Ako sa už snažiť o bábätko, keď to nejde?

adusik12457
27. aug 2019

Prosím vás chcem sa opytať ako už otehot ieť keď sa nedarí iživala som clostibegyt teraz mám od 16 dna ms uživať Duphosan ja už neverím že niekedy budem tehotná. Snažime sa dlho a stále nič už nemám ani silu sa o to snaziť keď sa to nedarí ... čo vám pomohlo ? Ja už neviem mne nepomôže už nič ... Som z toho smutná

tiumen
27. aug 2019

Nepíšeš nič bližšie 🤷‍♀️ nejaké zdravotné problémy, absolvované vyšetrenia a pod..

vendulka80
27. aug 2019

My sme na druhé dieta cakali 10 rokov... pomohla mi zmena gynekológa, zmena prace-prestala som po 15 rokoch tahat nočné služby, laparoskopia - hrozný nález podla ktorého bolo nemožné, aby som mala ďalšie dieta, následná zmena myslenia- začala som sa zmierovat s tym, ze uz deti mat nebudem a pustila som to z hlavy.
A do roka sa zazrak stal. A teraz cakam zazrak cislo 3. Takze ak nie je medicínska prekážka, vsetko je v hlave.

adusik12457
autor
27. aug 2019

@tiumen muž spernipgram ok ja hormonalny profil ok ale mam cystu na vajecniku tak asi to robi problemy

tiumen
27. aug 2019

@adusik12457 ak si ok, tak je ten duphaston zbytočný.. Tiež som mala cystu ale ani po jej odstránení som neotehotnela žiaľ hneď.. Mne na obe otehotnenia pomohol pohyb 🙈 pri prvom som začala chudnúť a do mesiaca som bola tehotná.. Pri druhej som po vyše roku dala pauzu snaženiu, 2 mesiace som chudla a potom som hneď otehotnela.. + som brala Femi kvapky..

bobo2433
27. aug 2019

@adusik12457 akú máš cystu?ja som mala tiež ,a pokiaľ je malá a nemáš zrasty tak by nemala brániť,ževraj 🙄

adusik12457
autor
27. aug 2019

mam aź 5 cm v utorok idem na ultrazvuk

deti95060810
27. aug 2019

naša pani učiteľka čakala na druhé bábo viac ako 20 r....už sa nato s mm dávno vykašľali....a keď dcére robili svadbu - bola tehotná....samozrejme aj dcéra. A tak potom spolu kočíkovali...Syn už ide do 6 tr. - je to spolužiak mojej dcéry....

tiumen
27. aug 2019

@adusik12457 to je už dosť veľká, ja som mala vyše 7centimetrovú a celé cykly som mala pichanie v podbrušku

jaja8_9
27. aug 2019

My sa tiež snažíme v októbri to bude rok a stále nič, už som tiež z toho nanič. Lekári nám nič nezistili. Takto pred rokom som prestala užívať hak v snahe otehotniet, trvalo pol roka než sa mi dal cyklus dokopy a nič, lekári to zatiaľ nechcú veľmi riešiť až po roku a pol snaženia 😐

adusik12457
autor
27. aug 2019

@jaja8_9 my uz vyse 4 rokov uz neviem ako otehot niet v utorok idem dr aj na ultrazvuk ako to vsetko mam aj sa snim povypravam kde je vlastne ta chyba lebo cez mobil je to na nic

bobo2433
27. aug 2019

My sme sa snažili 3roky, skúsili kadečo možné aj nemožné.nakoniec sme uznali že nemá význam čakať na ,,zázrak ,,.tak sme sa dali na ivf.pichala injekcie ,každý deň ,spolu cca 36injekcii a zajtra mám odber vajíčok ,dúfam že to vide 😊

adusik12457
autor
27. aug 2019

@bobo2433 daj vediet potom teda

e1i
27. aug 2019

@adusik12457 dat urobit spermiogram v centre asistovanej reprodukcie a skonzultovat problemy a vysetrenia tam. Ale evidentne hrach na stenu,lebo som ti to nielen ja X krat pisala.

