Ako presvedčiť partnera na mimi?

moncika15
29. aug 2007

baby, aj vy mate problem s partnerom, ktory si mysli ze je este cas na babo a vy citite ze vam tykaju biologicke hodiny 🙂. zaprisahala som sa a antikoncepciu som prestala brat,pouzivame len "prirodnu" ochranu-ryxlo von! priatel povedal ze planovat to este nexce ale kedy sa /ne/stastnou nahodou podarilo podarilo bol by len rad. ja stale dufam a nic ☹

kote100
29. aug 2007

uvidim ako to dopadne na buduci rok ked bude mat tu motorku lebo mi povedal,ze si kupi motorku a potom sa uvidi 😵 Ale najskor tak ratam po mojej 25 😒
zajtra ides do prace?ja nejdem do prace mam dovolenku lebo v piatok odchadzame do Chorvatska.A niektore baby pisu,ze sa im podarilo otehotniet na dovolenke.....keby aj mne 😒

moncika15
autor
29. aug 2007

mno ja uz od zimy neberem a kopu krat sa stala taka mensia nehoda a NIC

moncika15
autor
29. aug 2007

ja som prestala brat este v zime a uz sme maly par drobnyx nehod a stale....NIC
ked som vysadila frajer povedal"ked sa to ma stat nex sa to stane" ale zatial bez planovania ☹

kote100
29. aug 2007

este mozme byt radi,ze sme take mlade 🙂 kolke baby maju svoje prve babo aj po 30.A ja mam kolegyne ktore maju vyse 30 a nemaju este deti.To by som teda nechcela najviac vydrzim do 25 a potom bude muset aj nasilu 😀 .Teraz ma cas nech si chlapec este uzije 😀 ,ale ked to nebude chcet do tej 25 tak uz potom bude musiet potom to uz nenecham len tak ...tak lahko sa ma nezbavi 😀 😀

moncika15
autor
29. aug 2007

no idem do prace.... 😖 zavidim ti! mi sme boli minuli rok v xorvatsu ale tak sa nedalo lebo sme spali v stane so svokrou 😀 a ta zacala pokaslavat ked pocula cudne zvuky 😅

moncika15
autor
29. aug 2007

ano tak treba!!!! treba tomu dopomoct... 😠 drzim palce na dovolenke mozno pomozu sviecky, romantika... 🙂

kote100
29. aug 2007

keby sme to aj mi robili bez planovania 😒 ,ale on nechce ani vyskusat 😠
vy urcite zachvilu natrafite na ten spravny termin 😀 ked uz takto skusate

moncika15
autor
29. aug 2007

po dnesku ma napadlo vypocitat si plodne dni a vtedy zautocit 😠

kote100
29. aug 2007

moj muz mi tu spi 😔 aj on ide rano do prace.Ja som ho odohnala od pocitaca lebo ked tu sedi on tak sa tu vobec nedostanem on sa hrava hry.Tvoj sa nehrava na pocitaci?A ty ides rano do prace?Ja tu budem do obeda lebo potom pojdem uz balit kufre 😀 zhruba mam zbalene,ale este musim dobalit.A pobede tu bude muz sa bude hrat a neviem ci ma sem pusti 😠

kote100
29. aug 2007

ono su tie kalkulacky na nete co ti to vypocitaju,ale nikdy to nieje presne 😒

moncika15
autor
29. aug 2007

dievca ty mas presne ten isty problem aj s tym pc. oni su asi este taky nevybureny xlapcekovia, ved to su vpodstate nase deticky. mam poobednu takze doobeda tu pravdepodobne budem 🙂

moncika15
autor
29. aug 2007

no hladala som to ale ked to je vsetko na 28 dnovy cyklus a ja mavam tak 25 😒

kote100
29. aug 2007

moj sa hrava wow neviem ci to poznas,ale ma to od kamosa a ten mu furt keca nech si to kupi,ale za to sa mesacne plati a ja mu to nechcem dovolit ked chce aj motorku.On by chcel vsetko a co ja ☹ ...ja chcem iba babo 😵
a tvoj nema motorku?

kote100
29. aug 2007

oni su aj niektore kalkulacky,ze si mozes nastavit aky mas cyklus

kote100
29. aug 2007

nemas skype?

moncika15
autor
29. aug 2007

no samozrejme ze ma motorku a dve ale jednu predava lebo xce lepsiu 😒 on hrava take strategicke strielacky. a kde najdem tu kalkulacku?

kote100
29. aug 2007

moj ma motorku,ale terenu a teraz chce cestnu suzuki bandit.Aj sa vozite spolu?A aku ma tvoj motorku?
ta kalkulacka je na stranke www.medicus.sk

moncika15
autor
29. aug 2007

ano vozievame, ja sa tiez rada vyvazam 😎 moj xce prave terennu

kote100
29. aug 2007

to by si mali o com kecat 😀 pocitace a motorky 😀 to je jeho
a to skype nemas alebo icq?tam by sme mohli kecat 🙂

moncika15
autor
29. aug 2007

no pocitala som a vyslo to akurad cez vykend ked je doma 😠

kote100
29. aug 2007

byvas priamo v novom meste alebo inde? napis mi do ip ak nechces zverejnovat

moncika15
autor
29. aug 2007

no mna to tiez napadlo lebo toto je dost osobny rozhovor a ked si predstvym ze to tu moze barzkto precitat mam icq 413 316 482. zvlastne ze sa tato tema vola overene argumenty ako presvedcit partnera na mimi a nikto nam neporadil len mi dve bezradne sa tu trapime ☹ 🙂

jolly84
18. apr 2012

@moncika15 tak nakoniec nie sii taka bezradna, kedze uz mas babo....gratulujem, ako sa podarilo presvedcit? 😉

gaaspi
26. jan 2020

Taky muz nech nejde do vztahu ked vie ze nechce decka. Zeny obvykle zacnu tuzit po potomstve (tak su nastavene biologicky) a take co nechcu mat, je ich strasne malo a ked aj su tak su zadane s podobnymi muzmi. A potom je tam dalsia vec ze aj ked poznam zenu ktora nechce deti a kvoli tomu sa aj rozisla s priatelom lebo on chcel tak zase nemusim byt jej typ. Takze zohnat taku zenu co nechce je dost tazke. Inak aj ja budem riesit takuto temu resp. moja zena bude pisat rovnaky prispevok sem... :-/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre