Ako počať chlapca?

usmejsa
29. mar 2008

ahojte snazilky.neviete nahodou kedy a akym sposobom pocat chlapca? pocula som nieco ze je to mozne nejak naplanovat. je to pravda?
nema to niekto nastudovane?
dik 😉

perina
15. mar 2010

len by som reagovala,niekto tu spominal, ze na jonasa by sa nespoliehala,lebo su to bludy....tak sa troska o to zaujimam...aj teraz nedavno bol v markize v reflexe (myslim,ze stale to maju v archive),ale nasla som aj clanok
http://www.casopis.markiza.sk/zaujimave/tema/35... , kde ma zaujala ta posledna cast, ze maju vypocitanzch 10 z 11 deti....tak neviem,ci by to bol az taky blud....nie ? 😅

denda83
7. mar 2011

Ahoj baby....No mne v tych cinskych kalendaroch vychadza dievca, myslim si ze to bude dievca...neviem preco........kazdy mi vravi ze to bude baba...babky a tak.....vyhadzana som horsie ako v puberte...milujem cokoladove pudingy.....tieto priznaky hovoria na babu.....no v dalsom kalendari...tusim to bolo o veku oboch partnerov tam mi vychadza clapec, brusko mam do spicu...teda ten spic mi robi to tukove brusko co som mala😀 ale je spicate.....no tak neviem...a my sme sexovali kazdy den po menstruacii ...takze fakt netusim😀 ale uz som nedockava co sa tam skryva...

cmuky82
8. aug 2011

Cafte, my sme maleho spravili v den ovulky a po dvojtyzdnovej absencii 🙂

janka29
11. apr 2012

@perina kamoska robila podla jonasa dievca si to zaplatila a nevyslo ma dvoch chalanov

monika_35
11. apr 2012

ahojte baby,som tu nová aj ja mám výpočet od Dr.Jonáša..no pekne...som zvedavá,my chceme chlapca,no len aby z toho nebola druhá baba 🙂 ale neva,nech je to len zdravé...ale keď sme už mali možnosť výberu tak sme išli do toho...

baklik
11. apr 2012

@nela999 tak my sme splodili syna v 1. polovici cyklu a podla tychto teorii to malo dievca. no a je to syn! teda ani tato metoda nie je 100 %.
podla cinskeho kalendara mi vysiel chlapec a aj to tak bolo.
celkovo vsak tieto metody na urcovanie pohlavia beriem skor s rezervou...

tarinka005
11. apr 2012

ahojte...mne to príde také zvlaštne ked si niekto chce vybrať ešte pohlavie dieťatka...ked to čita nejaká žienka ktorá túži po babatku a nemože ho mať alebo donosiť-hrúza...ja mam zase dvoch nezbedníkoch a čo ved ked vyrastú privedu mi domov dievky ;) ....aspoň dufam 😝

nela999
12. apr 2012

@baklik No nič nie je na 100% to je pravda, ale pravdupovediac môjho Maťka by som už nevymenila za nič 😵

janka29
14. jún 2012

@tarinka005 ja viem ze tie baby co nemozu otehotniet by brali hoc co a ved aj ja len nech je zdrave aj to tretie ale je prirodzene ze ked mame 2 dievcatka chceli by sme tretieho chlapceka a ci to bude je to vo hviezdach 🙂 a jasne ze si prajem len nech je zdravucke a hoc aj dievcatko nase ruzove zase princezniatko 🙂 budeme ho rovnako milovat len je niekedy zaujimave sledovat teorie o pohlaviach. my sme mali mat podla cinskeho kalendara dvoch chlapcov mame dievcatka a teraz mame mat podla toho dievcatko ze by chlapcek xi xi ? 😀 uvidime nech je zdrave.

janka29
14. jún 2012

inac ja som pocala prvu dcerku do 2 tyzdoch po menstruacii a druhu sme pracovali na nej len tyzden po menstruacii a teraz sa nam podarilo az po druhej polovici otehotniet tak uvidime ako u nas funguju teorie 🙂

zuzulienka1973
25. júl 2012

Baby ja som niekde citala,ze ked muz nema dlho sex mal by sa narodit chlapec.Ak spolu neustale sexujete dlhsiu dobu malo by to byt dievca.Nasa suseda ma 5 chalanov su uz dospely.Ked sme sa raz rozpravali hovorila ,ze jej muz chodieval casto na tyzdnovky.Tak snad na tom nieco bude.Ja osobne s manzelom som to neskusala.Nam to bolo jedno co sa narodi.

janka3a
25. júl 2012

@zuzulienka1973
Ahoj, no nam sa po svadbe na dvakrat podarila Katka...po Katke bola dlhsia pauza..a po pauze mi rastie brucho a som ako hroch..Cakame chlapca...moze byt na tom nieco pravdy...ale ja som pocula cosi , ine, babske rady, ako pocat chlapca a ci dievca.Dodnes je kalendar, podla ktoreho si presne v dany den mozes vypocitat, ci to bude chlapec, alebo slecna...podla neho bol splodeny moj manzel - vraj. Ale, osobne je to jedno, len nech je male zdrave..

katka1191
25. júl 2012

neviem možno ma teraz odcudzíte, ale u nás to fungovalo aj u mojej sestričky aj u kamošky. Dievčatko - žena hore, chlapček - žena dole. 😀. Nám to vyšlo 😀D.........ale určite je to povera, ale sme tri mamičky, ktorým sa takto narodili deťúrence 🙂))

marmete
25. júl 2012

Priroda to zariadi tak, ako ma. Z mojho pohladu nastastie, ze to tak je, lebo ak uz by aj toto ludia mali pod kontrolou tak zbohom zdravy rozum 🙂 Minule som citala jednu tehotnu panicku, ktora sa doktora pytala od akeho tyzdna vedia spravit krvny test na urcenie pohlavia, pretoze ona chce strasne dievca a ak by mala chlapca, ci este stihne interrupciu. Nastastie, tieto testy robia az po moznosti ju absolvovat, cize dieta si musi nechat. Ale ak takto niekto rozmysla, tak jemu je dieta uplne zbytocne. Dieta je dar a tak neriesme pohlavie, ale uzivajme si, ze mame tu moznost tento svet obohatit o dalsieho cloviecika 😉

nativanativa
25. júl 2012

tyzden pred ovulkou sme sa milovali , vobec som nevedela ze mozem otehotniet konecne po roku , mala som na sebe ponozky a bola to velka rychlovka 😀 , moja sestra mala ako druheho tiez chlapca , ktoreho urobili tiez v ponozkach 😀 😀 , aj napriek teoriam , ze pred ovulkou sa robia baby ja som ju vyvratila 😀 😀

malapepka
25. júl 2012

@zuzulienka1973 u nás to neplatilo. my sme mali sex takmer každý deň a bude chlapček. Podľa mňa je to čisto náhoda, aké babajko z neba pošlú 🙂 Neviem, nemyslím, že by sa to dalo ovplyvniť.

horseshoe
25. júl 2012

Zeny neblaznite toto sa ozaj neda ovplyvnit. Segra pocala obe deti pocas ovulky a ma chlapca aj dievca. Ani ten vypocet podla krvy partnerov na nu neplati ani cinsky kalendar. Brucho mala pri oboch rovnake. Ak to niekomu podla niecoho vyslo tak je to nahoda. Statisticky sa rodi viac dievcat-to je jediny fakt. Bolo by super si moct vybrat aj toto ale predsa nejake prekvapko predsa musi byt, nie? Moje jedine zbozne zelanie je zdravie- to je dolezite. 😉

malapepka
25. júl 2012

Mne ešte napadlo... postoj, že ideme "robiť" dievča/chlapca a nakoniec je to to opačné pohlavie, môže viesť ku sklamaniu (ešte väčšiemu). Ja viem, že väčšina matiek chce zdravučké bábo, ale i možnosť mať podľa seba (môj mm by dievku chvíľu rozdýchaval). Ale ja to beriem tak, že každé dieťatko je dar a hlavne, že mi bolo dopriate ho mať. Nie každá má to šťastie, čo mi je vždy ľúto...

zuzulienka1973
25. júl 2012

@janka3a Jasne , ze je to jedno co sa narodi ,hlavne ze je zdrave.To je len na take pobavenie.A ked to niekedy vyde tak si myslime ze je to tak

janka29
26. júl 2012

no my mame cakame chlapca nakoniec predsa 🙂

stellamaris
26. júl 2012

ja si nemyslim,ze sa da presne pocat chlapcek alebo dievcatko,mne iba doktor vravel,ze sa treba tesit na zdrave dietatko a pohlavie nechat na prirodu,vraj deti uz v brusku vela citia a rozumeju a nemozu za svoje pohlavie,...my nevieme ,co budeme mat a to je dobre!aj ked som to velmi velmi chcela vediet,pretoze som strasne zvedava 🙂

lydijka1
26. jún 2013

@zuzana171717 ahoj Zuzana ja budem mat v septembri 23 a manzel mal v sobotu 29. Keby sme chceli pocat babatko tohto roku co by nam vyslo? Dakujem.

veroncaknoblochova
30. okt 2013

veronca ahojcek my mame dievcatko tiež by sme chceli chlapceka pocula som že da sa poradit aj s gynekologom ak chceme chlapca vie to niejako vyratat a taktiež ak chceme dievca vie to vyratat neviem skusali ste to niektora
😲

anjelicek26
30. okt 2013

@veroncaknoblochova - gynekolog nic nevyrata,, lebo ratanie nepomoze, proste najrychlejsia spermia vitazi a lekar pochybujem, ze uhadne, ze ktora 😝 My mame dvoch chlapcov, obidvoch na tzv. jeden sup... teda 3 dni pred ovulaciou nic a potom raz... spermie chalanske su rychlejsie ako babske, tie dlhsie vydrzia. Ale zaruku ti na to nikto neda, staci jedna babska spermia, co bude mat na vec iny nazor 😀

veroncaknoblochova
30. okt 2013

ja si tiež myslim že gynekologov vypocet je teoria ale priroda si spravi svoje tak ci tak

ivanusssenka
2. jan 2014

MOZTE MI MI PORADIT RECEPT NA SYNCEKA?

zuzana76
2. jan 2014

@pacna gratulujem, vidim, ze ten chlapcek sa zadaril 😵

pacna
12. okt 2014

@zuzana76 ja som si az teraz vsimla spravu, veru zadaril a je to moj milacik🙂 🙂

enusamt
16. aug 2019

Ahojte , zienky.. isto mnohe tu uz mate deticky... dost ma zaujala tato tema a preto ma napadlo... kolke ste tu, ze ste boli s muzom v den ovulacie, popripade den po a fakt sa zadaril chlapcek? 😀 vdaka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre