Ako postupovať, keď chcem objednať niečo z bazáru?

radkaciamporova
15. nov 2016

Ahojte baby, vie mi niekto poradiť, prosím, ako postupovať, keď si chcem niečo objednať z bazáru tu na Modrom koníku? Písala som správu predajcovi,ktorú mi ponúklo pod inzerátom, ale nikto sa mi neozýva, neviem, či je to teda správny postup.
Ďakujem.

anjelic
15. nov 2016

Postup je správny, ale predajca buďto Tvoju správu ešte nečítal alebo len neodpovedá. Chvíľu počkaj a uvidíš.

radkaciamporova
autor
15. nov 2016

Ok, ďakujem veľmi pekne. Tak budem čakať. 🙂

sono2
15. nov 2016

Ja len tak okrajovo. Dobre si to rozmysli. Fotky hrozne klamú. Ja som kúpila raz a viac neurobím. Na fotke podľa predajcu bez chyby. Prišiel mi totálne kus bez hodnoty na darovanie, zničený, opotrebovaný. A to žena predávala za polovičnú cenu. Vec nosena, nemam hodnotu polovičnej ceny.

vejapa76
15. nov 2016

@sono2 ono to je asi individuálne. Je som mala asi šťastie na predajcov, ale je fakt, že som kupovala len od predávajúcich s dobrými hodnoteniami.

sono2
15. nov 2016

@vejapa76 ja pišem len skúsenosť .

vejapa76
15. nov 2016

@sono2 veď áno... Ja len že netreba všetkých hádzať do jedného vreca. Ľudia sme všelijakí...niektorí poctiví a niektorí hyeny. V reálnom živote aj tu na koňovi.

papricka33
15. nov 2016

@radkaciamporova nezabudni si pozrieť hodnotenia predajcu. Tam aj vidíš kedy posledný krát nieco predal, ci je vôbec aktívny

radkaciamporova
autor
17. nov 2016

@papricka33 Ďakujem za radu. 🙂 Som tu prvýkrát, takže dobre vedieť.