smajluska
27. aug 2019

@adusik12457 Kup si alchemilkovy caj, cysta po nom praskne. Mozno budes potrebovat operaciu ak to nepomoze. Hlavne nemysli na to. Alebo skus ist do Centra asistovanej reprodukcie. Tam Ti urcite s babatkom pomozu.

mala_katie
27. aug 2019

Môže to robiť cysta.. aj mne robila problém..

sussana29
27. aug 2019

@adusik12457 Štítnu žľazu ti vyšetrovali. Niekedy môže byť problém aj tam.

0hena0
27. aug 2019

@adusik12457 prestante sa snazit. Ste uz v takom vypati, ze to telo proste neda. To ste som poradila svagrinej, nech trochu priberie a prestane riesit dieta, nech sa uvolni. A nech sa miluju hlava nehlava ako im pride 😊 7 rokov sa snazili a do 10 mesiacov po dobre mienenej rade, prisla dobra sprava a az taka uvolnena bola ze dalsi rok na to druhe dieta 🤓

adusik12457
autor
27. aug 2019

@sussana29 stitnu zlazu nemam

sussana29
27. aug 2019

@adusik12457 a lieky mas nastavene dobre, na otehotnenie je dobre mat tsh do 2.5

fialka1318
27. aug 2019

@bobo2433 vyjde to ja ti to prajem a drzim prsteky :* ja som mala ivf na juni a teraz som v 12+3dni 🙂 posielam vela pozitivnej energie nech das vediet dobre spravicky :*

fialka1318
27. aug 2019

baby jej tu budete zbytocne radit :O lekar uz na nej vyskusal aj clostylbegit aj duphaston a neotehotnela, skusala aj inofolic a nic..odmietla laparoskopiu ktoru jej odporucil gynekolog a tak isto odmieta ist aj na vysetrenia do centra reprodukcie..stale je presvedcena ze je zdrava a aj jej manzel ze ma ukazkovy spermiogram..nic v zlom ale viete kolko bab jej uz radilo aj co su po ivf aj take co sa im podarilo sledovanim bazalnej teploty otehotniet alebo tie testy na ovulaciu a nic z toho nepodstupila..kludne moze mat nepriechodne vajcovody ale kedze odmietaist na laparoskopiu alebo akykolvek zakrok ci na akekolvek vysetrenie inde nez u gynekologa ktory jej uz nema ake vysetrenie urobit tak sa dalej nepohne...ja prajem babo kazdej babe sama som sa snazila 6 rokov ale ona nic z toho co jej baby poradili ani nevyskusala takze zbytocne radit ak sama nechce pomoc a zalozila uz desiatky temna to iste kde ani raz nic z toho nevyskusala :/ ..

bobo2433
27. aug 2019

@fialka1318 jej to si ma potešila ,určite dám vedieť ,že ako som dopadla 😊ďakujem 😊

slniecko7777
27. aug 2019

@jaja8_9 mozem spravu?

marca12
27. aug 2019

@adusik12457 dnes v radiu expres hovorili o tigrom truse,vraj pomaha. Ale prepocula som,co akoze s nim robit 😀

shiminka
27. aug 2019

Odporucam nesnazit sa az prilis. Nemysliet na to. Rok a pol sme sa snazili. Mam syndrom PCO. Potom sme si zrazu povedali ze kasleme na to. A vtedy ked to nikto necakal, ani my, som ostala tehotna. Psychika robi veeeelmi vela☝🏻..drzim prsty

adusik12457
autor
28. aug 2019

@fialka1318 vieš čo ty sa už do toho nestaraj keď budem potrebovať radu poradia mi aj iný .. A ten duphosam som ešte nezačala ani uživať až pd 16dňa .. A myslím si že to už ty moc prehánáš a inak som sa dočítala že to mpje malé by bol chudáčik.. A prečo by mal?????? A to je moja vec čo ru píšem ... Niektore mi to tak píšete ako by ste mi to nepriali a ten duphosan mám nato aby sa upravila ms lebo ju mám všelijako ..... takže tak v utorok idem dr tak radšej sa sním o tom povyprávam ešte raz ako tu s niektorými sa dá ale stbou nie

e1i
28. aug 2019

@adusik12457 prepac ale vniektorych veciach ma fialka pravdu.niekedy jednoducho gynekolog uz vela nezmoze. Moze vyskusat max clostilbegyt,ktory si uz mala a nevyslo,cize by malo nasledovat konzultacia v CAR. Oni si urobia vlastny spg,PODROBNEJSI a nemusi byt taky uzasny ako od urologa(vlastna skusenost). A tebe rovnako navrhnu vysetrenia,priechodnost a, pod. Na duphaston by som si davala pozor,brala som ho rok a pol a rozhadzal mi pecenove testy na dalsie tri roky. Lepsi z tohto pohladu je utrogestan vkladat si. Efekt to ma rovnaky ale vkladanim obides jeho vplyv na pecen. Ak si ozaj chces dat poradit,budes pátrať dalej ak nie,budes sa trapit. Drzim palce. Konzultácia v CAR je bezplatna a nezáväzna. To kam pojdes si vyberas ty.

fialka1318
28. aug 2019

@adusik12457 viac krat som ti pisala ze si mas dat pauzu a hlavne psychiku dokopy lebo tolko tem co si zalozila na to iste najma clostylbegit aspon 4 na norethristeron aspon 2 a na inofolic aspon 3 tak asi psychiku nemas ok ..tento tvoj vylev je zase o tom ze chces dieta s chlapom ktory ako si pisala v dvoch temach z toho si jednu zmazala s tebou dieta nechce a veri tvojej rodine s ktorou sa ty nebavis a nie tebe ale stoji pri nich..xkrat som ti pisla ci uz v ip alebo na diskusiach ze mas navstivit lekarov aj s manzelom edze ste spolu 4roky a ty chces tie 4roky dieta aj ked on podla toho ako si nanho kydala a pisala dieta s tebou nechce..tak naco priniest dieta do vztahu ktory nefunguje uz teraz? Rozmyslas ze to pre nho nebude dobre kedze ty si vynervovana a umorne sa snazis mat dieta za kazdu cenu a nemate dobry vztah uz dlho? Tebe radilo uz asi 100bab a ani od jednej si si nenechala poradit a ani nenechas lebo ich neberies vazne staci si precitat temy kde prispievas alebo ktore si zalozila a tam su rady ktore si uplne odignorovala ako aj teraz kazdu jednu ignorujes aj v tejto teme..niekedy si pozri temy ktore si napisala alebo kde si napisala a precitaj si ako to znie a ako sa to cita co pises..nie je to o tom ze ti to niekto nepraje ale o tom ze velmi kricis o pomoc a ked ti niekto radi alebo ponuka uz viac ako rok pomoc ako to vyriesit to odmietas..a stale si hudies len to svoje iste dookola..

fialka1318
28. aug 2019

@adusik12457 v tejto teme si nakladala na muza riadne a pisala si ze dieta s tebou uz nechce. A kedze ti baby riadne nakladali tak si ju zmazala ..u len do takeho vztahu plneho nepokoja a nezhod by som netlacila nasilu dieta..a mohka by som sem davat x fotiek tem kde ti baby radili a ani jednu radu si nevyuzila..

andulka126
28. aug 2019

Ja som prve babatko potratila..nasledne som nemohla ostat tehotna 3 roky bola som hrozne zufala vypustila som to z hlavy ziadnu ovulaciu nic som neriesila.a naraz pozitivny tehu test ao dalsi rok dalsi mam 2 deticky😊aj psychika robi svoje..drz sa😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre