Ako presvedčiť partnera na mimi?

moncika15
29. aug 2007

baby, aj vy mate problem s partnerom, ktory si mysli ze je este cas na babo a vy citite ze vam tykaju biologicke hodiny 🙂. zaprisahala som sa a antikoncepciu som prestala brat,pouzivame len "prirodnu" ochranu-ryxlo von! priatel povedal ze planovat to este nexce ale kedy sa /ne/stastnou nahodou podarilo podarilo bol by len rad. ja stale dufam a nic ☹

pacna
29. aug 2007

ahoj ja mam dve dievcata a chcela by som este jedno a manzel?teraz co si mala este nie.no ja to chcem stihnut do 30tky.vie ze budem robit vsetko pre to aby sa to podarilo a on robi vsetko preto aby moje plany zmaril.neboj budes mat aj ty len na to netreba stale mysliet a bude to co by dup. 😉

kote100
29. aug 2007

ahojte 🙂
moj manzel tiez este nechce zatial deti a furt som mu otom rozpravala a to ho este viacej jedovalo tak som sa stym zmierila,ze hadam stym niekedy zacne on sam.Len neviem kedy 😒 ☹

moncika15
autor
29. aug 2007

tolko som sa ho napresviedcala,tolko som sa naplakala do podusky a nic. zacinam sa obavat toho ci je vsetko v poriadku ☹ ved je to tak nespolahiva metoda.... nexaj manzela troxu vydyxnut, oni to beru inak ako baby /sice je to predovsetkym nasa starost, nasa bolest a nasa znicena postava ale mi to na seba velmi radi yoberieme/ 🙂

kote100
29. aug 2007

Ved som ho nechala vydychnut,uz mu deti ani nespominam.Len ja nechcem cakat do 30 😒 .On moze mat cas ,ale ja nie.A ked vidim aky je problem otehotniet co tu pisu rozne baby.Uz to neni len tak na prvy sup.Kolke sa snazia aj niekolko rokov.

moncika15
autor
29. aug 2007

kote100, aj ja som sa snazila o tam nerozpravat ale ked teraz sa v nasej rodine narodilo 7 babätiek a to sa neda na to nemysliet. a zase ked to nexas na xlapa....poxybujem ze by s tym prisiel uplne sam 😒 treba sa aspon preventyvne pytat... 😉

moncika15
autor
29. aug 2007

kote100, kolko mas rokov? ak sa moyem opytat.. ja mam 21 a tiez sa bojim komplikacii 😨

kote100
29. aug 2007

to viem,ze sam stym nepride.On si chce kupit na buduci rok motorku tak som mu povedala nech si kupi a potom uz hadam ho osvieti 😀 lebo to sa mine dost penazi a treba nieco nasetrit na babo.

kote100
29. aug 2007

ja mam 23
a ty si uz vydata?

moncika15
autor
29. aug 2007

kote100, nie vydata nie som, nepokladame to za dolezite ale byvame spolu. presne take argumenty ma aj moj drahy teraz odisiel na 3 mesiace do zahranicia,zarobit na auto pritom ked sa ta praca vybavovala peniaze boli urcene na babo 😠 ale dobre auto treba, /nese stare pomaly ale isto konci/ v januari sme mali prvu debatu na tuto temu a dohodli sme sa ze za rok a pol ale uz sa mu aj to zda priskoro ☹

kote100
29. aug 2007

ked pride na vec tak chlapom sa tusim vzdy bude zdat priskoro 😒

kote100
29. aug 2007

a kolko uz spolu chodite?

moncika15
autor
29. aug 2007

3 roky! no podla mna je vhodny cas, nemyslis? pri hadke som mu povedala nex mi narovinu povie ci male xce alebo nie. ja by som nemohla byt s niekym kto by mi nedoprial to po com najviac na svete tuzim. 😒

moncika15
autor
29. aug 2007

vzdy sa vyhovara na to ze nemame peniaze a nemohol by zit s tym ze malemu alebo malej nedude moct dat to co bude xciet.ale ved peniaze nie su vsetko tam kde je laska je aj radost zo zivota 🙂

kote100
29. aug 2007

my sme spolu chodili 5 rokov a teraz sme rok a necelych 5 mesiacov manzelia a to mu nikedy neuslo 😒 on si vie davat sakra pozor 😠 lebo antikoncepciu som nikedy nebrala.
to sa mate ked je vo vasej rodine tolko deti,unas su uz vsetky velke ziadne babo.

kote100
29. aug 2007

chlapi tusim furt myslia len na peniaze 😠 ked sa jedna o deti,ale to by sme ich potom nemohli mat nikedy ved penazi nebude nikdy dost.

moncika15
autor
29. aug 2007

sesterni ca ma dnes termin 🙂 v nedelu sme ju boli pozriet,ja som sa rozplyvala nad tymi drobnostkami, kocikom, postielkou 3D fotkami. myslela som ze ho to obmekci ale nic ....ani slovo ... 😒

kote100
29. aug 2007

chodis do prace alebo este do skoly?
ja som jedine drzala babo co ma kamoska ked sme ju boli pozret a to hovoril,ze to sa zasa cely den naocuvam o deckach co ho stym budem otravovat 😠 ,ale to bolo uz davno ziadne male babo som uz nedrzala ☹

kote100
29. aug 2007

moje spoluziacky maju uz niektore aj po dve deti a niektore uz zacali v 17 tak uz maju dost velike,ale to je na mna skoro 17 teraz mam taky dobry vek.

moncika15
autor
29. aug 2007

ja som zase videla tak zblyzka tehotnu a odhalene brusko len v tedy ked sme boli za sesternicou bol to taky zvlastny pocit. mozno dnes vnoci sa to narodi a budem mat moznost si aj popestovat. robim, pocas skoly by som si netrufala.. pripadam ti mlada? ci preco sa ti to nezda?

kote100
29. aug 2007

nie len tak sa pytam 🙂
21 je dobry vek ja len ,ze 17 to sa mi zda skoro,ale to je zasa skor neplanovane,ale keby sa stalo aj 17 tak by mi to nevadlo 😀
moje svagrine mali deti v 19 a moja mama tiez tak uz si pripadam dost staro 😒

moncika15
autor
29. aug 2007

ano je ina doba aj moja mama uz v mojom veku mala skoro 2rocneho brata. a moja spoluziacka otehotnela v 15 tak si moc tej strednej skoly neuzila. ale po roku v pctivo nastupyla naspät 😒

kote100
29. aug 2007

uz mi lezie na nervy ked sa nas stale niekto z rodiny vypytuje kedy budeme mat male 😠 .Kazdy si myslel,ze sa berieme len preto,ze cakame babo ako keby sa uz kazdy bral len kvoli tomu ,ze cakaju male.Aj v robote si mysleli,ze cakame len ked videli,ze mi neraste brucho tak im to doslo.A teraz sa len vypytuju. 😠

kote100
29. aug 2007

podla mna sa ludia hned nemusia brat aj ked cakaju male,ale kazdy to ocakava a ked sa zasa beru ked necakaju tak sa tomu cuduju 😖 ,ze naco sa brali.

kote100
29. aug 2007

a tvoj priatel ma kolko rokov?
moj ma 24 a je to asi malo na chalana aby mal babo v jeho pripade.Su aj mladsi moj brat mal v 20 a druhy 23 babo.Ale myslim si,ze keby sa stalo nahodou tak by bol urcite rad 😵

moncika15
autor
29. aug 2007

moj ma skoro 22 mozno si povies ze sme mlady ale co nam xyba mame kde byvat, mame jeden druheho, klape nam to.....ale 😢

kote100
29. aug 2007

ked niektory chlapi sa citia nevyzrety aj v 30 😒 kazdy to ma inak... a ten moj to tak pockam do 100 😢

moncika15
autor
29. aug 2007

presne tak,ked sa ludia dozvedia o svadbe hned ix napadne ze su v ocakavani. a ked rok po svadbe nie je male na ceste uz vsetci riesia plodnost a neplodnost...
nie som zastancom svadieb len koli dietatu na ceste, vo vecsine pripadov je to kraxujuce manzelstvo

kote100
29. aug 2007

najlepsie je keby sa stalo nahodou 🙂
uteba je sanca ked si vysadila antikoncepciu tak mu hadam ujde vten spravny cas 😀 ,ale u mna nehrozi ☹ on si moc dava pozor jemu to asi nikdy neujde 😠

moncika15
autor
29. aug 2007

kote100 do 100?! 😕 a skusala si nejaku nevinnu fintu?

kote100
29. aug 2007

pri nom sa neda ani ziadna finta ☹ musim len cakat...a cakat...kedy bude chciet on sam 😒 inak to nevidim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre