ja.
s tym ze chlapske spermie su rychlejsie viem.
takze pred menstruaciou dievca po nej zas chlapec?

janino
29. mar 2008

menštruácia s tým nemá nič spoločné....

ide o ovuláciu 😉 vajíčko totiž prežíva len 12-24 hodín vo vajcovode... po ovulácii 😉

baskaj
29. mar 2008

aj ja som to tak pocula, ze tie spermie na dievcata dokazu prezit dlhsie - vyckat, a tie chlapcenske skor odumru. ale vysledok ti asi nezaruci nikto 😀

usmejsa
autor
29. mar 2008

ma to niekto overene?

janino
29. mar 2008

usmejsa....ako to môže byť overené....veď v prírode nič nie je isté 😕 to nie je televízor, že si zvolíš program 🙄

baskaj
29. mar 2008

ja si myslim, ze to robi iba vacsiu pravdepodobnost, ale viackrat overene to nema asi nikto...

baskaj
29. mar 2008

ved vyskusajte to, a potom o par mesiacov nam das vediet, ci to naozaj funguje 😀 😀 😀

cukruska1920
29. mar 2008

usmejsa.....tebe natom zalezi ???? Vela dievcat ma problem vobec otehotniet a myslim ze ich ani nezaujima co to bude ...len aby sa to podarilo a aby bolo dieta zdrave....ved je to jedno co to bude

bianka30
29. mar 2008

nevim o tom ze by to bolo overene, ale ked som pozerala temy po IUI kedy davaju spermie do tela priamo ked mas ovulku...teda snazia sa trafit, tak vacsina bab cakala chlapcov... takze nieco na tom pravdy bude...

baskaj
29. mar 2008

cukruska - myslim si, ze to, ci niekto viacej tuzi po chlapcekovi al. dievcatku je jeho osobna vec a neni preco ho za to napominat. 😉

bianka30
29. mar 2008

a este som citala ze vraj to pohlavie ktore je pri vyrobe aktivnejsie tak opacne pohlavie sa narodi.... tak neviem..

usmejsa
autor
29. mar 2008

cukruska mne tiez az tak nezalezi na pohlavi ale ked je mozne nejak utrafit tak radsej chlapca.a ak je nejaka pravdepodobnost tak preco nevyskusat.za pokus to stoji...ak nebude tak nic sa nedeje...
je tu velmi vela tem tak preco nerozobrat tuto????

baskaj
29. mar 2008

bianka - s tou aktivitu som to ja zase pocula opacne a segre to aj tak vyslo - ma 3och chlapcov po sebe... 😠

kluara
29. mar 2008

bianka - nám tá aktivita nesadla, manžel bol aktívnejší a máme chalana 😵

lovacka
29. mar 2008

hmm a ako dlho vedia prezit dievcenske spermie?

mima07
29. mar 2008

usmejsa treba si pozriet cinsky horoskop ci ako sa to vola je to niekde na internete a vela babam to vyslo kontrolovali to az ked boli tehotne 😉 vtedy na to niekto hodil link 😀

bianka30
29. mar 2008

jaaaj no vidite.. pozrite v najlepsom pripade mate sancu 50 na 50 ze to bude chalan 😀 😝 😀 😝

bianka30
29. mar 2008

usmejsa .. litsea to ma v svojom fotoalbume , najdes ju v teme BT Grafy a diskusia... ja by som mala mat babu ak to stihame tento mesiac... hehehe

aviril
29. mar 2008

Ahojte. Ja ich mám, teda za chvíľu budem mať troch. Ja som riešila otázku, že chcem dievčatko 😀 Ale teraz je to už jedno, nech je zdravé. Inak s tou aktivitou - pri všetkých troch som bola aktívnejšia ja, tak je z nich opačné pohlavie.

bianka30
29. mar 2008

aviril.. to je super... aspon usetrite na istych hygienyckych potrebach hehehehehe,.... hlavne ze su vsetci zdravi, presne ako hovoris, to je najdolezitejsie na svete....

jamajka
29. mar 2008

Vidíte baby a ja by som zase veľmi chcela dievčatko, čo mi poradíte? ☹

wladka
29. mar 2008

baby, ako aktivnejsi?? to ako pri sexovani?? 😕 to som nepocula.. neviem posudit, my s ex sme vzdy sli tak napol.. raz on, raz ja..pocas celeho sexu.. a mame babu 😎

bianka30
29. mar 2008

oapk toho co tu pisu baby ako urobit chlapa... no ja som dnes humorna hehehe., som sa dobre zobudila...

lovacka
29. mar 2008

jamajka tiez chceme babu 🙂 preto som sa pytala ako dlho preziva spermia s chromozonom babskym.to aby sme zacali od zaciatku mesiaca sexovat a potom dat pauzu pri ovu?

mima07
29. mar 2008

uz som to nasla uplne naspodku to je tak vyskusajte a dajte vediet mne druhy syn vysiel ale prvy by podla toho bol dievca 😀
http://www.emimino.cz/pages/story/887<br /><br ...

burina111
29. mar 2008

ahojte, no tak my sme obaja s manželom veľmi veľmi tužili po dievčatku....aj sa zdalo, že sa nám výroba vydarila...predpovedali nám dievčatko, no ale na sále po pôrode nás spadli obom sánky až na zem...namiesto našej olivky na nás pozeral krásnymi modrými očiskami Markusko....takže všetko ružové sme posunuli dalej a nakupili modré a sme najšťastnejší na svete, že ho máme a že je zdravý...no a na dievčatku ešte snad niekedy popracujeme....tu na nete kolujú také tabuľky že čo to bude až to bude...tak nám to teda súhlasilo a sme sa smiali, že je to blud, že predsa nám sa baba narodí...tak možno aj to omrknite...
ale zrejme nikto vám nezaručí čo to bude a každý rodič bude šťastný ked to už bude na svete....proste, zamilujeme si ich celým srdcom 😵 😵

wladka
29. mar 2008

inak baby.. co vam ja poviem, tak my sme sexuvali pocas menzesu, cca 4-5den, viem to velmi dobre, lebo som hned potom letela na sluzobku, na dlhsie.. 😉 .. a vyslo dievca.. je mozne, ze vydrzala.. a prerazila.. 😀

kluara
29. mar 2008

tak mne to podľa čínskeho kalendára vyšlo - bol to chlapec. teraz chceme dievča - a máme na to marec, apríl a potom až september, október

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre